» »

Navijanje Geforca 2 MX DDR?

Navijanje Geforca 2 MX DDR?

R@C@ ::

Zelo, zelo si zopet želim pomoči Foruma!
S katerim programom naj navijem Creative GeForce 2 MX DDR, kajti z priloženimi mehkveri nimam kej pučet!

yjj ::

Creative nima hladilnika zato ga dokupi(blue orb), če ne pa kot vsak mx

R@C@ ::

O.K., O.K., sem najbrž mal narobe opisal moj problemček. Na kartici je že zapeglan Blue orb, na ramih hladilna rebra z enim čist ta malim ventilatorčkom (bom dal sliko ko bo razvita), sam ne vem kateri program uporabiti, da lahko navijem MX-a. Z priloženim softwerom lahko navijem le Ram, Clocka pa ne morem in ostaja na 176 Mhz.

HELP!!!!!!!!!!!!!

Senitel ::

Predvidevam, da maš driverje od Creative-a, right??
No če je to to, pol moraš uporabit neki ala Power Strip.

ABX ::

Pa itak z navijanjem jedra ne pridobiš nič. Navijaj ram.

R@C@ ::

...ne štekam, če sam ram navijaš ni fore, to je tko kot da bi hotu 1.5 lira vode tlačit v litrsko flašo...
sploh pa če poberem dol tiste driverje Detonator 3.0, mi pove Win Millennium, da so nameščeni gonilniki novejši in sem spet v ritki.
Jest še vedno SPRAŠUJEM, s katerim programom navijem MX-a, in katere gonilnike pri tem uporabim...V Jokerju 88 piše da so ga navil da se jim je svetl pred očmi, men se pa svet sam solza, zato ker NEVEM kako bi to naredu...se grem naprej trudt!

Senitel ::

GeForce 2 MX je omejen z ene same strani: HITROST RAMA.

Igor ::

ce te prov zasopim rabs program za navijat
probej tegale, ni odvisen od vrste driverjev pa tut drugac mas zlo velik stvari z nastavt ...nvmax

yjj ::

Power strip

GaS ::

NVMax ali pa PowerStrip. Vse ostalo je bolj tko. Zdej mam pa še jaz eno vprašanje; mam GF2MX in me zanima, kdaj misl nVidia narest šoferje za DX8!?

piko ::

Kdo pravi da se navijanje jedra ne opazi? Mam ELSA Erazor X GeForce 256 in sem core navil iz 120 na 160 in vam povem da je ogromna razlika!!! Res je pa tudi da se na ramu tudi ogromno pozna.:D

R@C@ ::

Hvala lepa za vse odgovore forumci, končno mi je ratal z novimi Creativomi drajverji in powerstripom...T A K O sem napeglu zadevo, da se mi še zdej hahlja, ko gledam razliko od prej. (318/214) je zdaj tiktaka mojega grafaka. Zmore pa cca 75 FPS.

...prov čist nič me niso naplahtal v Jokerju in za tistih 27.000 Sit, k stane šverc iz Italije za DDR-ja se tole res splača.

Hitrost zelo primerljiva z Voodoo 5, za trimač manjšo ceno.

:P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje gf2 mx400 - 250/360?

Oddelek: Navijanje
261248 (871) Cako
»

modifikacija GF2 Pro kaj pa GF2 Mx?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
221123 (796) SlaveMaster
»

GF1 nice price :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
574923 (4228) Shadowman-x
»

Ali se lahko napreže navadnega MX-a na raven MX-a 400

Oddelek: Zvok in slika
321826 (1359) Loki
»

Program/Hack za OC GF2MX

Oddelek: Zvok in slika
201359 (1095) eraserr

Več podobnih tem