» »

KAJ ???

KAJ ???

Boeing ::

Hi
Kupujem novo mašino in seveda tudi novo zvočno...
Zanima me, katero kupit, pa da bo pasal gor DTT3500... Prosim ne me zbombardirat z raznimi analognimi in digitalnimi ojačevalci pa dekoderji, ker men to kej velik ne pomen ker itak ne zastopim...no ja, povezat bom že znal :D
Rad bi samo 5.1 zvok za razumno ceno.
TNX !!!
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

matevzm ::

Katerikoli SB Live ali katera druga kartica, ki ima izhod SP/DIF.

R@C@ ::

...Sicer jih je že zmankal, zato boš moral mal počakat, sam majo pr Mlacomu (mi gre slednja beseda kar težko z jezika, ker so mi prodal rabljen Chrom orb);((, Creative Sound blaster 5.1 za 23 Ksit. V Italiji ga še nisem zasledil, najdu sem pa še od nevemtočnokere ferme eno 6 kanalno 5.1 kartico, ki jo imajo v Big Bang-u za cca. 15Ksit, pa pomoje ni lih švoh.

L.P. D.J. Duck

Boeing ::

Hmmm... no nekaj je že... :D

Kaj pa to sploh pomeni, SP/DIF ???
A je to nekakšen univerzalen digitalni izhod, na kterga pol prključim un ojačevalc od 3500-tke pa bo delal ?
A se da pol gor prključt tud tiste čist navadne SB zvočnike (na ojačevalc od 3500) ?

TNX!!!
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

R@C@ ::

...hm, glej v temle je keč, tvoj teater je u iber hut Dolby digital + Dolby surround, ostali zvočniki 1000 in 1500 imajo samo pdporo za Dolby surround in jim mati kartica 5.1 bolj malo pomaga.
ti rabiš kartico, ki ima oznako 5.1 (Dolby digital) vklopiš v edini pasoči digitalni port (DP) svoj megastični teaterski ojačevalec, vse skupaj inštaliraš, ker imaš zraven Liveware 3.0 (al si ga pa dol potegneš na WWW.Creative.com),...
se nato zlekneš na tla ter uživaš v svojih porabljenih 80.000 sit!8-O

JLP ::

Pa poglej si še Turtle Beach Santa Cruz (u Evropi VideoLogic Sonic Fury - čist ista kartica). Ma ful dobr zvok. Na hifiju velik bolš k pa usak SB Live!. Pa še strojn MP3 dekodirane. Pa da ne govorim o drajverjih, ki so zakon, velik bol pa bl stabiln k pa LiweWare.
Specifikacije so kle:
Turtle Beach Santa Cruz
VideoLogic Sonic Fury
Live long and prosper!

Boeing ::

80. 000 ?! 8-O
od kod hudiča ti pa ta cifra... ?

Sm gledal cenike pri mlacomu in kfm pa še par drugih firmah, pa majo cene od 98 do 105 jurjev... če mi ga zrihtaš za 80...ala ti vera ! :D
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

sinko999 ::

Ja iz tujine bo prišvercal ali pa imam kakega strica za uvoznika pa dobi robo skoraj braz davka .
:D

LP
Ni? ni ve?no !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera zvočna

Oddelek: Kaj kupiti
361780 (1478) Trdi
»

Katero zvočno kartico

Oddelek: Kaj kupiti
161859 (1578) whatson
»

katera zvocna??

Oddelek: Zvok in slika
101602 (1456) Mate
»

Kaj za DOBRO muziko?

Oddelek: Kaj kupiti
121685 (1537) JLP
»

Voyetra Turtle Beach Santa Cruz / VideoLogic SonicFury

Oddelek: Zvok in slika
63610 (988) JLP

Več podobnih tem