» »

Ruski hekerji napovedali 'vojno' Sloveniji

Ruski hekerji napovedali 'vojno' Sloveniji

Polda ::

Ruska hekerska skupina je zaradi priključitve Slovenije češki pobudi za nabavo streliva Ukrajini naši državi napovedala kibernetsko vojno. Spletna stran predsednice republike je trenutno nedosegljiva. Po naših informacijah gre za hekerski napad, česar pa na Uradu vlade za informacijsko varnost v tej fazi ne morejo potrditi. So pa obveščeni o izpadu spletne strani in sodelujejo z uradom predsednice.

Ruska hekerska skupina Cyber Army Russia Reborn, ki naj bi imela tesne vezi z ruskimi obveščevalnimi službami, je na omrežju X napovedala kampanjo proti Sloveniji. Kot so zapisali, je razlog priključitev Slovenije češki pobudi za skupno nabavo streliva velikih kalibrov zunaj Evropske unije za Ukrajino. Kot smo poročali, je za ta namen vlada zagotovila milijon evrov, so potrdili na ministrstvu za obrambo (Mors). Po poročanju tujih medijev naj bi ukrajinska vojska prvo strelivo, kupljeno v okviru češke pobude, prejela do junija. Ruska hekerska skupina je sporočila, da je zato začela obsežne napade na spletne strani slovenskih državnih organov. Sporočilo so zaključili z napovedjo: "Napade začnimo s spletno stranjo predsednice Republike Slovenije."

https://www.24ur.com/novice/slovenija/n...


  • zaklenil: bluefish ()

Pithlit ::

Ni blo dost da so nam konzulat raketiral...
Life is as complicated as we make it...

Scaramouche3 ::

Nevtralnost v tej vojni je boljša opcija, kot pa politična korektnost in nabiranje NATO točk ki ne garantirajo spoštovanje ARTICLE 5!
Kako to,da Slovenci mislijo da če bi Rusija napadla Slovenijo, da bi NATO države šle raje v potencialno nuklearno vojno, kot pa pisale protestne note?
Seveda vsak ki je proti NATO širitvi je Putinov plačanec, ni šans da obstaja tretja opcija, Amere ven zabrisat in ustanovit EU vojsko!

&janezvalva ::

ruski hekerji nimajo šans v sloveniji.

mtosev ::

Kreteni. Samo to lahko rečem.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

blackbfm ::

Nevtralnost v tej vojni je boljša opcija


z mafijskimi nacifašisti ne moreš bit nevtralen.. ni moralno

Scaramouche3 ::

blackbfm je izjavil:

Nevtralnost v tej vojni je boljša opcija


z mafijskimi nacifašisti ne moreš bit nevtralen.. ni moralno


Lahko je govoriti o morali ko te noben ne pošilja v vojno, me pa zanima če bi Rusija direktno napadla Slovenijo,v katero državo bi prvo bežal in od tam protestiral!

blackbfm ::

Lahko je govoriti o morali ko te noben ne pošilja v vojno, me pa zanima če bi Rusija direktno napadla Slovenijo,v katero državo bi prvo bežal in od tam protestiral!


v rusijo, srbijo, madžarsko in podobne šitokracije zagotovo ne

Pithlit ::

Scaramouche3 je izjavil:

blackbfm je izjavil:

Nevtralnost v tej vojni je boljša opcija


z mafijskimi nacifašisti ne moreš bit nevtralen.. ni moralno


Lahko je govoriti o morali ko te noben ne pošilja v vojno, me pa zanima če bi Rusija direktno napadla Slovenijo,v katero državo bi prvo bežal in od tam protestiral!

A to je edina opcija?
Life is as complicated as we make it...

Scaramouche3 ::

blackbfm je izjavil:

Lahko je govoriti o morali ko te noben ne pošilja v vojno, me pa zanima če bi Rusija direktno napadla Slovenijo,v katero državo bi prvo bežal in od tam protestiral!


v rusijo, srbijo, madžarsko in podobne šitokracije zagotovo ne


Torej si se že odločil da rad pošiljaš ostale v vojno, sam boš pa pobegnil,samo zdaj se odločaš kam ne,,,,
Mene ta vojna ne zanima ker Ukrajince ni zanimala vojna 90ih in niso množično šli sem se bojevat za Slovenijo!
Še 6 milijonov Ukrajincev ki so pobegnili ni zanimala, zakaj bi Slovenijo dal na zemljevid Rusom?

Pithlit je izjavil:


A to je edina opcija?


Kaj gremo mi v vojno? S čim?

Zgodovina sprememb…

blackbfm ::

Torej si se že odločil da rad pošiljaš ostale v vojno, sam boš pa pobegnil,samo zdsj se odločaš kam ne,,,,


kaj ti bluziš, smo mi koga poslali v vojno? rusi so vojno pripeljali v ukrajino .. da je ne bodo pripeljali še v EU pa po vseh njihovih lažeh pač ne moremo popolnoma izključit

Mene ta vojna ne zanima ker Ukrajince ni zanimala vojna 90ih in niso množično šli sem se bojevat za Slovenijo!


po dveh letih sprenevedanj in zavajanj pravzaprav nikogar več ne briga kaj mislite putinofili.. pripravi €€$$ za nevtralizacijo ruske grožnje

Scaramouche3 ::

blackbfm je izjavil:

Torej si se že odločil da rad pošiljaš ostale v vojno, sam boš pa pobegnil,samo zdsj se odločaš kam ne,,,,


kaj ti bluziš, smo mi koga poslali v vojno? rusi so vojno pripeljali v ukrajino .. da je ne bodo pripeljali še v EU pa po vseh njihovih lažeh pač ne moremo popolnoma izključit

Mene ta vojna ne zanima ker Ukrajince ni zanimala vojna 90ih in niso množično šli sem se bojevat za Slovenijo!


po dveh letih sprenevedanj in zavajanj pravzaprav nikogar več ne briga kaj mislite putinofili.. pripravi €€$$ za nevtralizacijo ruske grožnje


Lej fašist, pejt se svojim borit, ne pa pošiljaš nas in Slovenijo v boj za vojno ki jo je Amerika sproducirala z širitvijo NATO pakta!
Mene Rusi ne zanimajo, nočem jih na mojem dvorišču, jih pa lahko dobimo če se vmešavamo ko pa niti dobre vojske nimamo!

Edina prava stvar je EU vojska, samo vas fašiste to ne zanima, vi boste za Amere in njihov neofašizem ko hočejo bazo praktično v vsaki državi, pri sebi pa ne pustijo, navijali do konca sveta!
Vi se borite za Ukrajino, do poslednjega Ukrajinca z vsakim Ukrajincem!

Bellator ::

Študent, Rusija je sproducirala vojno in le oni jo lahko končajo, tako da je prav, da podpiramo Ukrajino in ne tvoje fašiste.

Scaramouche3 ::

Bellator je izjavil:

Študent, Rusija je sproducirala vojno in le oni jo lahko končajo, tako da je prav, da podpiramo Ukrajino in ne tvoje fašiste.


Niso moji, to je tvoja trditev, jaz nisem za vojno, ti pa si, in podpiraš fašizem Amerike, ki je sprovocirala vojno in dolgo časa vabila Ukrajino v NATO, državo ki je začetek Rusije!
Medtem pa AMeri ne pustijo ruskih baz ali EU baz zraven njih!
Ti očitno hočeš da Amerika da svoje nuklearne baze v Ukrajino, jaz hočem mir!
Naivnost takih kot ti je smešna, da ne vidiš da nas imajo Ameri za proxy vojsko, s katero hočejo dominacijo sveta!
https://www.theguardian.com/world/2008/...

George Bush this morning said he "strongly supported" Ukraine's attempt to join Nato, and warned he would not allow Russia to veto its membership bid.

Plan je da se Rusijo obkoli, jaz bi raje da EU ustanovi svojo vojsko, zelo pro Putin kajne fašist!

bluefish ::

Bellator ::

Jaz sem za to, da se Ukrajina brani, ti pa za to, da jih Rusi okupirajo. Ergo si ti za vojno, jaz pa za mir.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Slovenija mobilizacija (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30413873 (9733) Telbanc

NATO razpravlja o velikem povečanju izdatkov za obrambo (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
29723486 (18038) D3m

Ukrajina part VI (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27423841 (21393) PrimoZ_

Mladi ukrajinci v trgovskih centrih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16716624 (2652) Mr.B
»

John Deere lahko na daljavo onesposobi traktorje v Rusiji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
16427227 (11051) 49106

Več podobnih tem