» »

Mladi ukrajinci v trgovskih centrih

Mladi ukrajinci v trgovskih centrih

1
2
3 4

nejclp ::

A nismo po drugi svetovni vojni rekli "nikoli več"? Zdaj je pa kar naenkrat "nikoli več, razen če ne bo bencin predrag".

Telbanc ::

Tko bo ko zmeraj.

Bogatuni so spizdili in se vozijo po Ljubljani in Dalmaciji, sirotinja bo po vojni štela grobove.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Scaramouche3 ::



Ne vem, kdo bi se boril za Slovenijo, bil bi pa neskoncno hvalezen vsem ki bi nam pomagali z vojsko/orozjem.
A ko prijatelju das za pivo/ posodis denar se tudi najprej vprašas kaj bos imel ti od tega?;((


Za pir ni odvisen tvoj lajf!
Za Slovenijo se pa ti in ostali vojščaki nebi borili, kar je očitno,da se gre samo za občutek tega da se počutite dobro ko protestirate s tem da ni treba absolutno nič riskirat!
Pojdite se boriti za Ukrajino če ste tako trdi za vaša moralna prepričanja!

sds ::

sparklyslo je izjavil:

sds je izjavil:

Samo za tiste najvecje kretene, ki jim ni cisto nic jasno. Bom izpustil borce v Ukrajini, ker so pac idioti in nima smisla razpravljati o njih.

Nafta bo drazja, se pravi se bojo vsi izdelki, ki jo uporabljajo od prevoza do produkcije, podrazili.
Plin bo drazji, se pravi se bojo vsi izdelki, ki jo uporabljajo od prevoza do produkcije, podrazili.
Elektrika bo drazja, se pravi se bojo vsi izdelki, ki jo uporabljajo od prevoza do produkcije, podrazili.

Kako zabit kreten moras biti, da to zagovarjas. Ne resno. Kako neumen moras biti, da se ti zdi to na kakrsenkoli nacin "dobra opcija"?


A če bi v vojni ubili tvojo mamo in posilili tvojo hcerko rusi, bi se tudi spraseval, kaj bi raje? Dražjo moko in ogrevanje ali orožje, da vsaj poizkusis popraviti krivico?
Zgodovina je pokazala, da nacistom nikoli ne smemo popuščati da delajo kar želijo, ker se ne bodo ustavili...


Ce bi ubili mojo mamo in posilili moj hcerko bi bila moja mama ubita in moja hcerka posiljena. In kako tvoj kretenizem karkoli od tega spremeni? Prosim, da z vsemi svojimi amebicnimi mozganskimi silami razmislis, kako bi moje bojevanje proti morilcem/posiljevalcem karkoli od tega spremenili. Prosim te za nasvet, bedak.

Edina zadeva, ki pa bi 100% pomagala je, da se ne bi upirali ze v zacetku, mojo mamo bi izselil, enako kot hcerko in bi se (ce bi bil dovolj neumen, pa nisem), sel gverilo. V tem primeru moja mama ne bi bila ubita in moja hcerka ne posiljena.

Ukrajinski kreteni ne dojamejo, da se ne borijo za "svobodo", za "demokracijo", ampak se bojujejo za svojo vlado, ki jim je zakuhala vso to sranje. Enako kot si ti prezabit, da bi to dojel.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

mojsterleo ::

V Lj Šiška opažam po trgovinah veliko Ukrajincev oz. 'rusko' govorečih, tudi prodajalcev v Supernovi, ki so očitno izrinili južnjake. Na bližnjem parkirišču videl vsaj 5 avtomobilov z UA tablico. Sicer mi to nič ne pomeni ne da bi imel kaj proti komerkoli.... ni se pa treba pretvarjati kot da se nič ne dogaja.

D3m ::

Dacie z ukrajinskimi tablicami še nisem videl.
|HP EliteBook|R5 6650U|

sds ::

mojsterleo je izjavil:

V Lj Šiška opažam po trgovinah veliko Ukrajincev oz. 'rusko' govorečih, tudi prodajalcev v Supernovi, ki so očitno izrinili južnjake. Na bližnjem parkirišču videl vsaj 5 avtomobilov z UA tablico. Sicer mi to nič ne pomeni ne da bi imel kaj proti komerkoli.... ni se pa treba pretvarjati kot da se nič ne dogaja.


Seveda, begunce je treba izkoristiti. Edino pravilno. Tako pocne celotna EU in zavida ZDA Mehiko. Mi pac nimamo sosedov, ki bi jih lahko izkoriscali.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

Glugy ::

enemon je izjavil:

Glugy je izjavil:

blazkj je izjavil:


Leti na tako rusofobe, ki ste se sovraštva nalezli iz medijev kot tiste z manjšo zmožnostjo racionaliziranja.

Sej Rusi sejejo sovraštvo kaj se zdej čudiš? Pa ne pomen da vsi ampak sej tud vsi Ukrajinci niso Azov bataljon ( dejansko 0,5% njihove vojske ). Ob tem tud noben medij ne poroča da so Rusi 3x bolj antisemitski kot Ukrajinci. Kdo pol naseda medijem če ne ravno Rusoljubi?



Zeleni je bojda Žid, ampak podpira Azovce. Pol se pa pejd.


In kaj je narobe s tem da nacije pošilja v smrt?

sds ::

Glugy je izjavil:

enemon je izjavil:

Glugy je izjavil:

blazkj je izjavil:


Leti na tako rusofobe, ki ste se sovraštva nalezli iz medijev kot tiste z manjšo zmožnostjo racionaliziranja.

Sej Rusi sejejo sovraštvo kaj se zdej čudiš? Pa ne pomen da vsi ampak sej tud vsi Ukrajinci niso Azov bataljon ( dejansko 0,5% njihove vojske ). Ob tem tud noben medij ne poroča da so Rusi 3x bolj antisemitski kot Ukrajinci. Kdo pol naseda medijem če ne ravno Rusoljubi?



Zeleni je bojda Žid, ampak podpira Azovce. Pol se pa pejd.


In kaj je narobe s tem da nacije pošilja v smrt?


Dajmo se razumet. Vojne so in bojo. Ne vidim pa nobenega pametnega razloga, zakaj moram zaradi kretenov, ki se pobijajo med sabo, jaz placevati drazji bencin.

Mi bo kdo razlozil?
I have no mouth, and I must scream

matobeli ::

Telbanc je izjavil:


Bogatuni so spizdili in se vozijo po Ljubljani in Dalmaciji, sirotinja bo po vojni štela grobove.


Če si bodo po vojni upal nazaj je pa druga zadeva.

nejclp ::

sds je izjavil:

sparklyslo je izjavil:

sds je izjavil:

Samo za tiste najvecje kretene, ki jim ni cisto nic jasno. Bom izpustil borce v Ukrajini, ker so pac idioti in nima smisla razpravljati o njih.

Nafta bo drazja, se pravi se bojo vsi izdelki, ki jo uporabljajo od prevoza do produkcije, podrazili.
Plin bo drazji, se pravi se bojo vsi izdelki, ki jo uporabljajo od prevoza do produkcije, podrazili.
Elektrika bo drazja, se pravi se bojo vsi izdelki, ki jo uporabljajo od prevoza do produkcije, podrazili.

Kako zabit kreten moras biti, da to zagovarjas. Ne resno. Kako neumen moras biti, da se ti zdi to na kakrsenkoli nacin "dobra opcija"?


A če bi v vojni ubili tvojo mamo in posilili tvojo hcerko rusi, bi se tudi spraseval, kaj bi raje? Dražjo moko in ogrevanje ali orožje, da vsaj poizkusis popraviti krivico?
Zgodovina je pokazala, da nacistom nikoli ne smemo popuščati da delajo kar želijo, ker se ne bodo ustavili...


Ce bi ubili mojo mamo in posilili moj hcerko bi bila moja mama ubita in moja hcerka posiljena. In kako tvoj kretenizem karkoli od tega spremeni? Prosim, da z vsemi svojimi amebicnimi mozganskimi silami razmislis, kako bi moje bojevanje proti morilcem/posiljevalcem karkoli od tega spremenili. Prosim te za nasvet, bedak.

Edina zadeva, ki pa bi 100% pomagala je, da se ne bi upirali ze v zacetku, mojo mamo bi izselil, enako kot hcerko in bi se (ce bi bil dovolj neumen, pa nisem), sel gverilo. V tem primeru moja mama ne bi bila ubita in moja hcerka ne posiljena.

Ukrajinski kreteni ne dojamejo, da se ne borijo za "svobodo", za "demokracijo", ampak se bojujejo za svojo vlado, ki jim je zakuhala vso to sranje.
Tvoja mama bi bila ubita in hčerka posiljena, potem pa izseljena, enako, kot je bil izseljen dober milion Ukrajincev, ki so prej živeli v Donbaški regiji, wagnerjevci, ruska vojska in ruski naciji niso ravno v rokavičkah ravnali z njimi. Plus, tale tvoja zadnja misel je pa enaka tisti domobranski "če se partizani ne bi upirali Nemcem, tudi smrtnih žrtev ne bi bilo".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

matobeli ::

D3m je izjavil:

Dacie z ukrajinskimi tablicami še nisem videl.


Ravno včeraj sem videl Škodo Felicijo, model pred faceliftom, torej nekje sredina 90ih, not kup vrečk nafilanih z robo.

Če nočeš videti dacije še ne pomen da jih ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Glugy ::

sds je izjavil:

Vojne so in bojo. Ne vidim pa nobenega pametnega razloga, zakaj moram zaradi kretenov, ki se pobijajo med sabo, jaz placevati drazji bencin.

Mi bo kdo razlozil?


To bi ti znal samo Putin razložit. Vse kar se zdele dogaja ima vzrok in povod v njem.

kuall ::

mene bi zelo čudilo, če bi se vsi moški borili, niso vsi za te fore, niti med drugo svetovno vojno se niso vsi, kdor ni hotel je ostal doma. so težili partizani in prišli na doma takega pohopsat ampak nekak se je dalo znajti.

za menoj v centru lj sta včeraj hodila dva fant in punca, ukrajinca al pa rusa saj ne ločim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

Mr.B ::

sds je izjavil:

sparklyslo je izjavil:

sds je izjavil:

Samo za tiste najvecje kretene, ki jim ni cisto nic jasno. Bom izpustil borce v Ukrajini, ker so pac idioti in nima smisla razpravljati o njih.

Nafta bo drazja, se pravi se bojo vsi izdelki, ki jo uporabljajo od prevoza do produkcije, podrazili.
Plin bo drazji, se pravi se bojo vsi izdelki, ki jo uporabljajo od prevoza do produkcije, podrazili.
Elektrika bo drazja, se pravi se bojo vsi izdelki, ki jo uporabljajo od prevoza do produkcije, podrazili.

Kako zabit kreten moras biti, da to zagovarjas. Ne resno. Kako neumen moras biti, da se ti zdi to na kakrsenkoli nacin "dobra opcija"?


A če bi v vojni ubili tvojo mamo in posilili tvojo hcerko rusi, bi se tudi spraseval, kaj bi raje? Dražjo moko in ogrevanje ali orožje, da vsaj poizkusis popraviti krivico?
Zgodovina je pokazala, da nacistom nikoli ne smemo popuščati da delajo kar želijo, ker se ne bodo ustavili...


Ce bi ubili mojo mamo in posilili moj hcerko bi bila moja mama ubita in moja hcerka posiljena. In kako tvoj kretenizem karkoli od tega spremeni? Prosim, da z vsemi svojimi amebicnimi mozganskimi silami razmislis, kako bi moje bojevanje proti morilcem/posiljevalcem karkoli od tega spremenili. Prosim te za nasvet, bedak.

Edina zadeva, ki pa bi 100% pomagala je, da se ne bi upirali ze v zacetku, mojo mamo bi izselil, enako kot hcerko in bi se (ce bi bil dovolj neumen, pa nisem), sel gverilo. V tem primeru moja mama ne bi bila ubita in moja hcerka ne posiljena.

Ukrajinski kreteni ne dojamejo, da se ne borijo za "svobodo", za "demokracijo", ampak se bojujejo za svojo vlado, ki jim je zakuhala vso to sranje. Enako kot si ti prezabit, da bi to dojel.

Za to ne rabiü vojne. Ampak kot kaze se to, na zahodu dogaja kao samo v vojnah tipa specialne operacije.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

sds ::

nejclp je izjavil:

sds je izjavil:

sparklyslo je izjavil:

sds je izjavil:

Samo za tiste najvecje kretene, ki jim ni cisto nic jasno. Bom izpustil borce v Ukrajini, ker so pac idioti in nima smisla razpravljati o njih.

Nafta bo drazja, se pravi se bojo vsi izdelki, ki jo uporabljajo od prevoza do produkcije, podrazili.
Plin bo drazji, se pravi se bojo vsi izdelki, ki jo uporabljajo od prevoza do produkcije, podrazili.
Elektrika bo drazja, se pravi se bojo vsi izdelki, ki jo uporabljajo od prevoza do produkcije, podrazili.

Kako zabit kreten moras biti, da to zagovarjas. Ne resno. Kako neumen moras biti, da se ti zdi to na kakrsenkoli nacin "dobra opcija"?


A če bi v vojni ubili tvojo mamo in posilili tvojo hcerko rusi, bi se tudi spraseval, kaj bi raje? Dražjo moko in ogrevanje ali orožje, da vsaj poizkusis popraviti krivico?
Zgodovina je pokazala, da nacistom nikoli ne smemo popuščati da delajo kar želijo, ker se ne bodo ustavili...


Ce bi ubili mojo mamo in posilili moj hcerko bi bila moja mama ubita in moja hcerka posiljena. In kako tvoj kretenizem karkoli od tega spremeni? Prosim, da z vsemi svojimi amebicnimi mozganskimi silami razmislis, kako bi moje bojevanje proti morilcem/posiljevalcem karkoli od tega spremenili. Prosim te za nasvet, bedak.

Edina zadeva, ki pa bi 100% pomagala je, da se ne bi upirali ze v zacetku, mojo mamo bi izselil, enako kot hcerko in bi se (ce bi bil dovolj neumen, pa nisem), sel gverilo. V tem primeru moja mama ne bi bila ubita in moja hcerka ne posiljena.

Ukrajinski kreteni ne dojamejo, da se ne borijo za "svobodo", za "demokracijo", ampak se bojujejo za svojo vlado, ki jim je zakuhala vso to sranje.
Tvoja mama bi bila ubita in hčerka posiljena, potem pa izseljena, enako, kot je bil izseljen dober milion Ukrajincev, ki so prej živeli v Donbaški regiji, wagnerjevci, ruska vojska in ruski naciji niso ravno v rokavičkah ravnali z njimi. Plus, tale tvoja zadnja misel je pa enaka tisti domobranski "če se partizani ne bi upirali Nemcem, tudi smrtnih žrtev ne bi bilo".


Bedak, naj ti razlozim, izselil bi jih se preden bi do cesarkoli od tega prislo.
I have no mouth, and I must scream

Scaramouche3 ::

Problem je tudi razmerje, dostikrat ko veliko beguncev pride, pridejo hrabri moški ki pustijo ženske za sabo, hoteli pa bodo ženske v državah kamor pridejo...

Za cucke kot recimo Levica je to super,za ostale pa razlog za sovraštvo, ki je normalno!

nejclp ::

sds je izjavil:


Bedak, naj ti razlozim, izselil bi jih se preden bi do cesarkoli od tega prislo.

Nah, najprej bi posilili tvojo mamo, hči in tebe, potem bi vas pa izselili. Sej je super, če te izselijo iz lastnega ognjišča, kaj bi bil zapečkar.

dexterboy ::

Enim (no, priznajmo si, večini) tudi ne potegne, da UA populacija, ki je prišla v EU in bo tukaj tudi ostala, si bo želela tudi zaposlitve. Kaj je lepšega, če delodajalci "namesto lokalcev" zaposlijo tujca za 30% nižjo plačo? Nakazan minimalc razlika pa keš na roke. Ups, sorry, nobenega keša na roke, to dobi domača populacija. In tako imamo domačije, kjer je zaposlen samo eden, drugi pa ni več zaposljiv, ker mu je UA prevzel delovno mesto... Na dolgi rok zmaga za vladajočo politično koalicijo, ko je raja na minimalcu in jih lahko jebeš v glavo na polno.
Z lepo napisanimi besedami; Kolaps Civilizacije. Kar so znanstveniki že pred leti začeli trobiti, ampak pozabili objaviti na fejsu, zato niso kredibilni.

nejclp je izjavil:

sds je izjavil:

Bedak, naj ti razlozim, izselil bi jih se preden bi do cesarkoli od tega prislo.

Nah, najprej bi posilili tvojo mamo, hči in tebe, potem bi vas pa izselili. Sej je super, če te izselijo iz lastnega ognjišča, kaj bi bil zapečkar.
Pa če tole ni zdravo za PNG naziv, potem pa ne vem, kaj je....
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

sds ::

Scaramouche3 je izjavil:

Problem je tudi razmerje, dostikrat ko veliko beguncev pride, pridejo hrabri moški ki pustijo ženske za sabo, hoteli pa bodo ženske v državah kamor pridejo...

Za cucke kot recimo Levica je to super,za ostale pa razlog za sovraštvo, ki je normalno!


Tako ja, dajva spiti stamprl gnojnice na eks. Ker kot profesionalna proktologa, samo to znava.

Pa ne sekiraj se, ti ga bom zdrkal, tako kot na zadnjem srecanju pred sodiscem :*
I have no mouth, and I must scream

sparklyslo ::

sds je izjavil:

Glugy je izjavil:

enemon je izjavil:

Glugy je izjavil:

blazkj je izjavil:


Leti na tako rusofobe, ki ste se sovraštva nalezli iz medijev kot tiste z manjšo zmožnostjo racionaliziranja.

Sej Rusi sejejo sovraštvo kaj se zdej čudiš? Pa ne pomen da vsi ampak sej tud vsi Ukrajinci niso Azov bataljon ( dejansko 0,5% njihove vojske ). Ob tem tud noben medij ne poroča da so Rusi 3x bolj antisemitski kot Ukrajinci. Kdo pol naseda medijem če ne ravno Rusoljubi?



Zeleni je bojda Žid, ampak podpira Azovce. Pol se pa pejd.


In kaj je narobe s tem da nacije pošilja v smrt?


Dajmo se razumet. Vojne so in bojo. Ne vidim pa nobenega pametnega razloga, zakaj moram zaradi kretenov, ki se pobijajo med sabo, jaz placevati drazji bencin.

Mi bo kdo razlozil?


Ni kaj razlagat. Ti si pac en revez: Mentalni in finančni. Pac nimaš za bencin, kdo ti je kriv.
Dobro je, da taki prdci ne odločajo o ničemer. Zdaj pa v kot in jokat zakaj nimaš večje plače za več bencina.>:D

nejclp ::

dexterboy je izjavil:

Pa če tole ni zdravo za PNG naziv, potem pa ne vem, kaj je....

Ja, se strinjam, res ni lepo, če sogovornika ns forumu zmerjaš z bedakom.

Telbanc ::

matobeli je izjavil:

Telbanc je izjavil:


Bogatuni so spizdili in se vozijo po Ljubljani in Dalmaciji, sirotinja bo po vojni štela grobove.


Če si bodo po vojni upal nazaj je pa druga zadeva.


Ti si za štose, kdo bo šel v razrito državo, ki bo čez 20 let sprejeta v EU. 8-)
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

D3m ::

matobeli je izjavil:

D3m je izjavil:

Dacie z ukrajinskimi tablicami še nisem videl.


Ravno včeraj sem videl Škodo Felicijo, model pred faceliftom, torej nekje sredina 90ih, not kup vrečk nafilanih z robo.

Če nočeš videti dacije še ne pomen da jih ni.


Fajn. Za enkrat sem samo SUVje videl ter kak Porsche.

sds ::

Naj vam razno (raznim) kretenom razlozim, ker ste ocitno preneumni, da bi sami spoznali.

Rusija nam dobavlja plin in nafto, cenejse opcije ni. Ne kreten. Ni je.

Ukrajina je samo brezvezen posrednik.

Ce bi radi imeli pribljizno enake razmere kot pred leti, bo morala Rusija se vedno dobavljati plin in nafto.

Vse ostalo vodi v visje cene. Vsega.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

nejclp ::

Wau, živel sem v temi, zdaj mi je pa hiperinteligentni sds pojasnil.

sds ::

nejclp je izjavil:

Wau, živel sem v temi, zdaj mi je pa hiperinteligentni sds pojasnil.

Ne, ti si se vedno v temi. Bo treba zaceti razlikovati med popolnimi idioti in vsem ostalim. Tudi med tem, da si ti bolj sdsovec kot sem jaz - aja, tocno, omejenih bebcev je na levi strani tocno toliko kot na desnici. Izgleda, da ni problem v desnici ali levici ampak v omejenih bebcih. Pac slovenci smo bedaki. Kreteni, nesposobni bebci.

Bodi ponosen bebec. Nisi ne najslabsi, ne najboljsi. Ni ti pa jasno popolnoma nic.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

nejclp ::

sds je izjavil:

nejclp je izjavil:

Wau, živel sem v temi, zdaj mi je pa hiperinteligentni sds pojasnil.

Ne, ti si se vedno v temi. Bo treba zaceti razlikovati med popolnimi idioti in vsem ostalim. Tudi med tem, da si ti bolj sdsovec kot sem jaz.

Lol, Sherlock. Pa ne da se imaš za levičarja? Sem mislil, da imajo samo desnjaki težave z razumevanjem fašizma.

sds ::

nejclp je izjavil:

sds je izjavil:

nejclp je izjavil:

Wau, živel sem v temi, zdaj mi je pa hiperinteligentni sds pojasnil.

Ne, ti si se vedno v temi. Bo treba zaceti razlikovati med popolnimi idioti in vsem ostalim. Tudi med tem, da si ti bolj sdsovec kot sem jaz.

Lol, Sherlock. Pa ne da se imaš za levičarja? Sem mislil, da imajo samo desnjaki težave z razumevanjem fašizma.

Predvsem se nimam za slovenca. Sorry v to gnojno jamo ne spadam. Znam razmisljati. Kar ni nekaj kar slovence druzi. Prej obratno.
I have no mouth, and I must scream

nejclp ::

Ja, si demonstriral svojosposobnost razmišljanja, z globokoumno analizo "da se bo vse podražilo, ker se bo nafta podražila".

sds ::

nejclp je izjavil:

Ja, si demonstriral svojosposobnost razmišljanja, z globokoumno analizo "da se bo vse podražilo, ker se bo nafta podražila".

Dol mi visi. Sami boste placevali za svoj bullshit. Kar sem pa povedal je dejstvo, ce iz "mama hotela" ne razumete kaj so posledica vasih dejanj, je to vas problem.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

nejclp ::

Kaj pa si, mr. Obvious, če nisi Slovenec? Vindišer?

sds ::

nejclp je izjavil:

Kaj pa si, mr. Obvious, če nisi Slovenec? Vindišer?

None of your business.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

enemon ::

En ameriški vloger s stanovanjem v Kijevu je spizdil iz Ukrajine in zdaj potuje po Evropi, oblečen v majico ukrajinske zastave in se dere slava Ukrajini kamorkoli pride. Res pravi patriot.

Baja ::

Predvsem se nimam za slovenca.


A te je kdo obtožil da si slovenec? to da si trol, še ne pomeni da nisi slovenec ;)

Scaramouche3 ::

enemon je izjavil:

En ameriški vloger s stanovanjem v Kijevu je spizdil iz Ukrajine in zdaj potuje po Evropi, oblečen v majico ukrajinske zastave in se dere slava Ukrajini kamorkoli pride. Res pravi patriot.


Sej jih imaš polno tukaj na forumu, copy cat variante!

IL_DIAVOLO ::

enemon je izjavil:

En ameriški vloger s stanovanjem v Kijevu je spizdil iz Ukrajine in zdaj potuje po Evropi, oblečen v majico ukrajinske zastave in se dere slava Ukrajini kamorkoli pride. Res pravi patriot.


Ukrajina drži se, saj pomagal ti ne bom :))
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

SmolWhale ::

We stand for Ukraine, from a distance!!! yeah!!!!

Miki N ::

Kaj pa mlade Ukrajinke? Kako bomo pa njim pomagali? ;)

tikitoki ::

Scaramouche3 je izjavil:

Problem je tudi razmerje, dostikrat ko veliko beguncev pride, pridejo hrabri moški ki pustijo ženske za sabo, hoteli pa bodo ženske v državah kamor pridejo...

Za cucke kot recimo Levica je to super,za ostale pa razlog za sovraštvo, ki je normalno!


Ti bi sam ukrajinke sprejemal? Po moznosti polnoletne, sam ne starejse do 35 let?

Scaramouche3 ::

SmolWhale je izjavil:

We stand for Ukraine, from a distance!!! yeah!!!!


We are fighting till the last Ukrainian from a far! With their bodies and our weaponry we will win and claim all the riches,soil and land!

Signed
All the western world and it's allies powered by the companies that benefit the most!



tikitoki je izjavil:

Scaramouche3 je izjavil:

Problem je tudi razmerje, dostikrat ko veliko beguncev pride, pridejo hrabri moški ki pustijo ženske za sabo, hoteli pa bodo ženske v državah kamor pridejo...

Za cucke kot recimo Levica je to super,za ostale pa razlog za sovraštvo, ki je normalno!


Ti bi sam ukrajinke sprejemal? Po moznosti polnoletne, sam ne starejse do 35 let?


Ne, ampak oboje, sploh pa če so pari, ki bodo imeli otroke in dvignili nataliteto Slovenije!

Zgodovina sprememb…

Glugy ::

sds je izjavil:


Rusija nam dobavlja plin in nafto, cenejse opcije ni. Ne kreten. Ni je.


Vsaj kar se nafte tiče Putinova blodnja v Ukrajini ni razlog za višje cene. Nafta je bila na poti višjih cen že prej, je pa vojna dobra krinka za vse ki na skrivaj podpirajo naftni lobij:

Why Gas Got So Expensive (It’s Not the War)

joze67 ::

karafeka je izjavil:

Da imamo na zaposlitvenih oglasih tri spole objavljene, vsaj v nekaterih bolj EU zahojenih državah.
Spole imamo mogoče tri, ampak pogled na svet pa je strogo črno bel. (Sicer bi teme ne bilo.)

Phantomeye ::

radmansdorf je izjavil:

Debata, potem pa linkate medije. Haha.
Severno od Slovenije je noro z Ukrajinci. Večina izgleda kot da so prišli na počitnice. Take, taprave. Info iz prve roke.



Ker itak, če nisi v nestuširan pa v razcapanih cotah nisi begunec ane. Verjetno imajo celo TELEFONE.

Unchancy ::

sds je izjavil:

Samo za tiste najvecje kretene, ki jim ni cisto nic jasno. Bom izpustil borce v Ukrajini, ker so pac idioti in nima smisla razpravljati o njih. Pac kdorkoli je danes se vedno v Ukrajini je navaden idiot. Dejstvo.

Nafta bo drazja, se pravi se bojo vsi izdelki, ki jo uporabljajo od prevoza do produkcije, podrazili.
Plin bo drazji, se pravi se bojo vsi izdelki, ki jo uporabljajo od prevoza do produkcije, podrazili.
Elektrika bo drazja, se pravi se bojo vsi izdelki, ki jo uporabljajo od prevoza do produkcije, podrazili.

Kako zabit kreten moras biti, da to zagovarjas. Ne resno. Kako neumen moras biti, da se ti zdi to na kakrsenkoli nacin "dobra opcija"?


Moraš biti TI. Ker ti očitno to zagovarjaš, ko zagovarjaš Putinovo vojno.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

sds ::

Unchancy je izjavil:

sds je izjavil:

Samo za tiste najvecje kretene, ki jim ni cisto nic jasno. Bom izpustil borce v Ukrajini, ker so pac idioti in nima smisla razpravljati o njih. Pac kdorkoli je danes se vedno v Ukrajini je navaden idiot. Dejstvo.

Nafta bo drazja, se pravi se bojo vsi izdelki, ki jo uporabljajo od prevoza do produkcije, podrazili.
Plin bo drazji, se pravi se bojo vsi izdelki, ki jo uporabljajo od prevoza do produkcije, podrazili.
Elektrika bo drazja, se pravi se bojo vsi izdelki, ki jo uporabljajo od prevoza do produkcije, podrazili.

Kako zabit kreten moras biti, da to zagovarjas. Ne resno. Kako neumen moras biti, da se ti zdi to na kakrsenkoli nacin "dobra opcija"?


Moraš biti TI. Ker ti očitno to zagovarjaš, ko zagovarjaš Putinovo vojno.


Oh, se je moj ljubimec spet javil, pa izgleda ne razume. Ne zagovarjam vojne. Nobene. Ne Zelenskyeve ne Putinove. Za mene sta oba enake gnile pizde, ki se gresta vojne na ramenih drugih ljudi. Pac pizde z enako mentaliteto kot jo imas sam.

Seveda pa si ti prevec neumen, da bi to dojel - bos raje navijal.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

blazkj ::

Vidim, da niste prišli do kakšnih pametnih zaključkov. Sprenevedanje je kar veliko. Nočem pa da se me ne narobe razume... Semester, ki sem ga preživel na izmenjavi v Lvovu mi bo vedno ostal v dobrem spominu in tudi ukrajinci tam niso slabi ljudje.

sds ::

blazkj je izjavil:

Vidim, da niste prišli do kakšnih pametnih zaključkov. Sprenevedanje je kar veliko. Nočem pa da se me ne narobe razume... Semester, ki sem ga preživel na izmenjavi v Lvovu mi bo vedno ostal v dobrem spominu in tudi ukrajinci tam niso slabi ljudje.


O ja, smo prisli do pametnega zakljucka, ni pa pametnih ljudi v tej temi, ki bi ga bili sposobni doumeti. Ker fejstbukavi kreteni, ki navijajo za cimvecje unicenje Ukrajine, zraven pa se pretvarjajo, da je treba demokracijo branit (hmmm, kje sem ze to slisal? Mogoce pri Iraski vojni? Libiji?), to pac niso.

Zanimivo pa je, da navijaske pizde nocejo zagrabit kalasnikov in iti na fronto. Mogoce so prevec "fake", da bi stali za tem kar pridigajo.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

Unchancy ::

sds je izjavil:

Unchancy je izjavil:

sds je izjavil:

Samo za tiste najvecje kretene, ki jim ni cisto nic jasno. Bom izpustil borce v Ukrajini, ker so pac idioti in nima smisla razpravljati o njih. Pac kdorkoli je danes se vedno v Ukrajini je navaden idiot. Dejstvo.

Nafta bo drazja, se pravi se bojo vsi izdelki, ki jo uporabljajo od prevoza do produkcije, podrazili.
Plin bo drazji, se pravi se bojo vsi izdelki, ki jo uporabljajo od prevoza do produkcije, podrazili.
Elektrika bo drazja, se pravi se bojo vsi izdelki, ki jo uporabljajo od prevoza do produkcije, podrazili.

Kako zabit kreten moras biti, da to zagovarjas. Ne resno. Kako neumen moras biti, da se ti zdi to na kakrsenkoli nacin "dobra opcija"?


Moraš biti TI. Ker ti očitno to zagovarjaš, ko zagovarjaš Putinovo vojno.


Oh, se je moj ljubimec spet javil, pa izgleda ne razume. Ne zagovarjam vojne. Nobene. Ne Zelenskyeve ne Putinove. Za mene sta oba enake gnile pizde, ki se gresta vojne na ramenih drugih ljudi. Pac pizde z enako mentaliteto kot jo imas sam.

Seveda pa si ti prevec neumen, da bi to dojel - bos raje navijal.

Zanimivo da vsi proruski kandidati za cepivo proti opičjim kozam konec vojne vidijo zgolj v obliki, da se Ukrajina preda, nikoli v obliki, da se Rusija odfuka nazaj iz Ukrajine, nje?
Prodajaj ti svoje nebuloze komu drugemu, BRE…
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

mr_chai ::

Unchancy je izjavil:

sds je izjavil:

Unchancy je izjavil:

sds je izjavil:

Samo za tiste najvecje kretene, ki jim ni cisto nic jasno. Bom izpustil borce v Ukrajini, ker so pac idioti in nima smisla razpravljati o njih. Pac kdorkoli je danes se vedno v Ukrajini je navaden idiot. Dejstvo.

Nafta bo drazja, se pravi se bojo vsi izdelki, ki jo uporabljajo od prevoza do produkcije, podrazili.
Plin bo drazji, se pravi se bojo vsi izdelki, ki jo uporabljajo od prevoza do produkcije, podrazili.
Elektrika bo drazja, se pravi se bojo vsi izdelki, ki jo uporabljajo od prevoza do produkcije, podrazili.

Kako zabit kreten moras biti, da to zagovarjas. Ne resno. Kako neumen moras biti, da se ti zdi to na kakrsenkoli nacin "dobra opcija"?


Moraš biti TI. Ker ti očitno to zagovarjaš, ko zagovarjaš Putinovo vojno.


Oh, se je moj ljubimec spet javil, pa izgleda ne razume. Ne zagovarjam vojne. Nobene. Ne Zelenskyeve ne Putinove. Za mene sta oba enake gnile pizde, ki se gresta vojne na ramenih drugih ljudi. Pac pizde z enako mentaliteto kot jo imas sam.

Seveda pa si ti prevec neumen, da bi to dojel - bos raje navijal.

Zanimivo da vsi proruski kandidati za cepivo proti opičjim kozam konec vojne vidijo zgolj v obliki, da se Ukrajina preda, nikoli v obliki, da se Rusija odfuka nazaj iz Ukrajine, nje?
Prodajaj ti svoje nebuloze komu drugemu, BRE…


Zakaj bi se Rusija pa zdej kar naenkrat umaknila ? Zakaj bi vrnili zemljo, ki so jo zasedli ? Tolk enga keša so spičkili, zdej se bodo pa kr pobral iz Ukrajine ? Hehehe. More pa še Rusija imet nekaj od te vojne in ne samo ZDA. Saj ZDA-ju to tudi ustreza, da je ta vojna čim daljša. Da lahko njihova elita še naprej pere dnar preko Ukrajine. Rusiji pa je fajn, ker se bo razširila in dobila Donbas, če ne še kaj več. Win/Win Amerika/Rusija. Ukrajina, pa žal...žal ste nasedli židovski politiki.
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rusija čedalje bolj izolirana od interneta in elektronskih plačilnih storitev (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
27142622 (10380) Mr.B
»

Snowden postal ruski državljan (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / NWO
18713861 (7725) l0g1t3ch

Ognjemet na Krimu (strani: 1 2 3 446 47 48 49 )

Oddelek: Loža
2447185574 (149652) mackilla

Več podobnih tem