» »

Samo 52% Slovencev za ostanek v NATO-u

Samo 52% Slovencev za ostanek v NATO-u

Temo vidijo: vsi
«
1
2 3 4

Vanich ::

  • zaklenil: bluefish ()

bciciban ::

To pomeni da imamo 48% bedakov.
Žalostno.

Vanich ::

bciciban je izjavil:

To pomeni da imamo 48% bedakov.
Žalostno.


Ja, poglej samo kako so Albanci napredni. Zakaj mi ne moramo biti taki kot Albanci? Se morda zato uvaža toliko Albancev v SLO, da bodo lahko volili za Janšo in podpirali NATO? Bo Janša na koncu zamenjal Slovence z Albanci? (zlobni jeziki bi rekli: "svoje za svoje") Toliko vprašanj, pa tako malo odgovorov.

bciciban ::

Vanich je izjavil:

bciciban je izjavil:

To pomeni da imamo 48% bedakov.
Žalostno.


Ja, poglej samo kako so Albanci napredni. Zakaj mi ne moramo biti taki kot Albanci? Se morda zato uvaža toliko Albancev v SLO, da bodo lahko volili za Janšo in podpirali NATO? Bo Janša na koncu zamenjal Slovence z Albanci? (zlobni jeziki bi rekli: "svoje za svoje") Toliko vprašanj, pa tako malo odgovorov.


Briga me za Janšo.V njegovem primeru bi lahko rekel da tudi slepa kura zrno najde.

kow ::

Rusofili so v polni paniki. Lahko pricakujemo vse vec taksnih novic.

Blinder ::

V sloveniji pa je koliko srbljancov? 20%? Četniki so proti nato. Tej so tudi glasovali.

Drugače jaz bi prav želel, da bi Italija napadla slovensko obalo in Hrvaško Istro. V celi Istri živijo Italijani. Tam, kjer živijo Italijani, je Italija.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mtosev ()

kriptobog ::

Vanich je izjavil:

bciciban je izjavil:

To pomeni da imamo 48% bedakov.
Žalostno.


Ja, poglej samo kako so Albanci napredni. Zakaj mi ne moramo biti taki kot Albanci? Se morda zato uvaža toliko Albancev v SLO, da bodo lahko volili za Janšo in podpirali NATO? Bo Janša na koncu zamenjal Slovence z Albanci? (zlobni jeziki bi rekli: "svoje za svoje") Toliko vprašanj, pa tako malo odgovorov.


Zakaj ne moremo biti Avstrijci in biti nečlan nata?

AgJ1 ::

A to se je anketa izvajala v ... severni Banja Luki?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

bciciban ::

kriptobog je izjavil:

Vanich je izjavil:

bciciban je izjavil:

To pomeni da imamo 48% bedakov.
Žalostno.


Ja, poglej samo kako so Albanci napredni. Zakaj mi ne moramo biti taki kot Albanci? Se morda zato uvaža toliko Albancev v SLO, da bodo lahko volili za Janšo in podpirali NATO? Bo Janša na koncu zamenjal Slovence z Albanci? (zlobni jeziki bi rekli: "svoje za svoje") Toliko vprašanj, pa tako malo odgovorov.


Zakaj ne moremo biti Avstrijci in biti nečlan nata?


Slovenija itak ni noben faktor v natu. Glede na to, da imamo v vojski zaposlene ljudi, ki po ST-ju aktivno navijajo za Rusijo, bi bilo itak bolje da nas sploh ni tam :))

D3m ::

Na referendumu je bilo ZA 67%

Že takrat ni bilo veliko.
|HP EliteBook|R5 6650U|

PacificBlue ::

Leta 2003 sem bil proti Natu. Tudi danes. Najboljse je biti nevtralen(in prisparas denar)

Machete ::

Biti nevtralen je populizem in idiotizem. Vedno moraš izbrati stran. Tako to gre.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

yayo ::

lahko si hipster in si privoščiš, da si nevtgralen, če imaš srečo, da te obkrožajo same visoko civilizirane države katere so v Natu. ;)

AgJ1 ::

PacificBlue je izjavil:

Leta 2003 sem bil proti Natu. Tudi danes. Najboljse je biti nevtralen(in prisparas denar)

LOL!

Vprašaj Švedsko in Finsko. Le zakaj sta se pridružili NATO, bi ja rajši “šparali”?

Blinder ::

Ne bo ti znal odgovorit na to vprašanje. Je kot, da bi šel frizerko spraševat, kdaj bo prvi reaktor na fuzijo oddajal elektriko v omrežje.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

mn ::

PacificBlue je izjavil:

Leta 2003 sem bil proti Natu. Tudi danes. Najboljse je biti nevtralen(in prisparas denar)


V bistvu te nevtralnost stane bistveno vec kot biti del neke koalicije. Ker moras vse sam, moras zapraviti bistveno vec.

bciciban ::

D3m je izjavil:

Na referendumu je bilo ZA 67%

Že takrat ni bilo veliko.


2/3
Ampak diktatorji zmagujejo z 117% pa se potem 67% zdi malo.

PacificBlue je izjavil:

Leta 2003 sem bil proti Natu. Tudi danes. Najboljse je biti nevtralen(in prisparas denar)


Biti nevtralen pomeni da moraš imeti sam zadosti vojske in idealno biti obkrožen z benignimi državami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bciciban ()

Vanich ::

D3m je izjavil:

Na referendumu je bilo ZA 67%

Že takrat ni bilo veliko.



Hihi. Črna gora pa referenduma sploh ni imela. So kar enostavno sprejeli v parlamentu pod 100% diktatom največjega švercerja na severni polobli, Đukanovića.
Dočim, v sedaj Severni Makedoniji so pa imeli referendum, ampak ni bilo zadostne volilne udeležbe in je referendum propadel. Ampak, so hitro našli rešitev; ker je večina od tistih 36,79% glasov državljanov Severne Makedonije glasovala ZA NATO, so rekli, da cenzus ni potreben in da je referendum uspel. Sklepam, da je ta številka od 36% zelo podobna procentu albanskega prebivalstva v S.Makedoniji.

Hej, če je ratalo tam, zakaj ne bi še v Sloveniji? Janša že ve - ima namreč diplomo iz Prištine. (zlobni jeziki pravijo, da ima gene tudi od tam)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanich ()

starfotr ::

Machete je izjavil:

Biti nevtralen je populizem in idiotizem. Vedno moraš izbrati stran. Tako to gre.


Ni res.

D3m ::

Machete je izjavil:

Biti nevtralen je populizem in idiotizem. Vedno moraš izbrati stran. Tako to gre.


Ni res.
|HP EliteBook|R5 6650U|

PacificBlue ::

Imamo nekaj frizerk v tej temi, ki ne znajo sestet ena in ena.
Nivo Šarca, i guess.

LightBit ::

Kako bo pa potem ko Trump zmaga in izstopi iz NATO?

PovemVfaco ::

yayo je izjavil:

lahko si hipster in si privoščiš, da si nevtgralen, če imaš srečo, da te obkrožajo same visoko civilizirane države katere so v Natu. ;)


Mi si torej tega ne mormo privoščit, ker imamo na severu divjaško in glupo Avstrijo, zravn nje pa Švico, ki ne znata z dnarjem in nimata pojma o varnosti, zto nista v NATO. Od tam lhk Putin useka.

AgJ1 ::

LightBit je izjavil:

Kako bo pa potem ko Trump zmaga in izstopi iz NATO?

Uresničila se bo želja nekaterih in bo EU z UK prevzela NATO.
Če bomo imeli srečo bo to idealni scenarij.

PovemVfaco je izjavil:

yayo je izjavil:

lahko si hipster in si privoščiš, da si nevtgralen, če imaš srečo, da te obkrožajo same visoko civilizirane države katere so v Natu. ;)


Mi si torej tega ne mormo privoščit, ker imamo na severu divjaško in glupo Avstrijo, zravn nje pa Švico, ki ne znata z dnarjem in nimata pojma o varnosti, zto nista v NATO. Od tam lhk Putin useka.

Na eni strani imamo norega Orbana, ki si lasti Prekmurje, na drugi strani imamo Melonijevo, ki oportunistično podpira neofašiste, ki okrog Trsta dvigujejo glave. Hrvati, če jim bojo zvijali roko, bi tudi kaj odščipnili, Avstrijci bi se pa tudi lahko spomnili na “zgodovinsko ogroženo nemško manjšino v Sloveniji”.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AgJ1 ()

LightBit ::

AgJ1 je izjavil:

LightBit je izjavil:

Kako bo pa potem ko Trump zmaga in izstopi iz NATO?

Uresničila se bo želja nekaterih in bo EU z UK prevzela NATO.
Če bomo imeli srečo bo to idealni scenarij.

Torej bi jih moralo biti več za ostanek in manj za izstop.
Trump morda ni tako slab za EU, če bo EU to izkoristil. Ne bo pa zastonj.

AgJ1 ::

LightBit je izjavil:

AgJ1 je izjavil:

LightBit je izjavil:

Kako bo pa potem ko Trump zmaga in izstopi iz NATO?

Uresničila se bo želja nekaterih in bo EU z UK prevzela NATO.
Če bomo imeli srečo bo to idealni scenarij.

Torej bi jih moralo biti več za ostanek in manj za izstop.
Trump morda ni tako slab za EU, če bo EU to izkoristil. Ne bo pa zastonj.

Trump je izziv in priložnost. Če bomo podlegli Putinu, je pa potencialna katastrofa za EU.

Mato989 ::

Odlično počasi bo več proti NATU in potem lahko izstopimo...

Gnoji ki porabljajo naš denar za vojne izven NATA
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PovemVfaco ::

AgJ1 je izjavil:


Na eni strani imamo norega Orbana, ki si lasti Prekmurje, na drugi strani imamo Melonijevo, ki oportunistično podpira neofašiste, ki okrog Trsta dvigujejo glave. Hrvati, če jim bojo zvijali roko, bi tudi kaj odščipnili.


Tti trije so v NATO, tk da dokler bomo mi tud not, nam bo to pomagalo in ne bojo nč upali, tk ko se Grki pa Turki nč ne upajo klofat med sabo, ker NATO razreši vse.

Zgodovina sprememb…

Blinder ::

USA ne bo izstopila iz NATO. Trump kot je v njegovi navadi s takšnimi izjavami brez podlage išče volilce. Če bo izvoljen bo itak ravnal drugače.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

AgJ1 ::

PovemVfaco je izjavil:

AgJ1 je izjavil:

LightBit je izjavil:


Mi si torej tega ne mormo privoščit, ker imamo na severu divjaško in glupo Avstrijo, zravn nje pa Švico, ki ne znata z dnarjem in nimata pojma o varnosti, zto nista v NATO. Od tam lhk Putin useka.

Na eni strani imamo norega Orbana, ki si lasti Prekmurje, na drugi strani imamo Melonijevo, ki oportunistično podpira neofašiste, ki okrog Trsta dvigujejo glave. Hrvati, če jim bojo zvijali roko, bi tudi kaj odščipnili.


Tti trije so v NATO, tk da dokler bomo mi tud not, nam bo to pomagalo in ne bojo nč upali, tk ko se Grki pa Turki nč ne upajo klofat med sabo, ker NATO razreši vse.

Ampak eni bi šli iz NATO, še posebej tisti, ki jih peče 1999. Potem smo pa mi izven, trije okrog nas pa notri. Avstrijcev pa 4,5 krat več kot nas.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Vanich ()

PovemVfaco ::

AgJ1 je izjavil:

PovemVfaco je izjavil:

AgJ1 je izjavil:

LightBit je izjavil:


Mi si torej tega ne mormo privoščit, ker imamo na severu divjaško in glupo Avstrijo, zravn nje pa Švico, ki ne znata z dnarjem in nimata pojma o varnosti, zto nista v NATO. Od tam lhk Putin useka.

Na eni strani imamo norega Orbana, ki si lasti Prekmurje, na drugi strani imamo Melonijevo, ki oportunistično podpira neofašiste, ki okrog Trsta dvigujejo glave. Hrvati, če jim bojo zvijali roko, bi tudi kaj odščipnili.


Tti trije so v NATO, tk da dokler bomo mi tud not, nam bo to pomagalo in ne bojo nč upali, tk ko se Grki pa Turki nč ne upajo klofat med sabo, ker NATO razreši vse.

Ampak eni bi šli iz NATO, še posebej tisti, ki jih peče 1999. Potem smo pa mi izven, trije okrog nas pa notri. Avstrijcev pa 4,5 krat več kot nas.


Malo sarkazma je blo not

https://www.businessinsider.com/greece-...

LightBit ::

Blinder je izjavil:

USA ne bo izstopila iz NATO. Trump kot je v njegovi navadi s takšnimi izjavami brez podlage išče volilce. Če bo izvoljen bo itak ravnal drugače.

Najbrž res. Tudi zakonsko se mi zdi da so otežili.

AgJ1 ::

LightBit je izjavil:

Blinder je izjavil:

USA ne bo izstopila iz NATO. Trump kot je v njegovi navadi s takšnimi izjavami brez podlage išče volilce. Če bo izvoljen bo itak ravnal drugače.

Najbrž res. Tudi zakonsko se mi zdi da so otežili.

Predsednik lahko naredi USA članstvo za mrtvo črko na papirju.

PovemVfaco ::

Lih bo amerika iz svojega vojaškega harema izstopila ali pa kako podložno kuzlo ven zabrisala. Djte se zresnt.

FrRoSt ::

AgJ1 je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Leta 2003 sem bil proti Natu. Tudi danes. Najboljse je biti nevtralen(in prisparas denar)

LOL!

Vprašaj Švedsko in Finsko. Le zakaj sta se pridružili NATO, bi ja rajši “šparali”?


So se pač mal usrali! :) Saj se imajo pravico. Je pa NATO z njima in sds pametnjakoviči tu gor zdaj tako močen, da če se vsi samo userjete naenkrat, bo ruse odneslo kar v indijski ocean! 8-)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: AgJ1 ()

bciciban ::

AgJ1 je izjavil:

LightBit je izjavil:

Blinder je izjavil:

USA ne bo izstopila iz NATO. Trump kot je v njegovi navadi s takšnimi izjavami brez podlage išče volilce. Če bo izvoljen bo itak ravnal drugače.

Najbrž res. Tudi zakonsko se mi zdi da so otežili.

Predsednik lahko naredi USA članstvo za mrtvo črko na papirju.


Resnici na ljubo bi bilo EU only "NATO" boljša alternativa za EU. Ampak na žalost so ljudje preveč glupi da bi šli čez zgodovisnke razprtije in stoletja bockanja med evropskimi državami. Tako da trenutno nas skupaj bolj kot ne drži močnejša zunanja sila.

bciciban ::

Sej ZDA niso tako drugačne kot evropa, če gledamo na nivoju posameznih držav. Tudi oni majso svoje balkance pa cigane ipd... Pa ene države gledajo na druge zviška in tako naprej.

So imeli samo to srečo, da so se pod grožnjo zunanjega sovražnika povezali v neko skupnost in potem ostali tako. Če bi bile ZDA dejansko 50 ločenih in neodvisnih držav kot je evropa, bi bilo povsem enako razdrobljeni, nekonkurenčni in nerelavantni. Nekaj (10) miljonske države so ali pa še bodo popolnoma nerelavantne proti 1000+ miljonskim državam.

Mato989 je izjavil:

Odlično počasi bo več proti NATU in potem lahko izstopimo...

Gnoji ki porabljajo naš denar za vojne izven NATA


Ti socialkar kar tiho bodi.
Dnar porabljamo zate, še do penzije ne boš povrnil stroškov ki smo jih imeli s tvojim šolanjem in vsem ostalim.

PovemVfaco je izjavil:

yayo je izjavil:

lahko si hipster in si privoščiš, da si nevtgralen, če imaš srečo, da te obkrožajo same visoko civilizirane države katere so v Natu. ;)


Mi si torej tega ne mormo privoščit, ker imamo na severu divjaško in glupo Avstrijo, zravn nje pa Švico, ki ne znata z dnarjem in nimata pojma o varnosti, zto nista v NATO. Od tam lhk Putin useka.


Nevem kako je z AT, Švica pa je konkretno oborožena in to stane.
Sploh pa imajo v svojih trezorjih denar od vseh tako da ni nobenemu zares v interesu da jih napade :))

Zato pa je bil moj cilj nepremičnina v CH, varno zatočišče :)
Nekoč pa še državljanstvo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bciciban ()

D3m ::

PovemVfaco je izjavil:

AgJ1 je izjavil:


Na eni strani imamo norega Orbana, ki si lasti Prekmurje, na drugi strani imamo Melonijevo, ki oportunistično podpira neofašiste, ki okrog Trsta dvigujejo glave. Hrvati, če jim bojo zvijali roko, bi tudi kaj odščipnili.


Tti trije so v NATO, tk da dokler bomo mi tud not, nam bo to pomagalo in ne bojo nč upali, tk ko se Grki pa Turki nč ne upajo klofat med sabo, ker NATO razreši vse.


Si mal kratkega spomina. :)

Beri 1974.
|HP EliteBook|R5 6650U|

mtosev ::

Jaz podpiram naše članstvo v NATU.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

FireSnake ::

mtosev je izjavil:

Jaz podpiram naše članstvo v NATU.


Poglej in se nasmej: vicmaher.si

bciciban ::

Zdej je pa vse jasno :)

AgJ1 ::

mtosev je izjavil:

Jaz podpiram naše članstvo v NATU.

Tako, zdaj je uradno. :D

D3m ::

TOP KEK.
|HP EliteBook|R5 6650U|

fur80 ::

kriptobog je izjavil:

Vanich je izjavil:

bciciban je izjavil:

To pomeni da imamo 48% bedakov.
Žalostno.


Ja, poglej samo kako so Albanci napredni. Zakaj mi ne moramo biti taki kot Albanci? Se morda zato uvaža toliko Albancev v SLO, da bodo lahko volili za Janšo in podpirali NATO? Bo Janša na koncu zamenjal Slovence z Albanci? (zlobni jeziki bi rekli: "svoje za svoje") Toliko vprašanj, pa tako malo odgovorov.


Zakaj ne moremo biti Avstrijci in biti nečlan nata?



Zakaj Avstrija ni v NATO?

Avstrijo k nevtralnosti zavezujeta Avstrijska državna pogodba iz leta 1955 in Ustava, ki prepoveduje vstop v vojaška zavezništva in ureditev tujih vojaških oporišč na avstrijskem ozemlju. Avstrijska nevtralnost je dejansko vsiljena nevtralnost. Ozemlje Avstrije so do leta 1955 zasedale zavezniške sile. Sovjetska zveza je leta 1955 v Moskovskem memorandumu zahtevala nevtralnost Avstrije po švicarskem vzoru in izrazila pripravljenost za dajanje jamstev štirih sil za celovitost in nedotakljivost avstrijskega ozemlja. Avstrijsko državno pogodbo so ratificirale vse države, s katerimi je imela Avstrija diplomatske odnose.

Torej dokler ne spremenijo ustave v NATO ne morejo. Za njihovo nedotakljivosto pa jamči RUSIJA, kot je za Ukrajince :D

Švica si je nevtralnost pridobila z Westfalskim mirom (1648), s katerim so se končale tridesetletne vojne v Evropi. Potrjena pa je bila tudi neodvisnost Švicarske konfederacije. Po letu 1789 je Francija okupirala velik del ozemlja konfederacije. Leta 1815 je bila z Dunajskim kongresom ponovno vzpostavljena Švicarska konfederacija in z aktom, ki so ga 20. decembra 1815 podpisale Avstrija, Francija, Anglija, Prusija in Rusija zagotovljena poroštva trajne nevtralnosti Švice.

http://nato.gov.si/slo/slovenija-nato/n...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Zmajc ::

LightBit je izjavil:

Kako bo pa potem ko Trump zmaga in izstopi iz NATO?


Trump ne more z ZDA kar tako "izstopiti iz NATA". Zadeve kot so to mora z dvotretjinsko večino potrditi senat. Nekako dvomim da bi to šlo skoz.

PacificBlue ::

Zakaj ima Nato naslednje odbore:
Food and Agricultural Planning Committee, Industrial Planning Committee, Petroleum Planning Committee, Planning Board for Ocean Shipping, Planning Board for European Inland surface Transport, or the Civil Aviation Planning Committee?

Nato ima več civilnih odborov in komitejev, kot pa vojaških.

Ste se vprašali kdaj, kako poteka sledenje denarja preko Nato Economic Directorate? Ni ga. Vse je brez nadzora.

Švedska se ni pridružila Natu zaradi strahu pred Rusijo, ampak zaradi denarja.
Nato in Eu sta ekonomski tandem.

Zmajc ::

Ne bluzi.

PacificBlue ::

Ja saj, bluzim.
:D
Ne skrbi.. Vse je tako kot more bit
/s

zavajon ::

Ja, in 96.19% je proti postavitvi migrantskega centra v Brežicah.

Ne vem, kakšen smisel ima širiti te Janševe nebuloze. Tako ali tako jim nihče ne verjame, tisti njegovi pa mu bodo ostali zvesti ne glede na to, kaj se piše.

Scaramouche3 ::

Sem proti North American Terrorist Organization!
Sem za EU Vojsko!
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Evropske države imajo težave s pridobivanjem vojakov. (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Loža
70524700 (7033) gruntfürmich

Amerika bi lahko bila utopija (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21922333 (15813) Zimonem

NATO razpravlja o velikem povečanju izdatkov za obrambo (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
29723474 (18026) D3m
»

Bo Golobova vlada blokirala pristop Finske in Švedske k zvezi Nato (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
13715036 (9552) Unchancy

Ukrajina part VI (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27423836 (21388) PrimoZ_

Več podobnih tem