» »

Printer HP Officejet Pro 8610 napaka 0xc19a0040

Printer HP Officejet Pro 8610 napaka 0xc19a0040

oldmen ::

Tri leta imam HP Pro 8610 printer s katerim nisem imel nobenih težav, skratka sem bil zelo zadovoljen z njim. Pri zadnjem printanju, ki ni bilo normalne kvalitete, besedilo računa je bilo ok, QR koda pa ni bila v redu, se je pojavilo obvestilo o napaki: Tiskalna glava ni nameščena,ni zaznana ali pa je nepravilno nameščena. Žal ne pomaga ponovna vstavitev tiskalne glave, izklop in ponovni vklop tiskalnika. Je pa čudno, da zaznava barv dela normalno, čeprav glave naj sploh ne bi bilo. Gledal sem nasvete kako razstaviti samo glavo in očistiti kontakte pa je v komentarjih razvidno, da ne gre ravno za velik uspeh pri odpravi te težave. Zanima me, ali je ta problem pri tem tiskalniku pogost in kako ga odpravit. Žal sem na deželi, kjer blizu ni kakšnega servisa, na mojo prošnjo za nasvet pa žal nisem dobil odgovora. Vem da kot upokojenec bom ostal brez printerja, ker zelo dvomim da se bo dalo rešit težavo. Ostaja vprašanje, je narobe kaj s samo glavo printerja ali je konec z printerjem. Je komu uspelo rešiti ta problem, bi bil hvaležen za nasvet, kako to napako odpravit.

misek ::

Morda

Han ::

Takšna napaka ni ravno pogosta, ni pa tudi redka. Če čiščenje kontaktov ne pomaga, je naslednja faza menjava tiskalne glave, ki ni poceni (ca. 150 eur). Ker za ta denar dobiš že dokaj spodoben nov multifunkcijski brizgalnik z dveletno garancijo, je smiselnost nakupa nove tiskalne glave, s čimer morda niti ne boš rešil težave, pogojena predvsem z zalogo kartuš in funkcijami, ki bi jih mogoče pri novi napravi pogrešal.

Prijatelj je takšnega HP-ja rajši upokojil in nabavil Canon Maxify GX6050, s katerim je popolnoma zadovoljen, sploh s ceno izpisa na stran.

scipascapa ::

da ne bo kaka nepriznana garancija za gx6050, ker ni za SLO.

Han ::

Ne vidim razloga za nepriznanje garancije, sploh s strani Amazona... Saj smo vendar v EU.

Lahko ponudiš enako ali nižjo ceno za "slovenski" GX6040 ? >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri tiskalnik (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Kaj kupiti
708143737 (762) Lonsarg
»

Tiskalnik - modri sledovi po menjavi barv

Oddelek: Pomoč in nasveti
201249 (610) polozweii
»

kateri printer kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6422256 (14530) Spock83
»

inkjet printer ne sprinta nič

Oddelek: Pomoč in nasveti
182259 (1338) Yohan del Sud
»

Nakup mf tiskalnika - HP C6280 ali Canon MP610?

Oddelek: Kaj kupiti
213818 (3247) 1309976

Več podobnih tem