» »

ATI all in wonder pro

ATI all in wonder pro

Muzo ::

Problem je sledeč, rad bi omenjeni tuner usposobil pod winXP. Mission impossible? Zaenkrat že tko zgleda, glede na to da sm učer do poznih jutranjih ur se ukvarju s tem.

Use OK, XPji majo ene driverje, sam sm najdu na ATIju neke novejše. Probu sm tut z ustrznim Multimedia centrom 7.2, in se zatakne pri iskanju kanalov. Najde mi učasih 1, učasih 2, tja do 5 kanalov torej. Imam pa kabelsko, kabel je preverjeno uredu, ker če ga vklopim v TV dela :) Slika, ko jo najde, je motna in sneži, gledat se pač ne da.

Uporaba kakšnih alternativnih programov pa tut ni dala nobenih rezultatov. DScaler sploh nič ne ponudi možnosti za kakšen BTcard, al tist meni ane, če bi mi najdlo tuner. Sploh ne najde očitno tunerja.

Aja,tuner ma Ati Rage Pro grafično.

Uglavnem če ma kdorkoli še kakšne ideje, na plan z njimi ker res ne vem kaj nej še probam.

Hvala

Lucio ::

Imaš inštaliran DX 9.0b???

Muzo ::

Ne, mam pa DirectX 8.1, tko kot piše da je zahteva za multimedia center, verzijo 7.2

Še kakšna ideja? Al misliš da bi directX kej pomagu?

Muzo ::

Očitno je medtem k sm prklaplu iztiku in ne vem kaj šu konektor k vragu in pač ni najdl programov :) Sm biu pa sveto prepričan da dela, ker sm prej probu.

No ja, važn da zdj dela :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

hercules 9800 SE AIW (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
923848 (2461) Tito
»

Problemi z čisto novim računalnikom prosim pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
211820 (1448) nokia6310
»

Vivo na Radeon 9000

Oddelek: Zvok in slika
231551 (1337) polde66
»

Zajem slikena ATI TV WONDERJU

Oddelek: Pomoč in nasveti
121549 (1392) uros
»

ATI TV Wonder & Win2k

Oddelek: Zvok in slika
141239 (1059) PIII850

Več podobnih tem