» »

Adobe premiere 7.0 in zajem videa preko DV

Adobe premiere 7.0 in zajem videa preko DV

partysound ::

Imam mini dv kamero in zvezano preko firewire na komp...

Sedaj pa me zanima, če se da izklopit zvok ki gre preko firewire? zvok bi pa šel preko line in pri zvočni kartici..


stvar je taka: Snemal bom zvok in sliko na koncertu.. zvok bom zajemal iz mešalne mize, sliko pa preko kamere.. kolikor sem preizkušal mi vedno pride zvok preko DV vhoda...

imam pa audigy 2 platinum in bi rad šel z zvokom preko aux 2 vhoda in ne preko DV...


a se to da? preko dv samo slika... zvok pa iz aux 2 na zvočni


kako se to nardi?

Hvala Vsem
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

DanKick ::

Poglej, ti kar zajemi preko DV-ja oboje, sliko in zvok. Preko AUX vhoda prav tako posnemi zvok. (predvidevam, da boš uporabil mikrofon).
Kasneje v programu izreži zvok, ki si ga zajel skupaj s sliko preko DV-ja, dodaj zvok, ki si ga posnel preko AUX-a, vse skupaj sinhroniziraj in to je to.

Caligula ::

a premiere ne vem, da pa se to pri Moviemakerju 2 mislim da.
Pa nasploh gaa vsaj probaj-zastonj, zelo lahek in presentljivo ucinkovit glede na to, da je od Microsofta.

Jaz sem z njegovim stiskanjem zelo zadovoljenin drugih programov niti ne uporabljam vec.

partysound ::

mislm posnet un orkester k ga ozvočujem na kamero... k pa un MIC od kamere bl tko dela.. bi raje zvok dal iz mešalke.. zajemal bom pa preko kompa... da imam zvok posebej potem... dam sam export v premieru za zvok pa je... ker potem še dodajam razne stvari...

sm probu tud z movie makerjem in pomoje za zajem videa ter zvoka bo kr soliden... bo že nekaj ratal... snemal bom še zvok na MD tko da vsaj nekaj imam potem k hočjo imet cdje....

kr neki.... je pa dnar

TNX
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

CaqKa ::

ima kamera možnost vpeljave zunanjega zvoka ali pa morda za zunanji mikrofon?

caligula ne kvasi bedarij...
sinhronizacijo delat z muvimakerjem2... za tako zadevo bo potreboval zmogljiv progi ki bo podpiral vsaj dve avdio špuri, tako da se bo orientiral z zvokom ki ga dobi iz kamere.

partysound ::

daš za kamero 200k sit pa nima enga LINE IN vhoda... samo ojačan MIC vhod z napajanjem... in če jst z Mešallke spustim unih 1.4 volta ne bo dobr... al pa uporovni delilnik mejbi reši stvar... sj bo frend posodu 3CCD kamero k ma vse vhode k si jih lahko zaželiš
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

CaqKa ::

ok.. te pa nehaj komplicirat.:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč pri presnemavanju z video kasete na računalnik!

Oddelek: Zvok in slika
186001 (5689) zavajon
»

Najboljse zajemanje videa na pc?

Oddelek: Programska oprema
142182 (1817) rimljan
»

Sony mini dv kamera in FIREWIRE

Oddelek: Zvok in slika
271688 (1489) Caligula
»

kamera je:) - ZVOKA ni!

Oddelek: Zvok in slika
71217 (1126) pivmik
»

z audio kasete na racunalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
122595 (2446) kisser

Več podobnih tem