» »

Kakšni so vaši plani za leto 2024?

Kakšni so vaši plani za leto 2024?

«
1
2

guano ::

Kaj želite doseči v letu 2024? Kaj bi radi začeli, nehali, delali pogosteje, redkeje?

Anything goes

jest10 ::

Novoletne zaobljube - zadeve, ki nikoli ne držijo:))


Če nekaj dejansko nameravaš, ne boš s tem čakal na novo leto.

guano ::

To pa nevem če bo ravno držalo...

feryz ::

Nadoknaditi pol milijona, ki sem ga letos zagonil na koncu leta.
Da bom ob letu osorej lahko zagonil novo polovico.
Seveda mi ne bo uspelo, ampak cilj je jasen in se mu bom zagotovo do neke mere približal.

d4vid ::

V naslednjem letu planiram našparat čim več in nekaj vložit, potem pa proti koncu leta kupit stanovanje.
Potem plan je povečat prihodke poleg redne službe.

Plan je tudi, da neham zabušavat (procratination), manj časa preživet na telefonu, več časa preživet zunaj.
Zgubit ene 10-15kg, delat na sebi, pridobit na samozavesti. Ampak ja, bomo to reševali po novem letu... :))
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

mtosev ::

Ne delam si nobenih planov za novo leto.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

donvito ::

Da ostanem živ.

immortan ::

0

OutOfTheBox ::

Predstavljaj si da si na jadrnici, ki jadra malo sem malo tja. Nato vprašaš skiperja "kam gremo" in on ti odgovori, "kamor bo veter pihal".

:))

kixs ::

Jackpot... ce bom kdaj uspel vplacat :lol:

NuMaN ::

Popestritev spolnega življenja.

youPlonker ::

Odplacati dolg in dobit six-pack abs. 8-)

xseki ::

Ne planiram.

Ganon ::

Če se boš odločil, da nekaj narediš, je lahko to 31. december, ali pa 4. maj. Povsem nepomembno. Novoletne zaobljube niso vredne nič.

2dark ::

guano je izjavil:

Kaj želite doseči v letu 2024? Kaj bi radi začeli, nehali, delali pogosteje, redkeje?

Anything goes


Še manj sladkarij, pa že tako jih ne uživam preveč, bolj pogosto rekretivni tek in hoja , da ostanem zdrav in se izognem športnim poškodbam. Še 5-6 kg navzdol.

Skratka, nadgrajeval bom tisot, kar že izvajam v letu 2023.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Alfa Dog ::

Več jest in več pit.
Se zredit za kak kg ali pet.
Začet kadit.
Bit še bolj tečen in zajedljiv.

T440 ::

Cilji 2024:
- ponovno preživeti več kot 200 ur na kolesu in skupaj vsaj 300 ur športati
- izboljšati angleščino (govor)
- urediti nadstrešek ob hiši
- iti na izlet v Toskano
- se ne preveč sekirati zaradi stvari na katere ne morem vplivati
- občasno trolati preveč občutljive na slo-techu :D

zobnik ::

Znebit se zateženih ljudi in si poiskat ljudje, ki radi povezujejo ljudi v dobrem in slabem s takim je prihodnost.

Resimeg ::

zobnik je izjavil:

Znebit se zateženih ljudi in si poiskat ljudje, ki radi povezujejo ljudi v dobrem in slabem s takim je prihodnost.

Boš šel k Hare Krišnam? Izumil časovni stroj? Ker tega ni več od začetka facebooka dalje. Zdaj je vrednota individualizem in biti vase zagledan kreten, tako, da good luck.

2dark ::

T440 je izjavil:

Cilji 2024:
- ponovno preživeti več kot 200 ur na kolesu in skupaj vsaj 300 ur športati
- izboljšati angleščino (govor)
- urediti nadstrešek ob hiši
- iti na izlet v Toskano
- se ne preveč sekirati zaradi stvari na katere ne morem vplivati
- občasno trolati preveč občutljive na slo-techu :D


Odlični cilji. Zadnje sem pozabil. ;((
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Lowink ::

Več zarečenga kruha, več kadit da bom lažje kašljal.

IL_DIAVOLO ::

Se boljse optimizirati bolniško, praznike/vikende in dopust. Saj veste, preziveti 40 let delovne dobe je maraton, cas pa je najvecja dobrina.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

zobnik ::

Resimeg je izjavil:

zobnik je izjavil:

Znebit se zateženih ljudi in si poiskat ljudje, ki radi povezujejo ljudi v dobrem in slabem s takim je prihodnost.

Zdaj je vrednota individualizem in biti vase zagledan kreten, tako, da good luck.


Najhuje je da so zahrbtni in dobri igralci, da te lahko izkoriščajo dokler se jim pustiš in takih se lahko vsi bojimo.
Men razne dobrine kot so luksuzne ne pomenijo ničesar, ampak magnet ljudje, povezava in solidarnost, medsebojna pomoč...to mi je na sploh prvo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

nokken ::

Za zacetek zakljuciti leto ziv :)) Ter pri tem vsaj toliko uzivati, kot sem letos. Denarja imam zadosti, vse ostalo imam tudi vse kar rabim, torej... imeti se fino, cim manj biti v sluzbi ter cim vec biti zunaj z zeno na smuceh, kolesu ali tekaskih copatih, ter videti cim vec. Do sedaj mi kar uspeva in to vsako leto boljse, tako da kar se mene in mojih novoletnih "zaobljub" tice je to to :)

filip007 ::

Težka bo, ko imaš enkrat Korono se vleče in še Pivo ne potegne.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Baja ::

road trip s Šintarotom po slovenski obali. Od Štrika do Zvonika 2024!

2dark ::

Baja je izjavil:

road trip s Šintarotom po slov:))enski obali. Od Štrika do Zvonika 2024!


Hahahaha. :))
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

dedox ::

Nadaljevati lobiranje za cestninjenje vstopa z avtomobilom v Ljubljano (počasi se premika).

In izgubljati čimmanj časa na slo-techu z učenjem egoističnih opic kako biti ljudje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dedox ()

mtosev ::

Baja je izjavil:

road trip s Šintarotom po slovenski obali. Od Štrika do Zvonika 2024!

I loled. Dobra :))
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

NuMaN ::

dedox je izjavil:

Nadaljevati lobiranje za cestninjenje vstopa z avtomobilom v Ljubljano (počasi se premika).

In izgubljati čimmanj časa na slo-techu z učenjem egoističnih opic kako biti ljudje.


Sama poduhovljenost te je ...

StarMafijec ::

dedox je izjavil:

Nadaljevati lobiranje za cestninjenje vstopa z avtomobilom v Ljubljano (počasi se premika).

De facto to že obstaja. Znotraj obroča je plačljivo parkiranje.

V kolikor bi pa res prišlo do cestninjenja, pa to lahko vzajemno napravimo tudi na Bledu, Bohinju, Kranjski Gori in Obali.

nokken ::

StarMafijec je izjavil:

De facto to že obstaja. Znotraj obroča je plačljivo parkiranje.
V kolikor bi pa res prišlo do cestninjenja, pa to lahko vzajemno napravimo tudi na Bledu, Bohinju, Kranjski Gori in Obali.

Zares samo tiste bodoce mitnice za v Ljubljano uporabimo se za smer iz Ljubljane pa je reseno. :))

Comandante ::

donvito je izjavil:

Da ostanem živ.

+ zdrav, brez zlomov nog, hipoksije zaradi kovida in podobnih traparij.

FireSnake ::

2023 mi je prineslo 2 industrijska certifikata.
Od 2024 pričakujem še tretjo stopnjo te zadeve.

Začeti delati na enem zelo dobro plačanem projektu.

Ostalo pa: vse po starem.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Kapitan Jack ::

Cepit se proti kovidu.

mawax ::

StarMafijec je izjavil:

dedox je izjavil:

Nadaljevati lobiranje za cestninjenje vstopa z avtomobilom v Ljubljano (počasi se premika).

De facto to že obstaja. Znotraj obroča je plačljivo parkiranje.

V kolikor bi pa res prišlo do cestninjenja, pa to lahko vzajemno napravimo tudi na Bledu, Bohinju, Kranjski Gori in Obali.


Seveda, tudi Bled, Bohinj, Kranjska Gora in obala si zaslužijo čisti zrak. Sicer mogoče jim turizem ne bo preživel ampak podpiram idejo.

nokken je izjavil:

StarMafijec je izjavil:

De facto to že obstaja. Znotraj obroča je plačljivo parkiranje.
V kolikor bi pa res prišlo do cestninjenja, pa to lahko vzajemno napravimo tudi na Bledu, Bohinju, Kranjski Gori in Obali.

Zares samo tiste bodoce mitnice za v Ljubljano uporabimo se za smer iz Ljubljane pa je reseno. :))


To pa ne bo šlo.

Tisto so državne ceste, ki si jih ne morete lastiti, ker jih plačujemo tudi ljubljančani (upam, si trditi, da v večini).

Znotraj ljubljanskega obroča državnih cest ni. Vse so občinske (ker imamo za razliko od vas, sposobnega župana, ki je tudi vpadnice prevzel od DARSa v občinsko upravljanje) in plačujemo jih ljubljančani.

Vaše občinske, ki jih sami plačujete, pa le zaprite, če jih kje najdete, bohinčani so že eno, iz Stare Fužine, vodi nekam na pašnike, pa mislim, da so jo poplave odnesle.

Tako, da lahko z vso pravico, enako kot bohinjčani in lučani (Logarska dolina, tudi cesto do tja odneslo) začnemo zaračunavati za cesto tudi sami.

S to razliko, da v imenu čistega zraka, prejšnji primeri so to počeli iz pohlepa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mawax ()

wajdouc ::

guano je izjavil:

Kaj želite doseči v letu 2024? Kaj bi radi začeli, nehali, delali pogosteje, redkeje?

Anything goes

Fukat in jemat droge. Oboje na odru med igranjem komada in upat, da me pobere pri 27.

mawax ::

wajdouc je izjavil:

guano je izjavil:

Kaj želite doseči v letu 2024? Kaj bi radi začeli, nehali, delali pogosteje, redkeje?

Anything goes

Fukat in jemat droge. Oboje na odru med igranjem komada in upat, da me pobere pri 27.

Priporočam oder v kakšni manj zategnjeni državi, ali pa se delaj, da ne znaš slovensko. Slovenceljske zadrgnjene kmetice padajo na vse kar je tujega, pa se niti ne čudim, glede na to kar lokalnost ponuja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mawax ()

zobnik ::

dedox je izjavil:

Nadaljevati lobiranje za cestninjenje vstopa z avtomobilom v Ljubljano (počasi se premika).

In izgubljati čimmanj časa na slo-techu z učenjem egoističnih opic kako biti ljudje.


Saj te egoistične opice se ne zavedajo da brez povezovanje med ljudmi, dobrimi odnosi so lahko žrtev, kdo pa prav da če padejo s kolesom na cest, grdo, d ajih bo kdo pomagal....bodo tam ležal še nekaj časa.

pegasus ::

Več hodit. Cilj: 3000km.

Kayzon ::

pegasus je izjavil:

Več hodit. Cilj: 3000km.


Kako to,si prekomerno tezek? :|

nokken ::

mawax je izjavil:

Znotraj ljubljanskega obroča državnih cest ni. Vse so občinske (ker imamo za razliko od vas, sposobnega župana, ki je tudi vpadnice prevzel od DARSa v občinsko upravljanje) in plačujemo jih ljubljančani.

Saj zato pa so taksne kot makedamske gozdne ceste po Pokljuki... no zares so slabse vzdrzevane in precej bolj luknjaste kot tiste gozdne ceste po Pokljuki :)) Ampak ce smo posteni... koliko miljonov vsako leto dobi Ljubljana od drzave? No toliko so te ceste financirane "od Ljubljancanov" ;)

hanzon ::

nokken je izjavil:

mawax je izjavil:

Znotraj ljubljanskega obroča državnih cest ni. Vse so občinske (ker imamo za razliko od vas, sposobnega župana, ki je tudi vpadnice prevzel od DARSa v občinsko upravljanje) in plačujemo jih ljubljančani.

Saj zato pa so taksne kot makedamske gozdne ceste po Pokljuki... no zares so slabse vzdrzevane in precej bolj luknjaste kot tiste gozdne ceste po Pokljuki :)) Ampak ce smo posteni... koliko miljonov vsako leto dobi Ljubljana od drzave? No toliko so te ceste financirane "od Ljubljancanov" ;)


Očitno še nisi bil v Ljubljani, verjetno si jih zamenjal za mariborske. In kot vsaka občinska cesta je financirana od davkov živečih v občini. To, da bi pa rad mešal ribe in sadje, je pa pač težava pomanjkljive mariborske izobrazbe. Razen tega, vam nihče ne bo preprečeval koristiti cest, samo plačali boste za njihovo vzdrževanje in zastrupljanje okolice. Oz. kot alternativo, plačali boste za P+R. Netržno ceno. Čisto pošteno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hanzon ()

tilen03 ::

Boljše se znajti v današnji nihilistični družbi.

dexterboy ::

Želim si, da bi čim več ljudi imelo IQ višji od sobne temperature... že to bil dosežek za deveto svetovno čudo ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

miha98 ::

Moje želje za 2024 so:
- končat hiško v Halozah do 2026
- zaslužit v kriptu vsaj 5k ali več..
- porihtat avto
- porihtat moped
- it na morje z letalom
- počasi začet razmišljat o slabši polovici :0
- v prihodnosti kupiti prikolico za kampiranje ( ne nujno v 2024)
- kupiti drug avto v roku 2 , 3 let , jačega za kakšno serijo ali 2
- prihraniti toliko denarja, da bom lahko začel s svojim poslom 5+ let ( kombi prevozi)
- se osamosvojiti od starih ( včasih tečna ko driska) :( ....

NuMaN ::

Slabša polovica?

A se ne reče boljša polovica?

OutOfTheBox ::

miha98 je izjavil:

Moje želje za 2024 so:
- končat hiško v Halozah do 2026
- zaslužit v kriptu vsaj 5k ali več..
- porihtat avto
- porihtat moped
- it na morje z letalom
- počasi začet razmišljat o slabši polovici :0
- v prihodnosti kupiti prikolico za kampiranje ( ne nujno v 2024)
- kupiti drug avto v roku 2 , 3 let , jačega za kakšno serijo ali 2
- prihraniti toliko denarja, da bom lahko začel s svojim poslom 5+ let ( kombi prevozi)
- se osamosvojiti od starih ( včasih tečna ko driska) :( ....


Kako uresničiš plan za leto 2024 da končaš hišo do 2026? Ali pa kupiti avto do leta 2026? Kako je to plan za leto 2024 oz. kaj to zahteva od tebe v letu 2024? Dodatno, kaj pomeni "počasi razmišljati o slabši? polovici"? A ne razmišljaš že sedaj, če si to napisal? A to pomeni razmišljati več in kako se bo to preneslo v realnost?

Večina ljudi sploh ne doseže večino svojih želja, ravno zaradi tako posplošenih ciljev (ki so samo želje). Eno so želje, ki jih imamo vsi, drugo pa je kaj za tiste "želje" narediš.

In ker rad pomagam ti polagam na srce da se ne farbat, ker praktično nič od tega ne boš zadel. Odloči se za eno stvar in jo začni ciljat, in 3, 6 ,9, 12 mesecev od danes jo boš lahko zadel. Potem greš dalje. Večje cilje (kar predpostavljam da za večino ljudi so veliki finančni cilji / hiša, za ene tudi nova zveza) si razdeliš na manjše kose. Če si boš vse te stvari želel (in ki jih itak ne boš dosegel vse), se bo zgodilo to da boš naslednjič manj motiviran.

Zgodovina sprememb…

Glugy ::

guano je izjavil:

Kaj želite doseči v letu 2024? Kaj bi radi začeli, nehali, delali pogosteje, redkeje?

Anything goes


Nič novega. Nikol nisem imel planov sam zato ker je novo leto. To pa res ne. Sam zato ker se številka premakne še ne pomen da to karkol pomen samo po seb. To je bolj stvar ljudi ki so podvrženi moči simbolike kar pa jaz vsaj v tem primeru nisem.

OutOfTheBox ::

Kdaj pa potem delaš dejanske spremembe?
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj so te zadeve na avtocestah?

Oddelek: Na cesti
264220 (2860) Veron
»

Ukinitev vinjet na ravni EU (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
16335024 (30623) Invictus
»

Vinjete naj ostanejo, ostala načini cestninjenja niso fer (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
21950324 (42899) jalovec09
»

Nizozemska testira satelitsko cestninjenje vseh cest (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
23142867 (36111) krneki0001
»

GPS cestninjenje

Oddelek: Loža
263188 (2706) koyotee

Več podobnih tem