» »

Evropska superliga v nogometu

Evropska superliga v nogometu

««
8 / 8
»
»»

Mato989 ::

el_bahattee je izjavil:

Mato989 je izjavil:

el_bahattee je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Potem pa še ukinit ČISTO VSE pokale od COmmunity Shielda, Kraljevega pokala itd naprej... naj odigrajo teh tekem 2x 18(-2) tekem med sabo ostalo pa mir, in Liga Evropa in Liga Prvakov če so notri...

Glede pokalov se ne strinjam, po svoje so uporabni za ekipe, saj tam dobijo priložnost rezervisti, npr. rezervni vratarji in mladi upi. Po eni strani vsi jamrajo, kako se ne da šanse mladim upom, ko pa v ligi igrajo mladi in rezultat trpi, pa spet ni OK. Pokali so tako idealna priložnost, da se izkažejo, hkrati pa tekma ne prinaša točk v prvenstvu.

Prinašajo tudi možnost dodatne lovorike, da ni vse samo prvenstvo in LP. Zmagovalec pa ima ponekod tudi možnost preboja v Evropsko ligo, kar je dodaten motiv. Poleg tega imamo ravno v raznih pokalih šanso videt izvajanje enajstmetrovk, kar je zame vedno zanimivo. :)

Če so uporabni za ekipe potem pač naj ne jamrajo da je prenatrpan razpored... to dvoje pač ne gre skupaj, ali so uporabni ali pa niso, in če nekdo na novinarski jamra kako ima njegova ekipa remalo počitka po drugi strani pa ti praviš da so uporabni je to pač skregano z logiko...

Kot ponavadi je rešitev verjetno v neki vmesni opciji. Torej, zreducirati število pokalov, vseeno pa ohraniti vsaj enega na državo. In morda možnost 4 menjav vsako tekmo, s čimer bi bilo v pogonu več igralcev, torej bi se nekateri lahko spočili.

Ja rešitev bi bila v takem načinu da ohranijo 1 pokal na državo IN da v pokalu igralci ki igrajo ne smejo zaigrat v LP/LE hkrati pa lahko v DP odigrajo samo na domačih tekmah.... to bi bil dober kompromis da se ne preutrudijo... tako bi prisilili klube z enostavnim pravilom, da najboljše ne dajejo igrat v pokal, ampak jih šparajo za LP
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Utk ::

https://siol.net/sportal/nogomet/superl...

Kot sem napisal na prvi strani te teme. UEFA ne more ukazovat za koga bo nekdo brcal žogo, niti zarad tega spreminjat pogodb (kaznovat) z njimi.

Nedasemiveč ::

Sodišče v Madridu :))

"Ta monopolistični položaj in konflikt interesov škodujeta nogometu. Evropski klubi imajo pravico upravljati svoja tekmovanja," so med drugim v skupni izjavi zapisali pri Juventusu, Realu in Barceloni in pozdravili odločitev sodišča v Madridu."

Ta je pa še bolj komična. Trije klubi so za to ligo pa naslavljajo "Evropski klubi". No saj načeloma so tudi trije res množina haha.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

https://www.marca.com/en/football/barce...

Ena taka mini atomska bomba iz Barcelone. Tega pa nismo pričakovali, da bi la liga kakala v svojo skledo.

Očitno so dolgovi nevzdrzni.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

endelin ::

Samo dva arabska kluba lahko delata kar hočeta. Financial fair play je naravnost smešen ko vidiš kaj dela Psg in City. Sploh še velja karkoli iz Platinijeve borbe? Good job, Čeferin. Sedaj lahko arabci delajo karkoli želijo? Bo Psg napraskal še ene 70mio letno za plačo Goata?

Mene bi bilo sram no.

Zgodovina sprememb…

• spremenil: endelin ()

dild0idis ::

endelin je izjavil:

Samo dva arabska kluba lahko delata kar hočeta. Financial fair play je naravnost smešen ko vidiš kaj dela Psg in City. Sploh še velja karkoli iz Platinijeve borbe? Good job, Čeferin. Sedaj lahko arabci delajo karkoli želijo? Bo Psg napraskal še ene 70mio letno za plačo Goata

Točno tako, najbolj smešno pa je, kako folk hvali Čeferina, ki omogoča take zadeve.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

r3dkv1c4 ::

dild0idis je izjavil:

endelin je izjavil:

Samo dva arabska kluba lahko delata kar hočeta. Financial fair play je naravnost smešen ko vidiš kaj dela Psg in City. Sploh še velja karkoli iz Platinijeve borbe? Good job, Čeferin. Sedaj lahko arabci delajo karkoli želijo? Bo Psg napraskal še ene 70mio letno za plačo Goata

Točno tako, najbolj smešno pa je, kako folk hvali Čeferina, ki omogoča take zadeve.

Najbolj smešno je, da deluje, kot majhen razjokan otrok.
Polna usta so ga bila, kako bo kaznoval velike 3 ampak si je sam v skledo pljunil.
Sram me je, da je to človek naših korenin...upam, da ga odbijejo iz uefe čimprej.
Postavljen je bil tja na nelegalen način,s strani kapitalističnih pudlov uefinih prisklednikov in v veselje mi bo, ko ga ne bo več.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

In kako je bil tja postavljen na nelegalen način? Imel je podporo zvez.

Zvezdica27 ::

eden človeček v teh milijardah ni nič... še dobro mu gre. Poglejte, kaj so naredili z evrobasketom - ustanovili so zaprto ligo (ki je ne bo nihče gledal).

Kar se tiče pa Messija, pa pičku mater, namesto, da bi šel v legende je kreten za dodatni dolar šel samega sebe zjebat. Namesto absolutne legende (one club man) bo sedaj tvegal vse? V bistvu bom zdaj spet za barco začel navijati.

Jaz teh milijonarjev nogobrcarjev ne štekam...

zz

endelin ::

Lepo, Messi 40mio eur letno NETO:))
Psg to zmore. To ratuje komedija.

Kje je financial fair play? Samo poglejte ekipo Psgja in njihove plače s tem da igrajo v neki francoski ligi.

Sedaj ko so arabci pomagali proti Superligi lahko delajo kar hočejo?

Ta ekipa Psgja je verjetno poleg Milanove iz 90s in top Barcine najbolj zveneča ever.

Nisem vedel da se v francoskem fuzbalu taki denarci vrtijo da je to vzdržno hahaha.:))

Uefa patetika s čeferinom vred da to dopušča. Navadni arabski konjušarji

Zgodovina sprememb…

• spremenil: endelin ()

Messi-Mbappe-Neymar

Hudo. To se bo uživalo kakšno leto ali dve. Če jim pa zdaj ne uspe osvojiti LP, lahko pa zaprejo klub.

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

Kje je pa zdej Ronaldo? A ni bilo rečeno, da zapušča Juventus?

r3dkv1c4 ::

Nedasemiveč je izjavil:

Messi-Mbappe-Neymar

Hudo. To se bo uživalo kakšno leto ali dve. Če jim pa zdaj ne uspe osvojiti LP, lahko pa zaprejo klub.

"endelin=r3dkv1c4? haha""

Bučko, tepec......si ti falil ane.
Nič novega.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!
««
8 / 8
»
»»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prva slovenska nogometna liga (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
18218716 (8574) kamiKaZaA
»

Evropske lige v športnih tekmovanjih

Oddelek: Šport
9775 (658) Drevesce
»

Liga prvakov

Oddelek: Loža
293067 (1798) Zelnick

Več podobnih tem