» »

Nakup avta do 5.000 EUR

Nakup avta do 5.000 EUR

1 2
3
4

Poslastica ::

deleted je izjavil:

Če rabiš avto A-B in rabiš šparat vzemi renault clio ali vw up! s čim manj kilometri. To je to: poceni zavarovanje, taksa, servisi, gume, rezervni deli dostopni in ugodni, mala poraba. Če ga dobiš na plin si pa sploh zmagal.


Točno to. Imam wolksvagen up-a že 9 let in lahko potrdim: nihče od žlahte in kolegov nima tako malih stroškov. Tudi z avtom ni bilo v vsem tem času niti enega problema, v glavnem res preprost, zanesljiv in okreten. Moj brat recimo ima bmw in je skozi na servisih in jamra, jaz se mu samo smejim.

Ahim ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Podobnih zgodb je veliko na trivaljnikih.

Saj tale je stirivaljni :)) Samo ne spomnim se nobenega stirivaljnega bencinarja zadnjih par deset let, ki bi imel slabsi renome kot tisti Prince motorji.

miha98 ::

Z vw upom ne moreš na avtocesto...

Kalibri ::

Z lupotom sem šel. Približna dinamika kot kamioni, s tem, da si je predstavljal, da je tiger.

Colt1911 ::

miha98 je izjavil:

Z vw upom ne moreš na avtocesto...

A Lupo ne gre 130 km/h?8-O
Toliko je najvišja dovoljena hitrost na AC.;)

IL_DIAVOLO ::

Poslastica je izjavil:

deleted je izjavil:

Če rabiš avto A-B in rabiš šparat vzemi renault clio ali vw up! s čim manj kilometri. To je to: poceni zavarovanje, taksa, servisi, gume, rezervni deli dostopni in ugodni, mala poraba. Če ga dobiš na plin si pa sploh zmagal.


Točno to. Imam wolksvagen up-a že 9 let in lahko potrdim: nihče od žlahte in kolegov nima tako malih stroškov. Tudi z avtom ni bilo v vsem tem času niti enega problema, v glavnem res preprost, zanesljiv in okreten. Moj brat recimo ima bmw in je skozi na servisih in jamra, jaz se mu samo smejim.


Tako nefunkcionalnega verjetno tudi ne. Razen ce ima moped avto.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Blinder ::

Colt1911 je izjavil:

miha98 je izjavil:

Z vw upom ne moreš na avtocesto...

A Lupo ne gre 130 km/h?8-O
Toliko je najvišja dovoljena hitrost na AC.;)


dovoljeno je tudi s 125 ccm skuterjem na avtocesto. V deževnem vremenu. Ampak ..
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Colt1911 ::

Nič ampak. Če mi paše laho grem. Uradno
Še kaj?

Blinder ::

Razen grozne izbire prevoznega sredstva za avtocesto, nic drugega.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

A. Smith ::

Kar nekaj ljudi poznam, ki vozijo VW Up, pa vsem delajo. Mogoče motorji niso najbolj močni, in avto tudi ni pretirano zvočno izoliran, ampak ta avto DELA. Tudi to je kar dosti vredno.
Motorji so 60 in 75 KM, kar je bolj švoh, edino GTI izvedba ima 115 KM.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

akulp ::

Kaj pa kaj takega?

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...


Poskušam še s filtrom na avto.net na okrog 200k km (da ima narejen veliki servis, recimo), pa iščem novejše letnike.
Lukcc

Blinder ::

Eh tej veliki servisi so tudi bolj tako. Sej polovica avtov v oglasih imajo "ravnokar narejen velik servis". Pa tudi vprasanje, ce je lastnik vzdrzeval avto po planu
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

hojnikb ::

če ima tole hidravlično vzmetenje, sam bezi, kok hitr te nesejo noge...
#brezpodpisa

nejc_nejc ::

akulp je izjavil:

Kaj pa kaj takega?

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...


Poskušam še s filtrom na avto.net na okrog 200k km (da ima narejen veliki servis, recimo), pa iščem novejše letnike.


dobi št. šasije ter pojdi na prvi citroen, jim daš za en pir, pa naj jo pogledajo.

problem, zna biti hdi 1.6, hidravlika nima veze kar pišejo

Arzen28 ::

akulp je izjavil:

Kaj pa kaj takega?

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...


Poskušam še s filtrom na avto.net na okrog 200k km (da ima narejen veliki servis, recimo), pa iščem novejše letnike.

C5 je sicer super avto. Ampak odsvetujem 1.6 hdi. Če že, potem 2.0.

KTr1sk ::

Arzen28 je izjavil:

akulp je izjavil:

Kaj pa kaj takega?

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...


Poskušam še s filtrom na avto.net na okrog 200k km (da ima narejen veliki servis, recimo), pa iščem novejše letnike.

C5 je sicer super avto. Ampak odsvetujem 1.6 hdi. Če že, potem 2.0.

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...
i5-14500k,32gb ddr5,6700xt,nvme2x,hdd4x, Dell G3223Q

hojnikb ::

"magični kilometri"
#brezpodpisa

Blinder ::

Arzen28 je izjavil:


C5 je sicer super avto. Ampak odsvetujem 1.6 hdi. Če že, potem 2.0.


da bi poleg povedal tudi zakaj ga odsvetuješ pa ne a? Kot otroci v vrtcu
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

IL_DIAVOLO ::

Ker je nepremicnina. Ze 2.0 140 konjicev ni ravno raketa.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

hojnikb ::

taksnega avta v resnic nočes, se najmanj pa ne rabljenga...
#brezpodpisa

akulp ::

Ne rabim rakete.

Še vedno pa ne vem, zakaj so tako poceni... Ker, as I know, pa sem očitno preveč amater, so bili to včasih soldini avti.

Imajo kake hibe, ki se začnejo pri visokih km, da ga odsvetuješ? Je drago že redno vzdrževanje?

Hvala.
Lukcc

Arzen28 ::

Arzen28 je izjavil:

akulp je izjavil:

Kaj pa kaj takega?

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...


Poskušam še s filtrom na avto.net na okrog 200k km (da ima narejen veliki servis, recimo), pa iščem novejše letnike.

C5 je sicer super avto. Ampak odsvetujem 1.6 hdi. Če že, potem 2.0.

Ker je 1.6 jajc od motorja. Vsak, ki zna uporabljat yt ali google, lahko to najde. Okvare na okvaro. Ne da se mi pisat o tem. Sem pa povedal, naj ne kupuje te mašine, če se ima rad in svojo denarnico.

Drago...odvisno ker motor gledaš. Gledaš stara jajca, ki ti lahko delajo ko urca, lahko pa serjejo od prvega dne. Roko na srce marsikateri lastnik ne skrbi niti zase, kaj šele za avto. Če želiš vedet za hibe, imaš stran avtonasveti, na yt je veliko ljudi, ki svetujejo, sicer v angleščini a vseeno. Vidim, da ti je bolj problem denar, kot to ker avto dejansko gledaš. Jaz sem vprašal svojega mehanika, ki popravlja forde, kaj mi svetuje, ko sem imel ožji izbor kaj želim, le glede motorjev nisem bil prepričan. Za ostale firme pa sem uporabil internet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Arzen28 ()

akulp ::

Arzen28 je izjavil:

Arzen28 je izjavil:

akulp je izjavil:

Kaj pa kaj takega?

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...


Poskušam še s filtrom na avto.net na okrog 200k km (da ima narejen veliki servis, recimo), pa iščem novejše letnike.

C5 je sicer super avto. Ampak odsvetujem 1.6 hdi. Če že, potem 2.0.

Ker je 1.6 jajc od motorja. Vsak, ki zna uporabljat yt ali google, lahko to najde. Okvare na okvaro. Ne da se mi pisat o tem. Sem pa povedal, naj ne kupuje te mašine, če se ima rad in svojo denarnico.

Drago...odvisno ker motor gledaš. Gledaš stara jajca, ki ti lahko delajo ko urca, lahko pa serjejo od prvega dne. Roko na srce marsikateri lastnik ne skrbi niti zase, kaj šele za avto. Če želiš vedet za hibe, imaš stran avtonasveti, na yt je veliko ljudi, ki svetujejo, sicer v angleščini a vseeno. Vidim, da ti je bolj problem denar, kot to ker avto dejansko gledaš. Jaz sem vprašal svojega mehanika, ki popravlja forde, kaj mi svetuje, ko sem imel ožji izbor kaj želim, le glede motorjev nisem bil prepričan. Za ostale firme pa sem uporabil internet.


Hvala za mnenje.

Ja, saj lahko za vsako stvar uporabim YT ali G, vsekakor. Pa tudi vsak potem lahko pove drugače. Btw, ta forum = google, pa še s prve roke izvem. Včasih se človek res neumno počuti, ko se na neko stvar ne spozna, povpraša na forum, potem pa dobiš nazaj, da imaš vse na googlu... Ukinimo potem forume. Sorry, mal sem tečen, ko dobim take vrste odgovora. A nismo zato tukaj, da predebatiramo, pa vsak pove svoje mnenje, če s prve roke, še bolje.


Imam tudi dva kolega, ki mi urejata kaj pametnega, pa tudi mehanika, h kateremu bom peljal avto oz. vozimo vse avte tja. In ja, seveda, ker sem omejen z budgetom, si prav veliko težko izmišljujem.
Kot rečeno v prvotni objavi, rad bi nekaj od opreme, o motorjih pa nimam pojma "at all". Oz., počasi pridobivam tudi to znanje. :)
Lukcc

deco16 ::

2.0 HDi neuničliv skoraj

1.6HDi problemi, redno menjavanje olja, ker drugače hitro gre turbina al pa še kaj drugega, tudi sam sem slišal, da niso naboljša izbira.

1.4HDi brez intercoolerja, sploh slaba zadeva.

Je pa citroen tko da verjetno hmali menjava oz obnova zadnjega mostu, če C5 nima tko narejeno me popravite.

nejc_nejc ::

deco16 je izjavil:

2.0 HDi neuničliv skoraj

1.6HDi problemi, redno menjavanje olja, ker drugače hitro gre turbina al pa še kaj drugega, tudi sam sem slišal, da niso naboljša izbira.

1.4HDi brez intercoolerja, sploh slaba zadeva.

Je pa citroen tko da verjetno hmali menjava oz obnova zadnjega mostu, če C5 nima tko narejeno me popravite.

Za motorje da....
Zadnja prema, na xsari ne na c5..

S cenami je pa tako:
Citroen je citroen in mu cena orng pade. Vsi vejo, da kupijo citroena in se že pri novem ne sekirajo, razni črički, pa kaj požmiga, pa moraš resetirat, pa acc odklemat itd.
Pri svabih tega seveda ni..ha..ha..hahaha...lastniki itak ne priznajo.
Cene imajo pa nenormalne, pa še neudobni kar se vožnje tiče.

pol3ni ::

blaz5 ::

pol3ni je izjavil:

Kaj takega

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...


3900 EUR za 13 let starega cliota. Ta jajca so vredna 1500 EUR.

KTr1sk ::

Honda 1.8 bencin civic (poraba sploh ni bila visoka)
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...
smo imeli doma nekaj let, nobenih izrednih napak ni bilo, pa cene vidim da so dražje kot so bile pred leti isti letnik..
i5-14500k,32gb ddr5,6700xt,nvme2x,hdd4x, Dell G3223Q

pol3ni ::

blaz5 je izjavil:

pol3ni je izjavil:

Kaj takega

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...


3900 EUR za 13 let starega cliota. Ta jajca so vredna 1500 EUR.


Res je sam dobiš jih ne

mikhaair ::

Arzen28 je izjavil:

Arzen28 je izjavil:

akulp je izjavil:

Kaj pa kaj takega?

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...


Poskušam še s filtrom na avto.net na okrog 200k km (da ima narejen veliki servis, recimo), pa iščem novejše letnike.

C5 je sicer super avto. Ampak odsvetujem 1.6 hdi. Če že, potem 2.0.

Ker je 1.6 jajc od motorja. Vsak, ki zna uporabljat yt ali google, lahko to najde. Okvare na okvaro. Ne da se mi pisat o tem. Sem pa povedal, naj ne kupuje te mašine, če se ima rad in svojo denarnico.

Drago...odvisno ker motor gledaš. Gledaš stara jajca, ki ti lahko delajo ko urca, lahko pa serjejo od prvega dne. Roko na srce marsikateri lastnik ne skrbi niti zase, kaj šele za avto. Če želiš vedet za hibe, imaš stran avtonasveti, na yt je veliko ljudi, ki svetujejo, sicer v angleščini a vseeno. Vidim, da ti je bolj problem denar, kot to ker avto dejansko gledaš. Jaz sem vprašal svojega mehanika, ki popravlja forde, kaj mi svetuje, ko sem imel ožji izbor kaj želim, le glede motorjev nisem bil prepričan. Za ostale firme pa sem uporabil internet.

In kaj je bil torej odgovor glede Forda in motorizacije?

akulp ::

blaz5 je izjavil:

pol3ni je izjavil:

Kaj takega

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...


3900 EUR za 13 let starega cliota. Ta jajca so vredna 1500 EUR.



Cene so itak popizd*** v nebo. Noro, res.

Vsak 10+ let rabljen jajček, ki ima malo manj km, kot bi naj jih po 10-ih letih imel, je 3k.
Lukcc

akulp ::

O teh tudi še nismo nič rekli... :)

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...
Lukcc

KTr1sk ::

akulp je izjavil:

O teh tudi še nismo nič rekli... :)

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

1.6D z 90KM :(
Kakšen motor je imel tvoj Ford, da bi lahko dal nekakšno primerjavo?
i5-14500k,32gb ddr5,6700xt,nvme2x,hdd4x, Dell G3223Q

hojnikb ::

tale tdi je en remap away od 140 konjev..

mislim da tale ibiza ni tko zgresen nakup, provided da vse stima.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

sbawe64 ::

hojnikb je izjavil:

če ima tole hidravlično vzmetenje, sam bezi, kok hitr te nesejo noge...

Zakaj ?
2020 is new 1984
Corona World order

hojnikb ::

ker bo ekonomska totalka, če to crkne..
#brezpodpisa

akulp ::

hojnikb je izjavil:

tale tdi je en remap away od 140 konjev..

mislim da tale ibiza ni tko zgresen nakup, provided da vse stima.


Saj bolj kot to, da bi šel tega pogledat (je vseeno malo daleč) mi je pomembno, da zbiram spisek vozil/motorjev, da jih predam kolegu, ki mi bo poskušal kaj dobiti.

KTr1sk je izjavil:

akulp je izjavil:

O teh tudi še nismo nič rekli... :)

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

1.6D z 90KM :(
Kakšen motor je imel tvoj Ford, da bi lahko dal nekakšno primerjavo?


Bil je 125KM motor...

No, na samo moč motorja pa prizna, da praktično sploh ne gledam, zdaj ko kupujem...
Lukcc

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: akulp ()

hojnikb ::

dokler je turbinski motor, stock moč nima kaj velik veze. Velika večina se remapa na vsaj ~120HP+
#brezpodpisa

akulp ::

Ok, zdaj imam dve konkretni ponudbi kolegov.
Obe za 5.500 (brez potrebnega dodatnega vložka, ker sta oba avta redno servisirana, poznana mi je zgodovina tip top tudi od bremz, brisalcev, gum).

1. Toyota Auris, letnik 2008, 90.000km, 1.4 D4-D, torej diesel, oprema Luna, kar je blo za tisti čas največ kar si dobil.
Avto pregledan v eni od AH, kjer ga je kolega vzel v odkup in pravi da ni pikice obrabe nikjer, garažiran, vgrajen tudi Webasto, kar je meni zelo velik plus, ker imam avto zunaj. Pa še diesel je...

2. Renult Megane karavan, GT-Line, 2010 130.000km, 1.4 bencinar, 13KM. Vsa oprema od xeononk do šibedaha.

Sicer čisto različna tipa avtomobila, ampak meni oba sprejemljiva.

Kaj menite?
Lukcc

akulp ::

Ok, zdaj imam dve konkretni ponudbi kolegov.
Obe za 5.500 (brez potrebnega dodatnega vložka, ker sta oba avta redno servisirana, poznana mi je zgodovina tip top tudi od bremz, brisalcev, gum).

1. Toyota Auris, letnik 2008, 90.000km, 1.4 D4-D, torej diesel, oprema Luna, kar je blo za tisti čas največ kar si dobil.
Avto pregledan v eni od AH, kjer ga je kolega vzel v odkup in pravi da ni pikice obrabe nikjer, garažiran, vgrajen tudi Webasto, kar je meni zelo velik plus, ker imam avto zunaj. Pa še diesel je...

2. Renult Megane karavan, GT-Line, 2010 130.000km, 1.4 TCe, 130KM. Vsa oprema od xeononk do šibedaha.

Sicer čisto različna tipa avtomobila, ampak meni oba sprejemljiva.

Kaj menite?
Lukcc

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: akulp ()

IL_DIAVOLO ::

Tako slabo kot delajo japonci dizle, delajo francozi bencinarje :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

akulp ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Tako slabo kot delajo japonci dizle, delajo francozi bencinarje :D


Kak komentar več, s katerim podpreš konkretna primerka ali je to tvoje splošno mnenje/izkušnja?

Ker Toyota serviser mi je rekel, da so te mašine baje zelo zanesljive. 200-300k, bp.
Za Renault konkretno 1.4 pa nimam še podatka, vem pa da so bile z 1.2, tisti svohnješi - 90KM neke poznane težave.

Tako da, bom vesel kakega bolj podkrepljenega mnenja. :)
Lukcc

GrimReaper3 ::

akulp je izjavil:

Joj, cela drama, ker sem omenil tempomat. Hvala, vem čemu je namejnen tempomat. Tako ja, na AC ima smisel, sem precej tudi tam. Kaj je smiselno/nesmiselno voziti, naj presodi vsak sam. Vsak ne more voziti BMW-ja, žal ali pa na srečo.

Smisel ima samo ponoči, pa ne 22:00-22:30 ko se vsi vračajo iz popoldanskega šihta, ampak od 22:30 naprej pa do 4:30 zjutraj. Ob 5-ih pa že spet uletijo na cesto dopoldanci. Se pravi imaš na voljo samo 6 ur na dan za tempomat.
Jaz ga še takrat ne vklopim, ker mi je vseeno za deci porabe gor in dol, plin dodajam po moji potrebi, ta pa ni, da je plin vedno konstanten, taka vožnja je precej dolgočasna.

Blinder ::

Mogoče Megana. Malo novejši, zmogljiv. Auris utegne imet pozicijo sedenja bolj visoko in tako, suv občutek, nekaterim je to všeč.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

akulp ::

Blinder je izjavil:

Mogoče Megana. Malo novejši, zmogljiv. Auris utegne imet pozicijo sedenja bolj visoko in tako, suv občutek, nekaterim je to všeč.


Ja, Megane je tak, bolj športnik. Sediš notri bolj F1 pozicija. :)
Aurisa grem testirat v ponedeljek, od Toyote sem vozil samo Verso.
Lukcc

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: akulp ()

Ahim ::

akulp je izjavil:

Blinder je izjavil:

Mogoče Megana. Malo novejši, zmogljiv. Auris utegne imet pozicijo sedenja bolj visoko in tako, suv občutek, nekaterim je to všeč.


Ja, Megane je tak, bolj športnik. Sediš notri bolj F1 pozicija. :)
Aurisa grem testirat v ponedeljek, od Toyote sem vozil samo Verso.

Od tistih igrac na meganu bo samo ekstra strosek ko kaj crkne/zacne zamakat (pravis, da iams avto zunaj) ... Za dizla je pa fino ce ga lahko prej ogrejes, samo za 2008 letnik se mi zdi divja cifra 5500 ...

stratosD ::

@akulp

Pohvalim tvoj okus - oba se mi zdita zanimiva
Sam vozim japonski dizel - sicer Hondo Civic 1.6i DTEC 120KM..zadovoljen - kupil na priporočilo frenda ki gura že drugega H.Accorda 2.2 DTEC proti 500k..
v familiji še Toyota Yaris 1.3 VVTi ki tudi noče in noče imet nekih izrednih stroškov vzdrževanja in tako ostaja kot keeper.
Tej R.GT line so kar všečni, popravljat to zna marsikdo (ki se sicer otepa raznih Toyot in Hond drugače) - tako da je to vsaj zame pri 13-15let starem vozilu kar faktor...
Lani v začetku 2022 sem bil tik pred tem da vzamem faceliftanega 2013 T.Auris 1.4D-4D za 4k (sicer z 230kkm ampak brez problemov in servisiran redno) - samo so bli km na koncu vseeno deal breaker - amapak zdaj so cene za te daily vozila ohoho višje kot pred letom in pol...

akulp ::

Ahim je izjavil:

akulp je izjavil:

Blinder je izjavil:

Mogoče Megana. Malo novejši, zmogljiv. Auris utegne imet pozicijo sedenja bolj visoko in tako, suv občutek, nekaterim je to všeč.


Ja, Megane je tak, bolj športnik. Sediš notri bolj F1 pozicija. :)
Aurisa grem testirat v ponedeljek, od Toyote sem vozil samo Verso.

Od tistih igrac na meganu bo samo ekstra strosek ko kaj crkne/zacne zamakat (pravis, da iams avto zunaj) ... Za dizla je pa fino ce ga lahko prej ogrejes, samo za 2008 letnik se mi zdi divja cifra 5500 ...


Cja, divja cifra gor/dol.

Poglej cene, pa boš videl. Na avto.net so nastavljene cene za ta letnik sicer nekoliko nižje, ampak vsi s konkretno več km.
Lukcc

Kalibri ::

akulp je izjavil:

Ja, Megane je tak, bolj športnik. Sediš notri bolj F1 pozicija. :)

Taka, da se čudiš, kako jim jo je ratalo tako faliti ;) F1 FTW

KTr1sk ::

akulp je izjavil:

Ok, zdaj imam dve konkretni ponudbi kolegov.
Obe za 5.500 (brez potrebnega dodatnega vložka, ker sta oba avta redno servisirana, poznana mi je zgodovina tip top tudi od bremz, brisalcev, gum).

1. Toyota Auris, letnik 2008, 90.000km, 1.4 D4-D, torej diesel, oprema Luna, kar je blo za tisti čas največ kar si dobil.
Avto pregledan v eni od AH, kjer ga je kolega vzel v odkup in pravi da ni pikice obrabe nikjer, garažiran, vgrajen tudi Webasto, kar je meni zelo velik plus, ker imam avto zunaj. Pa še diesel je...

2. Renult Megane karavan, GT-Line, 2010 130.000km, 1.4 bencinar, 13KM. Vsa oprema od xeononk do šibedaha.

Sicer čisto različna tipa avtomobila, ampak meni oba sprejemljiva.

Kaj menite?

A je takšen megaan kot je ta na testu
Renault Megane Grandtour 1.4 TCe (96 kW)
https://avto-magazin.metropolitan.si/av...
i5-14500k,32gb ddr5,6700xt,nvme2x,hdd4x, Dell G3223Q
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup avta za -+2000 evrov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
22127024 (4528) KTr1sk
»

avto v rangu 5k€

Oddelek: Na cesti
433442 (1194) matobeli
»

Fiat Bravo l.2007-2008 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
17419937 (14714) zobnik
»

Mnenje glede karavana

Oddelek: Na cesti
453212 (1568) ;-)
»

Rabljen avto za dolge razdalje do 7.000€? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15524202 (19705) matobeli

Več podobnih tem