» »

eSIM na uri

eSIM na uri

clip ::

Pozdravljeni

Ima mogoče kdo eSIM, na kakšni pametni uri in lahko napiše kakšna je izkušnja.
Sam imam Huawei watch 3 pro. ki podpira eSIM in me malo mika, da bi zadevo preveril.
Na A1 so mi dejali, da lahko eSIM prenašam iz naprave na napravo, neomejenno krat.
Tako, bi si jo lahko namestil na uro, ko bi jo pač potreboval samo na uri in obratno.
Kakšne izkušnje?

Hvala

lp
Pozdrav od Clipa

beta1 ::

Neomejeno krat? Pozanimaj se še enkrat.
Huawei LTE CPE master.

clip ::

beta1 je izjavil:

Neomejeno krat? Pozanimaj se še enkrat.


No napiši, če veš.Ali samo ugibaš?

lp
Pozdrav od Clipa

Maxl ::

beta1 je izjavil:

Neomejeno krat? Pozanimaj se še enkrat.


Neomejeno krat, da. Samo prej moraš na "stari" napravi deaktivirati in pobrisati eSIM, preden jo lahko aktiviraš na "novi". Enako je pri Telemachu. Medtem ko na Telekomu lahko eno QR kodo uporabiš samo enkrat, nova je 2,95 EUR.

clip ::

Maxl je izjavil:

beta1 je izjavil:

Neomejeno krat? Pozanimaj se še enkrat.


Neomejeno krat, da. Samo prej moraš na "stari" napravi deaktivirati in pobrisati eSIM, preden jo lahko aktiviraš na "novi". Enako je pri Telemachu. Medtem ko na Telekomu lahko eno QR kodo uporabiš samo enkrat, nova je 2,95 EUR.


Točno tako so mi rekli na A1.Zato sprašujem, če je slučajno kdo v praksi preizkusil in kako zadeva deluje na omenjeni uri.Ker ne vem v čem je point nosljivih naprav, da imajo eSIM, če to v praksi ne moreš uporabljat.
Pozdrav od Clipa

beta1 ::

Maxl je izjavil:

beta1 je izjavil:

Neomejeno krat? Pozanimaj se še enkrat.


Neomejeno krat, da. Samo prej moraš na "stari" napravi deaktivirati in pobrisati eSIM, preden jo lahko aktiviraš na "novi". Enako je pri Telemachu. Medtem ko na Telekomu lahko eno QR kodo uporabiš samo enkrat, nova je 2,95 EUR.



Pozabi na Telemachu. Sem hodil nazaj v poslovalnico po nov kartoncek z kodo. Official odgovor z telemach info in tehnicne pomoci, samo 1x, cetudi zbrises na napravi. Torej 1 download.

Ce ma pa A1 veckrat, te pa tak super
Huawei LTE CPE master.

Maxl ::

beta1 je izjavil:

Maxl je izjavil:

beta1 je izjavil:

Neomejeno krat? Pozanimaj se še enkrat.


Neomejeno krat, da. Samo prej moraš na "stari" napravi deaktivirati in pobrisati eSIM, preden jo lahko aktiviraš na "novi". Enako je pri Telemachu. Medtem ko na Telekomu lahko eno QR kodo uporabiš samo enkrat, nova je 2,95 EUR.



Pozabi na Telemachu. Sem hodil nazaj v poslovalnico po nov kartoncek z kodo. Official odgovor z telemach info in tehnicne pomoci, samo 1x, cetudi zbrises na napravi. Torej 1 download.

Ce ma pa A1 veckrat, te pa tak super


Meni so pa v poslovalnici drugače rekli - da se lahko večkrat uporabi - in to drži, ker za potrebe testiranja uporabljam praktično dnevno eno in isto QR kodo na večih napravah.

clip ::

Maxl je izjavil:

beta1 je izjavil:

Maxl je izjavil:

beta1 je izjavil:

Neomejeno krat? Pozanimaj se še enkrat.


Neomejeno krat, da. Samo prej moraš na "stari" napravi deaktivirati in pobrisati eSIM, preden jo lahko aktiviraš na "novi". Enako je pri Telemachu. Medtem ko na Telekomu lahko eno QR kodo uporabiš samo enkrat, nova je 2,95 EUR.



Pozabi na Telemachu. Sem hodil nazaj v poslovalnico po nov kartoncek z kodo. Official odgovor z telemach info in tehnicne pomoci, samo 1x, cetudi zbrises na napravi. Torej 1 download.

Ce ma pa A1 veckrat, te pa tak super


Meni so pa v poslovalnici drugače rekli - da se lahko večkrat uporabi - in to drži, ker za potrebe testiranja uporabljam praktično dnevno eno in isto QR kodo na večih napravah.


Super, je brisanje in ponovna namestitev hitra ali se spremenijo kakšne nastavitve na napravi?
Hvala za odgovor.
Pozdrav od Clipa

Maxl ::

Načeloma je preprosto in se nastavitve ne spreminjajo, skoraj tako kot odstranitev ali vstavitev fizične SIM kartice. Je pa odvisno od naprave oziroma znamke. Na Xiaomiju, recimo, se eSIM v novo uro doda/odstrani preko Mi Fitnes aplikacije, ki je povezanem telefonu.

beta1 ::

Ja, fino. Jaz sem dobil takoj error, če sem hotel v drugo. Pa sem zbrisal, pa ni hotelo nazaj na enak telefon.

1 QR download na 1 kartonček, vsepovsod sem to dobil. Tehnična pomoč enako po telefonu in en kup e-mail odgovorov enako.

Bilo je pa to julija letos.
Huawei LTE CPE master.

clip ::

beta1 je izjavil:

Ja, fino. Jaz sem dobil takoj error, če sem hotel v drugo. Pa sem zbrisal, pa ni hotelo nazaj na enak telefon.

1 QR download na 1 kartonček, vsepovsod sem to dobil. Tehnična pomoč enako po telefonu in en kup e-mail odgovorov enako.

Bilo je pa to julija letos.


Ja ampak ti si to urejal pri Telemachu, če prav razumem.Jaz sprašujem za A1.
Pozdrav od Clipa

beta1 ::

Jaz ti samo pravim, da se pozanimaj dobro preden greš v to. Naj ti napišejo črno na belem, da je prenosljiva.
Huawei LTE CPE master.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

re:do - nov mobilni ponudnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8412867 (1776) TelemachSLO
»

Se splača zamenjati klasično sim kartico za eSim?

Oddelek: Mobilne tehnologije
274376 (1079) blackRa
»

ZDA SIM kartica

Oddelek: Loža
142977 (1985) kunguruj
»

Qualcomm: zbogom eSIM, prihaja iSIM

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
135347 (2923) ZigaZiga

re:do novi mobili operater (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11121181 (11246) Yellow

Več podobnih tem