» »

Na android tv ne morem torrent fila odpret

Na android tv ne morem torrent fila odpret

Kodrnusa ::

Na boxu z android tv nikakor ne gre odpret magnet linka za torrent file. Vedno napise spletna stran ni na voljo. Probal vec razlicnih explorererjev in ne gre in ne gre. https://ibb.co/DCC0dHz
Probal cache pobrisat, restartat.... Noce in noce. Vse splikacije updatane, torrent odmejalec bittorrent pro.
Ima kdo kako idejo?

Ales ::

Hm, zgleda mi, kot da bittorrent pro ni registriran za odpiranje datotek s to končnico, temveč ti jih box poskuša odpirati kot spletni URL.

Vidiš kaj relevantnega pod Settings > Apps > Default apps ?

(trenutno nimam pri sebi android TV naprave, da bi bolj točno pogledal, gledam le navaden android...)

Kodrnusa ::

Ja saj lahko nastimam drug odjemalec, ampak fora je da tudi ce dam potegni dol torent (fizično file) se zgodi enako. Noce niti shranitbuti odpret fila.
Bom doma preveril default apps

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

Kodrnusa ::

Ales je izjavil:

Hm, zgleda mi, kot da bittorrent pro ni registriran za odpiranje datotek s to končnico, temveč ti jih box poskuša odpirati kot spletni URL.

Vidiš kaj relevantnega pod Settings > Apps > Default apps ?

(trenutno nimam pri sebi android TV naprave, da bi bolj točno pogledal, gledam le navaden android...)

Sem sedaj pogledal. Pod Settings > Apps > nimam opcije sploh default apps. Samo dovoljenja, posebni dostop in varnost.

Kodrnusa ::

Ales je izjavil:

Hm, zgleda mi, kot da bittorrent pro ni registriran za odpiranje datotek s to končnico, temveč ti jih box poskuša odpirati kot spletni URL.

Vidiš kaj relevantnega pod Settings > Apps > Default apps ?

(trenutno nimam pri sebi android TV naprave, da bi bolj točno pogledal, gledam le navaden android...)

Sem sedaj pogledal. Pod Settings > Apps > nimam opcije sploh default apps. Samo dovoljenja, posebni dostop in varnost.

Sem dal en torrent odjemalec z searchom gor in najde ter downloada. Se pravi ima Ales prav, brskalnik noce fila odpret v odjemalcu ali shranit torrent file.
Kaka rešitev?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem z dostopom do brezplačnih wifi omrežij

Oddelek: Pomoč in nasveti
7986 (695) podviz
»

Kaj je prinesel Android 11 in kdaj pride

Oddelek: Novice / Android
65779 (4312) OK.d
»

Android, kako izklopiti notifications za en app?

Oddelek: Mobilne tehnologije
91120 (1005) MrStein
»

Windows 10 vendarle premagal Sedmico

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
107447 (5247) zmaugy
»

Zacetnik s cyanogenmodom

Oddelek: Mobilne tehnologije
315966 (4906) N4m31355

Več podobnih tem