» »

Nissan X-Trail e-Power ali nek drug SUV

Nissan X-Trail e-Power ali nek drug SUV

««
7 / 13
»»

Kawhi ::

nehaj ga trolat, je to nevarno za nonote, ga bo infarkt

TheBlueOne ::

Kawhi je izjavil:

nehaj ga trolat, je to nevarno za nonote, ga bo infarkt


Sorry. Pac povejte mu, da hodimo v take posebne sole in da beremo "internet". Da nam ni pomoci, tako da se dedi malo umiri. :)

Utk ::

Pa ne se cudit, ce skoraj nihce ne kopira odlocitve

Skoraj nihče? Corolla je tudi v Evropi med najbolj prodajanimi avti. Če ne bi nemške firme kupovale v glavnem golfe, bi jih prodali več kot golfov.

pa nima tu veze izobrazba

To se ti kar tolaži. Sej vemo kaka populacija kupuje rabljene passate... Težko boš našel koga z več kot srednjo šolo, ki gre to gajbo kupit, in še rabljeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Pithlit ::

Utk je izjavil:

To se ti kar tolaži. Sej vemo kaka populacija kupuje rabljene passate... Težko boš našel koga z več kot srednjo šolo, ki gre to gajbo kupit, in še rabljeno.

To boš pa lahko vir našel, kajne? Ker jaz lahko trdim nasprotno.
Life is as complicated as we make it...

Utk ::

Ma komot.

https://www.researchgate.net/figure/Edu...

Tu imaš recimo kdo kupuje hibride, leafe, tesle in podobno in kdo ICE. Na žalost rabljen dizel ni posebna kategorija, ampak mislim da vsi vemo kje bi ta stolpec bil visok in kje nizek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:

Pa ne se cudit, ce skoraj nihce ne kopira odlocitve

Skoraj nihče? Corolla je tudi v Evropi med najbolj prodajanimi avti. Če ne bi nemške firme kupovale v glavnem golfe, bi jih prodali več kot golfov.

pa nima tu veze izobrazba

To se ti kar tolaži. Sej vemo kaka populacija kupuje rabljene passate... Težko boš našel koga z več kot srednjo šolo, ki gre to gajbo kupit, in še rabljeno.


Ja nono, Corolla je d best. Obljubim, da bomo naslednjic razmisljali tudi o Corolli. ;) Samo, ko jo tako ali tako vecinoma slej kot prej podedujemo.

Pithlit je izjavil:

Utk je izjavil:

To se ti kar tolaži. Sej vemo kaka populacija kupuje rabljene passate... Težko boš našel koga z več kot srednjo šolo, ki gre to gajbo kupit, in še rabljeno.

To boš pa lahko vir našel, kajne? Ker jaz lahko trdim nasprotno.


Ne jezit nonota. Dej mu lepo povej, da lazes in da si zelo zelis Corollo TS, ki je edini racionalen nakup sploh. Morda se omeni v drustvu balinarjev, da te je nono spravil k pameti.

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Če je tebe dedek, ki je imel corollo, v mladosti zlorabljal, mi je sicer žal, ampak za to ni kriv avto. Tudi če bi imel golfa te bi.

Pa če bi imel ti nek vsaj bmw 3, teslo, kakšno boljšo mazdo, ajde, to so bolj zanimivi avti, čeprav dražji...ampak faking passat dizel :facepalm in utrujaš o dolgočasnem avtu :facepalm

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:

Ma komot.

https://www.researchgate.net/figure/Edu...

Tu imaš recimo kdo kupuje hibride, leafe, tesle in podobno in kdo ICE. Na žalost rabljen dizel ni posebna kategorija, ampak mislim da vsi vemo kje bi ta stolpec bil visok in kje nizek.


Ja nono, nimajo vsi za drage avte. Sej sem OPu predlgal BMW X3 hibrida, ce ima okoli 60k€, da bomo vsi zadovoljni.

Utk je izjavil:

Če je tebe dedek, ki je imel corollo, v mladosti zlorabljal, mi je sicer žal, ampak za to ni kriv avto. Tudi če bi imel golfa te bi.


Ni ni, sem pa bil kot froc seveda lastnik Corolle nekega pokojnega dedija. To je bilo obdobje prihrankov brez sexa.

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:



Pa če bi imel ti nek vsaj bmw 3, teslo, kakšno boljšo mazdo, ajde, to so bolj zanimivi avti, čeprav dražji...ampak faking passat dizel :facepalm in utrujaš o dolgočasnem avtu :facepalm


Sem imel prej vecinoma sportne limuzine ali pa sportne HB. Same precenjene, sedaj pa imam familijo in s tem pocasi lezem proti vasi kategoriji. Skratka sami glupi avti vkljucno s cim od BMW.

Drugace je Passat fin avto, ampak seveda ne seze niti do kolen Corolli TS. Ta je na vsak nacin boljsa, ker je nova nekje pri polovici cene se pol cenejsa dobis morda 4x toliko kot pri Passatu? Pa a lahko verjames, da ceprav poznam Corollo TS in sem vecinoma imel objektivno kul avte smo sedaj vzeli Passata. Sedaj pa mi je jasno kako ves, da sem hodil v zelo posebno solo. :D Hvala nono za razsvetljenje.

Ampak sem tako butast, da ne menjam za Corollo.

In nono, ne se jezit, ko ti povem se nekaj. Samo na tiho. Gledam Rahlo rabljene, nekje do 20k km Tuarege V6 dizel. Nono, a sem poreden?

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Gledam Rahlo rabljene, nekje do 20k km Tuarege V6 dizel.

Sej kaj boljšega si niti ne zaslužiš.

l0g1t3ch ::

Sej ne vem kaj je slabše Corola ali Pasat ...

l0g1t3ch ::

Passat je sicer nivo višje in je boljši avto v vseh pogledih. Ampak znotraj svojega razreda pa še vseeno ni nekaj kar bi si ful želel imet. Načeloma je lepši, vseeno pa je tak ziheraško dolgočasen.

Corolla je pa itak dolgčas in še grda za povrh.

Utk ::

Katerga imaš pa ti?

l0g1t3ch ::

@OP

Kupi si CX-60 3.3 dizel.
Prava mašinca :)

TheBlueOne ::

l0g1t3ch je izjavil:

Sej ne vem kaj je slabše Corola ali Pasat ...


Mi smo vzeli Passata, ker je zelo prostoren, kar je kul pri frocih, se lepo vozi s tistimi 200konji in 4x4 in je prilicno idealen za prevazanje tovora v tej klasi obicajnih avtov. Pac ni to nek avto, ki bi bil zabaven bolj delovni konj. Potem pa smo se imeli sanso dobiti poceni s skoraj nic km iz operativnega lizinga.

In odlocitev je bila kar se tice stroskov in potreb zelo OK. Sedaj smo ze nabili ca. 120k km, poraba smesna, popravil ni bilo.

To je bila taka tocka v zivljenju, ko deloma vrzes pusko v koruzo in se sprijaznis, da bo nekaj casa dolgocasen avto, ker noces demolirati nekega fensi X3 z gradbenimi deli in malimi froci.

Skratka, lahko ga nenavduseno priporocam. Se pa nisem z njim 100% sprijaznil. Ko ga zvozimo si dovolim se veseliti za kaj kul.

l0g1t3ch je izjavil:

Passat je sicer nivo višje in je boljši avto v vseh pogledih. Ampak znotraj svojega razreda pa še vseeno ni nekaj kar bi si ful želel imet. Načeloma je lepši, vseeno pa je tak ziheraško dolgočasen.

Corolla je pa itak dolgčas in še grda za povrh.


Lepo na kratko povzeto. :)

Zgodovina sprememb…

l0g1t3ch ::

Utk je izjavil:

Katerga imaš pa ti?


Prej je bila Mazda6 CD175 revolution top.
Sedaj je pa kombi, ker drugam nimaš za dat 4ih otrok :)

Utk ::

Aha. Se pravi, nič kaj bolj razburljivega od toyote. Morate pa nekaj nabijat, da se malo manj bedno počutite v tistih gajbah, sej razumem.

l0g1t3ch ::

Corolla in Mazda6, povsem isti avto. Da, da ...

No sej karkoli, da se dečko OK počuti :))

Utk ::

Avto je sredstvo, ne razlog življenja. Nekaj da te s čim manj muke udobno pripelje nekam kjer je pa res nekaj zanimivega.

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:

Aha. Se pravi, nič kaj bolj razburljivega od toyote. Morate pa nekaj nabijat, da se malo manj bedno počutite v tistih gajbah, sej razumem.


Ne, samo ti svojo zelo gorece opevas. No tu in tam se EVje. Vecina nas ostaja pri teh avtih nenavdusena.

Pac ti te zadeve vidis kakor, da so ne vem kaksne razlike v stilu, da bo vsak kar bankrotiral, ce avto kuri malo vec in da je totalno cez les, ce izgubi se dosti vrednosti.

bciciban ::

Če je corolla isto kot passat ali mazda6, potem je tudi isto dacia logan pa corolla :))

@UTK si kaj razmišljal o dacia logan ? Sej je isto... P/P zagotovo nese corollo.

TheBlueOne ::

On je bolj kandidat Joggerja. Je se boljsi value in grd.

profii ::

TheBlueOne je izjavil:


To je bila taka tocka v zivljenju, ko deloma vrzes pusko v koruzo in se sprijaznis, da bo nekaj casa dolgocasen avto, ker noces demolirati nekega fensi X3 z gradbenimi deli in malimi froci.


A to je tko da šparaš avto za naslednga kupca?

bciciban ::

TheBlueOne je izjavil:

On je bolj kandidat Joggerja. Je se boljsi value in grd.


A se res, tisti fejk volvo. Dobr so skopiral luči :D

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:

Avto je sredstvo, ne razlog življenja. Nekaj da te s čim manj muke udobno pripelje nekam kjer je pa res nekaj zanimivega.


Ti si pa morda najbolj navdusen lastnik Corolle TS in ce me spomin ne vara totalno navdusen nad EVji. Ti je zelo volatilno vseeno. :D

bciciban je izjavil:



A se res, tisti fejk volvo. Dobr so skopiral luči :D


Vanj spravis sedem ljudi. V Avstriji 140 konjski hibrid stane brez pogajanj nekje od 25k€.

https://www.dacia.at/modelle/jogger.html

Zgodovina sprememb…

l0g1t3ch ::

TheBlueOne je izjavil:



bciciban je izjavil:



A se res, tisti fejk volvo. Dobr so skopiral luči :D


Vanj spravis sedem ljudi. V Avstriji 140 konjski hibrid stane brez pogajanj nekje od 25k€.

https://www.dacia.at/modelle/jogger.html

7 ljudi, ki jih ne maraš.

TheBlueOne ::

l0g1t3ch je izjavil:


7 ljudi, ki jih ne maraš.


Kaj pa vem. Glede na to, da je najcenejsi za 7 ljudi je lahko v sili razmer. Smesno je, ce je komu tako vsec, da ga potem vsem priporoca, ce se kdo ne strinja pa je butast, ker value...

Pithlit ::

TheBlueOne je izjavil:

Utk je izjavil:

Pa ne se cudit, ce skoraj nihce ne kopira odlocitve

Skoraj nihče? Corolla je tudi v Evropi med najbolj prodajanimi avti. Če ne bi nemške firme kupovale v glavnem golfe, bi jih prodali več kot golfov.

pa nima tu veze izobrazba

To se ti kar tolaži. Sej vemo kaka populacija kupuje rabljene passate... Težko boš našel koga z več kot srednjo šolo, ki gre to gajbo kupit, in še rabljeno.


Ja nono, Corolla je d best. Obljubim, da bomo naslednjic razmisljali tudi o Corolli. ;) Samo, ko jo tako ali tako vecinoma slej kot prej podedujemo.

Pithlit je izjavil:

Utk je izjavil:

To se ti kar tolaži. Sej vemo kaka populacija kupuje rabljene passate... Težko boš našel koga z več kot srednjo šolo, ki gre to gajbo kupit, in še rabljeno.

To boš pa lahko vir našel, kajne? Ker jaz lahko trdim nasprotno.


Ne jezit nonota. Dej mu lepo povej, da lazes in da si zelo zelis Corollo TS, ki je edini racionalen nakup sploh. Morda se omeni v drustvu balinarjev, da te je nono spravil k pameti.

Fuck Corolla. Js bi rada Ravala
Life is as complicated as we make it...

l0g1t3ch ::

TheBlueOne je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:


7 ljudi, ki jih ne maraš.


Kaj pa vem. Glede na to, da je najcenejsi za 7 ljudi je lahko v sili razmer. Smesno je, ce je komu tako vsec, da ga potem vsem priporoca, ce se kdo ne strinja pa je butast, ker value...



1 zvezdica
https://www.euroncap.com/en/results/dac...

TheBlueOne ::

Ampak ne pomeni, da je res zelo nevaren. Zna biti odvisno od opreme. Tapoceni avti imajo pogosto v najbolj poceni razlicici zelo zelo malo safety featurjev.

matobeli ::

Utk je izjavil:

Nekaj da te s čim manj muke udobno pripelje nekam kjer je pa res nekaj zanimivega.


Ni to neka baš življenska mentaliteta.

Pithlit ::

TheBlueOne je izjavil:

Ampak ne pomeni, da je res zelo nevaren. Zna biti odvisno od opreme. Tapoceni avti imajo pogosto v najbolj poceni razlicici zelo zelo malo safety featurjev.

Imela Dacio... In sem se zaklela da te znamke tud povoham ne več. Raj z biciklom sredi zime v stoletni poplavah kot s to škatlo k dejansko nikol ne veš kdaj jo bo nekaj prijelo da odletiš s ceste.
Life is as complicated as we make it...

Utk ::

Ne, samo ti svojo zelo gorece opevas.

Mi daš lahko en primer tega opevanja? Jaz definitivno nisem prvi, ki je v tej temi omenil toyoto, še manj corollo.

Če je corolla isto kot passat ali mazda6, potem je tudi isto dacia logan pa corolla

Če me že vlečete, bom napisal zakaj corolla. Ker se vozi najbolj podobno EV-ju, ker ima serijsko lane assist in radarski tempomat, od 0 do končne hitosti, v zastojih se vozi praktično sama, stvar je pa uporabna tudi v mestu in po regionalkah, daleč od tega da samo po avtocesti.
Ja, vem, tudi drugi imajo to, ampak za kakšen denar (3 leta nazaj je stala 25 jurjev). Ima pa še par drugih stvari serijsko, ki jih moraš pri nemcih večinoma doplačevat, pri korejcih in francozih pa ne samo da jih moraš doplačat, še bolj za kurac delajo te stvari. Keyless, rikverc kamera, preklop dolgih-kratkih luči, itd.
Da malo porabi je samo bonus, niti ne najbolj pomembna stvar, ker v resnici ne delam spet tako pretiranih km, da bi to tolk pomenilo. Če že kaj o tem, mi skoraj več pomeni, da je spisek stvari, ki se delajo na rednih servisih krajši kot pri navadnem 20 let starem bencinarju. EV bi pa to seveda še bolj zmagal.
Mislim da so to vse normalne in objektivne lastnosti, nobeno opevanje. Komot rečemo, da se mazda bolje pelje čez ovinke in vse to, da ima octavia še malo večji prtljažnik, ampak eno in drugo pač ne odtehta zame ostalega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

TheBlueOne ::

To pa ja dobis ze v Yarisu za nekje pol cene?

Pithlit je izjavil:


Imela Dacio... In sem se zaklela da te znamke tud povoham ne več. Raj z biciklom sredi zime v stoletni poplavah kot s to škatlo k dejansko nikol ne veš kdaj jo bo nekaj prijelo da odletiš s ceste.


Jaz sem vozil na projektu okoli rudnika sluzbene Dusterje. Kljub dnevnim zlorabam ni bilo nekih tezav.

Samo ne priporocam Dacie, on Topic kaksen BMW X3, Tuareg ... :)

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::



Avtu nic ne fali, pac zenski avto ali pa vzames, ker zenska tako pravi.
Ampak moras vzeti najmanj 2,0-l-VVT-i Hybrid: Benzinmotor 112 kW (152 PS), manj kot to ne gre nikamor. Tak da 40k

No vseeno nebi kupil. Tako random sestavljenga avta s tako grdimi gumbi, kot v tem posnetku.

V konfiguratorju pa ne najdem vlecne kljuke, pa mal sportnosti od kaksnega R-Line tej toji tut nebi skodilo. Tk je pa kul za kaksno mamico.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Utk ::

To pa ja dobis ze v Yarisu za nekje pol cene?

Sej tudi ropotajočega 4x4 dizla dobiš za tretjino cene passata v neki pandi, res ne vem zakaj bi moral za to kupovat passata.

V konfiguratorju pa ne najdem vlecne kljuke

Seveda imaš lahko kljuko. Jo imam, in 2,0.

Tako random sestavljenga avta s tako grdimi gumbi, kot v tem posnetku.

Ti grdi gumbi funkcionirajo. V nasprotju z lepimi gumbi v golfu. Ki jih v bistvu ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:

To pa ja dobis ze v Yarisu za nekje pol cene?

Sej tudi ropotajočega 4x4 dizla dobiš za tretjino cene passata v neki pandi, res ne vem zakaj bi moral za to kupovat passata.


Pa ti si pisal zakaj si vzel Corollo, ne meni vsiljevati tvoje logike, ne sprejmem. Jao nono...

matobeli ::

m0LN4r je izjavil:


No vseeno nebi kupil. Tako random sestavljenga avta s tako grdimi gumbi, kot v tem posnetku.


Pa še zmer naščije zeljarje v vsem, razen holz-faktorju.

Utk ::

Pa ti si pisal zakaj si vzel Corollo, ne meni vsiljevati tvoje logike, ne sprejmem. Jao nono...

Normalno inteligentnemu človeku bi bilo jasno, da se pri avtu tudi gleda velikost, kolk je rabiš. Ampak sori, pozabim s kakim "posebnežem" imamo pri tebi opravka. Zdaj pa spet izdihni, ker vem, da ti možgani niti tega avtomatsko ne znajo.

m0LN4r ::

matobeli je izjavil:

m0LN4r je izjavil:


No vseeno nebi kupil. Tako random sestavljenga avta s tako grdimi gumbi, kot v tem posnetku.


Pa še zmer naščije zeljarje v vsem, razen holz-faktorju.

Ja to je res, v tistem malem klubu femcar fanov. Do trgovine in nazaj/price.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:

Pa ti si pisal zakaj si vzel Corollo, ne meni vsiljevati tvoje logike, ne sprejmem. Jao nono...

Normalno inteligentnemu človeku bi bilo jasno, da se pri avtu tudi gleda velikost, kolk je rabiš. Ampak sori, pozabim s kakim "posebnežem" imamo pri tebi opravka. Zdaj pa spet izdihni, ker vem, da ti možgani niti tega avtomatsko ne znajo.


Glede na to kaj si pisal ustreza Yaris. In se bolj ekonomicen je.

Nono, ne se jezit no. Takih, ki tako grdo govorite pa nihce ne jemlje resno.

Utk ::

Nono, ne se jezit no. Takih, ki tako grdo govorite pa nihce ne jemlje resno.

Sej ti me res raje ne jemlji resno. Raje verjami svoji mamici ko ti je govorila kako si poseben...

m0LN4r ::


:))
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:


Sej ti me res raje ne jemlji resno. Raje verjami svoji mamici ko ti je govorila kako si poseben...


Nono, si mi pa ja ti povedal, da sem hodil v posebno solo?

m0LN4r je izjavil:


:))



:D

Zgodovina sprememb…

matobeli ::

m0LN4r je izjavil:

Do trgovine in nazaj/price.


Štajerci bi radi vozil Golfe pa nimajo keša, Ostali pa vozijo Golfe da lahk jebejo štajerce v glavo.

Moe_Lester ::

l0g1t3ch je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:


7 ljudi, ki jih ne maraš.


Kaj pa vem. Glede na to, da je najcenejsi za 7 ljudi je lahko v sili razmer. Smesno je, ce je komu tako vsec, da ga potem vsem priporoca, ce se kdo ne strinja pa je butast, ker value...



1 zvezdica
https://www.euroncap.com/en/results/dac...


Nizka ocena na euroncap je predvsem zaradi pomanjkanja sistemov za aktivno varnost. Dacia npr. nima lane asssist sistema, kar takoj zbije oceno. Osebno ga imam v avtu s 5* izklopljenega, ker je skrajno nadležen.

Jogger je sicer soliden družinski avto za solidno ceno.

stara mama ::

profii je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:


To je bila taka tocka v zivljenju, ko deloma vrzes pusko v koruzo in se sprijaznis, da bo nekaj casa dolgocasen avto, ker noces demolirati nekega fensi X3 z gradbenimi deli in malimi froci.


A to je tko da šparaš avto za naslednga kupca?

Taki vrjetno tud babo šparajo za naslednjega, ki jo bo imel.
Nekdo z fensi X3 ki ne bo šparal ne nje, ne avta :)

Utk ::

Osebno ga imam v avtu s 5* izklopljenega, ker je skrajno nadležen.


Se grem stavit, da vas večina vas v teh super avtih redno izklaplja tudi s&s in podobne stvari. V dolgočasnih avtih se vsedeš in greš, nobene preflight procedure. Ker vse dela kot mora.

Moe_Lester ::

Če z s%s misliš startstop potem ne, ne izklapljam, ker ga nimam. Ko vozim kak avto, ki ga ima, je pa zelo nadležen.

Bi pa z veseljem izklopil sistem za opozarjanje na ovire, ker je neumen, pa se ga na žalost ne da.

WizzardOfOZ ::

Zakaj bi pa S&S izklapljal? To je ena boljših zadev.

Samo mora bit vezan na pritisk noge na pedal za zavoro. Na rahel pritisk na pedal za zavoro, se ne sme ugasnit, če pa močneje pohodiš, pa se ugasne. Ker tisti, ki se ugasnejo ob prvem pritisku na zavoro, potem sredi križišča tudi ugasnejo avto ravno takrat, ko moraš hitro speljat.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!
««
7 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov avto? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Na cesti
30833844 (7864) solatjek
»

Nakup novega karavana (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Na cesti
84092900 (55666) profii
»

Nakup SUV / Crossover (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7612204 (10003) TheBlueOne

Več podobnih tem