» »

Nissan X-Trail e-Power ali nek drug SUV

Nissan X-Trail e-Power ali nek drug SUV

««
6 / 13
»»

Utk ::

WizzardOfOZ je izjavil:

manj kot 2 litra, oziroma če se že gremo tvojo natančnost, celih 1.6 litra.
Povprečna poraba 7.3 vs 5.7 za 2wd in 5.8 za 4wd.

Nehaj lagat, ni 7,3, če je 8,6 po istem standardu kot je 5,7 pri toyoti.

WizzardOfOZ ::

daj najdi taprave podatke za subaruja. ta stran iz katere si prepisal podatke, ima namreč napačne. italjani niti prepisat več ne znajo podatkov, al pa prepišejo kar stare. namreč motor s 169km so imeli stari outbacki od 2003 naprej. trenutni ima 184km. pa nižjo porabo.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Colt1911 ::

m0LN4r je izjavil:

Zakaj ima tako velik body in tako mala okna?


Zato ker se pi**e vseh spolov tako počutijo bolj varne. Kot Hitler v bunkerju.;(

Blinder ::

WizzardOfOZ je izjavil:

daj najdi taprave podatke za subaruja. ta stran iz katere si prepisal podatke, ima namreč napačne. italjani niti prepisat več ne znajo podatkov, al pa prepišejo kar stare. namreč motor s 169km so imeli stari outbacki od 2003 naprej. trenutni ima 184km. pa nižjo porabo.


tudi to si se zlagal. Prvi tri zadetki na google pravijo vsi 169 km:
https://www.avto-fokus.si/Testi/Subaru_...
https://subaru.si/modelli/outback/dati-...
https://avto-magazin.metropolitan.si/av...
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 3050 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Kapitan Jack ::

Sem si dovolil pogledati Outbacke. Pa ajd priznam. Ne bi se ga ravno branil. Dejansko mi zgleda zelo prakticen, bolj kot Forester. Pa tudi cena 45k je se nekako sprejemljiva. Po meni, vse kar je nad to ceno je overkill za "normalno rajo". Se rajse bi dal za outbacka 40tko.

Utk ::

WizzardOfOZ je izjavil:

daj najdi taprave podatke za subaruja. ta stran iz katere si prepisal podatke, ima namreč napačne. italjani niti prepisat več ne znajo podatkov, al pa prepišejo kar stare. namreč motor s 169km so imeli stari outbacki od 2003 naprej. trenutni ima 184km. pa nižjo porabo.

Ta nov je tako nov, da je samo v tvoji glavi in morda v Avstraliji.

Kapitan Jack je izjavil:

Sem si dovolil pogledati Outbacke. Pa ajd priznam. Ne bi se ga ravno branil. Dejansko mi zgleda zelo prakticen, bolj kot Forester. Pa tudi cena 45k je se nekako sprejemljiva. Po meni, vse kar je nad to ceno je overkill za "normalno rajo". Se rajse bi dal za outbacka 40tko.

Samo navali. Ampak če ti je dizel s max porabil 7,8, kolk si že reku, potem ti bo ta 9, 10.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Moe_Lester ::

Na avtonetu imaš enega 2020 letnik s 50k prevoženimi za 28500. Za razliko lahko 5 let hodiš poleti za 14 dni v all inclusive :)

Kapitan Jack ::

Moe_Lester je izjavil:

Na avtonetu imaš enega 2020 letnik s 50k prevoženimi za 28500. Za razliko lahko 5 let hodiš poleti za 14 dni v all inclusive :)

Dejansko predrag glede na opremo.

Moe_Lester ::

Sicer sem samo na hitro pogledal, ampak, kaj mu manjka?

TheBlueOne ::

Ce ne moti malo varcevanja pri notranjosti so zanimive tudi Vitare:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Moe_Lester ::

Vitara je pol metra krajša od x-traila.

TheBlueOne ::

Grand Vitara je malenskost vecja. Me pa preseneca kako dolg je x-trail. Si ne bi mislil, mi deluje micken. :)

Pithlit ::

Kapitan Jack je izjavil:

Sem si dovolil pogledati Outbacke. Pa ajd priznam. Ne bi se ga ravno branil. Dejansko mi zgleda zelo prakticen, bolj kot Forester. Pa tudi cena 45k je se nekako sprejemljiva. Po meni, vse kar je nad to ceno je overkill za "normalno rajo". Se rajse bi dal za outbacka 40tko.

Pithlit je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

Torej Subaruja naj vzamem? Lol

Ti se kar smej... Sam tko kot v uni tvoji hrvaški temi, te je treba očitno precej odločno na trda tla spravit preden začneš sploh dopuščat opcijo da tvoja prepričanja mogoče niso optimalna.

Kakšno presenečenje... :)

Kako je bla Grčija?
Life is as complicated as we make it...

Utk ::

V letu 2023 kupit avto, ki golta 8 litrov, je ekonomski samomor. Ne samo da boš veliko dal za gorivo, čez 7 let tega ne boš mogel niti zastonj podarit. Ampak vsakemu svoje...

Kawhi ::

Utk je izjavil:

V letu 2023 kupit avto, ki golta 8 litrov, je ekonomski samomor. Ne samo da boš veliko dal za gorivo, čez 7 let tega ne boš mogel niti zastonj podarit. Ampak vsakemu svoje...


pol pa svizec...

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:

V letu 2023 kupit avto, ki golta 8 litrov, je ekonomski samomor. Ne samo da boš veliko dal za gorivo, čez 7 let tega ne boš mogel niti zastonj podarit. Ampak vsakemu svoje...


Za tebe morda, dalec pa ni pravilo.

Utk ::

I have spoken. Kot sem pa tudi napisal, vsak lahko naredi kar hoče...

FeDF6 ::

Utk je izjavil:

V letu 2023 kupit avto, ki golta 8 litrov, je ekonomski samomor. Ne samo da boš veliko dal za gorivo, čez 7 let tega ne boš mogel niti zastonj podarit. Ampak vsakemu svoje...

25000km/letno pri 8l/100km bi to menda bilo nekje 2000 litrov vsako leto za trenutno 3100€?

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:

I have spoken. Kot sem pa tudi napisal, vsak lahko naredi kar hoče...


O hvala za dovoljenje.

A tisto o tem, da tak povprecen avto vsakogar financno unici se drzi ali se lahko tudi odlocimo sami, ce prenesemo ta strosek?

FeDF6 je izjavil:

Utk je izjavil:

V letu 2023 kupit avto, ki golta 8 litrov, je ekonomski samomor. Ne samo da boš veliko dal za gorivo, čez 7 let tega ne boš mogel niti zastonj podarit. Ampak vsakemu svoje...

25000km/letno pri 8l/100km bi to menda bilo nekje 2000 litrov vsako leto za trenutno 3100€?


Ze sama razlika med neko hibridno Corollo in tem je za UTK financni samomor. Se je verjetno malo prevec stegnil pri Corolli...

Zgodovina sprememb…

a_borlak ::

FeDF6 je izjavil:

Utk je izjavil:

V letu 2023 kupit avto, ki golta 8 litrov, je ekonomski samomor. Ne samo da boš veliko dal za gorivo, čez 7 let tega ne boš mogel niti zastonj podarit. Ampak vsakemu svoje...

25000km/letno pri 8l/100km bi to menda bilo nekje 2000 litrov vsako leto za trenutno 3100€?


Pri trenutnih cenah.

Utk ::

Ze sama razlika med neko hibridno Corollo in tem je za UTK financni samomor. Se je verjetno malo prevec stegnil pri Corolli...

Jaz sem corollo kupil preko kurca. Zarad nje nisem nikjer čutil niti centa. In kot sem napisal, pa vem, da si ti med bolj počasnimi, zato ti bom še enkrat, ni stvar samo v ceni goriva na leto, ampak v tem, da takega avta ne bo kupil čez par let nihče za noben pameten denar. Mislim, pa kot da je to nekaj novega, sej ga že danes nihče noče. Kolk novih 2.5 bencinarjev, ki niso hibridi, se pa letno proda v Sloveniji? Zdaj boste vsi neki frajerji pri tem subaruju, v realnosti pa kupujete dizle. In iščete celo športnost pri njih...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:

V letu 2023 kupit avto, ki golta 8 litrov, je ekonomski samomor.


Koga imas potem v mislih, da je ekonomski samomor? Prej to, sedaj pa govoris kakor, da avto sploh ni nek strosek? Kaj je potem problem, ce stane vec?

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Če bi nameraval kupit avto, ki stane 40 jurjev in golta 8 litrov, in mi to ne bi predstavljalo nobenga problema, bi pač jaz raje kupil avto, ki stane 60 jurjev in golta 5 litrov, al pa 2 evra elektrike. In to bi bil waaaaay boljši avto od nekega subaruja, tco pa tu nekje.

Da treba to razlagat nekomu...a smo v mali šoli?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

TheBlueOne ::

Tezko vzeti kar pravis kot sveto (waaaaay boljši), ker nasvet od nekoga, ki ima Corollo TS in sodi kaj je boljse je bolj v rangu ko dediju reces "Jaja dedi, ti ze ves.".

Drugace pa si ti rekel, da ta razlika v porabi in izgubi cene privede do ekonomskega samomora. Ne vem kako to lahko sodis drugace, kot pri sebi?

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Človek je reku, da raje ne bi dal 40 jurjev za avto. Ampak če že ni nič pametnega za manj, ajde, bi se stegnu. In potem mu uvalite 2,5 bencinarja. Ste pa res direkt zlobni.
In potem sem jaz kreten, ker komu rečem, da je kreten...poglejte sebe.

ker nasvet od nekoga, ki ima Corollo TS in sodi kaj je boljse

No, pa ti povej kaj je boljše v tem rangu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

TheBlueOne ::

Moja zlahta ima Subaru Foresterja 2.0. Nek mehki hibrid. Velikost nekje pri BMW X3, zanesljiv, sicer malo grd, stal pa je dobre 30k€ z 10k km. Nic ne manjka.

Utk je izjavil:


No, pa ti povej kaj je boljše v tem rangu.


Skoraj vse je boljse v smislu, ce nisi nono in vecinoma manj tehnicno dovrseno, ko prides do samega pogona. Zato pa so te Toyote relativno poceni. Kar pa se je tudi Toyota naucila, ker recimo nov Prius pa ni vec tak nono mobil.

Mislim, da je tale TS oblika se najbolj ultimo nono model. V to kategorijo spadajo Renault Thalia, podaljsan Golf itn. Ko ga dedujes kot student, ker na neko cudo po smrti preskocijo generacijo se se najbolj vidi zakaj niso najboljse. Ceprav imas prostor za sex do sexa nikoli ne pride. Tehnicno super, samo ni boljsi. :D

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Se pravi, dražji, grši, počasnejši, več porabi, dražje vzdrževanje, manjši prtljažnik, slabše se pelje, drugač je pa boljši.

Skoraj vse je boljse v smislu

Pa vendar nisi sposoben dat niti enega primera.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:


Pa vendar nisi sposoben dat niti enega primera.


Aja, valjda lahko. Megane, Golf, BMW1, Mini, Audi A3, Focus itn. so menda nekje v rangu? Pac kul avtov je kolikor hoces. Posebej pri bolj lokalnih brendih imas fine izvedbe poleg penzionisticnih.

Pac Toyota je vecinoma penzic mobil ze tako ali tako, ce pa je podajlsana, potem pa je ultimo penzic mobil. Kaj pa je bolj penzic avto? Ajde, ce imas malo vec kaksen klasicen opipan Mercedes C z minimalno konji? Ce imas malo manj kaksna Dacia?

Dober avto pac ne more biti tako dober value, ker lahko nabijejo ceno.

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Megane, Golf, BMW1, Mini, Audi A3, Focus itn. so menda nekje v rangu?

LOL. So ja, samo noben ni boljši. Za nobenga ne zamenjam, tudi če pozabimo na to kolk kater stane.

ce pa je podajlsana, potem pa je ultimo penzic mobil.

Corolla ni "podaljšana", ampak je v osnovi limuzina, HB je skrajšan. Karavan je pa kot limuzina, samo da je pač karavan.

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:

Megane, Golf, BMW1, Mini, Audi A3, Focus itn. so menda nekje v rangu?

LOL. So ja, samo noben ni boljši. Za nobenga ne zamenjam, tudi če pozabimo na to kolk kater stane.

ce pa je podajlsana, potem pa je ultimo penzic mobil.

Corolla ni "podaljšana", ampak je v osnovi limuzina, HB je skrajšan. Karavan je pa kot limuzina, samo da je pač karavan.


Ja vem, da tebi ni boljsi no. :D Pac imas sreco, da ti je vsec grdi racek in si ze zaljubil v good value avto. Ti bi skoraj moral razumeti tiste, ki imajo radi Subaruje.

Nov Prius ti sigurno ne bo vsec, ker bo zelo vejretno slabsi value, tako da ce najdes kje kaksnega starega, katerega vecina noce iz razlogov, ki tebi ne bodo nikoli jasni, morda razmisli, dokler je sansa.

Potem pa ure in ure prepricuj svet kako imas super okus za avte, da si lahko za tipkovnico predstavljamo nekega 70 let starega nonota. :D

Utk ::

Ne vem od kod ti ideja, da je toyota poceni. Definitivno je dražja od meganov, pežojev in ostalih v klasi, edino golf dizel tdi dsg in vsemi ostalimi kraticami je tu nekje.

m0LN4r ::

FeDF6 je izjavil:

Utk je izjavil:

V letu 2023 kupit avto, ki golta 8 litrov, je ekonomski samomor. Ne samo da boš veliko dal za gorivo, čez 7 let tega ne boš mogel niti zastonj podarit. Ampak vsakemu svoje...

25000km/letno pri 8l/100km bi to menda bilo nekje 2000 litrov vsako leto za trenutno 3100€?

Ce imas jurja placo in gledas na letni ravni z gorenjsko mentaliteto, potem boli.

Ampak, kdor dela taksne izlete mu je vseeno ali 200-300€ za gorivo na mesec, saj spijo v sotoru. Drugi pa dajo za Hotel v Italiji se vec ali pa kaksno 10 dnevni dopust z letalsko+ fency hotel 5000€ letno, pa se niti smucat niso sli v Francijo.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Moe_Lester ::

Ne vem od kod ti ideja, da je toyota poceni. Definitivno je dražja od meganov, pežojev in ostalih v klasi, edino golf dizel tdi dsg in vsemi ostalimi kraticami je tu nekje.


Super. Toyota je edini avto, ki je najcenejši v svojem razredu in hkrati dražji od skoraj vse konkurence :)

Človek je reku, da raje ne bi dal 40 jurjev za avto. Ampak če že ni nič pametnega za manj, ajde, bi se stegnu. In potem mu uvalite 2,5 bencinarja. Ste pa res direkt zlobni.
In potem sem jaz kreten, ker komu rečem, da je kreten...poglejte sebe.


Saj mu ponujamo enak avto star par let za 27 jurjev, pa noče.

Če ti 2 litra višja poraba pomeni finančni samomor pa itak nimaš kaj kupovati avtomobilov za 20, 30, 40 jurjev.

Utk ::

Lažeš ali si samo neumen?

Kapitan Jack ::

Ponujate mi Subaruja. In kot sem napisal je predrag, pa si vprasal zakaj. Evo enostavno. Prodaja se z basic opremo. Pa vseeno, dal sem priloznost, pogledal sem Subaruje in ta avtomobil je enostavno grd. Notranjost se nekako gre, ampak zunanjost ne za daily car.

Nemorem verjeti, da so danasnji avtomobili samo se za bruhico. Rezen ce imas 65k+ potem ajde nekako, vse ostalo pa bljek.

Moe_Lester ::

Nisi odgovoril kaj manjka tistemu Subaruju. Od opreme mislim. To, da se ti zdi grd razumem.

WizzardOfOZ ::

Blinder je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

daj najdi taprave podatke za subaruja. ta stran iz katere si prepisal podatke, ima namreč napačne. italjani niti prepisat več ne znajo podatkov, al pa prepišejo kar stare. namreč motor s 169km so imeli stari outbacki od 2003 naprej. trenutni ima 184km. pa nižjo porabo.


tudi to si se zlagal. Prvi tri zadetki na google pravijo vsi 169 km:
https://www.avto-fokus.si/Testi/Subaru_...
https://subaru.si/modelli/outback/dati-...
https://avto-magazin.metropolitan.si/av...


Vsi trije zadetki imajo napačno informacijo:
Size	2498cc, 2.5L
Power @ RPM	138kW @ 5800rpm (185.1 hp)
Torque @ RPM	245Nm @ 3400rpm (180.7 lb-ft)
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:

Ne vem od kod ti ideja, da je toyota poceni.


Kaj mislis s poceni? Jaz pravim good value.

Kapitan Jack je izjavil:


Nemorem verjeti, da so danasnji avtomobili samo se za bruhico. Rezen ce imas 65k+ potem ajde nekako, vse ostalo pa bljek.


Kaj pa tole:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Zgodovina sprememb…

Utk ::

TheBlueOne je izjavil:

Utk je izjavil:

Ne vem od kod ti ideja, da je toyota poceni.


Kaj mislis s poceni? Jaz pravim good value.

Ti si pa res brihta. Je stavek, ki ti ga še nihče ni izrekel. Če praviš, da so VSI drugi boljši, toyota je pa "good value", je iz tega mogoče sklepati samo, da je poceni. Druge možnosti pač ni. Ne vem kako bi lahko bila good value, če je najslabša, stane pa tolk kot drugi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Kapitan Jack ::

TheBlueOne je izjavil:


Kaj pa tole:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Odlicen. Ampak spet isto mnenje / skrbi kot pri X-Trailu. Navajen sem 2.0 motorjev in vse kar je manj me skrbi.

Se zmeraj sem zaljubljen v Traila. Tale je snemal v Sloveniji -

Utk ::



Kaj pa tole:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

LOL, če je toyota za dedke, za koga je to, stare mame?

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:

Če praviš, da so VSI drugi boljši, toyota je pa "good value", je iz tega mogoče sklepati samo, da je poceni. Druge možnosti pač ni.


Good value ni low value. Prevedeno nekje "dobra vrednost". Pac dobis zelo dosti za svoj denar.

Kapitan Jack je izjavil:


Odlicen. Ampak spet isto mnenje / skrbi kot pri X-Trailu. Navajen sem 2.0 motorjev in vse kar je manj me skrbi.

Se zmeraj sem zaljubljen v Traila. Tale je snemal v Sloveniji -


Ja, so si kar blizu. Verjetno si res zadovoljen nekje od tu:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Utk je izjavil:


LOL, če je toyota za dedke, za koga je to, stare mame?


Ni tako zelo hudo, samo ja, recimo, da za obupane atije. Ampak seveda bolj tolazba kot optimum.

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Kapitan Jack je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:


Kaj pa tole:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Odlicen. Ampak spet isto mnenje / skrbi kot pri X-Trailu. Navajen sem 2.0 motorjev in vse kar je manj me skrbi.

Se zmeraj sem zaljubljen v Traila. Tale je snemal v Sloveniji -

Iz druge teme, mogoce pa ti bo vsec:
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta...
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta...
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta...
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Utk ::

Good value ni low value. Prevedeno nekje "dobra vrednost". Pac dobis zelo dosti za svoj denar.

Dej ne bluzi. Če so vsi boljši in je toyota good value, potem bi morala bit cenejša od drugih. Niste te logike jemali v posebni šoli?
Če je toyota good value, in poceni pač ni, to lahko vsak vidi, potem ne more bit slabša od drugih, lahko je samo boljša. Ali pa ni good value.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

matobeli ::

Kapitan Jack je izjavil:

pri X-Trailu. Navajen sem 2.0 motorjev in vse kar je manj me skrbi.




https://www.avto.net/Ads/media.asp?ID=1...

Pithlit ::

Smo že na 3.3? Napredek.
Life is as complicated as we make it...

WizzardOfOZ ::

Tale mazda s 3.3 motorjem je zmaga, povozi vse nemce v kvaliteti. Samo 60 jurčkov rabiš.
Na testni vožnji jo je bilo prav z užitkom vozit.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

WizzardOfOZ ::

Kapitan Jack je izjavil:

Navajen sem 2.0 motorjev in vse kar je manj me skrbi.


Zakaj te skrbi? 1.6 vs 2.0 ni neke hude razlike. Par konjev pa mal več navora ima 2.0. Če ima pa 1.6 spodoben menjalnik, pa sploh ni neke velike razlike, ne v pospeških ne v končni hitrosti.

Jaz sem imel stalno 2.5 motorje, pa sem šel na 1.6 NA (brez turbine) s CVT menjalnikom (brez simuliranja prestavljanja - zvezno vleče od nule do končne hitrosti). Ko se na to navadiš, da zvezno dela, ne rabiš nič več konjev in navora. CVT je zmaga.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Kawhi ::

Če ti je CVT zmaga je zadnji čas da poskusiš električista.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kawhi ()

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:


Dej ne bluzi. Če so vsi boljši in je toyota good value, potem bi morala bit cenejša od drugih. Niste te logike jemali v posebni šoli?


Good value dalec ne pomeni, da bo cena visoka, posebej, ce sepa pri kul faktorju. Si pa ja ekspert za najti precenjene avte, samo ni ti jasno zakaj je tako.

Pa to je ja zelo pogosto pri Toyoti, kaj ne pogledas kaksnega testa? In se enkrat, tudi Toyota se kar se tega popravlja, primer je nov Prius. Kul Toyote so tudi Land Cruiser, Hilux in morda se se kaj najde. Corolla pa je za take kot ti, ki radi poracunate vsak cent, ki imate radi tehnicno dovrsen avto in nekje 8 dioptrije. Potem pa druge posiljujete s temi stevilkami in kako ste super poracunali in kako ni vec argumentov proti. Skratka nonoti...


Pa ne se jezit no, saj imas super avto. Ni zdravo, ce ti niha krvni tlak. Pa ne se cudit, ce skoraj nihce ne kopira odlocitve, pa nima tu veze izobrazba. :D
««
6 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov avto? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Na cesti
30833844 (7864) solatjek
»

Nakup novega karavana (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Na cesti
84092905 (55671) profii
»

Nakup SUV / Crossover (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7612204 (10003) TheBlueOne

Več podobnih tem