» »

Prodaja rabljenega avtomobila v Sloveniji je izguba časa

Prodaja rabljenega avtomobila v Sloveniji je izguba časa

«
1
2 3

OutOfTheBox ::

Na prošnjo mame, prodajam njen avto (kontaktna oseba). Zadeva je sicer stara, vredna manj kot 1000EUR.

V enem tednu dobim cca 4 klice, od tega dva do trije rečejo da bodo avto prišli pogledat, ampak nikoli ne pridejo. V cca enem mesecu je bilo 15 klicev in cca 10 dogovorov da pridejo avto pogledat in seveda 0 ogledov.


Kaj to zaen folk kliče in a je to stalnica ko avto privat prodajaš? Mene ne zanima, če ne prideš na ogled, ampak dej vsaj sporoči - saj si sposoben če si vsaj osnovno šolo naredil.

Skratka .. za jurja se meni ne da zajebavat in bi ga raje na odpad peljal. Torej, kaj so to.. preprodajalci? Kaj je fora da se dogovoriš in ne prideš na ogled? Ne štekam.

P.S

Prodajam preko avto.net-a, ker sem se ravno temu želel izogniti na FB marketplace-u, ampak očitno to nima veze :)

Utk ::

Oni bi, samo kaj ko še tega jurja nimajo. Po moje.

feryz ::

Kaj hočeš povedati?
Jaz sem šel z mulcem danes gledati neke smeti, oldtajmersko bosansko motorno vozilo.
Jaz niti pljunil ne bi nanj, mulcu je bil všeč, torej sem scolal par čukov, uredila sva papirje in tamali se je odpeljal.
Rabiš le enega resnega kupca. Od takih, ki ne pridejo, itak ni nič.
Vedno je tako, ko se prodaja. In ko prodaš, naslednji dan pokliče par ljudi, da bi vzelo avto in da je škoda, ker jim nisi povedal.

OutOfTheBox ::

Vedno je tako, ko se prodaja


Prodajal sem sicer marsikaj, ampak da bi imel tak fail rate pri dogovorih mi pa še nikoli ni ratal, zato me nekako matra skupni imenovalec. Razumljivo če npr 2 ali 3 ne pridejo pogledat, ampak 10 ljudi , tale mi je pa off.

deco16 ::

Povej še mal okol, na koncu pa rečejo zakaj mi nisi povedal ... pa spust mal ceno če je kao preveč.

slawc ::

Enaka izkušnja, avto je na koncu šel na odpad. Tam zaposleni pa reče reče joj pa ja ne boste to dali stran, ga jaz kupim in reče 50€. Ne se hecat... Na koncu je bila pa surla, ker nismo hotli prodat.
LP, Slawc

Pithlit ::

slawc je izjavil:

Enaka izkušnja, avto je na koncu šel na odpad. Tam zaposleni pa reče reče joj pa ja ne boste to dali stran, ga jaz kupim in reče 50€. Ne se hecat... Na koncu je bila pa surla, ker nismo hotli prodat.

Jap. Raj stran vržt kot prodat za 50€. Pa tud 100 bi ziher šlo.
Life is as complicated as we make it...

Lonsarg ::

Cenej kot je bolj mutici klicejo, bols prodajat avte ko so se drazji :)

tony1 ::

OutOfTheBox je izjavil:

Na prošnjo mame, prodajam njen avto (kontaktna oseba). Zadeva je sicer stara, vredna manj kot 1000EUR.

V enem tednu dobim cca 4 klice, od tega dva do trije rečejo da bodo avto prišli pogledat, ampak nikoli ne pridejo. V cca enem mesecu je bilo 15 klicev in cca 10 dogovorov da pridejo avto pogledat in seveda 0 ogledov.


Kaj to zaen folk kliče in a je to stalnica ko avto privat prodajaš? Mene ne zanima, če ne prideš na ogled, ampak dej vsaj sporoči - saj si sposoben če si vsaj osnovno šolo naredil.

Skratka .. za jurja se meni ne da zajebavat in bi ga raje na odpad peljal. Torej, kaj so to.. preprodajalci? Kaj je fora da se dogovoriš in ne prideš na ogled? Ne štekam.

P.S

Prodajam preko avto.net-a, ker sem se ravno temu želel izogniti na FB marketplace-u, ampak očitno to nima veze :)


Pokliči na prvi odpad in kar po telefonu povej, da imaš en avto, ki bi ga dal za 900 EUR. To je povsem izvedljivo, le avto mora biti nemški :-)

Če ne bo interesa ga še vedno lahko pripelješ in naj gre v razgradnjo...

wcpapir ::

Napisi mi v ZS kak avto prodajas.

2dark ::

Jaz mam drugačne izkušnje.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

mugen999 ::

Ja lahko da je avto res slab, star in itak bres klime, ce jo pa ima, pa ze 15 let ne dela. Taki avti so: citroen ax, citroen saxo, clio druge generacije in fiat uno. Tak avto bi folk danes za 100 eur ali plato piva. Potem pa da še 150 eur za registracijo in se vozi. Ampak danes so taki avti na avto netu za slabega jurja, kar je preveč.

Pa če da samo 100eur zanj, mu ostane se 500eur za gume, bremze, akumulator in brisalce, vse to je na takih avtih ki se prodajajo namreč hin.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mugen999 ()

IL_DIAVOLO ::

Taksna cena zal privlači samo socialce.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Pithlit ::

In? 100€ je 100€ več od 0€. Sam eni dejansko raj stran vržejo kot da ga za tak mali denar prodajo. A je važno a ga kupi socialc al nekdo k ma eno sedmico že doma parkirano?
Life is as complicated as we make it...

Furbo ::

Jaz bom tudi kmalu peljal en avto na odpad, verjetno bi dobil par 100€ zanj. Se bom ubadal? Ne.

Več mi pomeni mir, kot pa da se nekdo fura z njim, ker vem, da ni brezhiben. Potem naj gre pa nekaj narobe in bom poslušal neke solzave zgodbe ali reklamacije kasneje zaradi par stotakov? Ne hvala.
i5-13600K, Noctua NH-D15, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO,
Toughpower GF3 1000W, RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

kriptobog ::

Pithlit je izjavil:

In? 100€ je 100€ več od 0€. Sam eni dejansko raj stran vržejo kot da ga za tak mali denar prodajo. A je važno a ga kupi socialc al nekdo k ma eno sedmico že doma parkirano?


Gre se zato, da se ti pac ne da ukvarjati s tem. Jaz bi tak avto peljal direktno na odpad, ker se mi ne da jebat s folkom za tistega jurja, se manj pa za 100e

Pithlit ::

Ja prav. Sam pol se ne pritoževat pa nekih glupih tem odpirat po forumih. Če ste leni pa se vam ne da za tistih 5 min na upravno dva papirja podpisat, pol je to čist kul. Drugim je pa 100€ za 5 min dela fajn cifra.

S tem da za odpad tudi rabiš približno enako časa. Brez zkrbi, mi je jasno da si nekateri z jurjem rit obrišete. Jaz pa s 100€ frendico na solidno večerjo povabim.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: zavajon ()

val46 ::

Pithlit...ko boš prodajala avto se spomni name...grem jst namesto tvoje frendice na solidno večerjo s tabo :P Se hecam dej...ali pa tudi ne, pustimo se presenetit ;)

Ampak ja, če je avto kolikor tolk normalen, pa da se da četudi s kakim manjšim stroškom stvari poštimati, zakaj ga ne bi prodal nekomu, ki bi to potreboval? Ne rabijo vsi novih avtov z super duper opremo za 50000€. In če je nekdo zadovoljen z avtom za par 100€, mu ga z veseljem prodam. Zdaj, kolk se komu da s temi kupci ukvarjat, je pa druga stvar. Meni ni bilo nikdar problem. Slišiš pa v takih primerih en kup enih zgodbic in prigod, tudi sam imam kar nekaj njih že "doživetih".

In ja, kot pravim...če je avto v voznem stanju, vse dela kot se od pač tolk starega avta pričakuje, pol ne vidim razloga, zakaj bi tak avto moral romat na odpad. Če se ti ne da ukvarjat s prodajo, ga pa podari nekomu. Čisto vsak pozna kakega mladca, ki opravlja izpit ali pa ga to v kratkem času čaka...In verjamem da jih je veliko, ki bi z veseljem dobilo tak avto v dar. Nimajo vsi očkov in mamic zdravnikov, odvetnikov, podjetnikov in ne vem še kaj, poznam par njih, ki so starši dobesedno morali vzeti potrošniški kredit na banki, da so lahko otroku plačali avto šolo. In takim bi še kako prav prišlo tisto vozilo, ki ga nekdo zapelje na odpad, ker se mu ne da ukvarjat s prodajo. Obstajajo razne spletne strani, na katerih se podarjajo stvari...če ti je težko dat oglas na avto.net, ga pa vsaj na kak podarimo.si napiši. Verjemi, v par urah bo nekdo prišel in ga odpeljal.

OutOfTheBox ::

... in prodal naprej ;((

hojnikb ::

šenkaj nekomui v žlahti al pa pelji na odpad kot surovino
#brezpodpisa

Pithlit ::

OutOfTheBox je izjavil:

... in prodal naprej ;((

In? A je to tvoj problem?

Men so še totalko prišli kupit. Ne vem kakšne probleme imate vi pri prodaji da je treba stokat.

Tudi enega stilota sem prodala za simboličnih 100€. Velik manj jajcanja kot če bi ga na odpad vozila. Človek prišel, dal keš in odpeljal. Ene 2 ali 3 dni za tem sva se na upravni dobila da je prepis zrihtal. Pa sva bila oba čist vesela.
Life is as complicated as we make it...

dripac ::

Z oglasom na avto.net si lahko življenje kar konkretno popestriš ja. Sam sem raje peljal v razgradnjo kot pa se potem naganjat z ljudmi ki ne razumejo kaj je to avto za tisočaka/par sto eur ali še bolje, ko jim ga podariš, plačaš prepis (vem, debil), na koncu ti pa pošiljajo sms-e kaj vse je z avtom narobe (čeprav so ga dobili v tehnično brezhibnem stanju).

Nope, hvala lepa. Nikoli več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dripac ()

kriptobog ::

Pithlit je izjavil:

Ja prav. Sam pol se ne pritoževat pa nekih glupih tem odpirat po forumih. Če ste leni pa se vam ne da za tistih 5 min na upravno dva papirja podpisat, pol je to čist kul. Drugim je pa 100€ za 5 min dela fajn cifra.

S tem da za odpad tudi rabiš približno enako časa. Brez zkrbi, mi je jasno da si nekateri z jurjem rit obrišete. Jaz pa s 100€ frendico na solidno večerjo povabim.


Ne gre se za prepis. Gre ze za vse glupe klice, predvsem od populacije, ki pricakuje tehnicno brezhiben avto, brez rje in brez prask za tistega jurja.

RedDrake ::

Zato se pa za take kripe da oglas v sekcijo "deli" in napiše da je avto za dele, ampak morajo celega odpeljat.
To potem hitro gre, in od tistih nihče ne pričakuje brezhibnega vozila. Bo pa par stotakov manj kot za "ok" avto, ja. Ampak če je point prodat, in nihče ne pride pogledat/kupovat, potem je cena previsoka.
Tako kot razni kekci ki prodajajo 5 let stare računalnike po 500 EUR, ki jih novi za 400 EUR našiša v vsakem pogledu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RedDrake ()

gruntfürmich ::

klasika pri prodaji avta ali avto delov. polno neresnežev, rečejo pridem popoldan, rezerviraj...

ološ od ljudi, ampak tako pač je. po mojem je slabše pri cenejših zadevah.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

novak-t ::

Imam podobne izkušnje pri trenutnem avtu, ki ga prodajam. Nemški avto za 3keur, nizka cena zaradi slabe ohranjenosti. Pogovor je ponavadi takšen: jaz povem kakšen je avto in kaj bi bilo za popravit. Na koncu sta 2 razpleta:
1: Eni vprašajo za zadnjo ceno, povem da je zadnja 2800eur. Pol mi pa pribijejo, da pridejo danes z gotovino (kot da sprejemam kartico...) pa dajo 1keur. Majster, porabu si mi 10min časa, da si mi na koncu smešno ceno dal, katero je itak že od začetka imel v glavi
2: se dogovorijo za ogled, potem ne sluha ne duha od njih.

Jaz se sedaj dogovorim za ogled in pozabim na to, če bo resen me bo že poklical, ko bo štartal od doma...

Zanimivi so tudi oni, ki pošiljajo sms-e. Sem takoj na začetku dobival ponudbe za 2500eur. Odgovorim, da lahko, samo naj pride in naredimo prepis in odpelje. Če mi začne cenkat, se obrnem in grem. Še nobeden ni pristal na to, pa tako so prepričljivi z sms-i, kako oni takoj vzamejo za ta denar, da naj kar rezerviram...

Horas ::

pri prodaji avta, če je starejši in neprivlačen boste pač morali počakat. kaj se vam tako mudi, pač pol leta recimo. en se bo že našel. bedni ste s tem, ko bi vse radi takoj.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

kriptobog ::

RedDrake je izjavil:

Zato se pa za take kripe da oglas v sekcijo "deli" in napiše da je avto za dele, ampak morajo celega odpeljat.
To potem hitro gre, in od tistih nihče ne pričakuje brezhibnega vozila. Bo pa par stotakov manj kot za "ok" avto, ja. Ampak če je point prodat, in nihče ne pride pogledat/kupovat, potem je cena previsoka.
Tako kot razni kekci ki prodajajo 5 let stare računalnike po 500 EUR, ki jih novi za 400 EUR našiša v vsakem pogledu.


Jaja, seveda. Sem prodajal pred leti eno kripo za dele. V oglasu napisano z velikimi tiskanimi, avto ni vozen, samo za dele. PRvi, ki je prisel je rekel, sem mislil, da je bolje ohranjen. Drugi, ki je prisel je rekel, saj tehnicnega bo naredil ane...

Ahim ::

Vsi v tej temi, ki imate take probleme prodat poceni star avto, dajte link do svojega oglasa ;) Bo lazje presoditi kaj vam povzroca tezave, ai pa privabite kaksno stranko, ki bi ga sicer zgresila ...

Magic1 ::

Tukaj je razlika v percepciji. Tisti ki kupujejo avto za 300€ je vsak evro pomemben in hočejo imeti čim boljšo robo, da jih ne bo še kaj stalo. Tisti ki pa prodaja, se pa hoče robe rešit, da se ne bo ukvarjal več z avtom, ki seveda zahteva več pozornosti. In potem drugi vidi, da bo preveč dela z zahtevami prvega in raje da avto v prešo, kot zapravlja čas za par stotakov.
Pithilt ima verjetno kakšno dobro izkušnjo. Pač v rovtah ni tolk mutibaričev, oziroma veš za njih in je lažje normalno prodat. V Ljubljani pa imaš itak ali zahtevne reveže, ali mešetarje, ki hočejo dobit za tretjino cene, da bodo lahko preprodajal.
Magic

kriptobog ::

Ahim je izjavil:

Vsi v tej temi, ki imate take probleme prodat poceni star avto, dajte link do svojega oglasa ;) Bo lazje presoditi kaj vam povzroca tezave, ai pa privabite kaksno stranko, ki bi ga sicer zgresila ...


Nimam oglasa, ker je sel avto na odpad. Omenjena kripa je bila pa mislim da v 2011, Hyundai accent 2002 letnik, pregnit prag, zanic bremze (fuc lajtnga), zanic sklopka, polomljene kljuke na vratih, pocena sprednja desna luc. motor sicer tipi topi. Cena je bila 100e. Ni bil problem prodati, ampak prve dva, ki sta prisla na ogled sta pricakovala izpraven avto, kljub napisu v oglasu, da je nevozen in primeren samo za dele in po telefonu sem ze omenil kaksen je avto.

Pithlit ::

Ahim je izjavil:

Vsi v tej temi, ki imate take probleme prodat poceni star avto, dajte link do svojega oglasa ;) Bo lazje presoditi kaj vam povzroca tezave, ai pa privabite kaksno stranko, ki bi ga sicer zgresila ...

Tko nekako. Ker men še kar ni jasno kje je haklc. Ne vem no, un stilo je bil, kar se mene tiče, za na odpad... ker bi me preveč stalo ga v red spravit za na cesto. Možakarju sem povedala kaj vse je z njim narobe in je rekel da bo sam zrihtal. Avto se še kr vozi, ni perfektno prelakiran ampak vse ostalo je tipitopi.
Life is as complicated as we make it...

Magic1 ::

Samo moraš imeti srečo, da naletiš na takega. Večina je nesposobnih, ali preprodajalcev. Privi hočejo imeti top šit, drugi pa še da mu plačaš, da odpelje.
Magic

Ahim ::

kriptobog je izjavil:

Nimam oglasa, ker je sel avto na odpad. Omenjena kripa je bila pa mislim da v 2011, Hyundai accent 2002 letnik, pregnit prag, zanic bremze (fuc lajtnga), zanic sklopka, polomljene kljuke na vratih, pocena sprednja desna luc. motor sicer tipi topi. Cena je bila 100e. Ni bil problem prodati, ampak prve dva, ki sta prisla na ogled sta pricakovala izpraven avto, kljub napisu v oglasu, da je nevozen in primeren samo za dele in po telefonu sem ze omenil kaksen je avto.

Aha no zato sem zelel videti oglas, ker me je zanimalo ali je bilo jasno napisano da ni vozen, da ne bi opravil tehnicnega itd. Pa glede na opisano najbrz niti tistih 100 ni bil vreden ce nekdo ravno ne isce kaksnega konkretnega dela, ki zacuda se ni bil cisto fuc - ti Accenti so bili kot iz kartona, mene totalno fascinira en, ki ga obcasno vidim vozit po Siski ... najbrz ga samo se rja skupaj drzi :))

Magic1 ::

Sej to je jasno, da noben avto pod 500€ ni "vreden", saj ziher potrebuje kakšno popravilo, ki stane več, kot je cel avto vreden. Zdaj je le vprašanje, če naletiš na takega, ki bi to sam popravil, ali sprejel nevšečnost, da nekaj ni ok. Če drugega ne, se večina teh starih avtov vozi dokler gre, saj noben ne bo šel delat generalni servis, ki je 2x vrednosti. Večina takih ima pod mus jermen za menjat.
Magic

kriptobog ::

Ahim je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Nimam oglasa, ker je sel avto na odpad. Omenjena kripa je bila pa mislim da v 2011, Hyundai accent 2002 letnik, pregnit prag, zanic bremze (fuc lajtnga), zanic sklopka, polomljene kljuke na vratih, pocena sprednja desna luc. motor sicer tipi topi. Cena je bila 100e. Ni bil problem prodati, ampak prve dva, ki sta prisla na ogled sta pricakovala izpraven avto, kljub napisu v oglasu, da je nevozen in primeren samo za dele in po telefonu sem ze omenil kaksen je avto.

Aha no zato sem zelel videti oglas, ker me je zanimalo ali je bilo jasno napisano da ni vozen, da ne bi opravil tehnicnega itd. Pa glede na opisano najbrz niti tistih 100 ni bil vreden ce nekdo ravno ne isce kaksnega konkretnega dela, ki zacuda se ni bil cisto fuc - ti Accenti so bili kot iz kartona, mene totalno fascinira en, ki ga obcasno vidim vozit po Siski ... najbrz ga samo se rja skupaj drzi :))


Sem ze v prvem postu napisal, da je bilo z velikimi tiskanimi napisano. Cena sploh ni bila problem. Problem je bil folk, ki je prisel na ogled in so se delali razocarane, ker avto ni vozen.

eVro ::

mugen999 je izjavil:

Ja lahko da je avto res slab, star in itak bres klime, ce jo pa ima, pa ze 15 let ne dela. Taki avti so: citroen ax, citroen saxo, clio druge generacije in fiat uno. Tak avto bi folk danes za 100 eur ali plato piva. Potem pa da še 150 eur za registracijo in se vozi. Ampak danes so taki avti na avto netu za slabega jurja, kar je preveč.

Pa če da samo 100eur zanj, mu ostane se 500eur za gume, bremze, akumulator in brisalce, vse to je na takih avtih ki se prodajajo namreč hin.


Jaz bi tvojega Golfa za plato nizozemskega piva.

Pa zmišljuješ si serijske težave na modelih avtov, ki v resnici niso serijske. Je pa treba klimo znati vzdrževati, na primer razumeti je treba, da je včasih potrebno "zamenjati" plin kljub temu, da še vedno hladi. Zaradi maziva. Ha?

starfotr ::

Za vsak avto se da dobiti 100 eur, vsaj za surovine. Prodaš ga nekomu, ki se ukvarja s tem, dobiš potrdilo o razgradnji in to je to.

mirator ::

Jaz dam vedno staro za novo pa nimam nobenih težav.

Half-Saint ::

Jaz sem letos prodajal Mitsubishi Colt letnik 2008. V dveh mesecih sem imel dva klica in drugi klicatelj je tudi kupil. Pač ja.. starga avta se očitno težko znebiš.
Moj blog: http://onlyageek.blogspot.com

OutOfTheBox ::

Pithlit je izjavil:

OutOfTheBox je izjavil:

... in prodal naprej ;((

In? A je to tvoj problem?


Seveda je. Če dam nekaj nekomu zastonj, to naredim ker vem da zadevo človek potrebuje, ne pa da se v tem primeru preprodajalec koristi na moj račun (in račun tistih ki zadevo dejansko potrebujejo, kar zbija kredibilnost rubrike “podarim”).

OutOfTheBox ::

Ahim je izjavil:

Vsi v tej temi, ki imate take probleme prodat poceni star avto, dajte link do svojega oglasa ;) Bo lazje presoditi kaj vam povzroca tezave,


Ne ne bo lažje presodit ker težava ni v avtu, če se človek zmeni za ogled na katerega nikoli ne pride.

Težava v avtu, prodajalcu ali ceni bi bila če ljudje po veckratnem ogledu avta ne bi kupili.


Tako da v tem primeru je zadevo zajebano troubleshootat. Zato me pa zanima če se tudi drugim prodajalcem to dogaja.

Vceraj mi talent iz maribora hoce komunicirat prek SMSjev , in pravi naj "odjebem" drugega ki je zmenjen za ogled (na katerega potem ni prisel).

Skratka, tole je res ze komedija.

Zgodovina sprememb…

Saul Goodman ::

1. pravilo prodajanja na bolhi = greš v hofer po novo sim kartico za 1.5eur.

lol, da bi pacijentom tam gor dajal svojo pravo cifro in jim potem pustil, da mi morijo..

mugen999 ::

mirator je izjavil:

Jaz dam vedno staro za novo pa nimam nobenih težav.

Ja to delajo tisti ki imajo preveč denarja in tisti ki se nocejo zahebavat po avtonetu s pacijenti. Ampak nekaj je jasno, avthisa bo vedno ponudila manj kot lahko dobiš v lastni prodaji. Samo treba se je malo potrudit in bit potrpezljiv.

zavajon ::

Pithlit je izjavil:

Ja prav. Sam pol se ne pritoževat pa nekih glupih tem odpirat po forumih. Če ste leni pa se vam ne da za tistih 5 min na upravno dva papirja podpisat, pol je to čist kul. Drugim je pa 100€ za 5 min dela fajn cifra.

S tem da za odpad tudi rabiš približno enako časa. Brez zkrbi, mi je jasno da si nekateri z jurjem rit obrišete. Jaz pa s 100€ frendico na solidno večerjo povabim.

NA UE Ljubljana rabiš 5 min, samo da prideš mimo varnostnika na vhodu. Prej je še naročanje na termin po internetu, nato pa še čakanje v vrsti. Tako da za 100€ je čisto možno, da kdo razmisli.

RedDrake je izjavil:

Ampak če je point prodat, in nihče ne pride pogledat/kupovat, potem je cena previsoka.

Ja, tu je srž problema te teme ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zavajon ()

kriptobog ::

A vio prepise delate na upravni enoti? Jaz grem do prvega tehnicnega pa tam naredimo prepis. Pogodbo pa spisemo prej

d4vid ::

Zanimivo, takih izkusenj ravno nimam.
Sem prodajal par let nazaj cliota za jurja, avto kolikor toliko ohranjen za 15 let starega. Se je v dveh dneh našel kupec, nekaj sem spustil ceno in roka.

Pol leta nazaj sem prodajal malo bolj športen avto v okvari, sem postavil kar malo optimistično ceno, preden sem uspel slike naložit na avtonet, me že kliče svercer in ponuja pol cene. In ravno tam nekje kot je on ponujal, sem zmetal v avto pol leta nazaj (nova sklopka, komplet novo podvozje, pa še marsikaj drugega).
Počakam kak teden, telefon zvoni na polno, se najde kupec, ki ne bi glihal nič, mu pošljem še par dodatnih slik, se zmeni z vleko, naložimo in odkarta dogovorjeno.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

delavec44 ::

mugen999 je izjavil:

mirator je izjavil:

Jaz dam vedno staro za novo pa nimam nobenih težav.

Ja to delajo tisti ki imajo preveč denarja in tisti ki se nocejo zahebavat po avtonetu s pacijenti. Ampak nekaj je jasno, avthisa bo vedno ponudila manj kot lahko dobiš v lastni prodaji. Samo treba se je malo potrudit in bit potrpezljiv.


Avtohiša ti starih jajc za 1000€ sploh noče odkupiti. Ker morajo dati gor garancijo, se jim ne splača.

mirator ::

Vzamejo, vzamejo, le če je avto še vozen in gre preko tehničnega. Samo ta avto potem ni namenjen za prodajo na domačem trgu starih avtomobilov ampak nekje v tretjih deželah.

kriptobog ::

mirator je izjavil:

Vzamejo, vzamejo, le če je avto še vozen in gre preko tehničnega. Samo ta avto potem ni namenjen za prodajo na domačem trgu starih avtomobilov ampak nekje v tretjih deželah.


Tako e. Bratranec take vzame potem jih pa nalozi na sleper in vozi na Kosovo. Pa tudi v Alzirijo je ze peljal.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poraba avtomobila (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
36358551 (9228) hojnikb
»

Avto za daily commute 140km (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
36651134 (40933) louser
»

Optimalna vožnja 1.0TSI (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
12620589 (17466) fikus_
»

Avto za dolge dnevne razdalje - 8.000€ (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
38997453 (50447) TheBlueOne
»

Diesel ali bencinar (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
603130532 (114545) parus

Več podobnih tem