» »

Vozovnica za vlak - velika uganka

Vozovnica za vlak - velika uganka

frenk ::

A ste mogoče kdaj razmišlal kva pomenjo vse ciFre na karti za vlak...jest sm mel dons preveč cajta na vlaku in nism meu nč za počet pa sm mal premišljeval...ampak še vsen se mi ne sanja:D

kuglvinkl ::

ZDej, če bi poskeniral karto bi se še dalo kaj ugotoviti. ;)
Your focus determines your reallity

frenk ::

bom probal jutr ket skener staknt:)

frenk ::




...no da vidmo kakšni geniji ste tukaj:D

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

xabre ::

Po sliki sodeč, lahko z veliko verjetnostjo sklepamo, da je subjekt uporabljal vlak Slovenskih železnic na relaciji Kranj-Ljubljana.
Prav tako je razvidno, da je vozovnica veljavna le v eno smer in stane 430 slovenskih tolarjev.
Subjekt je vozovnico plačal z gotovino, kar kaže na dobro finančno stanje dotičnega subjekta.:\

Halo, si pa res imel preveč cajta, da se greš z vozovnico ukvarjat.:O

kuglvinkl ::

Maš še kakšen slabši sken?
Your focus determines your reallity

frenk ::

xabre: ja to kar si povedal vem tud jest...ampak jest sm cifre razbijal:D...cajta je pa iz ljubljane do kranja itaq pol ure:)

kuglvinkl:tole je slikano s fotoaparatom:D...pa še ta je totalno zanč...sej če se cifre ne vidjo bom probal še enkrat pofotkat al pa skenirat


btw...mal je tole parodija na "beautiful mind":)

kuglvinkl ::

Ok, kolkr se spomnem, mora biti nekje še cifra iz Tarifne priloge in številka vlaka (ki je IIRC 4 mestna), km so pa ukinl zgleda.
Your focus determines your reallity

frenk ::

sej številka vlaka je pomoje brezveze, glede na to, da greš lahko s katerimkoli vlakom, ki pelje na tej relaciji


zdele sm vidu da mam u torbi u enmu žepku povn teh kart...bom naredu eno tabelco jutr pa cifre not zmetal pa bomo mal brainstormal:D

kuglvinkl ::

Glede številke vlaka nisem ziher. Tko da, dobi boljši sken.
Your focus determines your reallity

frudi ::

edina številka, ki mi ni jasna, je v levem zgornjem kotu - Nr. 293170; predvidevam pa, da gre za številko vozovnice, pač za evidenco. številka desno zgoraj - 571.102 - je kolikor se mi zdi oznaka prodajnega mesta, postaje in blagajne. druga pa tak ni, razen datuma :). sicer je pa spodaj lahko še napisana stopnja popusta in osnova zanj, npr. 30%, SŽ-EURO < 26 in številka izkaznice. na žigu, ki ti ga pritisne gor sprevodnik, pa sta datum (01.10.3) in številka vlaka (00501), ne bi pa vedel, kaj označuje SŽ181.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

matias ::

Osebna številka sprevodnika, I guess. Vsak ma svojo...

frenk ::

...no zdej ko se je tema mal razvila in ko sem zvedu vse potrebno glede cifer pa me zanima kolikšna je kazen za ponarejanje:)

kuglvinkl ::

frenk: srčno upam, da si se tega spomnil šele sedaj.

Kazen je visoka. Izjemno visoka.
Your focus determines your reallity

Double_J ::

3x morš plačat mislm:)

kuglvinkl ::

Ajde frenk, zjasn se, kdaj ti je šinla idejo o ponarejanju.
Your focus determines your reallity

Double_J ::

Takrat na vlaku. Zato je dal gor to temo.

frenk ::

ne še pred vlakom...takrat k sm se enkrat pelou, pa sm vidu, da je ta karta zelo simpl in nima nikakršnih zaščit...poj sm pa čez nekj cajta vidu da sm 60k sit v minusu, ker sm vse vložu v comp, in sm se odloču, da bi blo to fajn...poskusit ni greh pravjo:)

sicer sem te cifre že prej tolk naštudiral da sm lahko sklepal, kaj katera pomen, ampak sm se tle mal neumnga naredu da sm dobu še vaše mišljenje...razlika med mesečno in dnevno vozovnico je le v nekaj številkah, ki pa jih že poznam...če pa bi še kdo probal s tem pa nej me kontaktira prek PM, ker slo-tech verjetno ne sme podpirat tega

...enkrat je moj tamau tud tkole ponaredu karto z kino...on je vbistvu samo skeniral in karto in jo brez obdelave v bitnem urejevalniku samo sprintal

p.s.: poglej moj podpis:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: frenk ()

frenk ::

upam da razumete zakva vam nisem že prej povedal:8)

kuglvinkl ::

Ja, in jaz kmet neumni sem padel na foro.
Your focus determines your reallity


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletna prodaja vozovnic za vlak leto dni pozneje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
10922087 (16584) 111111111111

sž kartica za mlade

Oddelek: Loža
172055 (1587) Mavrik
»

Ima sprevodnik na vlaku pravico zaračunati ''dodatek'', ker vozovnice nisem kupil pre (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
7714520 (12419) Pyr0Beast
»

slovenske železnice - nesposobneži (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8212679 (9734) Karaya 52
»

sprevodnik na vlaku, kaj že?

Oddelek: Loža
474238 (2740) budili

Več podobnih tem