» »

Avto kot identiteta posameznika, je z ljudmi res tako enostavno manipulirati?

Avto kot identiteta posameznika, je z ljudmi res tako enostavno manipulirati?

««
9 / 10
»»

KsilaHo2 ::



To ni res, še vedno se uporabljajo na veliko premogovniki za proizvodnjo el energije, če preidemo na el avtomobile, bomo rabili veliko elektrarn, problem je da zeleni ne marajo jedrske, torej ti ostane, še več premogovnikov!

Sem kje omenjal električne avtomboile? NISEM! Torej? Avtov v mestu pač ne, NE GLEDE na vrsto pogona! Potem naprej: bolje da NE onesnažujemo v mestih, torej tam kjer so ljudje, ampak je bolje da to počnemo nekje stran od večine ljudi. Da o manjšem onesnaževanju po kilometru sploh ne govorimo. Dve tretjini elektrike ni iz Šoštanja. In v Šoštanju je čistejši zrak kot v Ljubljani in to KLJUB termoelektrarni, poglej si meritve. Torej električni avto je rešitev za avto, ampak v mestu tudi eletričnega NOČEMO. Ker ni izkoriščen prostor, ki ga v mestu primanjkuje.

In mi bi rabili neverjetno veliko teh ker v Sloveniji imaš 1.5 milijona vozil, če gredo na elektriko,to pomeni neverjetno veliko elektrarn, enako za vse SLovence, ki bi imeli el skiro!

Avtomboilov je 1,2 milijona. Ajde upoštevajmo po tvoje 1,5 milijona. En sam teš6 pa letno proizvede 6000 GWh, kar je dovolj za letno kilometrino 3,2 MILIJONA električnih avtomobilov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KsilaHo2 ()

Scaramouche3 ::

KsilaHo2 je izjavil:



To ni res, še vedno se uporabljajo na veliko premogovniki za proizvodnjo el energije, če preidemo na el avtomobile, bomo rabili veliko elektrarn, problem je da zeleni ne marajo jedrske, torej ti ostane, še več premogovnikov!

Sem kje omenjal električne avtomboile? NISEM! Torej? Avtov v mestu pač ne, NE GLEDE na vrsto pogona!


Samo spet prideš na Nizozemce, rabijo avte, kljub temu da niso v mestu jim imajo skoraj toliko kot mi!
In če bodo kmalu električni, rabiš spet ogromno elektrike ki jo trenutno ne proizvajaš!
Zeleni nočejo jedrske, torej ostane tako kot zdaj v Nemčiji, odpirajo na novo na premog!

KsilaHo2 ::

Samo spet prideš na Nizozemce, rabijo avte, kljub temu da niso v mestu jim imajo skoraj toliko kot mi!

Ja, sej ni noben rekel da si brez avta. Samo ni ga treba uporabljat znotraj mesta. Nizozemci ga ne. In to je točno to kar ti razlagam že ves čas.

In če bodo kmalu električni, rabiš spet ogromno elektrike ki jo trenutno ne proizvajaš!

Za 1,2 milijona avtomobilov rabiš 2700 GWh letno, kar je 17 % več kot danes porabimo elektrike. Teš6 ima letno proizvodnjo 6000 GWh. Ena sama hitroelektrarna Zlatoličje proizvede 577 GWh. Sam tok za primerjavo. Že če bi samo vsako peto streho prekril z sončnimi celicami bi letno proizvedel 16.000 GWh, torej vso elektriko v Sloveniji.

Zeleni nočejo jedrske, torej ostane tako kot zdaj v Nemčiji, odpirajo na novo na premog!

Nemci imajo premoga v miksu samo 30 %. Podatek za lani. Torej PO dvigih ga imajo še vedno samo 30 %. In kmalu bo ta premog zamenjan z vodikom v kar so Nemci investirali 9 milijard evrov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KsilaHo2 ()

Scaramouche3 ::

KsilaHo2 je izjavil:

Samo spet prideš na Nizozemce, rabijo avte, kljub temu da niso v mestu jim imajo skoraj toliko kot mi!

Ja, sej ni noben rekel da si brez avta. Samo ni ga treba uporabljat znotraj mesta. Nizozemci ga ne. In to je točno to kar ti razlagam že ves čas.

In če bodo kmalu električni, rabiš spet ogromno elektrike ki jo trenutno ne proizvajaš!

Za 1,2 milijona avtomobilov rabiš 2700 GWh letno, kar je 17 % več kot danes porabimo elektrike. Teš6 ima letno proizvodnjo 6000 GWh. Ena sama hitroelektrarna Zlatoličje proizvede 577 GWh. Sam tok za primerjavo. Že če bi samo vsako peto streho prekril z sončnimi celicami bi letno proizvedel 16.000 GWh, torej vso elektriko v Sloveniji.

Zeleni nočejo jedrske, torej ostane tako kot zdaj v Nemčiji, odpirajo na novo na premog!

Nemci imajo premoga v miksu samo 30 %. Podatek za lani. Torej PO dvigih ga imajo še vedno samo 30 %. In kmalu bo ta premog zamenjan z vodikom v kar so Nemci investirali 9 milijard evrov.



In koliko prevozi povprečen Slovenec kilometrov letno?

KsilaHo2 ::



Avta v mestu pač NOČEMO, ne glede na vrsto pogona. Električni ne zastruplja mestnega zraka, ampak prometne zamaške in stres povezan z švigajočimi avtomobili pa še vedno povzroča. Neprijetno je ko pešačiš ali kolesariš in 2 tonske kovinske konzerve z 50 km/h drvijo mimo tebe, kar ve vsak ki je to kdaj probal. Tisti ki nikoli ne pešači ali kolesari seveda ne ve kako neprijetno je to ko ti avtomobili švigajo mimo tebe. Prečkaš cesto in moraš vedno gledat da te ne nagazi 2 tonska konzarva. Pizda materna jebote ej. :D Sobivati skupaj z 300.000 avtomobili v Ljubljani pač ni prijetno, kar vam bo povedal vsak iskren Ljubljančan.

Scaramouche3 je izjavil:

KsilaHo2 je izjavil:

Samo spet prideš na Nizozemce, rabijo avte, kljub temu da niso v mestu jim imajo skoraj toliko kot mi!

Ja, sej ni noben rekel da si brez avta. Samo ni ga treba uporabljat znotraj mesta. Nizozemci ga ne. In to je točno to kar ti razlagam že ves čas.

In če bodo kmalu električni, rabiš spet ogromno elektrike ki jo trenutno ne proizvajaš!

Za 1,2 milijona avtomobilov rabiš 2700 GWh letno, kar je 17 % več kot danes porabimo elektrike. Teš6 ima letno proizvodnjo 6000 GWh. Ena sama hitroelektrarna Zlatoličje proizvede 577 GWh. Sam tok za primerjavo. Že če bi samo vsako peto streho prekril z sončnimi celicami bi letno proizvedel 16.000 GWh, torej vso elektriko v Sloveniji.

Zeleni nočejo jedrske, torej ostane tako kot zdaj v Nemčiji, odpirajo na novo na premog!

Nemci imajo premoga v miksu samo 30 %. Podatek za lani. Torej PO dvigih ga imajo še vedno samo 30 %. In kmalu bo ta premog zamenjan z vodikom v kar so Nemci investirali 9 milijard evrov.



In koliko prevozi povprečen Slovenec kilometrov letno?


V povprečju 12.653 km na leto. Podatek statističnega urada.
Povprečno število prevoženih kilometrov in poraba goriva osebnih avtomobilov, gospodinjstva, Slovenija, 2010, 2014
https://pxweb.stat.si/SiStatData/pxweb/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KsilaHo2 ()

m0LN4r ::

Kaj je novega? Vidim, da so se spet pojavili copy paste fansticni posti iz drugih podobnih tem istega bolnika?

To vam dajo 2gb dostopa, na vsake tolko?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

KsilaHo2 ::

Daj no dej, ne blebeči bedarij. Car fanatik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KsilaHo2 ()

m0LN4r ::

PS: Prodaj svoje elektrosmeti in si kupi navadno kolo, hipokrit
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

KsilaHo2 ::

Car fanatik. Jaz hipokrit? Dobra šala ja. Niti približno ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KsilaHo2 ()

Scaramouche3 ::

Povprečen avto ima 0.20kw na km torej 2.5MW na leto x 1¸,5 milijona, pride 3750000000 MW!

m0LN4r ::

Kupi si kolo pa goni pedale, bodi eko
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

KsilaHo2 ::

Kot sem povedal, ko miši stopiš na rep zacvili. ;) Sem že prej omenil da se bodo opisani avto fanatiki, ki bodo sami sebe prepoznali v opisu seveda našli in me napadli, sem rekel da je to popolnoma predvidljivo in res se je to zgodilo. ;) Kje si bil prej tolk časa? Si vozil domov v svoji kovinski konzervi a? :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KsilaHo2 ()

m0LN4r ::

Za razliko od tebe sem bil v nevirtualnem svetu
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Scaramouche3 ::

KsilaHo2 je izjavil:

Kot sem povedal, ko miši stopiš na rep zacvili. ;) Sem že prej omenil da se bodo opisani avto fanatiki, ki bodo sami sebe prepoznali v opisu seveda našli in me napadli, sem rekel da je to popolnoma predvidljivo in res se je to zgodilo. ;)


Jaz nimam avta, imam bicikl in leta bodo kmalu not pršla, kolena niso več ista.
Poleg tega je bilo čez zimo težka, če bodo razne bolezni spet razsajale po trolah, je bolje imeti avto..

KsilaHo2 ::

To je samo 19 % več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KsilaHo2 ()

m0LN4r ::

Scaramouche3 je izjavil:

KsilaHo2 je izjavil:

Kot sem povedal, ko miši stopiš na rep zacvili. ;) Sem že prej omenil da se bodo opisani avto fanatiki, ki bodo sami sebe prepoznali v opisu seveda našli in me napadli, sem rekel da je to popolnoma predvidljivo in res se je to zgodilo. ;)


Jaz nimam avta, imam bicikl in leta bodo kmalu not pršla, kolena niso več ista.
Poleg tega je bilo čez zimo težka, če bodo razne bolezni spet razsajale po trolah, je bolje imeti avto..

Preventiva, avto nabavi cim prej

Priporocam avto vsakemu, ki se noce vozit kot klosar na biciklu
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Scaramouche3 ::

Priporocam avto vsakemu, ki se noce vozit kot klosar na biciklu

Sej to je problem,ko si 20 si lahko cool, ko si nad 30 te vsi gledajo kot luzerja..
Greš na trolo, ali zelo stari ali pa zelo mladi!

KsilaHo2 ::

2.5MW na leto x 1¸,5 milijona, pride 3750000000 MW!

Enote si zajebu. 3750000000 kWh ne pa MW lol. Torej kWh, ne pa MWh.

Torej dvojna napaka: realna številka je 1000 krat nižja, ker si pobluzil MWh in kWh.
Druga napaka: Uporabil si enoto za moč, ne pa za energijo. Če že megavatnih ur, ne pa megavatov kot si ti napisal.

Realno je 1,2 milijona avtov v Sloveniji x 2,5 MWh letno na avto je enako 3.000.000 MWh letno, kar je enako 3000 GWh letno. Slovenska letna proivzdonja je pa 16.000 GWh letno. Kar je manj kot 19 %.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KsilaHo2 ()

IzRezije ::

Sej ne, da praktično vse znamke tako operirajo. Imaš nek produkt in iščeš ciljno skupino kupcev. Pogledaš kaj so in kaj bi radi bli. Recimo vzameš prezaposlenega mestnega biznismena, ki sanja o outdoor lajfu, svobodi, nezategnenosti...in mu prodaš 4x4 SUV avto. Seveda ti veš, da ne bo šel v lajfu z njim v blato al pa v hribe, ampak to te ne zanima. Ti si pravkar prodal avto. On si je pa za 7 let lizinga kupu občasen občutek svobode.

KsilaHo2 ::

Scaramouche3 je izjavil:

KsilaHo2 je izjavil:

Kot sem povedal, ko miši stopiš na rep zacvili. ;) Sem že prej omenil da se bodo opisani avto fanatiki, ki bodo sami sebe prepoznali v opisu seveda našli in me napadli, sem rekel da je to popolnoma predvidljivo in res se je to zgodilo. ;)


Jaz nimam avta, imam bicikl in leta bodo kmalu not pršla, kolena niso več ista.
Poleg tega je bilo čez zimo težka, če bodo razne bolezni spet razsajale po trolah, je bolje imeti avto..


Zaprto električno kolo, lahko tudi z ogrevanjem ali hlajenjem/klimo je rešitev zate. Ampak večina zdravih ljudi še tega ne rabi in se zadosti z navadnim ebikom, ali celo navadnim bajkom.

Nekaj takšnega:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KsilaHo2 ()

Bolt ::

KsilaHo2 je izjavil:

Kot sem povedal, ko miši stopiš na rep zacvili. ;) Sem že prej omenil da se bodo opisani avto fanatiki, ki bodo sami sebe prepoznali v opisu seveda našli in me napadli, sem rekel da je to popolnoma predvidljivo in res se je to zgodilo. ;) Kje si bil prej tolk časa? Si vozil domov v svoji kovinski konzervi a? :))

Svaka ti čast trollček. Dobil boš medaljo za največjega bedaka na forumu.
V 24 urah prijavljen in zaprte dve teme katere je odprl. Večjega bedaka in trolla še nismo imeli:))
Samo zanima me pod katerim imenom se boš reinkarniral.
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

KsilaHo2 ::

Kot sem povedal, ko miši stopiš na rep zacvili. ;) Sem že prej omenil da se bodo opisani avto fanatiki, ki bodo sami sebe prepoznali v opisu seveda našli in me napadli, sem rekel da je to popolnoma predvidljivo in res se je to zgodilo. ;) Avto fanatik. Sem vas bo Zoki napodil ven, že dviguje parkirnine in manjša število parkir placov.

in mu prodaš 4x4 SUV avto. Seveda ti veš, da ne bo šel v lajfu z njim v blato al pa v hribe, ampak to te ne zanima. Ti si pravkar prodal avto. On si je pa za 7 let lizinga kupu občasen občutek svobode.

Bravo! Zadel si v nulo! In ravno o tem govori video spodaj. Zelo dobro narejen video, i must say.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KsilaHo2 ()

Pennywis3 ::

Don't feed the troll

KsilaHo2 ::



Pennywis3 je izjavil:

Don't feed the troll


Se strinjam. Bom nehal odgovarjat boltu in Moln4rju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KsilaHo2 ()

Bolt ::

A pa ti res misliš, da tebe še kdo resno jemlje. Na žalost si tako zblojen, da ne pokapiraš, da te samo jebemo v glavo. Trollček.:))
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

Endivja ::

m0LN4r je izjavil:

PS: Prodaj svoje elektrosmeti in si kupi navadno kolo, hipokrit


Ravno tak osebek kot je Molnar gleda Martića in se mu zdi kul. Primitivec...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Endivja ()

KsilaHo2 ::

Kar 80 % prodaje novih avtov znašajo SUVi! Pa ne bo kdo resnega obraza trdil da je to zato ker to ljudje "rabijo"? To je zaradi vsiljevanja in marketingiranja atomobilske industrije, ker na SUVih več zasluži kot na navadnih avtih!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KsilaHo2 ()

Bolt ::

Pennywis3 je izjavil:

Don't feed the troll

To sem napisal že par strani nazaj. Samo mal ga je pa treba jebat v glavo.
ROLF. Kolk je glup, da ne pokapira, da to leti nanj:))
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

KsilaHo2 ::

Ne, nate je letelo.

m0LN4r ::

Endivja je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

PS: Prodaj svoje elektrosmeti in si kupi navadno kolo, hipokrit


Ravno tak kot je Molnar gleda Martića in se mu zdi kul. Primitivec...

Vsak dan.
Jaz sem se vozil z elektro skirco se preden je to postal statusni simbol zelenih blokarjev.

Ampak, smo odrasli in nabavili avte.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

KsilaHo2 ::

Si vedel da samo 7 % lastnikov SUVOV dejansko ga uporablja za vlečenje bremen/prikolic?

Ampak, smo odrasli in nabavili avte.

Zakaj bi bilo odraslo se z avtom fjakat po mestu? Sej avte imamo vsi, sam se ne fjakako brezveze po mestu! Za po mestu je skirca/kolo ali eventuelno lahko bus ali vlak.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KsilaHo2 ()

Scaramouche3 ::

KsilaHo2 je izjavil:

Slovenska letna proivzdonja je pa 16.000 GWh letno. Kar je manj kot 19 %.


https://www.stat.si/StatWeb/News/Index/...
Neto proizvodnja električne energije je znašala 1.112 GWh

m0LN4r ::

KsilaHo2 je izjavil:

Si vedel da samo 7 % lastnikov SUVOV dejansko ga uporablja za vlečenje bremen/prikolic?

Ampak, smo odrasli in nabavili avte.

Zakaj bi bilo odraslo se z avtom fjakat po mestu? Sej avte imamo vsi, sam se ne fjakako brezveze po mestu! Za po mestu je skirca/kolo ali eventuelno lahko bus ali vlak.

Zelen si za usesi
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

KsilaHo2 ::

Ja, za JUNIJ, ne za celo leto lol.

Zelen si za usesi

To si za sebe povedal, zame to ne drži.

Scaramouche3 tu poglej: LETNA proizvonja je okrog 16.000 GWh na leto, kar je dovolj za 6,4 milijona avtomobilov. Oziroma 1,2 milijona avtomobiov bi porabilo samo 15 do 19 % cele proizvodnje.
https://pxweb.stat.si/SiStatData/pxweb/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KsilaHo2 ()

nejc_nejc ::

Koliko ljubljani ostane od dnevnih migrantov?

Bolt ::

Res svaka vam čast moderatorji, da puščate takega trolla, da serje tu že 24 ur. Opazujem tega moderatorja bluefisha cel čas je na forumu pa ne more naredit reda. IDIOT!
Ne misli, da si dober, če si najboljši med najslabšimi.

KsilaHo2 ::

Edini trol tukaj si ti, kar si tudi sam priznal tukaj:
https://slo-tech.com/forum/t813076/p786...

BorutO ::

Me ne moti, če ima sosed ferarija parkiranega pred hišo, ali pa lamborđinija ... meni je od vseh teh z luksoznimi vozili, in tudi s "siromašnimi" vozili važno, da me pustijo pri miru.

Jaz imam v lasti tri avte, en čez 50.000 eur, en malo manj kot 30.000 eur, en pa je danes vreden 100 evrov, če bi ga prodal. In še danes se rad vozim s tem, ki je vreden 100 evrov, ker mi je zabavno. Ne počutim se nič več vrednega in pomembnejšega, če vozim avto za 50.000 eur ali manjvrednega, če vozim za 100 eur avto. V obeh primerih me vsaki pripelje do cilja.

Isto imam veliko več prijateljev, ki vozijo avte vredne pod 15.000 eur, večina nima avtov niti, ki bi bili vredni še vsaj dva ali tri jurje. Pa kaj? Nisem jaz človek, ki loči "lidlovce" od "nelidlovcev".

Scaramouche3 ::

KsilaHo2 je izjavil:

Ja, za JUNIJ, ne za celo leto lol.

Zelen si za usesi

To si za sebe povedal, zame to ne drži.

Scaramouche3 tu poglej:
https://pxweb.stat.si/SiStatData/pxweb/...



Samo potem to pomeni da moraš nekje dobiti še teh 19% energije.
Pa še nismo prišteli tovornjake.
in to pomeni še en premogovnik!

KsilaHo2 ::

Samo potem to pomeni da moraš nekje dobiti še teh 19% energije.

Da. Drži. 7 hidroelektrarn. Problem solved.


Pa še nismo prišteli tovornjake.

Da, to so bili upoštevani samo osebni avtomobili, skupaj z tovornjaki to pomeni "še par" panelov po strehah (ranga vsak dvajseta streha pokrita s paneli).

in to pomeni še en premogovnik!

Ne. Po letu 2033 je po uredbi Evropske unije tako ali tako določeno da se elektrarne na premog zaprejo po Sloveniji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KsilaHo2 ()

132932 ::

m0LN4r je izjavil:

KsilaHo2 je izjavil:

Si vedel da samo 7 % lastnikov SUVOV dejansko ga uporablja za vlečenje bremen/prikolic?

Ampak, smo odrasli in nabavili avte.

Zakaj bi bilo odraslo se z avtom fjakat po mestu? Sej avte imamo vsi, sam se ne fjakako brezveze po mestu! Za po mestu je skirca/kolo ali eventuelno lahko bus ali vlak.

Zelen si za usesi


Dajmo reci piko na i. Tvoj avtomobilski smrad, pa ne glede na to, koliko se tebi zdi sprejemljiv, ni vec sprejemljiv za EU. Pa lahko jokas, stokas, se delas ubogega, cisto vseeno je. Razne primitivce, ki so zaradi napacne izobrazbe, zaradi sfaljenih starsev, zaradi napcne vzgoje itd. nekako zasli v domeno skodljivosti druzbi, se bo pocasi odstranilo. Saj nisi edini revez v tej "sferi", so ga nahebali razni kemicni koncerni ipd., ampak pac moras razumeti, da je razvoj EU za vnaprej zacrtan brez tvojih kvalitet - na tebi pa je, ali bos kot posledica tega propadel ali pa se bos prilagodil. Lahko se gres Sizifovo bitko kjer zagotov nek zagrenjen posameznik zmaga - to nas uci zgodovina - ali pa se pravocasno prilagodis.

Saj ne bos edini, pa bojo govedorejci zaceli zmanjsevati svoja koncentracijska taborisca in zaceli obdelovati svoje zanemarjene kmetijske povrsine, pa se bojo anticepilci zaceli cepiti itd. Pac clovestvo se razvija in tvoje zelje ostati opica niso v skladu s tem. Lahko jokas in stokas, kako se ti godi krivica ampak pac, to ni kaj dosti usklajeno z dejanskim dogajanjam. Tvoj problem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 132932 ()

Scaramouche3 ::

Da. 7 hidroelektrarn. Problem solved.

Uničujejo naravo, sploh ribe, zeleni temu na veliko nasprotujejo,kot so ugotovili da wturbine na zrak ubijejo veliko ptic.


Ne. Po letu 2033 je po uredbi Evropske unije tako ali tako določeno da se elektrarne na premog zaprejo po Sloveniji.

Vprašaj Nemce ali bo to možno,če ne bodo dobili plina.
https://www.dw.com/en/germanys-scholz-s...

nejc_nejc ::

Razvoj evrope, se bo po naslednjem izboru parlamentarcev v eu državah zasukal za ene 160 st.

WizzardOfOZ ::

KsilaHo2 je izjavil:

Ne. NOBEN se ne bo fural po Ljubljani in Evopskih mestih. Po vasicah magar, ostalo ne.


:)):)):)) Povej to čapcem v BMW-jih ki norijo po ljubljani.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

KsilaHo2 ::

Uničujejo naravo, sploh ribe, zeleni temu na veliko nasprotujejo

Če so narejene tako imenovane "ribje drče" potem ne uničujejo rib, ker ribe še vedno lahko migrirajo po toku dol mimo elektrarne.



kot so ugotovili da wturbine na zrak ubijejo veliko ptic.

Domače mačke ubijejo dobesedno 1.000.000 krat več pričev od veternih turbin. Torej če domače mačke niso problem, potem so veterne turbine še dobesedno milijonkrat manjši problem. Poglej sliko spodaj in se čudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KsilaHo2 ()

Scaramouche3 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

KsilaHo2 je izjavil:

Ne. NOBEN se ne bo fural po Ljubljani in Evopskih mestih. Po vasicah magar, ostalo ne.


:)):)):)) Povej to čapcem v BMW-jih ki norijo po ljubljani.


To da fancy aute ne kupujejo avtohtoni je smešno!

KsilaHo2 ::

Vprašaj Nemce ali bo to možno,če ne bodo dobili plina.

Lih to ti govorim, PLIN se zamenja z vodikom. Isto je gorljiv plin, le da se ga proizvaja z viškov elektrike sonca in vetra.
Germany invests EUR9 billion in hydrogen
https://www.dw.com/en/germany-and-hydro...

Germany earmarks $10 billion for hydrogen expansion
https://www.reuters.com/article/us-heal...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KsilaHo2 ()

132932 ::

Scaramouche3 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

KsilaHo2 je izjavil:

Ne. NOBEN se ne bo fural po Ljubljani in Evopskih mestih. Po vasicah magar, ostalo ne.


:)):)):)) Povej to čapcem v BMW-jih ki norijo po ljubljani.


To da fancy aute ne kupujejo avtohtoni je smešno!


Ne, je precej normalno. Fancy avtomobile kupujejo samo kreteni. Empiricno dokazano skozi leta. Saj razumem, da ne razumes, ampak to poznamo ze tisocletja, ljudje, ki se niso sposobni prilagoditi izumrejo, s svojo mentaliteto vred. Pac sprijazni se, si nekaj prezivetega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 132932 ()

nejc_nejc ::

Kaj bi ti "znanstvenik" sploh rad?

KsilaHo2 ::

Tako je, vozniki SUVOV so pa še večji kreteni. Dobesedno je bil narejen eksperiment in 80 % tistih voznikov ki so nalašč zavili da so POVOZILI ŽELVO je bilo voznikov suvov! Pa nej zdej kdo reče da niso kreteni. P


Prav tako so študije ugotovile TOLEEE!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: KsilaHo2 ()
««
9 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cene Avtomobilov (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Na cesti
114691820 (25113) Boštjan_Q
»

Koliko bo štromar vreden čez 10 let? (strani: 1 2 3 445 46 47 48 )

Oddelek: Na cesti
2352170019 (106651) Mato989
»

Pretirana uporaba avtomobila (kako pretirana uporaba avtomobila uničuje posameznika i (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Loža
50764847 (50441) woroh4

Več podobnih tem