» »

The Matrix: Revolutions

The Matrix: Revolutions

1
2
3 4

OmegaBlue ::

Mah meni e bil film super nevem kaj se eni zmrdujete..
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

undefined ::

> Jaz bi temu rekel; love is blind :).

LOL!

Dr_M ::

zbudite se...v realnost.:\ :\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

DoloresJane ::

Zanimivo, da se kritiki ne strinjajo z večino. Tretji del so skritizirali, drugega hvalili. Če je upravičeno, presodite sami.

Dr_M: strpnejše, prosim. Če imaš drugačne poglede, jih razloži (če si že, se ne morem spomniti), bodi pa strpen do mnenja drugih. Ja? :) Tudi drugače svoje replike nekoliko razjasni. In brez žalitev, prosim.

Zgodovina sprememb…

JanezekNovak ::

SPOILER
Film Suxxx.

Zakaj ni več Twinsov, unih dveh ki sta bila čist v belo oblečena. Vidl se je da v nesreči tovornjakov nista eksplodirala.

Aja pa tud Persephone bi lahko igrala vsaj mal večjo vlogo, sam eno vrstico spregovori.

Več bi bilo lahko dogajanja v Matrici. Enostavno bolj cool zgleda vse v Matrici.

Več Bullet-Time, sam par prizorov Bullet-time je bilo.

Vprašanje, ko se stroji umaknejo, kar naenkrat vsi postanejo presrečni. Uh hudo stroji so se umaknil, mi smo rešeni, nima veze da je ful folka umrl. :\

Kje je Neo, ko je na postaji. V programu, v realnem svetu.... nekje vmes, kje je nekje vmes?

Kako Smith prevzame Bane, če je Smith program oz. virus po novem.

A še to, ker je Smith prevzel vse ljudi in programe, ki so bili v Matrici, koliko folka je pol umrlo, ker pač telo ne more živeti brez uma. Saj kot vidimo v prvem delu ko Trinity ubije agenta, se agent spremeni v policaja nazaj. Ampak policaj umre.

Aja pa glede na to da ma Matrica svoja pravila in omejitve kakor Morpheus lepo razloži v prvem delu kako se lahko Smith igra Supermana, če je omejen z določenimi pravili.

Kako da v prihodnosti ne uporabljajo Antivirus programov. :D



OK na koncu sej je samo film....

Zgodovina sprememb…

tx-z ::

jupi..vidu film, lihkar...morm rečt da je res dobr, sam mal se mi zdi prekratk..
tx-z

Dr_M ::

Nadezhda: tisti ki se tukaj ob mojih besedah pocuti uzaljenega, je zrel za psihiatricno bolnisnico. resno.:\ :\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tr0n ::

> Zakaj ni več Twinsov, unih dveh ki sta bila čist v belo oblečena. Vidl se je da v nesreči tovornjakov nista eksplodirala.

Nista pomembna za zgodbo. Zakaj bi morala prit nazaj? :)

> Aja pa tud Persephone bi lahko igrala vsaj mal večjo vlogo, sam eno vrstico spregovori.

To se pa strinjam ;). Monica Bellucci = n33t :).

> Več bi bilo lahko dogajanja v Matrici. Enostavno bolj cool zgleda vse v Matrici. Več Bullet-Time, sam par prizorov Bullet-time je bilo.

Mislim, da je bilo tega dovolj v drugem delu :).

>Vprašanje, ko se stroji umaknejo, kar naenkrat vsi postanejo presrečni. Uh hudo stroji so se umaknil, mi smo rešeni, nima veze da je ful folka umrl.

Vojaki, ki so umrli za svojo domovino - Zion. Slavje nad zmago, sele nato zalovanje za umrlimi vojaki.

> Kje je Neo, ko je na postaji. V programu, v realnem svetu.... nekje vmes, kje je nekje vmes?

Ja, vmes ne. Interface med virtualnim svetom in svetom strojev.

> Kako Smith prevzame Bane, če je Smith program oz. virus po novem.

Kdo je Bane? Ce mislis na Oracle; virus lahko popapca vsak program, ki ga poganja The Source. Tudi Oracle je program.

> A še to, ker je Smith prevzel vse ljudi in programe, ki so bili v Matrici, koliko folka je pol umrlo, ker pač telo ne more živeti brez uma. Saj kot vidimo v prvem delu ko Trinity ubije agenta, se agent spremeni v policaja nazaj. Ampak policaj umre.

Policaj umre, ker Trinity ubije agenta, ne zato, ker je bil zacasno zamenjan z agentom :).

> Aja pa glede na to da ma Matrica svoja pravila in omejitve kakor Morpheus lepo razloži v prvem delu kako se lahko Smith igra Supermana, če je omejen z določenimi pravili.

Some rules can be broken, others can be bend.

> Kako da v prihodnosti ne uporabljajo Antivirus programov.

Saj jih, ampak programi se sami razvijajo, postanejo vec, kot samo skupek kode. The Source oz. Arhitekt na koncu unici virus, ki se je razvil na vse razseznosti. Neo je igral vlogo trojanca. Recimo, da se da tudi na tak nacin gledat zadevo, ceprav je bil neke vrste resitelj/mucenik za ljudi in stroje.

monster-x ::

Men se je pa zdel film kul, pa ne vem kaj tok pljuvate po njem... ;)

Drgač pa sm zamudu 20 min začetka, zarad gužve v mestu. Še dobr, da so ble karte rezerviarane. :)
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

Zgodovina sprememb…

Arkadij ::

Film se mi ne zdi tako slab, ampak vseeno sta bila 1. in 2. del boljša; vsaj za moj okus.

Tr0n ::

ripmork ::

razumevanje filma je res zelo subjektivna stvar saj ima vsak različen okus....
prvi del je sigurno mojstrovina tako po zgodbi kot po efektih......sedi pet:D ..

drugi del je dober,ampak ne tako originalen kot prvi........ocena 48-)

matrix revolutions suxxxxx: tisti boji med lignji in ljudmi me še zdaleč niso prepričali-
razvlečeno do konca!
konec je obupen:Orakelj-spet živ?!-sedi na klopci obsijana s soncem in zraven srceparajoča muska-ZA ZASPAT!
da ne omenjam tipičnih Holivudskih scen kot:verjamem v Neota,blablabla,vojne konec,
juhuhuhuhu:'(
.......razlagal bi loh še veliko,pa se mi ne da in loh rečem samo: sedi šut>:D ....

P.S.ne verjamem več v matrico.

Tic ::

Tretji del defenitivno boljši od drugega. Skoraj na ravni prvega.
persona civitas ;>

S-Master ::

itaq da rula, sam obvezno morte gledat v dobrem kinu 8-O


Smith pa je dobil po obrazu, he he >:D

Sergio ::

Sam šit ... Porazno je bil ocenjen.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Dr_M ::

ja...kaj pa si pricakoval?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

`ripper` ::

Govoril je o ocenah, ne o filmu.
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

JanezekNovak ::

OK, Bane je model, ki ga prevzame Smith v Matrici (še v Reloaded) potem pa dela drek v resničnem svetu, tisti model, ki leži zraven Neo-ta na koncu druzga dela in na začetku tretjegea dela in un ki je sprožil EMP. Torej glede na to da je Smith program, kako potem Smith prevzame človeški um od Bane-a?

In kaj je ta Iterface kjer je Neo, a je mogoče v prenešenem smislu v unmu kablu s katerim ga priključijo v Matrico ali je mogoče v tipkovnici (Joke). :)

No glede na to da je Smith prevzel ljudi tako kot je prevzel Bane-a. Potem so tud po tej teoriji tud drugi ljudje prevzeti s Smithom, torej Smith ni mrtev ampak je v umu ljudi, ki so zaenkrat še v Matrici ali pa potem ko je Smith bil izbrisan je bil izbrisan tudi iz uma ljudi, torej so jim izbirisali um, ker pa: " Body can not live without the mind, body dies!"

Aja pa še neki glede na to da je Neo the One je the One samo v svetu Matrice, torej spreminja pravila Matrice, torej kako lahko potem model vid stroje in uničuje "lignje" v resničnem življenju, saj "Sentinels" niso samo namišljeni ampak so resnična stvar.

Še ena nekonsistentnost filmov, v prvem delu Matrice vidimo kako se vsi na koncu bojijo "lignjev", še Trinity reče nič jih ne more prizadet samo EMP, kako to da v tretjem delu imajo vse ladje hitrostrelne tope, ki kar dobro uničujejo "lignje", kaj jih sam Morpeheus-ova ladja ni imela.

Je pa ena stvar vseh Matrix filmov carska, redko ker film je dal tolk ljudem za komentirat kakor Matrix serija.
http://www.euroairsoft.com/

Zgodovina sprememb…

Tic ::

Aja pa še neki glede na to da je Neo the One je the One samo v svetu Matrice, torej spreminja pravila Matrice, torej kako lahko potem model vid stroje in uničuje "lignje" v resničnem življenju, saj "Sentinels" niso samo namišljeni ampak so resnična stvar.

Neova moč, sega preko Matrice. So povedali ;)
persona civitas ;>

freejack ::

Film mi je carski. Ko sem hodil iz dvorane, sem slišal veliko ljudi govoriti, da bi lako ta tretji del skrajšali na 10 minut, da bi lahko v vsem tem času povedali bistvo, vendar se ne strinjam.


********** SPOILER **********
Kaj je bilo? Kaj se je zgodilo? Zakaj je Neo sploh šel v mesto strojev? In zakaj se je soočil ter PUSTIL ubiti (od Smitha)? Odgovori na ta vprašanja so sila preprosti; bilo je neizbežno.
Agenti so imeli na začetku trilogije nadzor nad vsem, oz. je vsaj vladalo ravnovesje. Ko je nato Neo ubil Smitha je postavil sebe za morebitnega rablja Matrice. Ker je Arhitekt prav mahnjen na enačbe, kjer je ena stran vedno enaka drugi (in ker je Matrica sama zasnova na tem načelu), je program nasproti Neotu postavil njegovo nasprotje (izenačil je enačbo); novega človeka, ki pa z vlogo Smitha v prvem delu nima nobene zveze, saj je bila vloga agenta iz njega izbrisana; osvobodil se je (program). Ko se je Neo tega zavedel (pri Oracle), je vedel, da mora iti na eno mesto, ki ima Matrico pod nadzorom, v mesto strojev. Podobno kot Neo, se je tudi Smith uspel deloma pretihotapiti v svet izven Matrice; kdaj bi mu to popolnoma uspelo, je bilo le še edino vprašanje, ki si ga je Neo zastavljal.. Odgovor? Zgodilo se BO, bilo je neizogibno. Pustil se je pa ubiti zato, ker je vedel da lahko to konča, ker je končno uvidel kaj se MORA zgoditi, bilo je neizbežno. Kot jing in jang, brez enega, drugega ni. Umrl je zato, ker je vedel, da bo njegova smrt prisilila stroje da ga ubijejo, natančneje program, da zopet postavi ravnovesje. In izbrisanju Nea je potem na drugi strani enačbe moralo slediti izbrisanje Smitha (vsak vzrok ima svojo posledico). Neo ni izgubil, Neo je zmagal, še en dokaz za to je mir med stroji in ljudmi, mir, ki ga stroji naj ne bi upoštevali, v primeru, da Neotu ne bi uspelo. Naredil je kar je moral narediti, bilo je neizbežno.

No to je vsaj moja kratka interpretacija parih vprašanj, ki se postavljajo ob ogledu zadnjega dela Matrice. Vse to sem napisal na hitro tako da sem se zihr kje mal zmotil... :D

Nisem bral sicer vseh postov, ker jih je večina nakazovala, da imate več vprašanj kot odgovorov, zato sem kar pohitel in ponudil nekaj svojih.
Če imate še kako konkretno vprašanje, vam lahko ponudim še nekaj svojih interpretacij. :D

ripmork ::

mi lahko razložiš kje obtiči Neo:med matrico in resnićnim svetom?kje je to!?8-O

bradek ::

****** SPOILER ******

IIRC na zacetku na postaji kjer cakajo vlak. Tist vlak je vbistvu od francoza ki tihotapi programe iz/v matrice/matrico.

lp

Paramedic ::

In izbrisanju Nea je potem na drugi strani enačbe moralo slediti izbrisanje Smitha (vsak vzrok ima svojo posledico)
Jaz pa mislim, da Stroj ni imel nadzora nad Smithom, ki je bil virus, zato je moral pristati na ponudbo Neota, da bi dobil nadzor nad virusom preko Neota.

Torej ugotovimo, kako je lahko videl stroje slep in kako je lahko uničeval lignje.
End transmission.

goranTNT ::

Uceri gledu in vse kar lahko recem HUDO. Efekti so 8-O , sam je pa res da je akcije clo prevec. Zgodba se je kr fino razpletla/zapletla. Boljsi kot revolucija? Definitivno.

S-Master ::

Boljsi kot revolucija???

kaj si hotel s tem reći? :\

Dr_M ::

zakaj niso formatiral, da nebi blo treba casa zapravlat s temi filmi??>:D>:D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

auto ::

film iz tehnične plati krasen zgodba zanič akcija romantika drama....preveč klasično.....konec grozen sam to da neo in triniti nista prezvela mu dodeljuje +2 oceno(mojo seveda) uglavnem matrica 1 zakon, 2 srednje, 3 srednja žalost.......

pa se eno nejasnost ce mi lahk razjasnite.torej zakaj so vsi cakal na emp iz te ladje ki je uletela v dok ko je blo ze skor prepozn ali niso mel se ostalih ladij z emp-jom al kaj pa bi sam gumpke stiskal ma bi lignji kr dezval iz lukn svoje nore robote bi pa za kasnej sparal

tega robota bi doma mel za strasit sosede:)



hvala
back

Zheegec ::

Neverjeten film, zasluži si čisto 10, prav tako kot prvi del, čeprav je bilo v prvem delu zelo izrazito tisto presenečenje nad zgodbo ter efekti (poberi čeljust in glej dalje :D ).
Mogoče bom še pozneje kaj več napisal, vidim da film nekaterim ni všeč (ali pa ga ne zastopijo ALI pa si celo želijo več efektov,...)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

sajmon ::

@auto: Kaj se zgodi z ostalimi ladijami se izve skozi zgodbo. Konec drugega dela se odpravijo, da bodo prestregli lignje z izstrelitvijo emp-jev. Vendar pride do zarote (Bane - Mr. Smith), ki predčasno izstreli emp-je, zato ostanejo brez.

Mercier ::

Mogoče rahlo neumestno, ampak...

Bo danes ob 20:40 v Palnet Tuš (Celje) huda gužva? Bi pogledal tole, če ne bom dobil piva z desne in kokic z leve po sebi.

snow ::

> torej zakaj so vsi cakal na emp iz te ladje ki je uletela v dok ko je blo ze skor prepozn ali niso mel se ostalih ladij z emp-jom al kaj pa bi sam gumpke stiskal ma bi lignji kr dezval iz lukn svoje nore robote bi pa za kasnej sparal

em.. ko en emp uporabis, pac zmanjka tam stroma. tud za drug emp :|


sicer pa... rocno fajtanje v navideznem svetu je... boring? why dont take a bazooka?

pa morpheus in trinity sta se neverjetno izboljšala v fajtanju glede na prvi del, kjer sta imela probleme z vsakim agentom. ja pa v reloaded in revolutions so bili upgrejdani agenti...

ona je pa sploh smesna, da neo tud v resnicnem svetu ima super powers. ok si reces prej... pac ma tako mutacijo mozgan, da mu delajo dosti hitreje in se lahko bori proti racunalniku. potem pa vidi brez oci in unicuje... razlaga: ja tud v resnicnem svetu ma moci.


ce bi pri enki ostalo bi bilo vse super. dvojka in trojka sta bili narejeni samo zato ker je enka ful uspela, kar se tice pa 'nadaljevanja zgodbe' pa skoda zgubljat besed za prazen nic.
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: snow ()

Zheegec ::

Snow: The Matrix je bila že od začetka mišljena kot trilogija 8-)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Blue3D ::

Film je zakon konec pa tipicno neholiwudski.
Torej korak naprej.
--------------------------
SPOJLER.

Kar pa se mi je glupo zdelo:
ko izdajalec z 2 dela zastiha v realnem svetu ono zdravnico z pipecem za nohte pucat in na licu mesta umre haha

pa scena ko trinity umira in mu gnjavi kak ga ljubi je predolga blahhh

Treba se je vse tri dela pogledat.

A niste opazli da je smith na koncu povedal besede od oracle, tisto vsak zacetek ima konec ?

S-Master ::

ja smo opazli :\

bradek ::

Če je pa konec matrice 3 zate tipično neholivudski potem pa nevem kaj je zate holivudski konec :\

Blue3D ::

Ko sta se peljala tja v gore,
in je uporabljal svojo moc sem mislil da bo vse razlamal
aka stil Chuk Noris ali pa Stevan Segal.
Konec me je full presenetil. Na koncu je handlal kot na trznici
ti meni solato jaz tebi petarde. :D

bradek ::

true :)

BaRtMaN ::

@Brad3K: Neo umre. A si že kdaj videl, da glavni junak umre, a so vseeno vsi srečni?

@auto: ko enkrat uporabiš EMP, ta uniči vso elektroniko v premeru sunka. Ki je precej velik. Ko bi sprožil enega, bi uničil vse ostale ladje oz. potencialne vire EMPja.

hruske ::

Sj vse kul, efekti so kr zanimivi.

So pa DEFINITIVNO uporabljeni na napačen način. Na konc pr fajtu neo vs. smith se krrr napreeeej obrača. 10x se ti zdi da bo en oz. drug zmagu. Pa nč. Uglavnem -- pretiravajo s stopnjevanjem.
Pol so pa še dialogi, ki so značilni za mehiške nadaljevanke.
Neo: "Trinity, ne moreš umreti!"
Trinity: "Lahko."

d0h. bljah, bedno. BANALNO.
enka je edina matrica, dvojka in trojka sta samo kapitalistična lonca medu za dnar, ki ga raja hod puščat v kino.

freejack ::

Paramedic:
Stroji so izgubili agenta Smitha, tisti novi Smith, pa ni bil njihovo delo, ampak delo matrice oz. njeni zakoni. Ne bi mu mogel rečt glih virus, bolj pričakovana napaka.

auto:
Jap, Bane sesuje ostale. EMPje vseh ladij bi moral zarad tega hkrati sprožit, predčasna sprožitev EMPja, ki jo je naredil Bane, je pa onesposobila ostale ladje in so jih lignji sesuli.

mk-klavz:
Tisto fajtanje je bilo mišljeno tako. Zakaj? Da ljudje lažje razumejo film. Jing-Jang, get it? Dodatno razloži, zakaj mora Neo umret.

hruske ::

Jah.. .mogoče je blo mišljeno fajtanje tako, ampak na tak način stopnjevanje izgubi svoj bistveni učinek -- zakaj ga pol dajejo not??? :\
"Da ljudje lažje razumejo film."
Ampak... a ni to - če mal pomisleš - podcenjevanje gledalca?
Da bi napetost ostala bi morali bit al premori med "fajtčki" manjši al pa en sam fajt.

Neo je pač umru. Edin tako je lahko premagal smita ane. Da je ubistvu pustu zadevo vč al mn strojem. Seprav zmage dejansko ni blo... :\

Isht ::

Snow> ni res, matrica ni bila od zacetka misljena kot trilogija. To je postala, ko sta brata W vidla, kaksen uspeh je pozel prvi film. And that's a fact. Mislim, da so govorice o trilogiji zacele hodit ven nekje pol leta po izidu prvega filma.

Za dober primer si pa itak lahko ogledas, kako prvi del cist lepo deluje sam zase, ne potrebuje drugih dveh, medtem ko drugi del in tretji del enostavno rabita drug druzga, ker sta v bistvu en film razsekan na dva kosa.

Najboljsa razlaga konca je se zmeraj tista s trojanskim konjem, da pac Neo pusti Smithu, da ga 'okuzi' in s tem Stroju da dostop do svojih bitov.

V vsakem primeru pa mi je na koncu manjkalo nekaj ... zalovanja. Mislim, resitelj Ziona je stegnil papke, uni pa, kot da ni nic. Ja, saj dejansko ne vejo, kaj se je zgodilo z njim, morbit misljo, da bo prijahal na lignju in zajodlal poskocnico, ampak iz filmskega stalisca> Neo umre in to je to. Kot da ni nikoli obstajal.

ChiefThunder ::

okej, okej...

kako bi lahko smith ogrozil mesto strojev? Zakaj potem neo vidi taisto mesto kot skupek neke sila močne svetlobe, isto kot pri vstopu k arhitektu? Stražar od oracla je tudi enaka svetloba, če se spomnite. Če potem lahko predvidevam, da je arhitekt stroj (un ježek, ki nagovori nea) in un sentinel tud. Torej se je arhitekt spravil s ljudmi. Zakaj? Do agenta smitha bi lahko ježek dostopal preko kateregakoli ljuda, ki so jih mel konzervirane, zakaj ravno neo? Kako je lahko progam ubit od pištole?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Isht ::

Ja, to je bilo tudi zanimivo> zakaj je mela groznja Francozu sploh kako tezo, glede na to da je Francoz program (denimo, da je nekako kot agent in da rabi telo, da se manifestira v svetu matrice, potem ce ga ubijes, ubijes samo cloveka, ki ga je prevzel, ne pa njega).
No, ja, ce pomislimo, da je Kljucar umrl (hmm, kako natancno je to mozno, ko pa naprimer stare verzije Strazarjev, se pravi bodigarde od francoza, lahko ubije srebrn metek in jih je kao zaradi tega lazje ubit, Kljucarja pa ubije ze navadna krogla) ...

Meni osebno je mel preskok Neotovih moci v realen svet malo prevec misticen prizvok. Ajde, v redu, pac je on kot oseba (se pravi digitaliziran clovek, program) sposoben videti bite in kodo, in jo spreminjati, toda to je z vmesnikom Matrice. Realnost pa nima vmesnika, torej kako zdaj Neo kar vidi 'energijo podatkov'? OOkej, ma pac Wi-Fi port nekje v mozganih ...

Tic ::

Bartman: Neo umre. A si že kdaj videl, da glavni junak umre, a so vseeno vsi srečni?


Erm, ti bi bil tudi vesel, če bi tvoj prijatelj umru (kar povdarja, sploh ni rečeno da je) in bi preživelo nevem koliko ljudi in bi prinesel world peace itd bla bla... :D
persona civitas ;>

BaRtMaN ::

Francoz je bil star program. Lahko sklepamo, da ni mel svojega back-upa in je bil shranjen v umu samo ene osebe - tiste, ki jo je trenutno zasedal. In če bi bila ta oseba ubita, bi se iz njenega uma izbrisal Francoz. :)

Glede na 'reproduktivne' zmožnosti agentov, ki delajo za stroje, bi se lahko tudi on prenesel v drug um. Mogoče pa ni imel administratorskih pravic do posega v um drugega človeka, saj je bil nek star program, ki je bil kot nekak odpadnik. Zanimivo, da ni bil zbrisan.

Tr0n ::

Jaz pa pravim, da Neo ne umre :).

BaRtMaN ::

Zakaj ne? Ker sta si bila s Smithom skoraj izenačena, je moral umreti eden, da je umrl tudi drugi. Kot krajšanje enačbe v matematiki.

ChiefThunder ::

a potemtakem bi smith umrl tud, če bi si ga recimo neo dosmrtno vrgel na roko? ima smith sploh penis?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Double_J ::

Ma ne, ne vem če razumete.

Smith pač Neota spremeni vase, vendar je slednji posledično prikjučen na aparature v tistem mestu strojev. In potem mu naredijo pač karkoli hočejo, oz. tista žival:) ga samo lepo skensla, ckrnejo pa vsi Smithi ker so povezani, isti virus so.
Tako, da bi za Neota bilo dovolj(ali pa za kogarkoli), da samo počaka da ga Smith infekticira. Smith pa, če bi hotu preživet bi ga mogu pustit, ne vem kako to ni dojel, če je mel um od Oracle.:)

Drugače pa itak zgodbna ni racionalna. Če ne bi itak preden gredo v Matrix naredil še nekaj backup kopij, če gre kaj narobe. Pa please ena vetrnica, da več energije kot neke človeške bube.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Matrix Revolutions

Oddelek: Sedem umetnosti
332841 (2072) Raw
»

[What is] The Matrix Kviz (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1819799 (7209) DarkSite
»

Matrix 3: Revolutions Trailer (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
13110034 (8293) JP
»

Še 8. dni do premiere The Matrix: Reloaded !!SPOILER ALERT!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1009980 (7913) BaRtMaN
»

Napake v filmih

Oddelek: Sedem umetnosti
51241 (1082) darh

Več podobnih tem