» »

napaka v prilogi Vikend..

napaka v prilogi Vikend..

«
1
2

tx-z ::

a je že kdo opazu neko tako grozno napako da kr res ni. V sredo ob 8h bo na slo1 al kje že Matrica prvi del. In pod opis so napisal Leo namest Neo. Milsm, a sploh kej preverjo?

no ja..sj nism jezen, sam napisat sm mogu :D

aja; drgač je Vikend magazin čist kul, da nav mel kdo prot men :)
tx-z
  • spremenilo: tx-z ()

Dr_M ::

ja in kaj ce je napaka?? koga briga....
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

undefined ::

O tem je že bilo pisano v drugi temi. In res nima veze, itak gledam DivX brez podnapisov in sem čist happy camper. :)

Thrivial ::

Hecno, je da Leo ni napisano recimo enkrat, kot tipkarska napaka, ampak parkrat zapored... :)

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

nojus ::

kej sploh še verjameš medijem. Ravno včeraj sem v eni kavarni prelistal playboy in noter piše:
-sonyev kuza Aibo 79 EU. Mislm kako so lahko tako idiotski in napišejo stvar, ne da bi jo preverili. (prava cena je cca 2000 EU)

- grem naprej in piše da je novi powermac najhitrejši osebni raćunalnik (kar je znano da ga PC fajn scat vozi).

Tako, da brez veze sploh še kaj kupiti. Raje kupim grimove pravljice ker vsaj na naslovnici piše, da so pravljice.
sovražim Gargamela.

undefined ::

Mogoče so pa ime zgolj prevajal, tko kot Oracle v Orakel, pa Morpheus v Morfej... thus Neo = Leo. ;)

Al pa je zgolj prišlo do nedolžne napake, črki L in N sta narazen le za eno črko v abecedi. :)

Zheegec ::

Ter okoli 5 cm na tipkovnici :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Thomas ::

Mediji ... so za zjokat, vse prevečkrat. Neo je že splošni kulturni simbol, v Delu ga gredo pa zamenjat za Lea. Jao, jao ... Hate MATRIX, ampak bodimo vsaj minimalno korektni, no! Ne more Uredništvo Vikenda biti nerazgledano. Vsaj ne bi smelo biti.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

BigWhale ::

*ropotanje radia v ozadju, sunder v pisarni*
1: "Ej micka! Dej tole mi povej kako je unmu tipu ime, v tem tanovem filmu, kaj je ze?"
2: "Kirmu?"
1: "MA SEJ VES TIST, K MULARIJA ZEJ GLEDA"
2: "Ajaaa! Un Talusn!!"
1: "KAJ PRAVS?"
2: "UN TALUSN JE! ...eeoo"
1: "KAJ?"
2: "...eeeooooo!"
1: --K bi jo jest kej slisala, men se zdi da je rekla Leo, to je zihr un tablont pobcek iz titanika.. --

...

:P

undefined ::

BigWhale, pozabu si še dodat štajerski naglas. ;))

Thomas ::

Whale ... preprosto genialno si ponazoril! :))
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

leonius ::

Ammm, Ice - karkoli, zakaj pa bi mogel biti tukaj štajerski naglas? Lahko prosim razložiš povezavo?

undefined ::

> zakaj pa bi mogel biti tukaj štajerski naglas?

Bolj komično bi izpadlo. Kot recimo kdaj v filmu bolj izpade francoski naglas... al pa nemški... al pa avstralski. No, tukaj bi pasal štajerski. ;)

BigWhale ::

1: "Stefka, ka to mogoce ves kak je onemu dedu ime, f totem novem filmi?"
2: "Keremu?"
1: "Ma oni, ko froci zaj gleajo, ko se nekaj kunfu rezejo... Pa po lufti letijo..."
2: "AJA!!! Onega mislis, ko je tak fajni..."
1: "NEA TE CUJEM!"
2: "ONI LEPI JE ...eeoo"
1: "KIRIII??"
2: "...eeeooooo!"
1: --Ko bi jaz toto babo kaj cula, se mi zdi, da je rekla Leo, saj ta ded iz Titanika je bil res fejst!--

Stajersko...

Rezultat je isti... ;)

undefined ::

Boljši, boljši! :D

DMouse ::

:D
Mojstrsko

tx-z ::

big whale, hehe :D
tx-z

Zlatko1 ::

Kaj pa malo po Ljubljansko...

1. Pepca, kva mogoč veš kuk je unmu mudelu ime iz unga filma ta novga?
2. KVAK, katirmu?
1. Pa tizga, k otroc zej gledajo, kse tuk pritepajo.
2. AJA!!! Tizga mislš, k je tuk fensi?
1. KVAK???
2. Tis k je tok lušan....eeeoooo!
1. KVAK???
2. "...eeeoooooo!"
1. K bi jest to bejbo kva razumela, se mi zdi, da je rekla Leo, sej ta mudel iz Titanica je bil res ornk lušan!

undefined ::

Zlatko, smešno bi mogoče še nekoliko bilo v original ljubljanščini, v tvoji verziji pa žal ni niti malo. :)

perci ::

Sam res Zlatko, tole baš ni lublanščini podobno ;).

BigWhale ::

Zlatko1:
A se cutis uzaljenega? Ah, pa ne no... ;>

Sicer pa lj gimnazijke ne recejo 'lusan' ampak 'cortkan' al pa 'kjutast'... No ja, razen ce njihove korenine ne segajo kam bolj juzno nasih meja.

:)

undefined ::

True, true. :)

rozica ::

pa še mal k VIKENDU.... in napakam :D
na naslovnici je izpisano: od 1. do 7. oktobra ... namesto novembra
mogoče so pa ob ustvarjanu tegale vikenda v uredništvu kaj proslavljali...pa tko nehote nardili kupček napak ;)
Če hočeš videti mavrico, se moraš veseliti dežja.

Thomas ::

Whale ... razširi dramo! :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

BigWhale ::

Lublanscina mi je prevec domaca in mi je v resnici precej pateticna, mogoce zato, ker jo sam govorim ;>

Ampak, bi bil pa hec primorscina...

"Ma ostja, kaj me cujeste? Kako se klice uni tip iz filma?"
"Kateri, je kaki bjondo?"
...

:) Smeha polna skleda...

Najbolj mi pa gre na smeh pri prekmurscini... :) Ki je pa zal ne znam... :((

Zlatko1 ::

Jao, jao, jao...močvirniki, kakšen odziv. Nisem tega pričakoval. 8-O

Užaljeni vsi po vrsti. Da, tudi na tej strani Trojan se smejimo kvakarskemu narečju. No big deal. >:D

kopernik ::

Ma ostja, kaj me cujeste? Kako se klice uni tip iz filma?

Tega ne boš tako hitro slišal ... vsaj na našem koncu ne.

Dr_M ::

Zlatko1: se pocutis ogrozenega??
>:D
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Dr_M ::

Lublanscina mi je prevec domaca in mi je v resnici precej pateticna, mogoce zato, ker jo sam govorim

odvisno koga poslusas kako govori. mi ki smo malenkost starejsi (20+) govorimo cist normalno ljubljanscino, ampak ce pa poslusas mladicke (cca 15let)...so pa res hecni :) se jest jih komi kej zastopim.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

perci ::

Hehe, današnji gimnazijci so res smešni. Pol besednjaka je itak angleškega, v glavnem MTV vocabulary ;).

Double_J ::

Sori sm mobiča v karu forgotnu!:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

BigWhale ::

Zlatko1:
Ah, ne, ne, ves tvoj odziv je bil prvi, ki je bil smesen. :P Ti si bil tisti, ki je zvenel uzaljeno, ampak tvoj poskus ljubljanscine je bil precej pateticen... :) Si pa upam trdit, da so neljubljancani precej hitreje uzaljeni, ce se kdo pozabava na njihov racun, pa tudi precej bolj nestrpni.

Kopernik:
V vojski smo imeli enega, ki je vendo govoril, 'Ma kaj se pizdiste...' in pa 'Kaj mi spet teziste' :))

Nevem od kje je bil, nekje iz obale. Tako je trdil :) Men se zdi, da iz Kopra.

perci:
English speak je bil pri meni normalen kako leto dve nazaj, ampak takrat je mejilo to na zelo ozek krog ljudi. Veckrat je bil stavek sestavljen iz polovice slovenskih besed, druge polovice pa angleskih, potem so zacele prevladovat angleske besede. Pa vcasih se kaka hrvaska vmes prisla.

Zamislil sem se takrat, ko se je kolegica spozabila in je v trgovini rekla prodajalki: 'I'll have one pituljic, please...' Mi pa v smeh :))

Ampak dansanji english speak je cist drugacen od tistega, ki smo ga mi imelo in je bruh! (precej subjektivno mnenje ;>)

kopernik ::

BigWhale:
moti me besedica čujeste ... tega pri nas. Mi slišimo(poslušamo) in ne čujemo.

username ::

Si pa upam trdit, da so neljubljancani precej hitreje uzaljeni, ce se kdo pozabava na njihov racun, pa tudi precej bolj nestrpni.

uh, nekateri se začnejo kurčiti že če samo spregovoriš po ljubljansko... >:D
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

Zlatko1 ::

Si pa upam trdit, da so neljubljancani precej hitreje uzaljeni, ce se kdo pozabava na njihov racun, pa tudi precej bolj nestrpni.


Ne vem kako si upaš to trditi! Niti malo nisem bil užaljen, debata je nastala, ko sem jaz postiral kvakarsko narečje na forum in to nekaterim ni pasalo!

Kva pa je to tacga! :D

BigWhale ::

> Ne vem kako si upaš to trditi!

Zivim v Mariboru. ;>

'nuff said. ;)


PS: No ja, mogoce sem pa imel tolk slabih izkusenj :P In pa malenkost smole ;)

Zlatko1 ::

AAUuuu...žabar na začasnem delu v Mariboru!

Verjamem, da ti ni lahko...:D

undefined ::

Dosti teh, ki smo ti odgovorili, dejansko nismo ljubljančani, Zlatko. :)

BigWhale ::

Zakaj mi ne bi bilo lahko? Sicer pa imam stalno bivalisce v mb... sem pa, (zaenkrat se) na zacasnem delu v lj...

In tvoji posti samo potrjujejo moje trditve :)

Dr_M ::

pac ima fant manjvrednostni kompleks...verjetno ga tudi lastna mati ne mara prevec :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

mare_ ::

Hehe, današnji gimnazijci so res smešni. Pol besednjaka je itak angleškega, v glavnem MTV vocabulary ;).

perci, lahko di zagotovim (iz prve roke), da obstajajo(mo) tudi taki gimnazijici, pri katerih so edine angleške besede ful, kul in OK, ostalo je pa čist "pu dumače":)

perci ::

klori: Se zdalec nisem mislil, da so vsi taki ;) - je pa to en splošen vtis, ki ga dobivam od njih.

mare_ ::

Ja, saj...
Ko sem bil še v OŠ in sem se pogovorjal z gimnazijci je bilo vse ful bed, pa eni so bli ful kjut pa take. Sem mislil, da bodo vsi v SŠ tako govorili, vendar sem bil prijetno presenečen, ko sem ugotovil, da se bom v našem razredu lahko pogovarjal v glavnem v lepi dolenjščini:)

Avenger ::

Zanimivo kako se nekateri štajerci začnejo takoj pizdit, če jim vržeš kaj nedolžnega v njihovo smer. Sori, Zlatko, ampak tistole tvojo spakedranščino prej uporabljajo kje na Gorenjskem (Jesenice?) kot pa v Ljubljani in okolici. Poleg tega, lahko se štejem med srečne, če je vse kar mi lahko očitajo to, da sem in tja kdaj namesto kaj rečem kva.

Kar se pa glavne teme tiče pa: čista šlamparija. L je čist predaleč ok N da bi se lahko prsti (večkrat) zmotili, torej je to izključeno. Zamenjavo pripisujem predvsem visoki koncentraciji raznih prepovedanih substanc v krvi avtorja teksta. :D
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

sketch ::

Ostanite na temi, navijaške bedarije v stilu "žabari vs. štajerci" pa pustite ob strani.

lp
s.

ps. to mi itak ni jasno... ko imamo državo velikosti kovanca, pa se moramo nujno še znotraj nje delit pa kregat. Kot da bi se kregali leva in desna ritnica, katera bolj smrdi.
Adapt and overcome.

rozica ::

sam v info: VIKEND današnji.... na strani 12. se namesto Lea pojavi Neo :)
Če hočeš videti mavrico, se moraš veseliti dežja.

Thomas ::

Zelo sem radoveden, kako vpliven je Slotech v Sloveniji?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Daedalus ::

Odvisno, pri kateri starostni skupini, bi rekel. Pa seveda odvisno od interesa ljudi. Za "taprav" vpliv je pa še prezgodaj, čeprav sem mnenja, da bojo takile forumi čez nekaj let igrali veliko vlogo pri izmenjavi mnenj in znanja (kar se tiče znanja, je vloga že zdaj precejšnja).

Od oka ocenjeno, sam slotech ima precej vpliva pri folku, ki ga zanima računalništvo/informatika, pa tudi še na koga (zelo splošen forum)

/sicer pa ne bi bilo slabo kako temo odpret in malo podebatirat, se javim, če je še kdo za/

pa se opravičujem za offtopic čvekanje :)
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

BigWhale ::

Name bistveno ne vpliva... ;> Razen takrat, ko se sredi pisanja enega kilometrskega posta zavem, da bi lahko pocel kaj bolj pametnega... Takrat ponavadi zaprem browser ;>

rozica ::

Časopisne hiše, TV hiše, radijske postaje ... imajo možnost odpreti novo delovno mesto: prebiralec forumov... tako bi bili najbolj na tekočem o tem, kaj si ljudje mislijo o njih in kakšne napake delajo za katere še sami ne vedo... :D (malo zares in malo za hec ;) )
Če hočeš videti mavrico, se moraš veseliti dežja.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moteča ljubljanščina? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15521876 (18133) T-h-o-r
»

Pogovor o HDTV na Radiu Slovenija (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
517352 (5676) Smeagol
»

Glasovanje za slo. nogometaša vseh časov!

Oddelek: Loža
291765 (1331) Death
»

Odgovoril na vprašanje, moj odgovor zbrisan!!!

Oddelek: Slo-Tech
431814 (1165) Dr_M
»

Kdo še sploh kupuje v trgovinah???

Oddelek: Loža
181830 (1186) Zavo

Več podobnih tem