» »

Odgovoril na vprašanje, moj odgovor zbrisan!!!

Odgovoril na vprašanje, moj odgovor zbrisan!!!

Bacilio ::

Zelim zvedeti zakaj je bil moj odgovor v temi
"Kaj bi storili če je vaš najboljši prijatelj/ica gay/lesbian?" Zbrisan?

Odgovoril sem naslednje:
Če bi bil frend:
Jest bi pa pazu da se ne bi pred njim do mrtuga nažgal, da ne bi zjutr mal narazn hodu.

Če bi bla pa frendica:
Ja pol bi pa vprasu ce lahko gledam oz. snemam

Odgovorte mi velepametni admini zakaj je zbrisan, ker nisem uporabil niti ene grde besede niti enega pravila nisem prekršil... Odgovoril sem striktno na vprašanje.

Mislm da boste s takim nepojasnjenim in nerazumljivim načinom diktiranja na forumu izgubili veliko uporabnikov foruma...

Mene vem da ste že!

Čakam na pojasnilo čim prej. Hvala že v naprej!

OwcA ::

Odgovor je izkazoval nesprejemljivo mero nestrpnosti, oziroma je žaljiv do nekaterih.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

BigWhale ::

To Owca:
V bistvu me je ravno to zanimalo... ;)

OwcA ::

@BigWhale: vem, ampak svoje negodovanje nad spolno usmeritvijo prijatelja/ice se da izraziti tudi na bolj "prefinjene" načine, naprimer takšne, ki niso do nikogar neposredno žaljivi.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

|CyGNUS-x ::

Owca:
LOL
Njega je pač zanimalo kaj si mislimo mi: direktno. Brez ovinkarjenja!! In dobil je odgovor

OwcA ::

@_plecko: kaj pa nasledjnič, ko se bo našla skupinica neonacistov, ki bo željna izmenjavanja mnenj o židih? In da, zainmala jih bodo "direktna, brez ovinkarjenja". :\
Otroška radovednost - gonilo napredka.

|CyGNUS-x ::

Jah no. Vseeno sm malo bedasto napisu. Priznam. Vendar bi lahko tedaj že prej zaklenili temo.

P.S. Kakšen je že ukaz, da llahko iščeš uporabnike v temi ( @ + ???)

Lp

OwcA ::

@_plecko:
Kakšen je že ukaz, da llahko iščeš uporabnike v temi ( @ + ???)
CTRL+F ;)
@ (ki mimogrede v angleščini pomeni "at") dodajam predvsem zato, da je bolj opazno, kdaj se konča replika namenjena enemu in začne nova, namenja nekomu drugemu.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

|CyGNUS-x ::

@OwcA:

Tnx :D :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: |CyGNUS-x ()

Bacilio ::

Owca bla bla bla. Lahko bi najdu/la kksn bolsi razlog. Ej kako drgac lohka odgovoris na tako vprasanje povej mi! BTW nimam nc proti gayem niti lezbam! Dej se mal skuliraj. Brez veze sodelovat v forumu ce ti pa zbrisejo vse odgovore! Kr neki. Mislm da ste s tem nacinom zgubil ze zlo velik uporabnikov foruma ;( Pa uzivejte se naprej

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bacilio ()

OwcA ::

Boljšega razloga od spoštovanja drugačnosti in intimnosti ti žal ne morem ponuditi.
To, da se ti zdi predsodkov polna žalitev edini mogoč odgovor na zastavljeno vprašanje in ob tem trditi, da "nimaš nič proti" njim, pa raje sploh ne bom komentiral.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

freserovski ::

ma dajte no, po moje, ta post ni zaslužil, da ga zbrišete. Ne vem, če ste admini na tem foromu res 70 ++, da včasih izjavite take čudne, da nima smisla. Jaz vidim Bacillio-v post bol v šaljivem smislu. Mar se nihče od vas v družbi ne pošali kdaj na kakšen podoben način? To, da bi naj bili foromi zrcalna slika pogovorov iz resničnega življenja, my ass. Aja, saj res, v družbi ne morete cenzurirat tistega kar povejo drugi, nimate vpliva nanje. Hja, je pač treba izkoristi kaj drugega za to.

Upam, da nisem s tem nikogar užalil ali kakorkoli duševno prizadel :\ :).
To bi pa bilo tudi vse, kar sem imel za povedat. Nisem se mogel zadržat, sorry
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

Bacilio ::

Cobra točno tako!

No saj en k se z mano strinja. Veš sej klele na slo-techu je to tko da drugac k v zbirni slovenščini ne smeš pisat in nikoli ne smeš podati svojega mnenja. Odgovarjati moraš na vprašanja tako da nikomur ne nasprotuješ in z vsemi stvarmi se moraš strinjat! Zato pa pravm da je brezvezn tale forum. Totalna diktatura :'(

Tomi ::

Kaj pa je zbirna slovenščina, tako mimogrede?
metrodusa.blogspot.com

frenk ::

Men se tud zdi da je brisanje tega posta zgrešeno...sej je prou da je cenzura sam če bi brisal use odgovore tistih, ki ne marajo istospolno usmerjenih, bi na konc ostal sam odgovori tistih, ki nimajo proti njim nič in tako bi izgledalo da smo na tem forumu vsi strpni do istospolno usmerjenih...sj ne rečem da ma Bacilio kej proti njim sam pomoje morjo bit tud taki posti in tuko loh ostali dajejo tud replike na take poste in poj se debata bol odpre in je velik bol zanimiu kokr pa če debete laufa u eno smer in se ponaulajo eni in isti odgovori

to je pač moj mnenje in ga nikomur ne vsiljujem:)

perci ::

frenk: Je pa tudi res, da taki odgovori prav fino podžigajo flame ware.

BigWhale ::

> zbirni slovenščini ne smeš pisat in nikoli ne smeš podati
> svojega mnenja.

Mogoce si mislil pogovorni slovenscini... In kaj je narobe s tem?

Predstavljaj si da ena organska enota iz Ljubljane napise post s takole vsebino:


ej ucer sm instaliru en prog, in pol mi je neki zaribnl, k mi nc noce vec delat in zej nimam pojma kwa nej nardim, k cim butnem ...

Khm, ne sej ne morem napisat takih traparij ki jih nekateri skupaj spravijo... Sploh ce je potem se cca dve tipkarski napaki na besedo...

Ja res, diktatura... meni je tudi Owca zbrisal en post zadnjic.. pa se pred tem enga popravil... Grem na drustvo za varsto potrosnikov interneta ga prijavit (or whatever)... Se dobro, da je to naredil.. ker sem ocitno pisal v nekem deliriju (kdaj pa ne? ;>)

Aspirinix ::

Ej ljudje, kaj se tako razburjate?
Pa saj so danes na vsakem ogalu policaji. Tudi tukaj jih moramo imeti, če ne bi lahko dokaj hitro prišlo do še večjega osipa obiskovalcev. Meni se zdi boljše, da se nekatere neokusne stvari pospravijo predčasno kot pa, da nekdo pride gledat, pa ga že ob prvem obisku kap, ker je npr. forum totalno nekulturen. Vsi poznamo pravila normalnega obnašanja in bontona. Samo uporabljati in upoštevati jih je treba. Zato so pa oni tukaj, da poskrbijo za nekatere zadeve.

Dr_M ::

BigWhale no k smo ze glih pr organski enotah...
kaj pa ko pisejo neki stajerci v stilu: ej mi je fceraj comp tak stekno da sn ga mogo s totim kladivom vzgat da je zaceo delati spet.
je kej bols kot izjava organske ljubljanske enote??

ampak sm opazu da samo stajerci ne znajo pisat tuki na forumu.cist po balkansko "pisi sto kao govoris" al neki takega.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

frenk ::

jest k sm prvič napisou u ta forum sm napisou tolk nerazumliu da pomoje še sam nebi razumeu...zdej se nakak matram s pravilno sloveščino sam se mi zdijo taki posti tolk čudni...pustmo pravilno sloveščino za spise in eseje:D, tukj pa pišmo nekj umesnga:)

ToniT ::

Dr_M:
Če človek pogleda ta forum, potem vidi, da večinoma Ljubljančani ne znajo pisati oz. pišejo zelo čudno (piši kao što govoriš).

Še ena zelo sama vase zaverovana močvirniška izjava!

Ziga Dolhar ::

Bom udzdej naprej poskrbu, de bojo usi čvanki pa novice spisan u tapristn tržiščin!

Z nagvasnm znamnm pa unm fonetičnm stvarmi ured!

--

p.s.: Na podlagi česa razlikujete med forumom in javnim pogovorom? Jaz v RL ne govorim tržiščine, pač pa povečini lepo pogovorno slovenščino z občasnimi gorenjskimi vnosi -- pa se mi ne zdi prav nič čudno.
https://dolhar.si/

Mercier ::

p.s.: Na podlagi česa razlikujete med forumom in javnim pogovorom?
Pri forumu se javnost (večkrat) razbije na manjše interesne skupine in cela zadeva (včasih) meji na privatno. Tako da večkrat uporabim elemente pokrajinsko pogovornega (neknjižnega) jezika.

Dr_M ::

ToniT: zelo zelo se motis. na temu forumu itak prevladujejo stajerci. kr mal preglej pa bos mogoce vidu 3-4 poste napisane v "ljubljanscini" pa ene 666 v stajerscini.
pa ljubljancana usaj usi razumejo, stajerca pa ne.

no ja...sej v sloveniji obstajajo 3 vrste ljudi. slovenci, juznaki pa stajerci.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

freserovski ::

evo, takšne poste bi bilo treba brisat, kot so od Dr_M-a. To pa že meji na tiste fore, kdo je močnejši: viole:green dragonsi in podobne bedarije.
Dr_M, mogoče ti niti ne opaziš, ko ljubljančan(po tvoje edini slovenec) napiše nek post in ga ti prebereš, si pač iz njegovih krajev. Ampak mi štajerci (po tvoje, naj nebi spadali med slovence:\ razliko hitro opazimo.

ps. zraven tega pa vse punce pravijo (vsaj tiste ki sem jih do zdaj spoznal), da imamo štajerci sexy govorico :D >:D
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

Dr_M ::

Cobra ti si se en sfaljenc. jest sovrazim fuzbal, ravno zato ker smo usi skregani zarad tega. ampak stajerci ne morejo mem tega, zato skos pluvajo neki po lj. mene pa bk za fuzbal.
pa mogl bi brsat poste ki vsebujejo besede toti, sn in podobno sranje.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

kuglvinkl ::

Kakšno sovraštvo vi gojite do "Centrale" in kakšna (jako dobro porabljena) energija se pretaka proti Štajerski, mene prav nič ne briga. Ne briga me celo tolk, da je ne želim na Slo-Techu sploh videt!

Se razumemo?

Glede (knjižne) slovenščine: piši tako, da bo vsem berljivo. Če boš pisal tako kot si vajen govoriti, recimo v hudem narečju, potem so tvoje možnosti, da te bo kdo bral minimalne. Ampak tega vam po teh letih menda ne rabim razlagat.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

ahac ::

hej.. kdo vas pa slili, da ste še na forumu?
obstajajo tud druge rač. strani z forumi, kjer se takih stvari, kot je ta (vzrok za to temo) ne briše..
ker tole res ni nč hudga..jaz tud razumem to kot joke.. ne kot žaljivko..

isto je blo z unim pojim postom v temi o Jezusu..

ah, .. admini pač morajo dokazat, da so oni glavni..
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

kuglvinkl ::

obstajajo tud druge rač. strani z forumi, kjer se takih stvari, kot je ta (vzrok za to temo) ne briše..

Npr. Slo-Comp?
Your focus determines your reallity

ahac ::

ja.. to bi bil lahko en primer take strani

jaz nisem hotu dajat nobenih linkov.. bi še kdo zameru.. ;)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

kuglvinkl ::

Da bi brisal, da bi se počutil glavnega. Kakšna misel, kakšna modrost!

Zdej pa dost!
Your focus determines your reallity

kuglvinkl ::

ostali: ahac je admin na slo-compu, da ne bo pomote.

Sicer pa, ta šesto milijonstič, pejt si delat "reklamo" drugam.
Your focus determines your reallity

ahac ::

poglej svoj avatar..

velik
močen
nepremagljiv

nisem psiholog.. ampak mislim, da ima to nek globji pomen

kakšno reklamo? ti si omenjal Slo-comp.. jaz ne..
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

kuglvinkl ::

O bog... Dovolj!
Your focus determines your reallity

San ::

Ne, dejte še mal se pluvat, men je prov fajn.

ahac ::

OK.. kar zatiskaj si oči pred problemi Slo-Techa..

hihi..sej vem..če zakleneš boš samo potrdil kar pravim..

ok.. sej bom tiho.. :)

ps. (sorry, kuglvinkl.. itak to ni več tebi namenjeno)
suntrace: zabavno, a ne?
ravno zato še hodim na ST, da se zabavam ob pritožbah :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

kuglvinkl ::

Zaprl si mi usta.
Your focus determines your reallity

Olympus ::

čakte sej zdej bo forum še mal bol prester, ker so spet uvedena nova pravila >:D , tristo kosmatih.

BigWhale ::

Banzai!

A lahko vsem skupaj recem loleki? Pa kak bolek je tud vmes ja...

Jaz se nisem zapicil v 'ljubljanscino' ampak sem hotel samo povedat, da ce nekdo napise kak post v neki spakedranscini, ga noben ne bo znal prebrat... In ce nekaterim to ni jasno, kaj sem hotel povedat s tistim prejsnjim postom, potem naj si zvrta luknjo v koleno...

Jao, da bi vsak po svoje pisal... Nedaj boze, da se kak prekmurec najde... ;> To bi bil overkill...

Mercier ::

Nedaj boze, da se kak prekmurec najde... ;> To bi bil overkill...
Slovenija kliče whatsona, whatson javi se! :D

freserovski ::

Mene osebno sploh ne moti, če kdo ne piše "knjižne" slovenščine, toda ko pa nekdo to zahteva in se sam tega ne drži, me pa tudi malo piči. Ma saj smo valda vsi slovenci, jezik je zgrajen okoli istega jedra, se bomo pa ja kako sporazumeli, ali pač :)) ?
Gremo to, v revolicijo usmerjeno energijo rajši usmerit proti državi in temu predlogu o uvedbi šolnin za študente, kar ravnokar gledam po tv-ju :\ ;(
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

bf4ed ::

Jaz sem iz prekmurja natančneje iz lendave še natančneje iz pince marofa pa tu v okolici lendave se sploh ne govori v narečju, samo tista glupa murska pa goričko. A tiste ki govorijo mađarsko pa bi skup spotrl, ko te v lendavi v trgovini ali pa na občini nekaj mađarsko vprašajo.Ka se jim meša al kaj pa saj smo v Sloveniji.;((

Gandalfar ::

_NIHČE_ ne zahteva od vas, da pišete knjižno sloveščino. Zaželjeno pa je, da napišete vašo sporočilo v takšni obliki, da ga bomo razumeli že med prvim branjem.

Marsikdo napiše zmedeno/čudno sporočilo in se potem čudi zakaj mu nihče ne pomaga. Jasno, da ti nihče ne bo pomagal, če se bo moral prej 5min trudit s tvojim sporočilom! Na forumu je toliko drugih threadov, da se posameznika, ki ni sposoben povedati v neki normalni obliki kaj ga muči, preprosto ignorira..

Samo to si želimo. Da je zadeva berljiva in v razumljivi obliki napisana.

Dr_M ::

jest zmeri najprej nick pogledam in ce mi ni usec, posta sploh ne berem ker vem da se bom "5min" trudil da bi ga razumel.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Knjižna slovenščina (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11512103 (10511) koyotee
»

Moteča ljubljanščina? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15521896 (18153) T-h-o-r
»

Razumljivost sporocila...

Oddelek: Loža
422538 (1988) ]Fusion[

slo-comp -- katastrofa

Oddelek: Slo-Tech
211677 (1284) Primoz

Več podobnih tem