» »

Počasna kazaa

Počasna kazaa

Bevcan ::

Imam 1 Mb/s povezavo ADSL. Kaza pa mi redko deluje z 10Kb/s ponavadi sa samo 3Kb/s nakar se čisto ustavi, kar je apsolutno premalo za dolpotegntz kaki film. Zakaj?
  • spremenil: Tomi ()

Slowenc ::

Odpri porte ki jih uporablja kazaa, če imaš router. To ponavadi pomaga. Seveda moraš pa počakat nekaj časa da ti vleče z zmerno hitrostjo.
Skiny gate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

frenk ::

bevcan: to gre zato tolk počas, ker tist od katerga dol vlečeš na more tolk hitr pošilat...upam da poznaš delovanje p2p programov:)

Bevcan ::

Poznam delovanje p2p programov. Sam kolk pol vi čakate da se vam downloada en film naprimer.

Slowenc ::

Mi tega ne uporabljamo.>:D
Skiny gate.

flipflop ::

Ne filmov s kazaa vlečt,ker bo skoraj sigurno nekaj drugega kot to kar piše da je,al bo pa pokvarjen nek vmes. Raje uporabljaj mulo/overnet/donkey,al pa bit torrent.

Zoidberg ::

Ja mi ne uporabljamo kazee
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

Sydk ::

Bevcan: ne posluš folka k pravi kazaa jajca gor in dol, mi tega ne uporabljamo bla bla, npr. jst s Kazo lite potegnem en film 100% hitreje kot pa s kateremkoli drugem p2p programom, kjer moras biti ze kar expert kar se tiče samih nastavitev, kazo pa pozeneš in to je to, svet je bolj preprost kot se zdi..

to da ti vlece en file hitreje kot drugi je v najvecji meri odvisno kolk je ta file sharan oz. pogost..in pa seveda kolk ma tip na tisti strani prepustnosti od kerga vlečeš dol...

Fake files na kazi pravite? seveda, sure, ogromno je tega, folk je svina, a za to imamo AVI preview, katerega bi znal uporabit res vsak otrok...ali pa pogledaš npr. imas en film k ga shara 20 folka, pogledaš če ima vseh 20 isti ime fila, ce ima, skoraj gotovo ni fake, pa dobr se je drzat filov ki ga ima najvec userjev!

kje je sedaj problem fake filetov!?:D

da mp3-jev ne omenjam, kjer definitivno najhitreje letijo dol kot marsikje drugje

jst sam srčno upam da kaza LITE ne bo zamrla ker bo navadna kaza postala plačljiva in ta shit,
a to je že druga zgodba:))

jurcy ::

Se strinjam z sydkom:D


men kazaa lite vleče nekatere filme s hitrostjo 100kb/s ko lahko bt++ samo sanja o tem:D

LapD ::

z malo truda maš na vseh programih 100+ downloada:\ Men je dc++ še najbol všeč (tud zato ker še niti enkrat nism fakea dubu pa sploh ne pazim na to:D )

jurcy ::

jst mam povsod drugod(emule,dc++,bittorrent) download 30kb/s max;((

Bevcan ::

Lapajne kakšen trud moraš vložit da maš tak dovnload.Oziroma kaj moraš narest.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bevcan ()

Tomi ::

Na travniku pač ni vse rožnato, fantje. Podarjenemu konju se tudi ne gleda v zobe.
metrodusa.blogspot.com

OldSkul ::

Kazaa je brezveze.Vse preveč je fejkov in pokvarjenih MP3 filetov.Zdej se bom pa še s tem ukvarjal kater film je fake, kater ni itd.Ja seveda!Kazaa je dobra samo še za pr0n.
Zato zdaj uporabljam E-mule in Bittorrent.Hitro (Bittorrent, Mula je počasna) in brez fake fajlov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

neki123 ::

Ne vem zakaj tolk grajate Kazaa. Me prav zanima, če kdo od vas s katerimkoli P2P programom, ki ni Kazaa potegnil dol tolk lepih in kvalitetnih filmov ( cca 1300 ) in raznih programov kot sem jih jaz. Če mi to dokaže, častim pijačo samo povedat mora s kje je.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558422759 (6043) Freakylion
»

Zmanjšanje hitrosti pri Ljubljanskem kablu in kazaa???

Oddelek: Pomoč in nasveti
9963 (792) windhunter
»

KaZaA Lite 2.60!

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
323683 (3683) Dr_M
»

Kazaa in samo kaza?

Oddelek: Programska oprema
191399 (1106) cryptozaver
»

Kazupernodes

Oddelek: Omrežja in internet
171029 (803) W|ndKiller

Več podobnih tem