» »

IP kamere na mobilni 4G povezavi

IP kamere na mobilni 4G povezavi

1
2
»

b3D_950 ::

Pr men so velikokrat (praktično vsakokrat) app skresha (DMSS), npr. gledam nek stream, "zaprem app", potem pa kot spet odprem app, nazadnje gledan stream deluje normalno, ampak potem ko pa hočem it nazaj na seznam, pa vse skupaj freezne. Aplikacije se sama zapre "Aplikacija DMSS se ne odziva". Mislim, da je neodvisno od operaterja (A1/Telekom).
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

mrTwelveTrees ::

To je druga napaka.
V glavnem če testiram okoli polnoči do 8h zjutraj dela ko šus takoj odpre (Kamere, nemalnik na A1 (Hot) telefon pa na wifi T2)

matic600 ::

Včeraj sem klical na A1 in zahteval da me pokliče nekdo iz višjega levela helpdeska, no zvečer me je res poklical, sem mu obrazložil naše težave in mi je rekel da bo potrebno podrobno analizirati težavo (promet) ,
zato sva zmenjena da mu pošljem takrat ko zadeva ne deluje (ne odpira) printscreen tracerouta, kot smo ga že tukaj objavljali, na email :

tehnika.poslovni@a1.si

Predlagam, kdor ima možnost da jih čim več bombardiramo z mejli - isto težavo, ker potem se bodo morali res otruditi in rešiti zadevo...

lp

mrTwelveTrees ::

Začuda danes dela brez problema... do 13h, bomo videli kako bo naprej.

tictac ::

Tudi meni od zjutraj naprej.
Tudi tiktok live videi dela bp.

scythe ::

Meni zdaj dela brez problema, iz prve se poveže preko aplikacije na snemalnik. Zgleda da so rešili problem pri A1, da spusti promet skozi. Kakšne hitrosti imate, če se povežete preko DMSS na kamero oz. snemalnik(A1 internet)? Meni pride na 1 kamero max 320KB/s, čepravi mam na A1 Ultra konstantno 90/80 povezavo, latenco pa 30ms.
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: scythe ()

sloxl8 ::

Imam podobno težavo. Kamere Xiaomi imam na T2. Če s telefonom dostopim prek Hot, se slika nalaga nekaj minut, če podatke na telefonu preklopim na Telekom, se prikaže takoj. Zanimivo.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nadzorne kamere (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
9413787 (215) bf4ed
»

A1 ULTRA (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Omrežja in internet
608113318 (4017) scythe
»

dostop do kamere preko interneta

Oddelek: Omrežja in internet
354692 (1825) Daniel
»

Povezava IP kamere v svet

Oddelek: Loža
171565 (1124) Vuli
»

IP kamera IR svetloba žužki

Oddelek: Pomoč in nasveti
384084 (2351) b3D_950

Več podobnih tem