» »

Nadzorne kamere

Nadzorne kamere

1
2
»

Avenger ::

A kdo uporablja partizan snemalnike?

Jaz sem totalno razočaran nad Policetech/Dahua, remote access prek telefona enkrat dela enkrat ne dela, 10x moraš dat refresh, predno zagrabi, pa snemalniki imajo nek "izum" po katerem sliko 5MP, ki jo pošlje kamera, oklešejo na polovico, tako da skenslajo vsako drugo vertikalno črto, dobiš po širini stisnjeno sliko, potem pa jo softver spet raztegne. Kolkr dnarja tolk muzke, aj ges...
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

sandmat ::

Policetech je najslabši izdelek trenutno na trgu. Jaz od kitajcev zadnje čase kupujem reolink in je napram policetechu svetlobna leta spredaj. Predvsem je razlika v appu in v detekciji ljudi/živali/alarmih, ki dejansko delujejo relativno konsistentno.

Avenger ::

No, kamere imajo čisto ok, snemalnikov pa ne... Reolink ima samo IP kamere, jaz imam na žalost analogen sistem, pač potegnjeni so koaks kabli in to.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

sandmat ::

uh, morda je čas za nadgradnjo :)

bf4ed ::

Jaz imam Reolink 8 kamer in snemalnik. Sistem deluje brez napak že 3 leta. V vsaki kameri imam še dodatno 64GB SD kartico, če slučajno snemalnik odpove.

Na snemalnik z 8 porti lahko priklopiš direkt 8 kamer POE. In lahko dodaš še 2 Wlan kamere preko IP. Skupaj torej 10 kamer. Jaz imam trenutno 4 direkt POE in 4 preko IP iz garaže.

rkobarov ::

Kupujem kamero, montiral bi na skupnem hodniku pred vhodnimi vrati pa se night vision bi rabil, budget do 300 eur.
Ryzen 5800x AIO280 32gb 16c3200 3080ti Msi b550 tomahawk Samsung 970 1Tb M27q

sandmat ::

kakšen priklop na omrežje boš imel (wifi, žica), kakšno napajanje (poe, baterija, solar)?

slovenec_89 ::

Imam 6 kamer Dahua, in DVR, delujejo odlično. Povezljivost je dobra, še nikoli ni kaj štekalo.
Ena od kamer je ves čas na dežju, pa do sedaj ni problemov.

Zgodovina sprememb…

rkobarov ::

sandmat je izjavil:

kakšen priklop na omrežje boš imel (wifi, žica), kakšno napajanje (poe, baterija, solar)?

wifi in 220V
Ryzen 5800x AIO280 32gb 16c3200 3080ti Msi b550 tomahawk Samsung 970 1Tb M27q

floyd1 ::

Dahua ima super kamere (in cene), ampak precej slabšo (starejšo?) App od reolinka. Preizkusil sem oboje in reolink je pri software-u precej boljši in enostavnejši. Pri dahui sem ob dodajanju kamere v svoje iot omrežje skoraj doktoriral in se zafrkaval nekaj ur (delal po navodilih), reolink pa ista zadeva v nekaj minutah. Mogoče je bilo nekaj krivde tudi pri meni, gotovo pa še v totalno zastarelih navodilih, ki sem jih dobil zraven.

edi123 ::

Imam ta komplet https://www.mimovrste.com/domofoni-in-v... in me zanima če je možno, da bi kamera na videofonu ves čas snemala na nek snemalnik?

Delalo bi naj na to https://digitklik.si/izdelek_HIKVISION-... ampak ne dam toliko za snemalnik. Je kakšna cenejša opcija?

Furbo ::

Če ti kak star PC laufa 24/7, se da, se mi zdi. Pa ne pozabi še disk prišteti k ceni. :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

driver_x ::

A je kdo od vas te kamere povezoval v HomeKit?

edi123 ::

Furbo je izjavil:

Če ti kak star PC laufa 24/7, se da, se mi zdi. Pa ne pozabi še disk prišteti k ceni. :)

Sem študiral to tudi ja. Kaj pa kak poceni kitajski snemalnik iz aliexpressa če obstaja da bi zaznal to?

Furbo ::

Pokliči v digitklik, ne vidim razloga, zakaj ne bi deloval katerikoli NVR snemalnik, začnejo se pri 70€.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

sandmat ::

edi123 je izjavil:

Imam ta komplet https://www.mimovrste.com/domofoni-in-v... in me zanima če je možno, da bi kamera na videofonu ves čas snemala na nek snemalnik?

Delalo bi naj na to https://digitklik.si/izdelek_HIKVISION-... ampak ne dam toliko za snemalnik. Je kakšna cenejša opcija?

Aliexpress in amazon.de sta tvoja prijatelja. Sicer tale specifični snemalnik ni nek rolls royce niti v svojem razredu. Imam enega doma in že firmware dobit, ki ne bo 10 let za moderno tehnologijo, je cela znanost. Morda je smiselno da preveriš novodobne izdelke na amazonu in se potem odločaš med bolj ali manj kitajsko varianto.

M-XXXX ::

Iščem komplet s 4 kamerami, na kabel (UTP imam potegnjen). S snemalnikom in da seveda lahko gledam preko neta. Kaj priporočate? ne rabim neke profi opreme.

edi123 ::

Furbo je izjavil:

Pokliči v digitklik, ne vidim razloga, zakaj ne bi deloval katerikoli NVR snemalnik, začnejo se pri 70€.

So rekli da je tisti od hikvision najcenejsi ki ga imajo.

driver_x ::

Uporablja kdo kamere ali cel sistem znamk Eufy, Aqara ali Netatmo?

Senzor ::

Eufy ni ravno zaupanja vreden: https://www.theverge.com/2022/11/30/234...

ninjaxx ::

Pozdravljeni,
torej na modem imam priklopljen prvi utp kabel kateri se na podstresju razdeli z switchom in en priklop gre v sobo na kateri je tv drugi pa gre na varnostno kamero. Nato je priklopljen na modem drugi utp kabel kateri pa gre skozi klet v drugi objekt in je priklopljen na ruter in na tega rutera sta z dvema utp kabloma povezani dve kameri, ki sta na tem objektu z tretjim kablom pa je povezan tretji ruter, ki pa je v tretjem objektu. na tega tretjega je se priklopljena ena kamera in soncna elektrarna. kamere so hikvision in trenutno jih lahko gledam samo v zivo z aplikacijo. Rad bi kupil neki snemalnik in ga vstavil polek modema, kako ga bi lahko povezal, da bi to delovalo?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nadzorne kamere - non-chinese

Oddelek: Kaj kupiti
363724 (922) Likalnik
»

Video domofon + kamere

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
82657 (1153) Simon22
»

Katero zunanjo IP kamero kupiti?

Oddelek: Pomoč in nasveti
134290 (3877) Buggy
»

Hikvision, 5MP IP kamera

Oddelek: Kaj kupiti
467770 (3291) b3D_950
»

Varnostne kamere

Oddelek: Kaj kupiti
162795 (886) jumpy

Več podobnih tem