» »

Dhl dostava

Dhl dostava

tibor2606 ::

1.12 je Jacob.de predal mojo pošiljko DHL-ju, od takrat dalje pa mi na tracking piše "The international shipment has been processed in the export parcel center". Prejšnji teden v ponedeljek sem pisal DHl-ju, ki mi je isti dan odgovoril, da bo pošiljka prispela v 3-5 delovnih dni. Danes je status pošiljke še vedno isti. Kaj lahko storim na tej točki, DHL in Jacob mi sploh ne odgovarjata na mail več.

Likalnik ::

če si plačal preko PayPal narediš preko njihove spletne strani zahtevek za vračilo denarja, ker nisi dobil izdelka....boš videl kako se ti bodo hitro oglasili.

Drugače pa...trenutno je povečanje števila pošiljk...tudi sam imam veliko naročenega iz različnega dela sveta in vse skupaj prihaja z zamudo...če je vse skupaj legit kupljeno (iz preverjene spletne strani) potem se ti ni potrebno bati in boš dobil...ampak kot rečeno...trenutno transport traja malo dlje kot ponavadi

Gagatronix ::

V obdobju praznikov se cudis, da prihaja do zastojev in zamud pri dostavi posiljk ? Pa kje ti spis, da te ne ukradejo ?

tibor2606 ::

Ja saj razumem ampak paket sem že pri Jacob.de naročil sredi novembra, ko je bilo na zalogi, in so že oni prvo potrebovali 2 tedna. Stvar potrebujem ASAP. Istočasno pa grem gledat na druge forume in vidim da ljudje dobivajo v Grčijo pakete iz Nemčije preko DHL (ne express) v roku 7 dni...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

mailboxde.com (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
32582084 (1560) bastadu
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806402821 (69418) Nwanko
»

Nakup računalnišlih komponent

Oddelek: Kaj kupiti
71347 (1060) Han
»

Jacob direkt izkusnje (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6312047 (7911) kobal4
»

Plačilo v tujino

Oddelek: Loža
4411548 (8999) Tilen

Več podobnih tem