» »

racunalnik se sam od sebe resetira

racunalnik se sam od sebe resetira

mx! ::

zadnje case se mi dogaja, da se mi racunalnik, ko ga zazenem in ko se ze nalozijo windowsi (XP), sam od sebe resetira, se preden zacnem karkoli delat... to se zgodi vsaj enkrat, vcasih dvakrat... pa tudi potem, ko ze nekaj casa delam z njim (ni vazno kateri program), me vcasih 'razveseli' s tem, da se nenapovedano resetira...
kaj storiti?

nimam nobenega antivirusnega programa, da bi preveril ali je to kaj virusnega (ceprav so moznosti za virus po mojem zelo male - nimam interneta, sumljivih stvari si ne snemam)...

je pa se ena stvar, ki bi mogoce lagko vplivala... zivim v kletnem stanovanju in sedaj je vcasih malo hladno... a bi to lahko bil vzrok? zdi se mi namrec, da so se te tezave zacele pojavljati ravno zdaj, ko se je zunaj malo shladilo... ceprav si potem ne znam pojasnit, zakaj se mashina resetira tudi potem, ko ze nekaj casa dela (je torej dovolj segreta)...

moja priblizna konfiguracija: athlon 1800, 512 rama, graficna ATI radeon 9000, plata mislim, da je elite

za vsak nasvet bom hvalezen... lp:\

ERGY ::

Ok recimo, da je v kleti precej mrzlo, torej naj bi viskoa tempreatura odpadla, virus al pa ksna napaka v windowsih pa je zelo verjetna. Pa, da ne bos reku, da sm te zafrkno, preglej v biosu tempreaturo pa povej kako mas. Pa mal bl podrobno predstavi masino.

LP

V A L I D U S ::

kako se resetira? nasilno al lepo počasi?

Brane2 ::

Z memtest86 prechekiraj RAM.

Naredi si boot disketo s tem programom in bootaj mashino z nje. Once inside the program, vklopi "Extended Memory Tests" in pusti cez noc...

boštjan ::

izklopi autorestart,da boš videl poročilo o napaki.control panel-system-zavihek dodatno(advanced),pri 3.okencu stisneš na nastavitve in pol odstrani kljukico pri autorestart

EagerWolf ::

To je pa Worm, k se je usedu u tvojo kišto ... pejt na windows update center pa dol posnem popravke ki to preprečju .. pomoje se imenuje worm32 ... sm ravn pred 14 dnem popraulu tako mašino in stvar je bla sam v tem ... Na zaslonu se ti pokaže odštevanje do restarta - če je to to .. pol sam update pomaga!

LP
I never eat a pig couse a pig is a cup!

undefined ::

Mx, navijaš ne, a ne?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katastrofalne Težave z High-End Računalnikom (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6013818 (10982) tilen006
»

Posodabljanje Linux jedra brez ponovnega zagona računalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
978620 (6148) ABX
»

ugašanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
231683 (1275) nonenone
»

Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
29339728 (14710) brainiac20
»

Zagon xp

Oddelek: Pomoč in nasveti
7947 (795) pd

Več podobnih tem