» »

Telekomov neo in asus ruter

Telekomov neo in asus ruter

Timatej ::

Sem naročnik interneta in televizije pri telekomu že nekaj let in sedaj sem zaradi nekih hišnh stvari morau kupiti ruter in sem uzel asus RT-AC51U ruter in sedaj imam problem že zadnjih 3 mesece nemorem nikakor povezati eon boxa na njega ali mogoče kdo ve kako bi to lahko storil...

ps. karkoli naredim z iptv zavihkom ali z wanom ali pa z dhcp server zavihkom ne spremeni situacije na eon boxu ki pa vedno stoji na ekreanu kjer piše da išče ip naslove ter da se nemore povezati

ziki ::

Timatej je izjavil:

Sem naročnik interneta in televizije pri telekomu že nekaj let in sedaj sem zaradi nekih hišnh stvari morau kupiti ruter in sem uzel asus RT-AC51U ruter in sedaj imam problem že zadnjih 3 mesece nemorem nikakor povezati eon boxa na njega ali mogoče kdo ve kako bi to lahko storil...

ps. karkoli naredim z iptv zavihkom ali z wanom ali pa z dhcp server zavihkom ne spremeni situacije na eon boxu ki pa vedno stoji na ekreanu kjer piše da išče ip naslove ter da se nemore povezati


Glavni thread, kjer je napisan razlog in tudi več različnih rešitev tvojega problema najdeš tukaj. Če se ti ne da brati vsega, najenostavnejša rešitev, brez vsakršnih dodatnih konfiguracij routerja je, da kupiš en poceni dumb/unmanaged switch in NEOta priklopiš direktno notri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziki ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Eon box in Netflix (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6426881 (246) FenellaAsh
»

Smart TV in aplikacija EON (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
341138481 (10272) zitrus
»

Domače omrežje z tiskalnikom

Oddelek: Omrežja in internet
252861 (1343) Freakylion
»

povečana hitrost iz 10/1 na 100/5 problem router

Oddelek: Omrežja in internet
484413 (2672) Xserces

Več podobnih tem