» »

Konec dobave ruskega plina ali ko pustimo vladati ženski

Konec dobave ruskega plina ali ko pustimo vladati ženski

«
1
2

lemur233 ::

https://www.rtvslo.si/evropska-unija/ko...

Zakaj dopuščamo, da nam vladajo ženske ? Kdo je to baburo izvolil ?
Kdaj se bo zgodila cesta pred bruseljskim parlamentom ?

Tole sploh ni več smešno. Niti malo ne. Jaz grem v dolarje.
  • zaklenilo: zee ()

sparklyslo ::

Kaka cesta pred bruseljskim parlamentom ?
A misliš, da si zahodnjaki želijo tipe Putler, Orban, Kim Kurac, Erdogan in podobne.
Za take je še vedno cesta v fašistično rusiiijo odprta.

DarwiN ::

Po napisanem sodeč pozabi dolarje, tebi so na kožo pisani savdskoarabski riali in selitev v SA.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

nejclp ::

Sesač putinovega mlahavca.

kow ::

DarwiN je izjavil:

Po napisanem sodeč pozabi dolarje, tebi so na kožo pisani savdskoarabski riali in selitev v SA.


Pozna kdo osebo, ki si zeli "trdo roko" - ki bi se dejansko odselila v drzavo, kjer jo ze imajo? Jaz je ne >:D

lemur233 ::

nejclp je izjavil:

Sesač putinovega mlahavca.


Ritko nastavljač ZDA-jevemu trdaku. Fajn te bo še pekla.

kixs ::

Vecje vprasanje je, za koga delajo v Bruslju? Za nas (EU drzavljane) ocitno ne in bi jih morali z "vilami" odnesti in naj se igrajo v kaksnem drugem "peskovniku"!

kow ::

Kdo pa si ti, da bos govoril "za nas". Zase se brigaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

D3m ::

Zakaj dopuščamo, da nam vladajo ženske ? Kdo je to baburo izvolil ?


A vam ni všeč vnučka nacista?

kow je izjavil:

Kdo pa si ti, da bos govoril "za nas". Zase se brigaj.


Ti tudi.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

sparklyslo ::

kixs je izjavil:

Vecje vprasanje je, za koga delajo v Bruslju? Za nas (EU drzavljane) ocitno ne in bi jih morali z "vilami" odnesti in naj se igrajo v kaksnem drugem "peskovniku"!


Sploh ne.
Rešitev krize je zelo enostavna:
Vile naj se uporabijo za fašiste v Kremlju, ki lahko krizo takoj končajo, s tem, da iz druge države vpokličejo svoje plačance.
Sledi le še njihovo globoko opravičilo in plačilo vojne škode.
Plin in nafta bi potem že našla svojo pot. :))

feryz ::

lemur233 je izjavil:

Zakaj dopuščamo, da nam vladajo ženske ? Kdo je to baburo izvolil ?
Iz istega razloga, kot si večina pusti vbrizgavati nepreverjene koktejle po diktatu in za profit iste osebe. Nabijati maske na glupe face in podobno.
Pravih dedcov ni več. So le prave babe. Ki bodo šle tudi preko trupel. Dobesedno.

Sc0ut ::

Tu je zdaj tehtanje, rusija vseeno rabi plinski denar. Putler je ocitno pripravljen gemblat kdo bo prej spustil hlace.

Treba pa merklovi tud izstavit racun, shroderja pa poslat v zapor. Energivende in bla bla...
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

nejclp ::

lemur233 je izjavil:

nejclp je izjavil:

Sesač putinovega mlahavca.


Ritko nastavljač ZDA-jevemu trdaku. Fajn te bo še pekla.

A da ja? Ne verjamem, da Bidnu vstane. Botoksirani kremeljski štepsel je pa prav zdaj postal Fuhrer, potrudi se, da se mu dvigne. Les blowing, more sucking, ti predlagam, sesač.

kuall ::

ženska vodi odlično, pa še 5 ali koliko otrok ima, še dodatno treba pohvalit, da ima za razliko veliko otrok nek kvaliteten človek, ne samo šiptarijada.

D3m je izjavil:

A vam ni všeč vnučka nacista?

pa kako.

dober test, kdo je dober politik in kdo je zblojen je danes ravno to, kdo se na veliko upre putlerju in kdo se mu ne. janša se mu je, biden tudi, EU tudi, tak da te je za pohvalit.
erdogan, orban se nista izkazala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

sparklyslo ::

kuall je izjavil:

ženska vodi odlično, pa še 5 ali koliko otrok ima, še dodatno treba pohvalit, da ima za razliko veliko otrok nek kvaliteten človek, ne samo šiptarijada.


Saj tudi Putler ji ima vsaj toliko. Večina se je, vsaj do nedavnega skrivala/šolala na grdem zahodu.... Le zakaj ne kje v prelepi rusiji :))

AtaŠtumf ::

Ej debilčki, ki zagovarjate, prekinitev plina, kje ste pa bili, ko je naša država zahtevala, da se vse stanovanjske stavbe v glavnem mestu ogrevajo, ali na plin, ali na mestni toplovod?

A takrat ste bili tudi tako glasni glede Putlerja?

Kaj pa vsakič, ko greste na pumpo, a takrat vas pa ne moti, da ga vlečete MBS ipd. diktatorjem?


Saj vem, saj vem, sedaj se bo un pametnajkovič, ki si je kupil električno Teslo, ki jo fila na električne celice oglasil, sam tega pa nič ne moti, da ga vleče Medveku Puju.


Debilne zelene politike in debilne politike nam jebejo življenje, tukaj se pa prerekate in kregate zardi situacije, ki nima praktično nič z nami!

Sedaj ste vsi pametni, ko je bila pa vojna v oddaljenih državah, pa noben ni na veliko jokal!

Prokleti hinavci!

kow ::

Meni deluje zelo sposobna. Proti Junckerju deluje genij. Je pa res, da ne spremljam podrobno politike EU.

AtaŠtumf je izjavil:

Ej debilčki, ki zagovarjate, prekinitev plina, kje ste pa bili, ko je naša država zahtevala, da se vse stanovanjske stavbe v glavnem mestu ogrevajo, ali na plin, ali na mestni toplovod?
A takrat ste bili tudi tako glasni glede Putlerja?
Prokleti hinavci!


Ej, retardiranec. Plin lahko dobis kjerkoli hoces, ne samo v Rusiji. Veliko raje plin, kot nafta ali premog. To je dejstvo - manj emisij, boljsi zrak. Ruskega nacija, pa ne mislimo financirati.
Bomo raje par plinovodov in terminalov zgradili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Pac-Man ::

Sc0ut je izjavil:

Treba pa merklovi tud izstavit racun, shroderja pa poslat v zapor. Energivende in bla bla...


To drži za lepo število nemške elite. Redaktor pri Bild:

https://twitter.com/JulianRoepcke/statu...

Former German domestic intelligence chief (six years under Merkel) blames German industry minister Robert Habeck for Russia’s war in Ukraine🇺🇦, saying, “The Ukraine War is HIS war. I won’t freeze for his war.”
These are the people that advised “I won’t apologize” Angela Merkel.

Merkel‘s last foreign intelligence chief (2016-2021) was in Kyiv, the night 🇷🇺 attacked 🇺🇦. He - differently from all other Western intel services - had no idea what would happen during his visit. They told 🇩🇪journos, there would be no war – until that day.
He is still in office.

I talked to Western intelligence agents earlier this year. They told me: “We gave the Germans all information in November. They didn’t believe us. They had ‘better’ information, they claimed. They didn’t want to reveal their sources, but pointed at their good connections in 🇷🇺.”
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

sparklyslo ::

AtaŠtumf je izjavil:

Ej debilčki, ki zagovarjate, prekinitev plina, kje ste pa bili, ko je naša država zahtevala, da se vse stanovanjske stavbe v glavnem mestu ogrevajo, ali na plin, ali na mestni toplovod?

A takrat ste bili tudi tako glasni glede Putlerja?

Kaj pa vsakič, ko greste na pumpo, a takrat vas pa ne moti, da ga vlečete MBS ipd. diktatorjem?


Saj vem, saj vem, sedaj se bo un pametnajkovič, ki si je kupil električno Teslo, ki jo fila na električne celice oglasil, sam tega pa nič ne moti, da ga vleče Medveku Puju.


Debilne zelene politike in debilne politike nam jebejo življenje, tukaj se pa prerekate in kregate zardi situacije, ki nima praktično nič z nami!

Sedaj ste vsi pametni, ko je bila pa vojna v oddaljenih državah, pa noben ni na veliko jokal!

Prokleti hinavci!


Emm, lahko greš s transparentom pred Kremelj.
Nanj napiši:
Putin, zakaj zapiraš in dražiš plin? Jaz sem v svojih blodnjah mislil, da smo slovanski bratje, zdaj pa vem, da moram financirati tvojo vojno in da se ti jebe za Slovence!

tikitoki ::

lemur233 je izjavil:

https://www.rtvslo.si/evropska-unija/ko...

Zakaj dopuščamo, da nam vladajo ženske ? Kdo je to baburo izvolil ?
Kdaj se bo zgodila cesta pred bruseljskim parlamentom ?

Tole sploh ni več smešno. Niti malo ne. Jaz grem v dolarje.


Ce bi nam vladali lemurji, bi imeli ruse do save.

kow ::

Putin bi napisal, da smo bili le od Germanov zavedeni, da nismo Srbi. In so nas nasilno pokatolicanili, v resnici pa je prava vera ortodoksna. Seveda so Srbi tudi Slovani in bi jih bilo bolje imenovati Balkanorusi. Moskva je tvoj dom!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

fur80 ::

tikitoki je izjavil:

lemur233 je izjavil:

https://www.rtvslo.si/evropska-unija/ko...

Zakaj dopuščamo, da nam vladajo ženske ? Kdo je to baburo izvolil ?
Kdaj se bo zgodila cesta pred bruseljskim parlamentom ?

Tole sploh ni več smešno. Niti malo ne. Jaz grem v dolarje.


Ce bi nam vladali lemurji, bi imeli ruse do save.


RTV je očitna ruska propaganda, kjer strašijo ljudi kako bodo umrli od mraza pozimi, če ne bomo nastavili riti Putlerju. Že na tem forumu imaš ljudi, ki skačejo kako bo njihova babica zmrznila v bloku na 40 kvadratih! V glavnem pranje glav in delanje panike, nekateri bi najraje šli prosit Putlerja, da se nas usmili! Patetično!!!

Assass1n ::

Kjer je ženska gospodar, je hudič mesar.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

feryz ::

S polno ritjo je lahko vrteti gobec in druge spravljati v revščino.
Me zanima, če bo tudi ona v bloku pri sedemnajstih stopinjah januarja.

fur80 ::

V vsej zgodovi imaš prestrašence, ki bi za lastno korist izdali svojo državo in načela, tukaj se že kažejo znaki izdajalstva, RTV je pa glavna sila pranja možganov! Kako bo šele ko in če res zagusti, bomo jokali tukaj skupaj ali kako in da naj nam Putler oprosti in naj vzame še Poljsko če želi?

nirburu ::

sparklyslo je izjavil:

kixs je izjavil:

Vecje vprasanje je, za koga delajo v Bruslju? Za nas (EU drzavljane) ocitno ne in bi jih morali z "vilami" odnesti in naj se igrajo v kaksnem drugem "peskovniku"!


Sploh ne.
Rešitev krize je zelo enostavna:
Vile naj se uporabijo za fašiste v Kremlju, ki lahko krizo takoj končajo, s tem, da iz druge države vpokličejo svoje plačance.
Sledi le še njihovo globoko opravičilo in plačilo vojne škode.
Plin in nafta bi potem že našla svojo pot. :))


Na obeh straneh imamo "fašiste" in IMO so se kar zmenili med sabo. Tko kot fašisti običajno počnejo.

Da bi bila Vonderlejeva predstavnica demokracije pa je po zadnjih 2 letih nadvse smešno.
EU je sovražnin slehernega evropejca.

kow ::

feryz je izjavil:

S polno ritjo je lahko vrteti gobec in druge spravljati v revščino.
Me zanima, če bo tudi ona v bloku pri sedemnajstih stopinjah januarja.


Po kaksni logiki pa bo 17 stopinj v bloku? Bodo Rusi napadli Norvesko? Alzirijo? Zmeden sem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

LightBit ::

17 stopinj je čisto v redu. 18 je že odlično.

nirburu ::

Assass1n je izjavil:

Kjer je ženska gospodar, je hudič mesar.


Počasi bo to dejstvo nezatirljivo. Obično bo vsem, tudi če se gen 1970+ beli vitezi postavijo na trepalnice. Kmalu ne bodo imeli niti dovolj cenka, da zloščijo svoj oklep. Bedaki sprani kot so.

fur80 ::

kow je izjavil:

feryz je izjavil:

S polno ritjo je lahko vrteti gobec in druge spravljati v revščino.
Me zanima, če bo tudi ona v bloku pri sedemnajstih stopinjah januarja.


Po kaksni logiki pa bo 17 stopinj v bloku? Bodo Rusi napadli Norvesko? Alzirijo? Zmeden sem.


Če si nesposoben, da imaš v bloku 17 stopinj čez dan pozimi potem pa ne vem? Kot da je ruski plin edino kar obstaja na svetu za ogrevanje in da ga kurimo že od Kristusovega rojstva! Treba je pa seveda začeti razmišljati sedaj ne pa konec decembra, ko pride prva nula!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

kixs ::

Krivda je na zahodu, da je sploh dajala UA obljube, denar, oborozitev, usposabljanje... zdaj pa boj do zadnjega UA in hkrati sah-mat v EU. Zaloge vojaske tehnike po EU se hitro praznijo. Na koncu pa se bo UA zmesalo in bo obrnil kanone proti zahodu.

Na zalost se dva velika igralca igrata... vsi ostali smo postranska skoda. Le EU se ocitno tega ne zaveda - mislim na budale v Bruslju.

gruntfürmich ::

kuall je izjavil:

dober test, kdo je dober politik in kdo je zblojen je danes ravno to, kdo se na veliko upre putlerju in kdo se mu ne. janša se mu je, biden tudi, EU tudi, tak da te je za pohvalit.

daj mi razloži kakšen upor je to, da rekordno veliko veliko kupuješ energente od putlerja, pa ne za svoje ničvredne eure ampak moraš te še zamenjat za v preteklosti zasmehovane rublje?

kako se pa ta 'upor' in 'trdna hrbtenica' imenuje?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

fur80 ::

kixs je izjavil:

Krivda je na zahodu, da je sploh dajala UA obljube, denar, oborozitev, usposabljanje... zdaj pa boj do zadnjega UA in hkrati sah-mat v EU. Zaloge vojaske tehnike po EU se hitro praznijo. Na koncu pa se bo UA zmesalo in bo obrnil kanone proti zahodu.

Na zalost se dva velika igralca igrata... vsi ostali smo postranska skoda. Le EU se ocitno tega ne zaveda - mislim na budale v Bruslju.


Kako je lahko krivda zahoda? Kaj ni kriv tisti, ki začne streljat?

gruntfürmich je izjavil:

kuall je izjavil:

dober test, kdo je dober politik in kdo je zblojen je danes ravno to, kdo se na veliko upre putlerju in kdo se mu ne. janša se mu je, biden tudi, EU tudi, tak da te je za pohvalit.

daj mi razloži kakšen upor je to, da rekordno veliko veliko kupuješ energente od putlerja, pa ne za svoje ničvredne eure ampak moraš te še zamenjat za v preteklosti zasmehovane rublje?

kako se pa ta 'upor' in 'trdna hrbtenica' imenuje?


Kako rekordno veliko, če so proizvodnjo zmanjšali za več kot 50%? Pa še prešlo se bo na druge vire, plin se bo pa šparalo za prihodnje generacije! Tako, da bo poraba naslednje leto točno 0! Putin bo pa lahko potem jedel plin in ga pumpal na ročne pumpe!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

gruntfürmich ::

lemur233 je izjavil:

https://www.rtvslo.si/evropska-unija/ko...

Zakaj dopuščamo, da nam vladajo ženske ? Kdo je to baburo izvolil ?
Kdaj se bo zgodila cesta pred bruseljskim parlamentom ?

Tole sploh ni več smešno. Niti malo ne. Jaz grem v dolarje.


boš še videl kaj zahteva 'evropa' s to baburo na čelu od slovenskega energetskega sektorja... da te srat pritisne!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Pac-Man ::

feryz je izjavil:

S polno ritjo je lahko vrteti gobec in druge spravljati v revščino.
Me zanima, če bo tudi ona v bloku pri sedemnajstih stopinjah januarja.


17 stopinj bo čez noč, idealno za spat.

https://www.reuters.com/business/energy...

Germany's largest residential landlord Vonovia (VNAn.DE) will reduce heating for tenants in many of its apartments at night, as Europe's biggest economy braces for a possible gas crunch with falling Russian fossil fuel imports.

The company, which owns around 490,000 apartments in Germany and heats apartments through various energy suppliers, will cut the heating output between 11 p.m. and 6 a.m. to 17 degrees Celsius, a spokesperson for the company said.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

gruntfürmich ::

fur80 je izjavil:

Tako, da bo poraba naslednje leto točno 0! Putin bo pa lahko potem jedel plin in ga pumpal na ročne pumpe!

ti si mentalno moten ter evropa bo v hudi recesiji.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

LightBit ::

lemur233 je izjavil:

Zakaj dopuščamo, da nam vladajo ženske ? Kdo je to baburo izvolil ?

Ker smo copate. Naj gre v kuhinjo kjer ji je mesto! /sarcasm

sbawe64 ::

lemur233 je izjavil:

https://www.rtvslo.si/evropska-unija/ko...

Zakaj dopuščamo, da nam vladajo ženske ? Kdo je to baburo izvolil ?
Kdaj se bo zgodila cesta pred bruseljskim parlamentom ?

Tole sploh ni več smešno. Niti malo ne. Jaz grem v dolarje.

Nemci so veseli, da so se je znebili.
Isto Belgijci, Charles Michel, Herman Van Rompuy.


Btw, v Bruslju zidajo bunker.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Unchancy ::

lemur233 je izjavil:

https://www.rtvslo.si/evropska-unija/ko...

Zakaj dopuščamo, da nam vladajo ženske ? Kdo je to baburo izvolil ?
Kdaj se bo zgodila cesta pred bruseljskim parlamentom ?

Tole sploh ni več smešno. Niti malo ne. Jaz grem v dolarje.

To, da si pripravljen lizat rit Putinu, je sramotno. To, da v vse skupaj dodaš še ene kretenske seksistične “argumente”, je pa dno dna.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

fur80 ::

gruntfürmich je izjavil:

fur80 je izjavil:

Tako, da bo poraba naslednje leto točno 0! Putin bo pa lahko potem jedel plin in ga pumpal na ročne pumpe!

ti si mentalno moten ter evropa bo v hudi recesiji.


Se pravi bomo lačni, zmrženi in umrli! Se lahko upravičimo Putlerju, da naj nam pomaga, ker drugače ne moremo več? Nisem vedel, da je on tak Mesija in plajer v svetu, mi pa hodimo v cerkev k Jezusu?!

nirburu ::

sbawe64 je izjavil:

lemur233 je izjavil:

https://www.rtvslo.si/evropska-unija/ko...

Zakaj dopuščamo, da nam vladajo ženske ? Kdo je to baburo izvolil ?
Kdaj se bo zgodila cesta pred bruseljskim parlamentom ?

Tole sploh ni več smešno. Niti malo ne. Jaz grem v dolarje.

Nemci so veseli, da so se je znebili.
Isto Belgijci, Charles Michel, Herman Van Rompuy.


Btw, v Bruslju zidajo bunker.



???

Jz sem namreč slišal, da v ZDA barvajo iraško vojaško opremo iz peščene v zeleno.
Morda za UKR, ampak nikoli ne veš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nirburu ()

shmandi ::

nirburu je izjavil:


Btw, v Bruslju zidajo bunker.


Jz sem namreč slišal, da v ZDA barvajo iraško vojaško opremo iz peščene v zeleno.
Morda za UKR, ampak nikoli ne veš.

Pa ne samo v Bruslju. Atomska zaklonišča rastejo kot gobe po dežju...
Orožje pa barvajo, da bodo lahko branili Aljasko.

sbawe64 ::

Za tajne pogovore, haha
https://cdn.24ur.com/novice/tujina/vodi...

Voditelji EU bodo dobili 'luksuzni' neprebojni bunker za tajne pogovore
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

nirburu ::

Še luksuzni povrh. heh

gruntfürmich ::

fur80 je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

fur80 je izjavil:

Tako, da bo poraba naslednje leto točno 0! Putin bo pa lahko potem jedel plin in ga pumpal na ročne pumpe!

ti si mentalno moten ter evropa bo v hudi recesiji.


Se pravi bomo lačni, zmrženi in umrli!

točno tako bi bilo če bi evropa bila načelna in odjebala putina.

ampak ker čisto nobeden evropejec tega ne želi, pa hinavimo (kar počne evropa veselo že tisočletja in še kar ne misli prenehat s tem) in na debelo podpiramo putina ker kupujemo njegove surovine.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

nirburu ::

Je pa epic, da se bodo zaprli v faradejevo kletko.
Tin foilovci na kontinentalni ravni.

sparklyslo ::

nirburu je izjavil:

sbawe64 je izjavil:

lemur233 je izjavil:

https://www.rtvslo.si/evropska-unija/ko...




???

Jz sem namreč slišal, da v ZDA barvajo iraško vojaško opremo iz peščene v zeleno.
Morda za UKR, ampak nikoli ne veš.


A je to kaj čudnega? Menda tankov ne bodo Ukrajinci barval v svojih hangarjih.
Putler lahko slučajno zadene kakšnega. Večinoma sicer rusi zadevajo mame z otroškimi vozički.

nirburu ::

Pravim. Lahko je za UKR, lahko pa za domače potrebe. Glede na stanje ZDA je to 50/50 možnost.

Drugače pa glede bunkerja v EU. Za preprečit prisluškovanje ne rabiš ravno bunkerja.
Kot drugo, to naj bi potekalo tako, da osebje bo pregledalo bunker preden bo potekala seja.

Torej dovolj, da najdeš nekoga iz osebja in ga podkupiš, pa je vse zaman.
Še posebej ker je EU tako antirasistična, bodo sprejeli vsega in svašta.
Še Hitler je imel težave ohranjati skrivnosti, pa naj bi imel okoli sebe samo svoje čistokrvne pripadnike.
Kaj pa ima EU? Črnca iz somalije za catering, ukrajinsko čistilko, turka za IT varnostnika itd.
lol. To bo še smeha.

Pa naj mi še kdo reče, da tam zgoraj (v državnih institucijah) že vedo kaj delajo. Ne nevedo. Tam je patetičen cirkus.

fur80 ::

gruntfürmich je izjavil:

fur80 je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

fur80 je izjavil:

Tako, da bo poraba naslednje leto točno 0! Putin bo pa lahko potem jedel plin in ga pumpal na ročne pumpe!

ti si mentalno moten ter evropa bo v hudi recesiji.


Se pravi bomo lačni, zmrženi in umrli!

točno tako bi bilo če bi evropa bila načelna in odjebala putina.

ampak ker čisto nobeden evropejec tega ne želi, pa hinavimo (kar počne evropa veselo že tisočletja in še kar ne misli prenehat s tem) in na debelo podpiramo putina ker kupujemo njegove surovine.


Kako si pa živel npr. pred letom 2000, ko ni bilo ruskih surovin in plina?

TezkoDihanje ::

Ahaha folk.

Dajte raje podpirat padec Putina ter ustoličenje neke normalne demokratične vlade v Rusiji, kot pa ta proruska jajca.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rusija čedalje bolj izolirana od interneta in elektronskih plačilnih storitev (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
27142867 (10625) Mr.B
»

Bo Golobova vlada blokirala pristop Finske in Švedske k zvezi Nato (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
13715140 (9656) Unchancy

Ukrajina part VII (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20722736 (20088) gozdar1

Prihodnost Rusije, Eu in Ukrajine (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24428923 (23510) bbbbbb2015

Kakšne opcije ima Rusija da nam zagreni življenje? (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Loža
2490188840 (115549) endelin

Več podobnih tem