» »

Ukrajina part VII

Ukrajina part VII

«
1
2 3
...
5

marjanmb ::

Naj nekdo od modov napiše/sporoči, zakaj se vse teme, kar se tiče Ukrajine "ZAKLEPAJO" ?
  • zaklenilo: zee ()

cebelar123 ::

Ne rabiš zato moderatorja da ti pove, da so bulšit teme na nivoju otrok kateri se žalijo na osebnem nivoju.
Za to si lahko naredijo ljudje osebno temo in se tam žalijo, ker tisti ko bi mogoče kaj radi videli pametnega na enem kupu pač tega ne morejo videt tu.

Miki N ::

Pejte v Fukrajino vsak na svojo stran pa se tam streljajte v živo.

PacificBlue ::

Sporazumevajte se preko zs sporocil:)
Hvala.

fikus_ ::

Nisem mod. Če si bral teme, potem si ugotovil, da je v njih 1% argumentov, 30% lepljenja linkov, ostalo pa žaljenje in merjenje, kdo ima daljšega.

Računam na to, da je/bo Rusom pošla vnema (beri vojaki, orožje) in da bodo pripravljeni na sprejem premirja, o detajlih se lahko pogovarjajo potem naprej.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

kow ::

cebelar123 je izjavil:

Ne rabiš zato moderatorja da ti pove, da so bulšit teme na nivoju otrok kateri se žalijo na osebnem nivoju.
Za to si lahko naredijo ljudje osebno temo in se tam žalijo, ker tisti ko bi mogoče kaj radi videli pametnega na enem kupu pač tega ne morejo videt tu.


Z zaklepom ne dosezejo nicesar. Lahko bi imeli eno nekvalitetno temo, sedaj bos dobil novo. Do naslednjega zaklepa. Ucinka ni.

Miki N ::

kow je izjavil:


Z zaklepom ne dosezejo nicesar. Lahko bi imeli eno nekvalitetno temo, sedaj bos dobil novo. Do naslednjega zaklepa. Ucinka ni.


To je tudi Šinto rekel, pa ni pomagalo. :'(

kuall ::

Miki N je izjavil:

Pejte v Fukrajino vsak na svojo stran pa se tam streljajte v živo.

iz tega posta veje ljubezen do putlerja

cebelar123 ::

kow je izjavil:

cebelar123 je izjavil:

Ne rabiš zato moderatorja da ti pove, da so bulšit teme na nivoju otrok kateri se žalijo na osebnem nivoju.
Za to si lahko naredijo ljudje osebno temo in se tam žalijo, ker tisti ko bi mogoče kaj radi videli pametnega na enem kupu pač tega ne morejo videt tu.


Z zaklepom ne dosezejo nicesar. Lahko bi imeli eno nekvalitetno temo, sedaj bos dobil novo. Do naslednjega zaklepa. Ucinka ni.


Nisem rekel da pomaga ampak zakaj se teme zaklepajo.

fur80 ::

Aja drugače so Ukrajinci potopili danes še eno ladjo. Linka ne bom lepil, samo povem. ;) :D Kolo sreče se počasi obrača, ampak res počasi.

Me pa zanima, če bi se mi mogoče tukaj vikali v temi Ukrajina, ali bi potem tudi zaklenili temo? Ali, če bi namesto rusofil rekli človeku, spoštovani kolega?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

UkrFTW! ::

kje je objavljeno tole, kako je ladja uničila ukrajinsko orožje in se pridružila Moskvi?

Našel:
Vasily Bekh - čakamo, da Moskva potrdi!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: UkrFTW! ()

kow ::

Tudi en SU-25 se je razbil v Rusiji. Verjetno je pilot letel prenizko in zadel kabel.

fur80 ::

Zagorelo je še eno skladišče orožja danes v Donjecku. ;)

AtaŠtumf ::

Ker vsi vemo, da imajo naši ukrajinski zagovorniki radi Mladino, evo uvodnik.

Samo pazite, da vas ne bo kap, ko boste brali!

kow ::

Ukrajinski zagovorniki nimajo radi Mladine od kod ti ta ideja. Slovenska levica je kar precej proruska.

fur80 ::

AtaŠtumf je izjavil:

Ker vsi vemo, da imajo naši ukrajinski zagovorniki radi Mladino, evo uvodnik.

Samo pazite, da vas ne bo kap, ko boste brali!


Ampak nek faktor v tej vojni "bodo postali" tudi Ukrajinci. Njih bo treba tudi kaj vprašat ali končati ali ne in Ukrajinci teritorija ne bodo dali. Nekateri analitiki pravijo, da se vojna še niti začela ni vredu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Stikalo ::

Hehe rusi zapirajo pipico s plinom :D To pomeni bankrot rusije in recesijo v EU :D

D3m ::

PacificBlue je izjavil:

Sporazumevajte se preko zs sporocil:)
Hvala.


Ne dela.
|HP EliteBook|R5 6650U|

FireSnake ::

marjanmb je izjavil:

Naj nekdo od modov napiše/sporoči, zakaj se vse teme, kar se tiče Ukrajine "ZAKLEPAJO" ?


Preberi od začetka do konca:
Ukrajina part VI
še kakšno vprašanje?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

kow ::

Stikalo je izjavil:

Hehe rusi zapirajo pipico s plinom :D To pomeni bankrot rusije in recesijo v EU :D


Recesija je odlicna zadeva, se manj nafte bodo izvozili.

FireSnake ::

Stikalo je izjavil:

Hehe rusi zapirajo pipico s plinom :D To pomeni bankrot rusije in recesijo v EU :D


Rusom ne bo hudega.
Imajo že podpisane pogodbe s Kitajci, da vse viške oni pokupijo (tako hrano, kot energijo).
To bo velik vzpon Kitajske, ker bo dobila poceni energente.
Hkrati zaton Evrope, ker poceni energenti so nam omogočili, da mos prišli do sem, kjer smo.

Vse gre po planu (uničiti Evropo).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

kow ::

Kam pa bodo Kitajci spravili te viske? Kako bodo porabili te viske? Najvecji izvozni trg gre v recesijo. Hvala za info!
Je pa zanimivo, da bo kitajci spremenili prehranjevalne navade. Se bodo kar riza odvadili, pa zaceli kruh jest?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

dreknapalci ::

Zgleda bo kmalu vojne v Ukrajini konec, kajti spet so začeli pisati o covidu :)

VladarP ::

Nacisti zabarakadirani v tovarni Azot se pravkar predajajo. Poroča srbski B92

FireSnake je izjavil:

Stikalo je izjavil:

Hehe rusi zapirajo pipico s plinom :D To pomeni bankrot rusije in recesijo v EU :D


Rusom ne bo hudega.
Imajo že podpisane pogodbe s Kitajci, da vse viške oni pokupijo (tako hrano, kot energijo).
To bo velik vzpon Kitajske, ker bo dobila poceni energente.
Hkrati zaton Evrope, ker poceni energenti so nam omogočili, da mos prišli do sem, kjer smo.

Vse gre po planu (uničiti Evropo).



Evropa si nic drugega ni zasluzila. So sproducirali vse krizarske vojne, rimsko cesarstvo, kolonije... Evropi je odzvonilo in prav je tako.
Akhmat sila

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VladarP ()

FireSnake ::

kow je izjavil:

Kam pa bodo Kitajci spravili te viske? Kako bodo porabili te viske? Najvecji izvozni trg gre v recesijo. Hvala za info!
Je pa zanimivo, da bo kitajci spremenili prehranjevalne navade. Se bodo kar riza odvadili, pa zaceli kruh jest?


Pogodbe so podpisane. Kaj še tebi ni jasno?
120 ton (repičnega, se mi zdi) olja je že šlo tja (prvič v zgodovini).
Vlak je odpelljal in mi tega ne bomo več kupovali. Pogodbe so dolgoročne.
Vi pa še naprej vpijte slava Ukrajini (pa jaz obsojam vojno, da ne bo pomote). Pa sploh ne veste od kje ta izraz prihaja, niti ne, kaj tale "preobrazba" pomeni.
Zacahni si tale moj post in ga beri čez 3 leta.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

kow ::

Koliko je vredno 120 ton repicnega olja? Hvala za info!

Ce obsojas vojno, bos nasprotoval tisti, ki so vojno povzrocili. Torej Putinov rezim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

FireSnake ::

VladarP je izjavil:

Nacisti zabarakadirani v tovarni Azot se pravkar predajajo. Poroča srbski B92


Pušione od srbov niso in nikoli ne bojo kredibilen vir.
To je vedno bila in bo ostala vukojebina.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

UkrFTW! ::

Tole objavlja B92, vendar je kozji nepismen. Precej vprašajev zadaj.

UŽIVO Ukrajinci se predaju? Zelenski uvodi vize Rusima; Ukrajina bliže pobedi? Udar na Donjeck; Srušen suhoj?

FireSnake ::

kow je izjavil:

Koliko je vredno 120 ton repicnega olja? Hvala za info!

Ce obsojas vojno, bos nasprotoval tisti, ki so vojno povzrocili. Torej Putinov rezim.


Kdo si ti, da sem ti jaz dolžen iskati podatke?
Sploh v luči tega, da si tako slep, da sploh ne vidiš kaj se dogaja.

Ti kar nasprotuj, jaz imam dve službi in bom komot preživel.
Malo me skrbi za ostale.
Ti pa bodi prvi, ki se primi za denarnico. Podražitve, ki so zdaj, so samo predjed (tudi tole objavo si shrani in jo preberi drugo leto marca).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Stikalo ::

FireSnake je izjavil:

Stikalo je izjavil:

Hehe rusi zapirajo pipico s plinom :D To pomeni bankrot rusije in recesijo v EU :D


Rusom ne bo hudega.
Imajo že podpisane pogodbe s Kitajci, da vse viške oni pokupijo (tako hrano, kot energijo).
To bo velik vzpon Kitajske, ker bo dobila poceni energente.
Hkrati zaton Evrope, ker poceni energenti so nam omogočili, da mos prišli do sem, kjer smo.

Vse gre po planu (uničiti Evropo).


HAHAHA. Kitajci bodo delali uslugo rusom. Malo morgen. Kitajci najprej mislijo nase, potem nase in šele nato za sebe. Kitajci so pure biznis. Ruse bodo stisnili, da jim bodo prodajali napol zastonj. Pa še zato bodo kitajci hotli dodatne usluge.

PacificBlue ::

D3m je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Sporazumevajte se preko zs sporocil:)
Hvala.


Ne dela.


Zoom then?

kow ::

FireSnake je izjavil:


Kdo si ti, da sem ti jaz dolžen iskati podatke?


Lahko pa vsaj malo razmisljas in ne nasedas na rusko propagando. 120 ton olja, lol. En moderni tank je vreden nekaj milijonov evrov. Samo za razmislek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

fikus_ ::

FireSnake je izjavil:

Stikalo je izjavil:

Hehe rusi zapirajo pipico s plinom :D To pomeni bankrot rusije in recesijo v EU :D


Rusom ne bo hudega.
Imajo že podpisane pogodbe s Kitajci, da vse viške oni pokupijo (tako hrano, kot energijo).
To bo velik vzpon Kitajske, ker bo dobila poceni energente.
Hkrati zaton Evrope, ker poceni energenti so nam omogočili, da mos prišli do sem, kjer smo.

Vse gre po planu (uničiti Evropo).


Močno dvomim, da bodo Kitajci pokupili vso nafto, ki jo je prej EU, pri plinu pa nimajo kapacitet transporta RU->CN.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

FireSnake ::

V kaj ti dvomiš je povsem nepomembno.
Pomebne so pogodbe.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

kow ::

No, pa nam pokazi te pogodbe. S kolicinami in termini vred.

FireSnake ::

Kdo pa si ti?
Kdo že? Da se ti bo dokazovalo?

Sem ti povedal: shrani in beri ponovno drugo leto marca.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Sc0ut ::

UkrFTW! je izjavil:

kje je objavljeno tole, kako je ladja uničila ukrajinsko orožje in se pridružila Moskvi?

Našel:
Vasily Bekh - čakamo, da Moskva potrdi!


Mislis zanika in rece da se je zaletela v gumenjak? :)
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

kow ::

Ti si omenjal neke pogodbe, ne jaz. Mene so v soli ucili sestevati. Pa ne najdem nacina kako bodo kitajci pokupili vec milijonov sodckov nafte. Kam jo bodo pa spravili? Kako, ce jim bo pa poraba padla, ker se bodo njihove tovarne ustavile, ker bo evropa gospodarsko padla. Nekako nisi cisto premislil, a?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

VladarP ::

Evropa ni glavni kitajski trg.
Akhmat sila

FireSnake ::

kow je izjavil:

Ti si omenjal neke pogodbe, ne jaz. Mene so v soli ucili sestevati. Pa ne najdem nacina kako bodo kitajci pokupili vec milijonov sodckov nafte. Kam jo bodo pa spravili? Kako, ce jim bo pa poraba padla, ker se bodo njihove tovarne ustavile, ker bo evropa gospodarsko padla. Nekako nisi cisto premislil, a?


Še prej, kot leto obsorej se bova pogovarjala.
Ti pa kar ostani pri računstvu.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

kow ::

VladarP je izjavil:

Evropa ni glavni kitajski trg.


No, mozno da so ZDA malenkost vecji izvozni trg. Ni pa velike razlike.

mackilla ::

VladarP je izjavil:

Evropa ni glavni kitajski trg.

With the European Union surpassing the Association of Southeast Asian Nations to become China's largest trading partner in the first two months of the year, the China-EU trade demonstrates resilience and vitality, but it will take some more time to figure out if the EU can hold top place over the long term, said Gao Feng, a spokesman for China's Ministry of Commerce, in an online media briefing on Thursday.

koyotee ::

FireSnake je izjavil:

Kdo pa si ti?
Kdo že? Da se ti bo dokazovalo?

Sem ti povedal: shrani in beri ponovno drugo leto marca.


Konec sveta, Kitajci so kupili 120 ton olja :))
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

nejclp ::

AtaŠtumf je izjavil:

Ker vsi vemo, da imajo naši ukrajinski zagovorniki radi Mladino, evo uvodnik.

Samo pazite, da vas ne bo kap, ko boste brali!

Kaj pa je v članku takega, da naj bi me, "kot ukrajinskega zagovornika, ki ima rad Mladino", vrglo na rit?
Edit
Sori, "da bi me kap"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nejclp ()

tomlin ::

Ukraina je najpomembnejša zunanjepolitična tema. Nerazumljivo je da Slotech stalno

zapira teme o brutalni ruski agresiji, ki zadnje mesece divja v Evropi. Res je,

imamo nekaj imen, ki stalno nadlegujejo nas ostale člane ST, čim objavim, kak

samostojen komentar se ti osebki na njega prilepijo in v njihovem "komentarju

mojega komentarja"

me grobo, neargumentirano, žaljivo in z zmerljivkami napadejo kot strele z jasnega.

Dostikrat se jih več spravi na en sam moj komentar z brutalnim žaljenjem. V

splošnem to velja za ves slotech, še posebej pa za rusko agresijo na Ukrajino. To

morajo moderatorji preprečiti in takšne nicke izključiti iz teme.

FireSnake ::

koyotee je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Kdo pa si ti?
Kdo že? Da se ti bo dokazovalo?

Sem ti povedal: shrani in beri ponovno drugo leto marca.


Konec sveta, Kitajci so kupili 120 ton olja :))


Še eden, ki ne vidi dlje od svojega nosu (tale ena pošiljka je popolnoma nepomembna).
Uživaj dokler lahko. Ko bo prišel čas ko boš začel cviliti bo pa prepozno.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

tomlin ::

Od kje ti, da imamo radi ta straniščni časopis. Me popolnoma nič ne preseneča

Repovževa tipična levičarsko politikantska propaganda.


Stvarna in kvalitetna analiza spopada je v tem prispevku PRIPOROČAM:




AtaŠtumf je izjavil:

Ker vsi vemo, da imajo naši ukrajinski zagovorniki radi Mladino, evo uvodnik.

Samo pazite, da vas ne bo kap, ko boste brali!

fur80 ::

FireSnake je izjavil:

koyotee je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Kdo pa si ti?
Kdo že? Da se ti bo dokazovalo?

Sem ti povedal: shrani in beri ponovno drugo leto marca.


Konec sveta, Kitajci so kupili 120 ton olja :))


Še eden, ki ne vidi dlje od svojega nosu (tale ena pošiljka je popolnoma nepomembna).
Uživaj dokler lahko. Ko bo prišel čas ko boš začel cviliti bo pa prepozno.


Pišeš brez osnov, imaš dve službi, zase te ne skrbi. A v nas pa dvomiš, da bomo priživeli? Imej malo zaupanja v svoje sonarodnjake in ljudi okoli sebe. Evropa se bo prilagodila, jaz mislim, da celo na boljše!

Geho ::

marjanmb je izjavil:

Naj nekdo od modov napiše/sporoči, zakaj se vse teme, kar se tiče Ukrajine "ZAKLEPAJO" ?

Zato ker imamo polno trollov, ki pridejo sem smetit, namesto, da bi bila tema namenjena sporočanju novic.
Tak pa si ga eni merijo in mečejo na rašiste, zraven pa doživljajo ne vem kaj... Živijo na zahodu, a pljuvajo v lastno skledo, hkrati pa podpirajo zahod. Večjih bedakov ne najdeš, še antivaxxerji ne pridejo tako hudo in hitro v protislovje sami s sabo!

tomlin ::

geho ti troli nadlegujete in se limate na komentarje nas ostalih, pustite nas pri

miru, napišite svoj komentar, svoje mnenje in ne pačite mojih komentarjev z rezanjem

iz konteksta, pa bo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tomlin ()
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ukrajina part VI (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27423771 (21323) PrimoZ_

Ukrajina Part IV (strani: 1 2 3 4120 121 122 123 )

Oddelek: Loža
6108390676 (258410) l0g1t3ch

Kakšne opcije ima Rusija da nam zagreni življenje? (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Loža
2490187562 (114271) endelin

Več podobnih tem