» »

Avto za 20k

Avto za 20k

1
2
3

matic492 ::

Miha 333 je izjavil:


Ajde, če bi za rabljene avte bile neke normalne cene, potem človek še mogoče vzame vse to v zakup in tudi kaj sam pošraufa. Tako pa se sedaj za daljšo pot z veseljem vsedem v novega Hyundaia, pri polnem zavedanju, da je vozna dinamika slabša.



Ja saj točno to je prednost, in zato pač plačaš toliko višjo ceno.

Se mi pa zdi, da se premalo ljudi vpraša, če je ta stres in porabljen čas - kto v tvojem primeru recimo - vreden razliko 15 jurjev oz. v večini primerov mesečni obrok leasinga/kredita. Valda je bil tečen občutek rihtat to na dopustu, ampak se je treba vprašat če je zanesljivost vredna toliko več denarja.

Za večino ljudi na slabših plačah pomojem povzroča dolgoročno več stresa in problemov par sto evrov več za leasing/kredit vsak mesec za 7 let, kot pa to da ti avto crkne in moraš pač se ukvarjat z servisom. Mora pa vsak sam presodit.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

tony1 ::

"Potem pa mi je najprej sredi Dalmacije spustil glavni zavorni cilinder."

O, ti nesrečnik. Kateri letnik je bil avto? To so kakšne finte novejših bemflov? Takšen kos bi moral biti za večno... :'(

Preden se bi to zgodilo na E36 bo avto 20x obrkrožil Zemljo... 8-)

BRBR ::

998 ccm

Po moje to v kakšen breg ne gre.

Miha 333 ::

Ma ni tako švoh, je turbo. Pospeški in dinamika so boljši kot pri 1.4 atmosfercu. Za normalno vožnjo vrh glave. Pa še registracija je poceni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miha 333 ()

Utk ::

tony1 je izjavil:

Odrasti mora tisti, ki misli, da tak avto pije 16 litrov.

Kolk pa, dej napiši vsaj nekaj konkretnega, ali pa bodi tiho. Samo negiraš kar pišejo drugi. In sigurno, da ne pije 16 v mestu. Lahko da 15,9, lahko 17,36, ampak 16 pa ziher ne.

matic492 je izjavil:

Miha 333 je izjavil:


Ajde, če bi za rabljene avte bile neke normalne cene, potem človek še mogoče vzame vse to v zakup in tudi kaj sam pošraufa. Tako pa se sedaj za daljšo pot z veseljem vsedem v novega Hyundaia, pri polnem zavedanju, da je vozna dinamika slabša.



Ja saj točno to je prednost, in zato pač plačaš toliko višjo ceno.

Se mi pa zdi, da se premalo ljudi vpraša, če je ta stres in porabljen čas - kto v tvojem primeru recimo - vreden razliko 15 jurjev oz. v večini primerov mesečni obrok leasinga/kredita. Valda je bil tečen občutek rihtat to na dopustu, ampak se je treba vprašat če je zanesljivost vredna toliko več denarja.

Za večino ljudi na slabših plačah pomojem povzroča dolgoročno več stresa in problemov par sto evrov več za leasing/kredit vsak mesec za 7 let, kot pa to da ti avto crkne in moraš pač se ukvarjat z servisom. Mora pa vsak sam presodit.

Raje se vprašaj, če ti je "dinamika" ko se voziš 70 v koloni enako kot vsi drugi več vredna od zanesljivosti, pol dopusta, itd.

BRBR je izjavil:

998 ccm

Po moje to v kakšen breg ne gre.

Itak da ne, na vznožju vsakega hriba imaš kupe 1,0 avtov narejenih v zadnjih 10 letih, ki niso zmogli gor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

matic492 ::

Utk je izjavil:


Raje se vprašaj, če ti je "dinamika" ko se voziš 70 v koloni enako kot vsi drugi več vredna od zanesljivosti, pol dopusta, itd.


Saj sem napisal da je 90% enako v novem avto kot prej v stari kanti od E46 :) Veš koliko šele v koloni prišparaš, voziš isto kot Lambo za pol miljona.

Jaz sem naredil z svojim 2500 km do Monaka in nazaj, pa je bilo treba samo olje dolit, ker ga pač kuri. Na morje in razna letališča večkrat brez težav.

Eni res ne razumete kaj pomeni redno vzdrževanje očitno. Prodal sem avto z 380,000 km, sredi ceste me ni pustil niti enkrat, najhujše je bilo ko je bil cylinder misfire zaradi vžigalnih tuljav in je izgubil moč. Bi se pa vse dalo preventivno rešit, ampak jaz nisem vedel da je treba tuljave tudi menjat pri takšnih kilometrih.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Utk ::

Eno je vozit do 380 in vzdrževat, pa pol prodat, drugo pa kupit tako kramo in mislit, da se boš še 10 let zastojn vozil.
Drugo je pa to, da vzdrževanje tega, če hočeš imet v kolk tolk stanju, ni glih poceni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

matic492 ::

Ni res, samo tečno je. Moj je pil in točil olje, razen tega je bil mehansko izpraven. Je pa začelo odstopat notri blago, plastika je grda in kje počena, strop odstopi, kak vent se ti zlomi, zadnja led lučka je imela zarjevele kontakte in sem jih moral drgnit. Ličarsko začne bit problem držat na nivoju, še posebej rja je itak problem na starih, specifično BMWjih

Pač tak avto v nulo ne moreš imet nikoli, razen če ga nič ne voziš.

Jaz itak nimam avta za od A do B, in ima 3x več konjev od vseh v OP, tako da meni osebno se 20k dat za tak avto itak zdi največja možna bedarija.

Če pa že bi imel 20k, in bi mi bil avto samo prevozno sredstvo, bi iskal motor. Tako isto sem pri svojem zdajšnjem in prejšnjem E46 izbiral najprej motor (M52TU, B58). Če hočeš novega, potem ti zna mehanik te znamke povedat, kateri motorji so bili že v starejših modelih, in se zna pričakovat kaj in kako se bo motor obnašal do 100-150-200 tisoč kilometrov. Tako da ko izbiraš avto začni pri motorju.

To da ima zaslon pa par fancy driver assistov je samo gimmick, ki se fajn čuje, je pa čisto vseeno če kupiš zanič mehansko osnovo.

Recimo mojemu očetu je mehanik točno povedal zakaj vozi točno določeno E klaso letnik 201X, ker so tisti motorji ravno sweetspot pri mercedesu. In tako na dolgi rok največ prišparaš. Ker tudi če ti crkne radio, pa vsa elektronika znotraj avta, pa se šipe več ne odprejo, dokler ti delajo bremze pa motor si na cesti.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

ViperR ::

Po mojem se ti ne zavedaš kakšen odpad se sedaj prodaja. Če sedaj kupiš E46 za 5k boš v letu dni porabil še najmanj 5k.

Samo poglej malo oglase. Vsak avto je itak v "top" stanju, teden dni nazaj narejen servis za 3k€(??). Ne vem kdo je tolk naiven da to kup. Aja, sej sm ze povedu, tisti, ki nimajo za novega, pa bi še vedno radi luksuz. Na koncu hodijo na šiht in popoldne v delavnico pod kozolec, za to, da majo ta krš od avta.

Utk ::

Aha, torej se voziš s staro uničeno kramo brez amortizerjev in delujočega podvozja in to primerjaš s še starejšo še bolj uničeno kramo in praviš, da je isto. To je samo zato, ker še nisi vozil novega novega bmwja. Ma kaj bmw, tudi kie najbrž ne. Če bi na tvoji krami zamenjal amortizerje in vse kar spada na podvozju, da se bi vsaj približno vozilo kot se naj bi bmw vozil, bi se preporodil, in bankrotiral. Pustimo blago in plastiko.
Ampak glavno da so konji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

matic492 ::

ViperR je izjavil:

Po mojem se ti ne zavedaš kakšen odpad se sedaj prodaja. Če sedaj kupiš E46 za 5k boš v letu dni porabil še najmanj 5k.

Samo poglej malo oglase. Vsak avto je itak v "top" stanju, teden dni nazaj narejen servis za 3kEUR(??). Ne vem kdo je tolk naiven da to kup. Aja, sej sm ze povedu, tisti, ki nimajo za novega, pa bi še vedno radi luksuz. Na koncu hodijo na šiht in popoldne v delavnico pod kozolec, za to, da majo ta krš od avta.



No saj danes je vse šlo gor, sestra je prodala 7-sedežnika po par letih lastništva za isto ceno, kot sta ga kupila.

Utk je izjavil:


Ampak glavno da so konji.


Ne pozabi 500NM, 4.5s do 100 ;)
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matic492 ()

hojnikb ::

ViperR je izjavil:

Sej ti E46 in podobni avti, ki so samo še za odpad držijo ceno samo, ker ima BMW bolan comunity, ki je pripravljen za rijav pleh dat tud 10k€. Kolikor spremljam razne bmw skupine so to neki kmeti ki doma pol še vsak dan za hobi šravfajo in nimajo za novega. Te prav mine, k vidis slike ko tip prpelje iz odpada avto in za njega hoče par tisoč evrov. Ja pleh je od E46, to se da obnovit.

mal si mim pihnu, ker je E46 glih najmanj vredn bmw od vseh, k se prodajajo. To je kanta k se običajno prodaja (pustimo zanimive motorje in opremo) za 500-1000€, podobno kot kakšen clio mk2.
#brezpodpisa

tony1 ::

treba bo pogledati ven iz balkana. tukaj smo sami revezi. internetnih prispevkov navdusencev, ki ga sravfajo, je verjetno najvec ravno za e46, kar je posledica da so bolj kvalitetni od novejsih modelov (pa se vedno dovolj sodobni), relativno bolj enostavni, seveda tudi cenejsi od novih in dovolj stari, da ima skupnost o njih in o nj. motorjih ogromno znanja.

ne grem se navijastva, e46 nisem nikoli mel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tony1 ()

i33a ::

Tudi jaz iščem (podobno, kot OP) nek avto za cca. 20k€.
Razmišljal sem o:
- Škoda Scala
- Seat Leon
- Ford Focus
- Hyundai i30

Imate kak nasvet? Letno delam cca 15k km (večino voženj je na daljše razdalje > 50km, vendar ga ne uporabljam vsak dan).
Želim zanesljiv avto, ker svojega časa ne želim zapravljati s (prveč) popravili, vožnjami do mehanikov itd.
Želja je tudi, da ima avto nek normalen zaslon in CarPlay. Glede na kilometre bolj gledam k bencinarjem. Avtomatik bi bil prednost, ni pa nujno.

cordoba ::

Fora teh rabljenih avtomobilov za 20000k, ga preplacas ful na leasing. Hyundai i30 karavana dobiš za 25k novega, pa super kredit. To si jaz ogledujem, imel tudi testno vožnjo, potem corrolo 2.0 hybrid, ampak je 30k, pa octavio, ki je cca 27k. Gledal sem avtomatike, ki pa nevem kakšen je kaj pri hyundaih?

TheBlueOne ::

Ko sem jaz kupoval so bili krediti pri avtohisah dosti slabsi kot kar mi je ponujala banka.

Morda kaj takega:

https://www.onlinecars.at/car/74570/Ren...

Zgodovina sprememb…

o0o0o0o0o0 ::

cordoba je izjavil:

Fora teh rabljenih avtomobilov za 20000k, ga preplacas ful na leasing. Hyundai i30 karavana dobiš za 25k novega, pa super kredit. To si jaz ogledujem, imel tudi testno vožnjo, potem corrolo 2.0 hybrid, ampak je 30k, pa octavio, ki je cca 27k. Gledal sem avtomatike, ki pa nevem kakšen je kaj pri hyundaih?


"slabega" avtomatika ne boš dobil, ker je šla tehnologija naprej.

GupeM ::

Zakaj bi sploh kupoval avto na leasing/kredit? Kupiš takšnega, ki si ga lahko privoščiš brez leasinga/kredita. Bo ceneje. Prvič zato, ker boš kupil cenejši avto, drugič zato, ker ne boš plačal obresti, stroškov odobrite, zavarovanja kredita, ...

Ok, razumem, da nujno rabiš enoprostorca, ker se ti je nenačrtovano zgodil še en otrok. V tem primeru pač vzameš kredit ali nekaj. Ali pa kupiš nekaj starejšega za manj denarja.

TheBlueOne ::

GupeM je izjavil:

Zakaj bi sploh kupoval avto na leasing/kredit? Kupiš takšnega, ki si ga lahko privoščiš brez leasinga/kredita. Bo ceneje. Prvič zato, ker boš kupil cenejši avto, drugič zato, ker ne boš plačal obresti, stroškov odobrite, zavarovanja kredita, ...


Dejansko menis, da to ni splosno znano?

hojnikb ::

GupeM je izjavil:

Zakaj bi sploh kupoval avto na leasing/kredit? Kupiš takšnega, ki si ga lahko privoščiš brez leasinga/kredita. Bo ceneje. Prvič zato, ker boš kupil cenejši avto, drugič zato, ker ne boš plačal obresti, stroškov odobrite, zavarovanja kredita, ...

Ok, razumem, da nujno rabiš enoprostorca, ker se ti je nenačrtovano zgodil še en otrok. V tem primeru pač vzameš kredit ali nekaj. Ali pa kupiš nekaj starejšega za manj denarja.

Cashflow my friend. Bolje met 20k na rezervi, kot pa dat vse v kos ničvrednega pleha.
#brezpodpisa

TheBlueOne ::

20k na rezervi definitivno ni cash flow. Po drugi strani avto lahko pomaga pri cashflowu.

Utk ::

Bolje met 20k na rezervi, kot pa dat vse v kos ničvrednega pleha.

No no, sej ne kupujejo vsi rabljenih bmwjev :)

GupeM ::

TheBlueOne je izjavil:

Dejansko menis, da to ni splosno znano?

Da ni kaj splošno znano?

hojnikb je izjavil:

Cashflow my friend. Bolje met 20k na rezervi, kot pa dat vse v kos ničvrednega pleha.

Potem kupiš avto za 5 k, pa imaš še vedno 15 k na rezervi, če te že to skrbi. Pa če daš vse v ničvreden pleh, potem si dal preveč v ta ničvreden pleh.

In tako kot je rekel TheBlueOne, to ni cash flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Utk ::

Načeloma se strinjam, da ni dobra ideja kupovat avta na puf, ampak če veš, da boš v naslednjem letu rabil 10-20 jurjev za neke druge razne stvari, je včasih cenejše vzet eno posojilo na eno stvar, kot pa 3 manjša. Sploh v časih ko so posojila poceni, in v časih ko moraš bit že kar bedak, da kupiš avto, ki ne pade pod kredit ekosklada.

Invictus ::

Ja, loviš subvencijo eko sklada, pa pol zapraviš 10k več, da bobiš 2k nazaj. Res varčuješ...

Sam za avto ne dam več kot 15k. Na zalogi pa dovolj keša za 1 leto...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Utk ::

A ti ločiš med subvencijo ekosklada in kreditom ekosklada? Seveda ne, ker si pač funkcionalno nepismen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

GupeM ::

Ne poznam nobenega, ki bi vzel več kredita, pa ga potem en del porabil za nekaj, drug del za nekaj drugega, tretji del za avto, ... Večina kupi na leasing pri prodajalcu, kjer so obresti najbolj oderuške. Sem ravno zadnjič nekaj gledal ... 5000 EUR potrošniškega kredita za eno leto pri NKBM bi stalo dobrih 200 EUR. 5000 EUR leasinga za eno leto pri nakupu avta bi prišlo okrog jurja.

Ampak ja, folku je to najlažje. Zmenijo se za nakup avtomobila, prodajalec jim razloži, da je leasing ugoden in jim da informativni izračun, kjer izgleda dokaj ugodno. Potem se izkaže, da informativni izračun ni čisto OK, ker ne more dat takšne obrestne mere, če je polog tako velik, tako da jih potem raje prepriča, da polog znižajo za nekaj tisočakov, posledično gre obrestna mera "malenkost" gor. Ker se ge lavnica povečala, se izkaže da to ne bo šlo čez v samo treh letih in je treba podaljšat na vsaj 4 leta. Pa gre obrestna mera še "malo" gor, ... Medtem je seveda predizpolnil vse papirje, samo še osebno jim fotokopira, podpišejo par dokumentov in se odpeljejo ... Potem pa kar večina pristane na to.

Potem pa še obvezni polni kasko z vsemi možnimi zadevami, od vandalizma do ne vem česa vse.

Been there, didn't do that. Sem rekel kurc gleda in sem kupil za nekaj tisočakov cenejši avto in plačal v kosu z našparanim denarjem. 5 let, cca 150.000 km na cca 130.000 km podlage, niti enega problema, razen menjan radiator klime.

Edit:
@Utk: Pa mi prosim poišči nek ugoden avto, ki pade pod kredit eko sklada, pa lahko v njega spravim 3 otroške sedeže + ženo + sebe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Utk ::

Edit:
@Utk: Pa mi prosim poišči nek ugoden avto, ki pade pod kredit eko sklada, pa lahko v njega spravim 3 otroške sedeže + ženo + sebe.

Dacia jogger, recimo. Ampak za vsakega lahko rečeš, da je ali preslab ali predrag, tako da nekaj raziskoval zarad tebe sigurno ne bom, kar sam si dej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

GupeM ::

Mogoče.



Na sredini je lupinica. Ko otrok preraste lupinico, dovomim, da boš noter spravil tri normalne otroške sedeže.

Utk ::

3 isofixe ima. Lupinica je ponavadi glih tolk široka ali pa širša kot karkoli drugega.
Itak ima pa še 6. in 7. sedež, samo tam več ni isofixa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

GupeM ::

Utk je izjavil:

3 isofixe ima. Lupinica je ponavadi glih tolk široka ali pa širša kot karkoli drugega.
Itak ima pa še 6. in 7. sedež, samo tam več ni isofixa.

Trije isofixi ti nič ne pomagajo, če so sedeži preširoki. Poglej zgornjo sliko. Tam vmes ne spraviš še enega sedežka, pa če si bog. In ne, lupinica je ožja od avtosedežev. Verjemi, imam izkušnje.

Ima 6. in 7. sedež, ampak potem voziček ne gre več noter ... Verjetno nimaš otrok, ane?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Utk ::

Jaz imam otroke, ti pa verjetno nisi nikoli tetrisa špilal.
Reku sem ti takoj, jaz ne bom delal tvojga dela, sam si najdi avto, ki je dovolj dober in dovolj poceni. Nisem jaz plačan za to.

GupeM ::

Ni treba delat mojega dela. Jaz že imam primeren avto in vem kako široki so trije avtosedeži. In s tiste slike se jasno vidi, da tam noter ne spraviš treh avtosedežev.

Ja, smo se pa včasih vozili v precej manjših avtih, pa smo bli štirje otroci zadaj. Seveda takrat kakšnih zahtev po otroških sedežih ni bilo. Tudi varnostni pasovi zadaj so bili neobstoječi. Tisti spredaj so bili pa bolj za okras, predvsem pa njihova uporaba ni bila obvezna.

Invictus ::

Utk je izjavil:

A ti ločiš med subvencijo ekosklada in kreditom ekosklada? Seveda ne, ker si pač funkcionalno nepismen.

Isto sranje, samo drugo pakovanje...

Folk gre zardi nekaj državnega denarja v 3x prevelike investicije...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Utk ::

In s tiste slike se jasno vidi, da tam noter ne spraviš treh avtosedežev.

Čudno. Jaz bi prisegel, da na sliki so 3 otroški sedeži.

Invictus je izjavil:

Utk je izjavil:

A ti ločiš med subvencijo ekosklada in kreditom ekosklada? Seveda ne, ker si pač funkcionalno nepismen.

Isto sranje, samo drugo pakovanje...

Folk gre zardi nekaj državnega denarja v 3x prevelike investicije...

Ne razumem povezave. Kredit ekosklada lahko dobiš tudi za rabljenega. Ni to toliko poceni, da bi zarad tega kupoval predrag avto, ampak če že kupuješ tam nekje za nek kredit, lahko malo še na to gledaš. Če si funkcionalno pismen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

GupeM ::

Utk je izjavil:

In s tiste slike se jasno vidi, da tam noter ne spraviš treh avtosedežev.

Čudno. Jaz bi prisegel, da na sliki so 3 otroški sedeži.

Oprosti. Če ti ne bi bil funkcionalno nepismen, bi vedel, kaj sem z napisanim hotel sporočiti. Še posebej ker vem da si prebral vse moje prejšnje poste v tem threadu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Utk ::

Najbrž ne spraviš treh katerihkoli sedežev. Kot tudi ne spraviš v noben avto za 5 ljudi 5 katerihkoli ljudi. Malo si je treba pač sam premislit stvari. Kolk je razlika v letih, rabi najstarejši res še zmeraj najbolj glomazen sedež, če imaš dvojčke, trojčke, imaš sedeže za dvojčke, trojčke, itd. Ki niso poceni, ampak kombi proti avtu tudi ni poceni. Malo se treba znajt.

GupeM ::

Avtosedež za dvojčke in trojčke? HAHAHAHA. No, si se izdal da nimaš otrok, drugače bi ti bilo jasno, da to ne more obstajat.

Sicer pa ja, ravno o tem sem govoril v prvem postu. Kupiti dražji avto, če hočeš kredit/subvencijo iz ekosklada, ali pa pač cenejšega oz. rabljenega, brez subvencije/kredita iz ekosklada, ker pač takšnih avtov ni. Zato to ni vedno opcija, kot si napisal, da moraš biti malo idiot, da ne vzameš avta s kreditom iz ekosklada. Ne, ni nujno da si idiot. Mogoče samo ni takšne opcije.

Utk ::

Avtosedež za dvojčke in trojčke? HAHAHAHA. No, si se izdal da nimaš otrok, drugače bi ti bilo jasno, da to ne more obstajat.

Ti že veš. Ampak na tem svetu bi bil jaz strašno previden s trditvijo, da nekaj ne obstaja...
Ker obstaja.

Zato to ni vedno opcija, kot si napisal, da moraš biti malo idiot, da ne vzameš avta s kreditom iz ekosklada.

Tega nisem napisal, če bi bral natančno.

Mogoče samo ni takšne opcije.

Mogoče samo ti nisi sposoben najt optimalne opcije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

GupeM ::

Utk je izjavil:

Ti že veš. Ampak na tem svetu bi bil jaz strašno previden s trditvijo, da nekaj ne obstaja...
Ker obstaja.

Pokaži, da vidim to čudo.

Utk je izjavil:

Tega nisem napisal, če bi bral natančno.


Utk je izjavil:

Sploh v časih ko so posojila poceni, in v časih ko moraš bit že kar bedak, da kupiš avto, ki ne pade pod kredit ekosklada.

Ok, napisal si bedak, ne idiot. S svojimi odgovori pa vedno bolj kažeš, da si ta idiot ti. Ali pa bedak, kar ti bolj ustreza. Ali pa oboje.

Over and out ...

tony1 ::

"Kolk pa, dej napiši vsaj nekaj konkretnega, ali pa bodi tiho. Samo negiraš kar pišejo drugi. In sigurno, da ne pije 16 v mestu. Lahko da 15,9, lahko 17,36, ampak 16 pa ziher ne."

E36 z 2.8 motorjem in ročnim menjalnikom bo čiste mestne vožnje pil med 10 in 11 litri. Tvoja ocena je napačna za kakšnih 50%.

Hitre relacijske vožnje po AC okrog 9 litrov, na regionalkah, kjer hitrosti ne morejo biti tako visoke, pa 8 litrov.

Predator666 ::

Škoda Fabia se da dobit nova s konkretno opremo za 20k. Mi smo jo naročili prvi teden marca 2022 in prevzeli prvi teden junija 2022, kar je bilo ok.

hojnikb ::

skoda fabija je bil vcasih (no par let nazaj) avto za 8 jurjov.
#brezpodpisa

Utk ::

E36 z 2.8 motorjem in ročnim menjalnikom bo čiste mestne vožnje pil med 10 in 11 litri. Tvoja ocena je napačna za kakšnih 50%.

LOL. Morda po računalniku, ki laže za 50%.

hojnikb ::

10 litrov ciste mestne voznje zre ze kaksna stara 1.6 kanta.
M52 bo v mestu, če nisi glih stara mama k boza gas, pil defenitivno vec.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Utk ::

Pokaži, da vidim to čudo

Imaš različne, navadne sedeže, ki so enostavno malo ožji, da grejo v normalne (ne v cliota) avte 3 skupaj, in imaš dvojne, trojne, kjer čez celo zadnjo klop fukneš čez še eno "klop".

hojnikb ::

Utk je izjavil:

Bolje met 20k na rezervi, kot pa dat vse v kos ničvrednega pleha.

No no, sej ne kupujejo vsi rabljenih bmwjev :)

tudi mikrovalovk.. ups... mislim toyot ne ;)
#brezpodpisa

tony1 ::

hojnikb je izjavil:

10 litrov ciste mestne voznje zre ze kaksna stara 1.6 kanta.
M52 bo v mestu, če nisi glih stara mama k boza gas, pil defenitivno vec.


Zeh, 12 litrov mestne vožnje je pil E39 s par sto kilami teže več in avtomatikom...

hojnikb ::

Ja, če bozas gas in ce vidi se kaj druga kot stop&go traffic ;)
#brezpodpisa

tony1 ::

Utk je izjavil:

E36 z 2.8 motorjem in ročnim menjalnikom bo čiste mestne vožnje pil med 10 in 11 litri. Tvoja ocena je napačna za kakšnih 50%.

LOL. Morda po računalniku, ki laže za 50%.


"Kolk pa, dej napiši vsaj nekaj konkretnega, ali pa bodi tiho. Samo negiraš kar pišejo drugi." :))
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup avta za -+2000 evrov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
22125559 (3063) KTr1sk
»

Kateri avto za 7000€ (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
16716210 (7596) kixs
»

Nakup avtomobila do 10000eur

Oddelek: Na cesti
485620 (3737) Raptor F16
»

Nakup avtomobila! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
17019955 (14287) Vazelin

Več podobnih tem