» »

Mi band 7

Mi band 7

k4vz0024 ::

Forum naj bo namenjen Mi band 7 NFC.

Ima še kdo težavo povezljivost Mi band 7 z aplikacijo Mi Fitness 3. Aplikacija zazna Mi Band 7, vendar noče verificirati zapestnice. Je kdo rešil problem in kako?

k4vz0024 ::

Kako se Mi band 7 vklopi po shut downu?

jb_j ::

Mi Band 7 PRO,

naj bi bil popolna kopija FitBit Charge 5ke...........

Okapi ::

k4vz0024 je izjavil:

Forum naj bo namenjen Mi band 7 NFC.

Ima še kdo težavo povezljivost Mi band 7 z aplikacijo Mi Fitness 3. Aplikacija zazna Mi Band 7, vendar noče verificirati zapestnice. Je kdo rešil problem in kako?

Jaz imam Mi Band 7 povezan z Zepp Life (ex MiFit) in dela brez problemov. Kot sem malo bral po forumih, je Zepp Life boljši od Mi Fitness (ki je ex Xiaomi Wear).

Okapi ::

Okapi je izjavil:

Evo, po treh letih, ko sem imel na roki Mi Band 2, je danes poštar prinesel Mi Band 5. 36 evrov, kupljen na Amazon.de.

Pa da vidimo.;)

Evo, po dveh letih, ko sem imel na roki Mi Band 5, je včeraj poštar prinesel Mi Band 7. 54 evrov, iz Amazona.

Petka je sicer še čisto dobro delala, sedmico sem vzel bolj zato, ker si lahko privoščim, ne ker bi res rabil boljši trak. Ampak izboljšave so čisto koristne - malo večji zaslonček, več "skinov", merjenje kisika...

Dobra plat je to, da gre kljub malo večjemu zaslonu v pašček od petice. Ker imam še od petice par malo boljših od tistega plastičnega, ki pride zraven.

k4vz0024 ::

Je že kdo ugotovil, kako se jo po shut downu ponovno vklopi?

Je pa res dobra. Kupil sem jo prav zato, ker neprestano meri oksiginacijo in je zaslon dobro viden tudi ob sončnem vremenu.

Okapi ::

Na kabel ga moraš priklopit. Ti piše na zaslonu, ko greš v settings/system/shut down.

PeterZ ::

Uporablja kdo NFC plačevanje?
Katera verzija je prava, kje kupiti?

Karen ::

Jaz ima 6nfc verzijo. Gor od Mbills mastercard. Na njihovi strani imas navodila za linkanje, je pa simpl polinkat. Dela bp povsod kjer sem do zdaj placeval.

PeterZ ::

Ne najdem 7 NFC Global verzije, niti 6. Lahko kdo prilima povezavo do ustrezne verzije?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smart watch, kaj kupiti? (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Kaj kupiti
1078163318 (3791) GupeM
»

Mi Band 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11819537 (5846) OK.d
»

Mi Band 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
33755685 (21959) Kawl6
»

Fitness tracker zapetnica (in app) - kateri je najmanjše zlo?

Oddelek: Mobilne tehnologije
252525 (1587) Kvinta
»

Mi Band 2 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35974151 (32370) DarwiN

Več podobnih tem