» »

Prenos podatkov iz ure amazifit stratos 3 v telefon.

Prenos podatkov iz ure amazifit stratos 3 v telefon.

janko771 ::

Pozdravljeni rabim pomoč nekoga, ki ima izkušnje z uro Amazifit stratos 3 gre za zelo zmogljivo športno uro
Zanima me kako lahko za nazaj prenesem aktivnost v telefon ura mi pod določeno aktivnostjo omogoča expert in nekaj melje potem mi pa na uri napiše da jo naj priklopim na računalnik z usb kablom ki je zraven hja kaj pa potem .?
Ima kdo s tem izkušnje in rabil bi najbolj enostavno pomoč radi bi prenesel aktivnost ki mi kar nekaj pomeni saj sem prehodil 88 km
hvala za pomoč
jest

Moivre ::

Za prenos imaš app Amazfit, če ne želiš te obstajajo tudi druge. Mogoče noče prenesti, če imaš izklopljen GPS. Preko kabla z računalnika prenašaš zemljevide in glasbo, kolikor vem.

janko771 ::

jst mam aplikacijo zepp ki jo podpira tud strava glasbo hm ?? zemljevidi so vklopljeni v telefonu mislim lokacija gps
jest

Moivre ::

Se opravičujem appu je ime Zepp, potem ti mora aktivnost prenesti v telefon, podatke pa lahko izvoziš v appu.

janko771 ::

men je do zdej vse samo prenašalo to zadnjo aktivnost od včeraj mi pa enostavno noče presti in nimam pojma kaj bi moral storiti ker recimo garmin conect ti tud za dva dni nazaj prenese podatke iz naprav
ker na uri je vse lepo narjen kar se tiče te zadnje aktivnosti še zemljevid narisan ja to mi tud da opcijo da jih lahk izvozim samo kam ?? nekej dela potem pa mi napiše da lahko preko usb na računalnik tam pa spet tema ker ni nobene podpore kot samo zepp za telefon .
jest

buttcrack ::

če iz ure exportaš, se ti prenese .gpx na uro. prključi jo na komp in iz gpx mape presnemi gpx file in ga uvozi v stravo. včasih appu mal zabedira in je treba ročno.

janko771 ::

sej ta gpx mam na compu se da to na stravo kar iz brskalnika na kompu pol
hvala
jest

janko771 ::

prenesel gpx file v stravo sam strava je čist zmedla stvar 3 km manj višino skor za 800 m manj sam čas hoje je kar za 5 ur boljši se mi zdi da je blo ene 3 ure manj potem da smo imeli najhitrejši kilometer 3.min 43 sekund haha sej zmeljevid je pa točn baterije na uri mi je ostalo še za 25 % tko da sama ura je top za tak denar :)
hvala za pomoč :)
jest

buttcrack ::

višince lahko "popraviš" preko ... in adjust elevation. ostalo pa je žal tako kot je... včasih slab signal malo nagaja.

janko771 ::

hvala hvala sem popravil višince in so isti kot na uri stratos 3
zdj jih je 5120 m vzpona blo :)
jest


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smart watch, kaj kupiti? (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Kaj kupiti
1078162468 (2941) GupeM
»

Katera pametna športna ura ?

Oddelek: Kaj kupiti
2310473 (7964) Sharp999
»

Endomondo vs. Strava (Free)

Oddelek: Programska oprema
344556 (2791) buttcrack
»

Endomondo se poslavlja! Alternative?

Oddelek: Programska oprema
333656 (2143) ahac

Več podobnih tem