» »

Sberbank propadla?

Sberbank propadla?

««
8 / 8
»
»»

Mare2 ::

bbbbbb2015 je izjavil:

Kebo je izjavil:

jocoj je izjavil:

Od kje ti ta ideja? V poročilu lepo piše, da jih do 100.000 EUR bo pokrila.

Ja, do 100.000 ampak od cca 1 milijarde prihrankov na banki jih ta shema pokrije samo 900 milijonov, ostalih 100 milijonov pa so vloge podjetij ali vloge čez 100K. Verjetno bodo nekaj dobili iz stečajne mase, vsega pa ne.


Potem je bilo pa z banko nekaj narobe. Bodisi so že prej imeli zelo slabe bilance. Banka gre eventuelno v likvidacijo. Dopuščam možnost, da je bila banka so-so, pa se je zgodil bank run in so postali insolventni. Vendar če je tako, bi že prvi dan morali ustaviti poslovanje.

Pa četudi se je zgodil bank run, bi jim ECB morala pomagati. Kaj pa vem, morda jim pa ECB oz. narodna banka ni smela pomagati.

Lepo so fentali Ruse.


Vse te informacije so zgolj zato, da Rusi v končni fazi dobijo čim manjšo kupnino. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

fikus_ ::

bbbbbb2015 je izjavil:

Kebo je izjavil:

jocoj je izjavil:

Od kje ti ta ideja? V poročilu lepo piše, da jih do 100.000 EUR bo pokrila.

Ja, do 100.000 ampak od cca 1 milijarde prihrankov na banki jih ta shema pokrije samo 900 milijonov, ostalih 100 milijonov pa so vloge podjetij ali vloge čez 100K. Verjetno bodo nekaj dobili iz stečajne mase, vsega pa ne.


Potem je bilo pa z banko nekaj narobe. Bodisi so že prej imeli zelo slabe bilance. Banka gre eventuelno v likvidacijo. Dopuščam možnost, da je bila banka so-so, pa se je zgodil bank run in so postali insolventni. Vendar če je tako, bi že prvi dan morali ustaviti poslovanje.

Pa četudi se je zgodil bank run, bi jim ECB morala pomagati. Kaj pa vem, morda jim pa ECB oz. narodna banka ni smela pomagati.

Lepo so fentali Ruse.


SLO Sberbank je bila v dobri kondiciji. Nobena banka ne more v nekaj dneh izplačat vseh depozitov. Če se ne motim, morajo imeti 30% pokritje (bo kdo drug točno povedal), ostalo so krediti in druge finančne zadeve.
NLB je poceni dobila banko v dobri kondiciji, samo preprečiti morajo beg komitentov, ampak mislim da to ne bo problem, ker ima večina komitenov tudi kredite. Vsako prestrukturiranje kredita pa stane in če ne dobiš precej bolj ugodnih pogojev, se ne splača.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Utk ::

Vse te informacije so zgolj zato, da Rusi v končni fazi dobijo čim manjšo kupnino. :)

Če bi čakali še par dni, ne bi bilo nobene kupnine, ki je bi Rusi lahko dobili, ker bi ljudje pozaprli račune, spucali denar, banka bi šla pa direkt k vragu. Tisti, ki imajo kredite, ne morejo pobegnit, ampak ne moreš imet kup kreditov in prazne račune.

Telbanc ::

https://www.index.hr/vijesti/clanak/rba...

""RBA se oglasila priopćenjem za javnost zbog, kako navode, "pojačanog interesa medija vezanog uz Raiffeisen Bank International i njegovu izloženost na ruskom i ukrajinskom tržištu te povezanost s našom lokalnom RBA bankom u Hrvatskoj". "Šaljemo reagiranje s ciljem pojašnjenja međusobnih odnosa i naglaska na neometano i normalno poslovanje RBA banke u Hrvatskoj.""

Recimo Raiffeisen Banka je zgleda precej izpostavljena na ruskem in ukrajinskem trgu.

Tole bo zgleda še zanimivo. Sploh za tiste ki imajo vloge v bankah. Hočem rečt, da na hrvaškem že pomirjajo ljudi, ker če pride do bankruna, bo štala tud pr nas.

Rusija je dons nehala odplačevat kredite, tko da bo vsesorta. Tale bankica iz Rusije ne bo dobla vun keša.

No sicer pišejo..""Upravo zato možemo sa sigurnošću potvrditi kako je novac i imovina naših klijenata u Hrvatskoj sigurna."":D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Telbanc ::

Ker je evropa udarla po ruskih bankah, bo verjetno zaj Rusija storila enako, ali pač ne ?8-)
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Mr.B ::

Telbanc je izjavil:

Ker je evropa udarla po ruskih bankah, bo verjetno zaj Rusija storila enako, ali pač ne ?8-)

Ne,
Še vedno mora plačati, in za to ima rezervo cca 700 mijard resne valute (ne rubljev).
Seveda pa lahko reče, da plačila za energente sprejema samo v kitajski valuti.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

starfotr ::

Sedaj se bo imenovala N banka.

https://www.blog.uporabnastran.si/2022/...

Telbanc ::

Mr.B je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Ker je evropa udarla po ruskih bankah, bo verjetno zaj Rusija storila enako, ali pač ne ?8-)

Ne,
Še vedno mora plačati, in za to ima rezervo cca 700 mijard resne valute (ne rubljev).
Seveda pa lahko reče, da plačila za energente sprejema samo v kitajski valuti.


https://twitter.com/Navsteva/status/149...

"Andrei Martyanov: nationalization of Western assets expected, Duma already discussing it, Putin will sign"
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Mr.B ::

Telbanc je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Ker je evropa udarla po ruskih bankah, bo verjetno zaj Rusija storila enako, ali pač ne ?8-)

Ne,
Še vedno mora plačati, in za to ima rezervo cca 700 mijard resne valute (ne rubljev).
Seveda pa lahko reče, da plačila za energente sprejema samo v kitajski valuti.


https://twitter.com/Navsteva/status/149...

"Andrei Martyanov: nationalization of Western assets expected, Duma already discussing it, Putin will sign"

In kaj si hotel povedati ? da bo v rubplih plačeval uvoz ko bo zasegel zahodno "vpiši poljubno" ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

D3m ::

Zakaj naj bi US sankcioniral Indijo?

Pa kaj pol, če so nevtralni.
|HP EliteBook|R5 6650U|

tomlin ::

In?, bo udarila po evropskih bankah, haha?:D:))

HBPJ-hvala bogu petek je!
&HBSPJ-hvala bogu Sberbank propadla je!


Telbanc je izjavil:

Ker je evropa udarla po ruskih bankah, bo verjetno zaj Rusija storila enako, ali pač ne ?8-)

sbawe64 ::

Kako lahko kupiš banko v 2 dneh ??
Ponavadi je prvo temeljiti pogled poslovanja...
In to za celih 5 milijonov eur (po ajpesu ima banka osnovni kapital 133 milijonov eur).


Kot da je bilo vse skupaj vnaprej pripravljeno.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Kebo ::

Predsednik uprave NLB je rekel na Odmevih, da so se pogajali samo z enotnim odborom za reševanje bank, zanimalo jih je predvsem to, da bodo banki zagotovili zadosti likvidnosti, cena je bila bolj kot ne simbolična. Pač vzeli so rusom banko, ker ji sami niso uspeli zagotoviti zadosti kapitala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kebo ()

dnsd ::

STASI ::

sbawe64 je izjavil:

Kako lahko kupiš banko v 2 dneh ??
Ponavadi je prvo temeljiti pogled poslovanja...
In to za celih 5 milijonov eur (po ajpesu ima banka osnovni kapital 133 milijonov eur).


Kot da je bilo vse skupaj vnaprej pripravljeno.

Ni bilo samo 5mil. S prevzemom je NLB zagotovil tudi likvidnost Sberbanke.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

LeQuack ::

A imajo tuji lastniki NLBja sploh kakšen vpliv pri vodenju ali še vedno država vse vodi iz ozadja?
Quack !

zpza ::

Pod tole temo kar bi vprašala komitente zdaj Nbanke, a mi lahko poveste - imate v spletni banki na voljo že izpisek za pretekli mesec? A vam ga izpiše?
In še koliko časa navadno traja da je izpisek za pretekli mesec na voljo v spletni banki - če mi lahko poveste iz izkušenj? Ali je to takoj prvega ali traja več dni?
Najbolj me pa zanima, če vam zdaj deluje prikazovanje izpiskov v spletni banki?

Hvala

nejc_nejc ::

Evo
Probal pred 10 min in normalno dela. Smo pa 3. v mesecu in ne vem če je bilo 2 dni nazaj.
Sicer pa imaš "promet" in vse vidiš.

zpza ::

nejc_nejc je izjavil:

Evo
Probal pred 10 min in normalno dela. Smo pa 3. v mesecu in ne vem če je bilo 2 dni nazaj.
Sicer pa imaš "promet" in vse vidiš.

Iskrena hvala

jocoj ::

Lahko si nastaviš opomnik in boš dobil email ali sms, ko bo na voljo izpisek za pretekli mesec.

zpza ::

evo spet jaz... saj ni toliko tezava v preverjanju, kot bolj v tem, da vem ali samo mene nekdo tralala ali vsi dobivate tako pozno...
prejsni mesec ko ste vi ze imeli izpisek, ga jaz nisem se 4 dni, ko ste ga nekateri tu se ocitno imeli... sem pa nova na tej banki in vedno bolj razocarana

zdaj pa me zanima za ta mesec
ali ze imate obračunane in otegnjene mesecne stroske vodenja (pri prejsnji b. sem jih inela vedno tocno na zadnji dan v mesecu, sorodnica pri se eni drugi banki enako... vedno gre denar dol in odliv zabeležen zadnji dan v mesecu)... tukaj pa niti strosek se 4. ni odtegnjen ne nic...

in ali ze imate izpisek

jaz nimam se vedno nic od tega... to mi je tako cudno, da se niti 4. v mesecu niso otegnjeni stroski vodenja

WizzardOfOZ ::

jaz bi na tvojem mestu šel na poslovalnico in vprašal. Lahko je kdo na okencu zaj*bal, pa se bo kaka napaka še kje drugje pokazala.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

zpza ::

Komitenti N banke... povejte prosim vam dela mobilna in spletna banka.
Hvala

meni ne dela nic

Sparkxl ::

Mobilna pravi da je prišlo do tehnične napake. Dopoldne je še delalo

zpza ::

tudi meni tako napiše, tud spletna banka ne dela stran- ce jo hoces odpret pise nek status http 404 not found

neverjerni so malodane vsaj vikend posodabljajo nekaj mobilno banko in je nedostopna kao v imenu napredovanja in vrhunskosti storitev... potem jim pa nic ne dela...

lithium ::

Sem poskusil in meni dela oboje.
Neuradni Telemach forum https://red-pill.eu/forum070
««
8 / 8
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera banka? (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
469140541 (3792) TrumpDonald
»

Delavska hranilnica (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
837184532 (4957) V-i-p
»

Menjava banke (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16629162 (12258) nejc_nejc
»

Katera je najugodnješa banka v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9228771 (23136) šernk
»

Dobra izbira banke za spletno bančništvo

Oddelek: Loža
4615682 (13536) ...:TOMI:...

Več podobnih tem