» »

Mehanik za motor na terenu Savinjska regija

Mehanik za motor na terenu Savinjska regija

Joze1982 ::

Pozna kdo koga ki bi pride tudi domov da bi mi zamenjal na skuterju akomulator , piaggio amalfi x9?, letnik 2002. v akomulator je treba vliti še priloženo kislino v celice. sem iz celjskega konca.

lolipop2 ::

Joze1982 je izjavil:

Pozna kdo koga ki bi pride tudi domov da bi mi zamenjal na skuterju akomulator , piaggio amalfi x9?, letnik 2002. v akomulator je treba vliti še priloženo kislino v celice. sem iz celjskega konca.


Zagrad 84. Tam je bil en, ko preide na dom. Nimam pa več kontakta. Tik ob progi je doma.

To je tel od sosednje hiše, ko imajo isto dvorišče. Verjetno se poznajo, pa lahko preveriš 070 707 010

Joze1982 ::

dobil številko. hvala

lolipop2 ::

Joze1982 je izjavil:

dobil številko. hvala


Naj fajn zrihta!

hojnikb ::

pa to lahk nardis sam, ce nimas dveh polomljenih rok.
#brezpodpisa

Vuli ::

uh, ta bo pa težka.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|64GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

dreta ::

hojnikb je izjavil:

pa to lahk nardis sam, ce nimas dveh polomljenih rok.


Ti si tako poln samega sebe da niti ne pomislis da imam lahko kdo kaksno pomankljivost zaradi katere isce pomoc.

hojnikb ::

dreta je izjavil:

hojnikb je izjavil:

pa to lahk nardis sam, ce nimas dveh polomljenih rok.


Ti si tako poln samega sebe da niti ne pomislis da imam lahko kdo kaksno pomankljivost zaradi katere isce pomoc.

Pa če prav piše v prvem postu, da bi rad nekoga k bi menju akku. To so dobesedno 4 vijaki da dobiš ven in potem še vlit tisto kislino not (je vse prpravljen, tko da je dead simple). Kar ni nič čudnega, ker na teh skuterjih redko, da akku zdrzi več k par let.

Tko da ja, za en akku pa res ne rabiš mehanika. A k ti zmanjka vitreksa v avtu, tut kličeš na pooblaščenca, da ti ga nalijejo not?
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Joze1982 ::

imaš ti cajt hojnikhb?

un se ne ukvarja s piaggoti samob z japonci ta iz zagrada.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Joze1982 ()

solatko ::

hojnikb - Fino se je lotit kakršnega koli popravila, če nimaš pojma in nimaš nobenega orodja. Sosedu je najprej padla v ohišje ena matica nato še druga, žici tako kratki, da komaj natakneš na klemo in, če mu nebi pomagal z magnetno palico, brez obiska servisa nebi naredil nič.

Tudi za vitrex grejo nekateri vsaj na pumpo, da jim tam nalijejo not. Ti si vse preveč pameten, spoznaš se na vse kot Marica na krivi qurac, rodil si se pameten in nimaš problemov, razen PNG.

Ne da se ti dopovedat, da so na svetu tudi ljudje, ki niso tako pametni, priročni in iznajdljivi, kot je vaša gnada.
Delo krepa človeka

Hemi426 ::

Fantje, vsi mi ste mu konstruktivno odgovorili, hvala!
Zadnjič je kolega potegnil iz garaže, očetovega Golfa 2.

Nikoli več ne bomo hodili k sosedom po nasvete za avto.

Konec neke ere

hojnikb ::

solatko je izjavil:

hojnikb - Fino se je lotit kakršnega koli popravila, če nimaš pojma in nimaš nobenega orodja. Sosedu je najprej padla v ohišje ena matica nato še druga, žici tako kratki, da komaj natakneš na klemo in, če mu nebi pomagal z magnetno palico, brez obiska servisa nebi naredil nič.

Tudi za vitrex grejo nekateri vsaj na pumpo, da jim tam nalijejo not. Ti si vse preveč pameten, spoznaš se na vse kot Marica na krivi qurac, rodil si se pameten in nimaš problemov, razen PNG.

Ne da se ti dopovedat, da so na svetu tudi ljudje, ki niso tako pametni, priročni in iznajdljivi, kot je vaša gnada.


hudica no, govorimo o zamenjavi enga 2 kilograma tezkega akkuja z 2 vijakim, ne faking operaciji motorja. A je folk danes res _tako_ smotan al kaj??

Res adijo pamet. But then again, iz tvojih ust me to ne preseneca.

Joze1982 je izjavil:

imaš ti cajt hojnikhb?

un se ne ukvarja s piaggoti samob z japonci ta iz zagrada.

Mislim, en akku menjat pa mislim da mu tut nebo izpod časti, sj ni to kompletna obnova agregata8-O

Taksno stvar bi ti se verjetno v trgovini kjer si kupo akku zamenjal, ce bi jih zelo lepo prosu.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

matobeli ::

Kakšna baterija za vraga pa je to da moraš sam kislino not nalivat?

hojnikb ::

matobeli je izjavil:

Kakšna baterija za vraga pa je to da moraš sam kislino not nalivat?


prakticno vsaka vrla baterija za motorje je taksna, k iz fabrike ne pride aktivirana in mors ti vlit kislino v njo. Je pa narejeno dead simple, taksno zadevo porines v samo baterijo, in se kislina sama zlije not, spill free.

#brezpodpisa

matobeli ::

Zanimivo, se vidi da nimam motorja. Sem bil prepričan da danes pridejo vse baterije že zapečatene.

Ajd, tud men se sliš da menjava ne bi smela bit težja od parkrat obrnit malvečji šraufenciger.

Po drugi strani pa poznam kup ljudi ki se nikoli ne bi spravli menjat akkuja v svojem avtu, tko da...

Mrbit AMZS članstvo pa pokličeš da je motor crknil?

hojnikb ::

matobeli je izjavil:

Zanimivo, se vidi da nimam motorja. Sem bil prepričan da danes pridejo vse baterije že zapečatene.

Ajd, tud men se sliš da menjava ne bi smela bit težja od parkrat obrnit malvečji šraufenciger.

Po drugi strani pa poznam kup ljudi ki se nikoli ne bi spravli menjat akkuja v svojem avtu, tko da...

Mrbit AMZS članstvo pa pokličeš da je motor crknil?

nazalost ne. shelf life teh baterij je precej bedn, zato so pa out of the box brez kisline.
#brezpodpisa

feryz ::

Če se mehanik na terenu vsaj malo ceni, ga bo opizdil za 100 evrov plus ddv. Za 10 minut dela.
Kar je popolnoma legitimna in logična cena. Zdaj naj se pa vsak sam zamisli, če mu je to toliko vredno.

Joze1982 ::

en šrauf na plastiki zadaj skuterja kjer bi moral dol odšraufat nosilec kovčka je navoj hin in tud s kleščami ne gre. Drugač ne dobiš akomulatorja ven.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri akumulator za avto? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
29739662 (16393) m0LN4r
»

Preprost, tih UPS-pomoč!

Oddelek: Kaj kupiti
92661 (2234) misek
»

akumulator dci1.5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5519723 (14981) tireleap
»

Solarni akumolator

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
193170 (2358) andromedar
»

Menjava baterij v baterijskem vrtalniku

Oddelek: Loža
349551 (8844) einstein :P

Več podobnih tem