» »

Dostava hrane v nebo

Dostava hrane v nebo

VladoCetnik ::

Roke si je umil pa nazadnje zjutraj ko je ce je si umival cekane, cel dan goni kolo presvican od strank do strank :))

OrkAA ::

Pri taki domišljiji ti sploh jest ne rabiš. Si lahko kar zamisliš kako ti deviška hrana leti v usta in si srečen? :)

maticb492 ::

VladoCetnik je izjavil:

Roke si je umil pa nazadnje zjutraj ko je ce je si umival cekane, cel dan goni kolo presvican od strank do strank :))


Kravica, ki je bil napumpana za antibiotiki pred zakolom, ker je živela v 1x2m boxu polna odprtih ran, za tvoj steak, je pa vse ok? Moti te pa švic dostavljalca na embalaži hrane lol.

My god, kak selective cognitive dissonance imate eni :D
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

FireSnack ::

Razvadili so vas s to raznoliko ponudbo vsak dan. Za malico ti je dodeljeno 6€ in da daš 12€ za Glovo vsak dan je pač nadstandard. Moj standard je še vedno 2x žemlja in 10 dek posebne. Cirka 1€, če si privoščim še jogurt pa 1,3€. Če se grem zdravo pa malo solate in fižol. Cirka 0,8€.
Preprodajalec NFT umetnin

VladoCetnik ::

FireSnack je izjavil:

Razvadili so vas s to raznoliko ponudbo vsak dan. Za malico ti je dodeljeno 6€ in da daš 12€ za Glovo vsak dan je pač nadstandard. Moj standard je še vedno 2x žemlja in 10 dek posebne. Cirka 1€, če si privoščim še jogurt pa 1,3€. Če se grem zdravo pa malo solate in fižol. Cirka 0,8€.



Ajoj bogi res ce se nisi zlagal

ales85 ::

FireSnack je izjavil:

Razvadili so vas s to raznoliko ponudbo vsak dan. Za malico ti je dodeljeno 6€ in da daš 12€ za Glovo vsak dan je pač nadstandard. Moj standard je še vedno 2x žemlja in 10 dek posebne. Cirka 1€, če si privoščim še jogurt pa 1,3€. Če se grem zdravo pa malo solate in fižol. Cirka 0,8€.

Kje pa dobiš dve žemlji in 10 dag posebne za €1?

PS: Manjka ti malo sira :D

maticb492 je izjavil:

VladoCetnik je izjavil:

Roke si je umil pa nazadnje zjutraj ko je ce je si umival cekane, cel dan goni kolo presvican od strank do strank :))


Kravica, ki je bil napumpana za antibiotiki pred zakolom, ker je živela v 1x2m boxu polna odprtih ran, za tvoj steak, je pa vse ok? Moti te pa švic dostavljalca na embalaži hrane lol.

My god, kak selective cognitive dissonance imate eni :D

My god, kako smo eni pametni, ko znamo malo po angleško napisati :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ales85 ()

RUSSIAftw ::

Jaz pa sploh ne jem. Slabiči.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RUSSIAftw ()

ales85 ::

RUSSIAftw je izjavil:

Jaz pa sploh ne jem. Slabiči.

Smoothie FTW? :D

maticb492 ::

ales85 je izjavil:


My god, kako smo eni pametni, ko znamo malo po angleško napisati :))


Anede, 200IQ 8-)
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

FireSnack ::

VladoCetnik je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Razvadili so vas s to raznoliko ponudbo vsak dan. Za malico ti je dodeljeno 6€ in da daš 12€ za Glovo vsak dan je pač nadstandard. Moj standard je še vedno 2x žemlja in 10 dek posebne. Cirka 1€, če si privoščim še jogurt pa 1,3€. Če se grem zdravo pa malo solate in fižol. Cirka 0,8€.



Ajoj bogi res ce se nisi zlagal

Jaz sem car, ti si bogi ker si si včeraj naredil nov račun da bi napisal nekomu "Bogi si".
Preprodajalec NFT umetnin

c3p0 ::

Doma skuhaš riž, čičeriko, fižol, grah ipd. (nekaj od tega) za celi teden in potem kombiniraš v razne jedi. Juho enako skuhaš za cel teden. Trenutno je ogromno domače zelenjave. Da bi ob tem obilju natepaval sendviče...

V manjših mestih je tudi Wolt bolj ubog, tistih par opcij, pa še to največ junka (McD, pizza, hipster burger, ocvte opcije).

BuDi79 ::

c3p0 je izjavil:

Doma skuhaš riž, čičeriko, fižol, grah ipd.


samo še v jame se preselimo nazaj pa bo.

btw.
https://n1info.si/novice/slovenija/mcdo...

predi ::

LeQuack je izjavil:

Jankovič je začel gonjo proti kolesarjem, specifično je začel z Wolt/Glovo kolesarji. Ampak vemo da sovraštvo kolesarjev združuje veliko Slovencev v mislih, tako da ne bo daleč ko bo vsak svoboden človek moral nositi številko.
Pozoren bralec bo opazil, da npr. divjanje dostavljavcev z avti ni omenjeno, da ne rečem ostalih dostavnih služb in kombijev, ki vemo da zmeraj parkirajo kar na pločniku ali travah direktno pred vhodi blokov.

"Dostavljalci bodo morali po novem imeti na torbi številko. Če bo dostavljavec divjal, ga bodo lahko ostali udeleženci v prometu prijavili, sledila bo identifikacija in lahko tudi kazen."
https://www.24ur.com/novice/slovenija/k...

Pričakujem sedaj komentarje v stilu:
"Prav ima, ti kolesarji so divjaki!"
"Še ostale kolesarje je potrebno kaznovat!"
"Zanč mi je en dostavu hrano in sploh ni bla topla!"

Mene zanima sedaj za tiste ki naročate preko Glovo/Wolt, ali ste pripravljeni "financirati" ta Jankovičev podvig:
- ali ste pripravljeni dlje čakati na hrano, npr. namesto pol ure mogoče eno uro?
- ali ste pripravljeni plačati dražjo dostavo, ki bo sedaj mogla biti zaradi počasnejših naročil?


Tudi sam vozim za Wolt in ni res, da moramo hiteti. Tisti, ki hiti, hiti zaradi pohlepa in ne zaradi "minimalnega" zasluzka za prezivetje. Veliko nas si tudi ne zeli klasicne zaposlitve, ker bi nam to prineslo nizje neto dohodke ter obvezno prisotnost na delu 40h/teden. Vecina nas to delo jemlje tako, kot je bilo namenjeno: kot priloznostno delo in nikakor prekarno. Nekateri nabirajo jabolka, mi pac dostavljamo. Ce si nekdo zeli delovnega razmerja in ziveti zgolj od dostavljanja, naj se zaposli na posti ali v kaksni restavraciji. Sindikati prosim, ne nam uniciti tega sistema! Verjamem pa, da bi nekateri dostavljalci zeleli prejemati take dohodke kakor sedaj in biti zaposleni z vsemi pravicami in povrhu se ohraniti tak delovni cas, da delas koliko ur hoces, kadar hoces. eeee to pa ne gre.

LP,

zadovoljen Wolt dostavljalec, ki spostuje CPP ne glede na prevozno sredstvo
To je komentar nekoga, ki trdi, da dejansko dostavlja za Wolt. Če lahko on spoštuje predpise, jih lahko tudi drugi. S svojo potuho lahko torej mirno od*ebeš, kar se mene tiče.

ales85 ::

ker bi nam to prineslo nizje neto dohodke ter obvezno prisotnost na delu 40h/teden.

Sicer smiselno napisan komentar ampak, če to dejansko drži, da ga večina jemlje kot priložnostno delo, za takšne ne bi bila obvezna prisotnost 40h/teden, če to že sedaj ni.

c3p0 ::

Sindikati si bi še tu radi omastili brke.

c3p0 ::

BuDi79 je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Doma skuhaš riž, čičeriko, fižol, grah ipd.


samo še v jame se preselimo nazaj pa bo.


Sem mislil, da ste ravno v jamah najraje grillali.

redtech ::

Ali kdo dela Wolt, Glovo?

Ta komentar drži ali ne? (Če res toliko prometa lahko naredi)

Z 2000eur prometa ima dostavljalec z normiranim spjem med 1100 in 1400 eur cistega. Odvisno od vozila. Na letni ravni je to med 13200eur in 16800eur. Za 12 mesecev dela, brez bolniske in dopusta. Medtem tisti na minimalcu dobijo cca 10000eur za 11 mesecev dela.

Ni vse zlato kar se sveti. Ja, to delamo predvsem zaradi fleksibilnega urnika. Komot pa bi se zaposlili drugje za visji neto/h.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: redtech ()

ZveeZ ::

redtech je izjavil:

Ali kdo dela Wolt, Glovo?

Ta komentar drži ali ne? (Če res toliko prometa lahko naredi)

Z 2000eur prometa ima dostavljalec z normiranim spjem med 1100 in 1400 eur cistega. Odvisno od vozila. Na letni ravni je to med 13200eur in 16800eur. Za 12 mesecev dela, brez bolniske in dopusta. Medtem tisti na minimalcu dobijo cca 10000eur za 11 mesecev dela.

Ni vse zlato kar se sveti. Ja, to delamo predvsem zaradi fleksibilnega urnika. Komot pa bi se zaposlili drugje za visji neto/h.

Verjetno, da ja.
Od 2k odstejes prispevke, akontacijo in morebitne stroske (gorivo, amortizacija in vzdrzevanje vozila, okvare..).
1400 je se zelo optimisticno imho
Jaz s popoldancem ter z zelo varcnim vozilom, sem imel pri 2k prometa cca 1.6k cistega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZveeZ ()

Truga ::

wtf kaksno gorivo, valda to z biciklom vozis

ZveeZ ::

Truga je izjavil:

wtf kaksno gorivo, valda to z biciklom vozis

Z biciklom nisi konkurencen. Sem vozil tudi z biciklom pa se ni izslo:)

LeQuack ::

A teh 30 dodatnih centov ki jih zdaj Glovo/Wolt računata vsakič je zaradi Jankovičevih številk na torbah?
Quack !

VelkBla ::

LeQuack je izjavil:

A teh 30 dodatnih centov ki jih zdaj Glovo/Wolt računata vsakič je zaradi Jankovičevih številk na torbah?


Na katero osnovo? Mogoce so podobno politiko zaracunavanja izbrali kot je imelo podjetje Mimovrste.

LeQuack ::

Ne vem, ampak to zdaj oba ponudnika zaračunavata poleg dostave.

Na Wolt piše:
Service fee - Helps us improve our delivery service further by bringing you new features to enjoy and providing exceptional customer support.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

Gagatronix ::

Glovo in Wolt sta samo posrednika, jasno da si bosta odrezala kos pogace.

Poklices direktno v restavracijo in narocis. Pride ceneje.

mr_chai ::

Gagatronix je izjavil:

Glovo in Wolt sta samo posrednika, jasno da si bosta odrezala kos pogace.

Poklices direktno v restavracijo in narocis. Pride ceneje.


Saj si že tako ali tako odrežeta od cene naročila. In to je krepko več kot teh 30 centov :)) To je samo en prdec v papir. Nič.

Tudi ne verjamem, če drži to kar si napisal. Sem že kdaj kam poklical, pa sem dobil ali enako ceno ali pa celo dražje. Mogoče če pokličeš ob določenih urah, če so kakšne akcije.

LeQuack ::

Ja in ni več veliko restavracij, ki sploh še imajo svojo dostavo s svojimi avtomobili.
Quack !

Spura ::

Pac poslovni model Uber, prletis z denarjem, naredis dumpinske cene, delas ful minusa, unicis vse kar obstaja, tvojo izgubo subvencionirajo investitorji, potem ko si edini oz. market leader, stisnes potrosnika in (najete, ne zaposlene) delavce in zasluzi. Ko je Uber zacel si lahko dobil prevoz cel pol Los Angelesa za $3.5, zdej ko so zjebal ostale, majo pa vozniki cel kup mikrooptimizacij proti njim pa tudi uporabniki. Zdej lepo delajo machine learning modele ki ubistvu kalkulirajo koliko lahko najmanj ponudijo vozniku, da bo vzel voznjo in koliko lahko najvec zaracunajo stranki, da bodo sprejel. Vidijo, da se nahajas v nekem bednem predmestju sredi noci, in po tvojem osebnem profilu vidijo, da skoraj vedno vzames, pa ti bodo navili ceno. Lahko googlas clanke o tem kako razlicni ljudje za isto furo dobivajo zelo razlicne cene.

Teli ponudniki dostave pa so ista zgodba, zdej ti bodo dostavljali en kuli iz merkatorja za 1 euro, cez cas bo pa drugace. V koncni fazi, vsak 1%, ki ga pridobijo s personalizacijo cen in placil se jim zelo pozna, in oni imajo power, ker so tisti clen v verigi z vsemi informacijami, kupec in dostavljalec pa samo vidita cifro od ponudbe in zdej sprejmi ali pa ne.

ZveeZ ::

Spura je izjavil:

Pac poslovni model Uber, prletis z denarjem, naredis dumpinske cene, delas ful minusa, unicis vse kar obstaja, tvojo izgubo subvencionirajo investitorji, potem ko si edini oz. market leader, stisnes potrosnika in (najete, ne zaposlene) delavce in zasluzi. Ko je Uber zacel si lahko dobil prevoz cel pol Los Angelesa za $3.5, zdej ko so zjebal ostale, majo pa vozniki cel kup mikrooptimizacij proti njim pa tudi uporabniki. Zdej lepo delajo machine learning modele ki ubistvu kalkulirajo koliko lahko najmanj ponudijo vozniku, da bo vzel voznjo in koliko lahko najvec zaracunajo stranki, da bodo sprejel. Vidijo, da se nahajas v nekem bednem predmestju sredi noci, in po tvojem osebnem profilu vidijo, da skoraj vedno vzames, pa ti bodo navili ceno. Lahko googlas clanke o tem kako razlicni ljudje za isto furo dobivajo zelo razlicne cene.

Teli ponudniki dostave pa so ista zgodba, zdej ti bodo dostavljali en kuli iz merkatorja za 1 euro, cez cas bo pa drugace. V koncni fazi, vsak 1%, ki ga pridobijo s personalizacijo cen in placil se jim zelo pozna, in oni imajo power, ker so tisti clen v verigi z vsemi informacijami, kupec in dostavljalec pa samo vidita cifro od ponudbe in zdej sprejmi ali pa ne.


Nekaj podobnega ze uveljavlja Wolt.
Menim, da si je pocasi ze ustvaril monopolni polozaj in sedaj lahko mirno visa cene in niza placila.
Dostavljalci so ze malenkost manj placani (nov model placila), lokali porocajo o cca 25% commission (verjetno je odvisno od velikosti lokala, mcdonalds ima verjetno nizjo "ceno"), kupcu pa so zaceli zaracunavat ta service fee, kateri je viden sele, ko zeli zakljucit nakup.
Nekako je smiselno, da so tako naredili, saj kupci dosti lazje zapravijo razpršenih 5€ (3.7€ visja cena hrane, 1€ dostava, 0.3€ fee) kakor, da bi placali realno ceno hrane in 4€ dostave. Kar glava ne ve, srce ne boli:)

Magic1 ::

Sem uporabljal občasno oba, zdaj že par mesecem nisem naročil nič. Glasujte s denarnico.
Magic

Spura ::

Jst sm pa presenecen kolk jim laufa. V zadnjih 4 letih sem zivel na dveh lokacijah in so skos prihodi teh dostav. To odpres smetnjak zraven blokov je sama dostava notri. Sploh mulci v dvajsetih zgleda ne znajo dost kuhat so smetnjaki polni mcdonalds dostave.

Ganon ::

Pa ste res zadovoljni s postano hrano? Zadnjič sem pri Woltu izkoristil ponujeni bonus in naročil pico iz bližnje picerije. Pripeljal jo je z avtomobilom, v tisti revni torbi. Ko sem odprl škatlo, je bila že skoraj hladna. Nikakršna. Niti cent ni vredna dostava, kaj šele hrana.

Spura ::

Ganon je izjavil:

Pa ste res zadovoljni s postano hrano? Zadnjič sem pri Woltu izkoristil ponujeni bonus in naročil pico iz bližnje picerije. Pripeljal jo je z avtomobilom, v tisti revni torbi. Ko sem odprl škatlo, je bila že skoraj hladna. Nikakršna. Niti cent ni vredna dostava, kaj šele hrana.

Za burger pa pomfri mi je ok. Pica je bl zajebana, sploh te "prave" napoletanske.

Glugy ::

Mah to bi mogl prepovedat ravno tako kot Uber. Če ne zarad druzga že zato ker so preveč monopolistično in premalo konkurenčno naravnani. Drgač kar se mene tiče če bi sam nase gledal me boli k.. ker nikol ne naročujem hrane domov. Se mi zdi že to da kupiš v restavraciji ko fizično greš tja izguba dnarja ( mogoče da je kak poseben dogodek kot izjema ). Kupiš v trgovini narediš sam pa se nagradiš z denarjem ki ga prihraniš. Časovno na uro zaslužiš več pa še deluješ iz principa ker ne podpiraš predrzno dragih praks plenilskih podjetij. Evrčko za pizzo še kak evrčko za dodatke na pizzi kak evrček za elektriko ki jo daš za peko pizze. Ma ni da ni da pod 5 evrov pridš vseskp na izi tud če nardiš dve mali pizzi ( zmzrnjene pizze ) oz eno veliko ki jo od začetka narediš. Kok so pa zdej pizze če jih naročiš ? po 10 evrov takoj. še enkrat tok. po tamalem. in to čist osnovne margarite brez dodatkov. Ne vzame ti eno uro dela, prej 30-40 min če smo pesimistični in nespretni ...nagradiš se pa z 5+ evrov prihranka.

Mislim...5 evrov na 30 min..je 10 evrov na uro. Lahko da je moja groba ocena pregroba ampak drgač pa ni švoh plača iz prihranka. Pa če je vsakič po 5 evrov ..se kr luštno nabere kupček prihranjenega denarja.

Naročanje na delovno mesto se mi zdi pa mal mim...zakaj bi užival v hrani med delovnim časom..a ni boljš da poješ neki za silo da ti ne kruli želodec ( če že res ne zdržiš drgač ) pol k pa prideš domov se pa nagradiš z enim poštenim obrokom in ti je to neka perspektiva in motivacija za delo.

Endivja ::

Folk potrebuje comfort food, ker so žalostni pa še kuhat ne znajo ali pa "nimajo časa" in žrejo svinjarijo. Kvalitetno življenje.

BuDi79 ::

Glugy je izjavil:

Mah to bi mogl prepovedat ravno tako kot Uber. Drgač kar se mene tiče če bi sam nase gledal me boli k.
Zakaj točno imaš vseeno tako željo ljudem zakonsko prepovedat kako naj zapravijo svoj denar?

IgorCardanof ::

Zakaj točno, se vlada vtika, če je v svetu popularna kaka ponzi shema? Zakaj točno vsi forsirajo varnostni pas v avtu, če pa voznik oz. potnik s tem lahko ogrozi samo sebe?

Zato, ker so ljudje preneumni in ne vejo kaj je dobro/slabo za njih. In v primerih, kjer kakšna taka storitev začne preveč izkoriščat ljudi, je smiselno, da se vskoči noter in zadeve malo omili.

Torej to je en pogled zakaj bi kaj takega zakonsko prepovedal. Se ne strinjam s tem sicer (zaenkrat).
Retail investor, Simp, Crypto analyst, Cardano hejtr
Ne odgovarjam na DM.

ZveeZ ::

Meni pa je ta tip posla dal misliti.
Tudi sam sem dostavljal (imam se vedno sklenjeno pogodbo) preko wolta. Dokler se je izplacalo (cca 12-15€/h) je bil to super nacin za porabit cas. Sedaj pac se ne izplaca vec. Prevec dostavljalcev v mojem mestu ter nizanje cene placil. Zato cas raje porabim za druge, bolj produktivne stvari.

Kar mi da misliti pa je to, da ljudje ne zelijo delati za minimalca npr v Mercatorju in raje delajo za efektivno manj kot minimalca preko (polnega) spja za Wolt/Glovo.
Pravijo, da jim je super, da delajo kadar in koliko hocejo pa da "nimajo nadrejenega".
Nekako bi se strinjal ce ne bi bili "v sluzbi" tudi po 10-12h dnevno, 6-7x tedensko, da zasluzijo morda 10% visji neto od minimalca. Nekateri se sicer tega ne zavedajo, ker samo vidijo 2k€/m bruto.

Tako sem prisel do zakljucka, da ljudje bi se delali za drobiz, ce jim ponudis navidezno svobodo ter bruto nakazilo (se ne zavedajo kako nizek je neto).

Furbo ::

Ja, večina ljudi ne zna računati.
Ni jim jasno, kaj so stroški, prispevki itd..
Pa ne samo ti manj izobraženi, se vidi kakšne oslarije delaju v Bruslju, kjer naj bi bil sposoben folk.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Gagatronix ::

mr_chai je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Glovo in Wolt sta samo posrednika, jasno da si bosta odrezala kos pogace.

Poklices direktno v restavracijo in narocis. Pride ceneje.


Saj si že tako ali tako odrežeta od cene naročila. In to je krepko več kot teh 30 centov :)) To je samo en prdec v papir. Nič.

Tudi ne verjamem, če drži to kar si napisal. Sem že kdaj kam poklical, pa sem dobil ali enako ceno ali pa celo dražje. Mogoče če pokličeš ob določenih urah, če so kakšne akcije.


Sam dokaj redno koristim Top Chef, Halo Katra, in Halo Pinki. Vsi imajo lastno dostavo.

ales85 ::

Furbo je izjavil:


Pa ne samo ti manj izobraženi, se vidi kakšne oslarije delaju v Bruslju, kjer naj bi bil sposoben folk.

Cakaj, od kdaj izvoljen pomeni sposoben? Ja, tam niso samo izvoljeni, ampak izvoljeni odlocijo kaj se bo sprejelo.

111111111111 ::

kuall je izjavil:

bizarno, da kdo sploh naroča hrano. po moje ne bom nikoli v življenju tega koristil.
al si sam skuhaš, če pa že hočeš jesti narejeno hrano je boljša izkušnja iti v mesto in še kaj videti.

Heh, že imaš otroke?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Gagatronix ::

kuall je izjavil:

bizarno, da kdo sploh naroča hrano. po moje ne bom nikoli v življenju tega koristil.
al si sam skuhaš, če pa že hočeš jesti narejeno hrano je boljša izkušnja iti v mesto in še kaj videti.


Haha, ja res, porabil 45 minut do centra, medtem ko lahko komot doma sedim in dobim v 20 minutah dostavljeno. :))

Ti si res kloven.

ales85 ::

111111111111 je izjavil:

kuall je izjavil:

bizarno, da kdo sploh naroča hrano. po moje ne bom nikoli v življenju tega koristil.
al si sam skuhaš, če pa že hočeš jesti narejeno hrano je boljša izkušnja iti v mesto in še kaj videti.

Heh, že imaš otroke?

Pa najbrz ne nameravas povedati, da bo veckrat naroceval hrano, ko bo imel otroke? Ce jih ze nima.

Male ali velike? Ne vem zakaj bi to sploh imelo kaksno vlogo

Gagatronix ::

Eh, nekateri imate cudne zadrzke proti narocanju hrane. Vcasih se cloveku preprosto ne da kuhat.

ales85 ::

Sploh ne. Samo ne razumem povezave med otroki in nujno potrebo po narocanju.

Endivja ::

Ko sem še imel psa sem naročal vsak dan, danes pa ne več.

Gagatronix ::

ales85 je izjavil:

Sploh ne. Samo ne razumem povezave med otroki in nujno potrebo po narocanju.


Jaz tudi ne. Ampak dobro, vsakomur svoje.

Badwolff ::

Endivja je izjavil:

Ko sem še imel psa sem naročal vsak dan, danes pa ne več.


Aleš, tole razumeš? Razloži še nam ostalim...

ales85 ::

Badwolff je izjavil:

Endivja je izjavil:

Ko sem še imel psa sem naročal vsak dan, danes pa ne več.


Aleš, tole razumeš? Razloži še nam ostalim...

Sem se komaj zadrzal, da nisem komentiral :))

111111111111 ::

ales85 je izjavil:


Pa najbrz ne nameravas povedati, da bo veckrat naroceval hrano, ko bo imel otroke? Ce jih ze nima.

Male ali velike? Ne vem zakaj bi to sploh imelo kaksno vlogo

Da. :) Ko sva z ženo brez otrok, ne kuhava ampak hrano naročiva. :D

Ker kuhamo vse ostale dneve. :D povdarek je na tem, da se nama niti v gostilno ne da iti. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wolt je v SLO

Oddelek: Loža
4715109 (1405) Malidelničar
»

Koliko evrov porabite za hrano na mesec? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12415029 (10187) ytodf
»

E hrana - male porcije, predrago (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13322253 (7962) mat xxl
»

Smo slovenci premalo ambiciozni? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
637294 (4657) Phantomeye
»

Ehrana, znižane cene, fail (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
559402 (6415) Smurf

Več podobnih tem