» »

Vstop avstrija

Vstop avstrija

FiReFTW ::

Sprašujem za tretjo osebo...

Oseba se je cepila z drugo dozo pred 3 tedni....

Za vstop v Avstrijo in vse rabiš 3 doze... torej kje je tu logika, če si cepljen 2x pred kratkim niti nemorš po tretjo dozo dokler ne preteče 3 mesce... torej logika?

Ni mi jasno.
  • zaklenil: bluefish ()

deco16 ::

Reči da greš v Munchen. Če maš 2x in dokaz da si prebolel tud gre.

TheBlueOne ::

Tu imas aktualne informacije:

https://www.sozialministerium.at/Inform...

feryz ::

Za vstop v Avstrijo ne rabiš nič, samo osebno.
Bo treba več informacij.

Tudi tankaš lahko z nič, za razliko od bananistana.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: FTad ()

xseki ::

Oseba, ki jo poznam je bila cepljena z drugo dozo pred mesecem in pol. Vsaj dvakrat na teden gre v Avstrijo in ni problemov na meji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xseki ()

TheBlueOne ::

xseki je izjavil:

Oseba, ki jo poznam je bila cepljena z drugo dozo pred mesecem in pol. Vsaj dvakrat na teden gre v Avstrijo in ni problemov na meji.


Ce bi prebral kaj pise na linku, kjer so ukprepi bi opazil, da je zarati pogostosti prehodov tretirana kot "Pendler". Smo izjema z nekoliko drugacnimi pravili.

Ce nisi Pendler veljajo strozja pravila.

In preden naumis, da potem lahko vsak rece, da je Pendler, to ne velja nujno, ker moras v to prepricati policiste na meji. Ce so sitni hoce videti zakaj pendlas.

Sparkxl ::

Še vedno velja moj nasvet, ki sem ga že nekaj krat tukaj napisal: zjutraj ob 6:30 se vljučiš v kolono gastarbajterjev, noben nič ne gleda. Imeti moraš samo a4 v roki in je to dovolj. Če pa greš sredi dneva, pa rečeš da si tranzit. Za dokaz imaš sprintano rezervacijo v bratislavi, ki si jo seveda že skenslal pred tem

AndrejS ::

Načelome ne bi smel v AT. V praksi pa ponavadi ne preverjano- mene so samo vprašali, pa sem rekel da sem cepljen. Je pa drugi če te dobijo v državi in te tam preverijo.

fikus_ ::

V AT priti ni težava, bolj je vprašanje, kaj boš tam počel in kam boš lahko šel. Za tisto pa velja 2x cepljen+test ali 3x cepljen (nisem 100%).
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

pirat ::

feryz je izjavil:

Za vstop v Avstrijo ne rabiš nič, samo osebno.
Bo treba več informacij.

Tudi tankaš lahko z nič, za razliko od bananistana.

Vidiš, lahko pozivaš k kršitvi zakonodaje.
Pa se ti nič ne zgodi, čeprav baje trpimo poh hudim škornjem.
Ko pa bo Tanja prevzela vajeti ... pa ne vem, če bo možno takole javno pozivati k rušitvi države in moralnemu diskurzu. V paketu je zdaj tudi Violeta, ona pravi, da se kar zbrca vse, kar ne ustreza...

Bolt ::

Ne filozofirajte, ne serite in malo manj glejte 24kur in vam bo veliko lažje. Eni debili morajo pa res v vsako temo prinest politiko. Vzemi si to Tanjo domov pa si jo daj v rom pa si drkaj na njo. Kaj ima ona veze z temo.
LOL Oglašajo se vedno samo taki, ki Avstrije niso videli še nikoli v življenju in vse vedo, kako in kaj, tisti ki pa vsako dnevno prehajamo meje pa nimamo pojma.

TheBlueOne ::

Meni je se vedno pogledal potrdilo o cepljenju, zadnje case pozooma, da vidi, ce je 3/3. Pa imam avstrijske tablice, cez mejo pa hodim na od maih do vecjih prehodov.

Invictus ::

Kolikor sem bral (ne vem, če je še aktualno), se smatra do 12 ur v Avstriji kot tranzit...

Lahko je pa kaj drugače...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

kamiKaZaA ::

Moja napoved, da bo v roku 2-3 tednov možno v Avstrijo brez kakršnihkoli omejitev. Anglija in Škotska ukinjata PCT in nošenje mask, kmalu bodo sledili ostali, nazadnje tudi Avstrija.

In četudi Avstrija danes sprejme obvezno cepljenje, to naj ne bi šlo skozi pri njihovih ustavnih sodnikih, kateri so že namignili, da tega zakona ne bodo podprli, ker je protiustaven. Tako da še malo je potrebno potrpeti in bo tega korona sranja po skoraj 2 letih konec in bo možno potovati kamorkoli brez kazanja teh blesavih QR kod. Huuuurrraaaaa...

Zgodovina sprememb…

Sparkxl ::

TheBlueOne je izjavil:

Meni je se vedno pogledal potrdilo o cepljenju, zadnje case pozooma, da vidi, ce je 3/3. Pa imam avstrijske tablice, cez mejo pa hodim na od maih do vecjih prehodov.


Ravno v tem je problem, da imaš avstrijske tablice. Ko se jaz zjutraj peljem preko, vsem slovencem samo mahajo, kak pa pride jodlar pa takoj na stran.

kamiKaZaA je izjavil:

Moja napoved, da bo v roku 2-3 tednov možno v Avstrijo brez kakršnihkoli omejitev. Anglija in Škotska ukinjata PCT in nošenje mask, kmalu bodo sledili ostali, nazadnje tudi Avstrija.

In četudi Avstrija danes sprejme obvezno cepljenje, to naj ne bi šlo skozi pri njihovih ustavnih sodnikih, kateri so že namignili, da tega zakona ne bodo podprli, ker je protiustaven. Tako da še malo je potrebno potrpeti in bo tega korona sranja po skoraj 2 letih konec in bo možno potovati kamorkoli brez kazanja teh blesavih QR kod. Huuuurrraaaaa...


Pozabi na 2-3 tedne. Oni bodo zadnji ki bodo to naredili. V tej vsej farsi so se izkazali kot najhuši totalitarni režimi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sparkxl ()

TheBlueOne ::

Sparkxl je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Meni je se vedno pogledal potrdilo o cepljenju, zadnje case pozooma, da vidi, ce je 3/3. Pa imam avstrijske tablice, cez mejo pa hodim na od maih do vecjih prehodov.


Ravno v tem je problem, da imaš avstrijske tablice. Ko se jaz zjutraj peljem preko, vsem slovencem samo mahajo, kak pa pride jodlar pa takoj na stran.


Enako je bilo pri obiskih, ki imajo SLO tablice.

Sparkxl ::

Možno. Jaz ti pravim kako je vsako jutro. Slovenci samo mimo, avstrijca brez izjeme vsakega dajo na stran. Čez dan ko ni gužve si pa tudi za vsakega slovenca vzamejo čas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sparkxl ()

scipascapa ::

Zakaj je neustavno vse kar je dobro za zdravje? Ne razumem tega.

denabiker ::

Kolega ne dolgo nazaj mi je razlagal, da je moral iti po tretjo dozo, da ima mir na meji, ker do sedaj se je švercal z izgovorom, da gre v Nemčijo. Ima pa opravke 2x na teden v A.

kamiKaZaA ::

scipascapa je izjavil:

Zakaj je neustavno vse kar je dobro za zdravje? Ne razumem tega.

Kontaktiraj avstrijske ustavne sodnike, v kolikor bodo zavrnili sprejetje obveznega cepljenja. Oni ti bodo najboljše to razložili.

pirat ::

denabiker je izjavil:

Kolega ne dolgo nazaj mi je razlagal, da je moral iti po tretjo dozo, da ima mir na meji, ker do sedaj se je švercal z izgovorom, da gre v Nemčijo. Ima pa opravke 2x na teden v A.

Zakaj ni raje kontaktiral Bolta tukaj na forumu, ki bi mu razložil, da v resnici sploh nima težav?

Invictus ::

scipascapa je izjavil:

Zakaj je neustavno vse kar je dobro za zdravje? Ne razumem tega.

Zato, ker si desničarski debil... Oni res ne razumejo členov ustave...

Mislim, da je Andraž Teršek to že večkrat razložil zakaj...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Bolt ::

pirat je izjavil:

denabiker je izjavil:

Kolega ne dolgo nazaj mi je razlagal, da je moral iti po tretjo dozo, da ima mir na meji, ker do sedaj se je švercal z izgovorom, da gre v Nemčijo. Ima pa opravke 2x na teden v A.

Zakaj ni raje kontaktiral Bolta tukaj na forumu, ki bi mu razložil, da v resnici sploh nima težav?

Dragi moj @pirat.
Pojdi raje malo iz te tvoje luknje izpred tvja in računalnika v svet, da boš videl, da ni vse tako kot vas ovce šopajo ti novinarji in politiki. Pa ne mi sedaj o desničarskih debilih, kaj ne levičarski debilček;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Meja z avstrijo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11815925 (4884) kamiKaZaA

Vstop v avstrijo (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42163336 (34282) PrihajaNodi
»

Prehod meje hrvaška

Oddelek: Loža
233256 (1990) snezak21
»

Prehod v Avstrijo AVG 2020 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
667721 (5323) gapšl

Več podobnih tem