» »

Bazen

Bazen

Banfi ::

Pozdravljeni,
Zanimam se za nakup montažnega bazen.
Me pa najbolj skrbi kako je preko zime, ker ga želim pustiti postavljenega vendar so mi pri bestway odsvetovali da ga pustim preko zime.
https://bestway.si/bazen-power-steel-re...
Tega imam nagledanega, vendar so mi priporočali sledečega:
https://bestway.si/bazen-hydrium-610-x-...
Vsepovsod pa vidim da imajo preko zime kar navadne bazene.
Kdo se kaj spozna na to?

janezvalva ::

pozimi ga sprazneš, prekriješ in naj ne bo odzunaj(oz. ga zaščiti pred vremenom). pa operi filter, da bo čist za naslednjo sezono.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Scaramouche ::

Zame so to samo malo večje kadi, tukaj ne moreš plavati,torej ni bazen!

Nyana ::

Scaramouche je izjavil:

Zame so to samo malo večje kadi, tukaj ne moreš plavati,torej ni bazen!

Nisem še videl bol butaste izjave, da je bazen samo nekaj v čem lahko plavaš? Sploh otroci lahko v takšnem bazenu komot plavajo in tudi odrasli. Verjetno si ti velikan in po vrhu še štorast, pol verjetno res ne moreš tukaj plavati. Če pa bi ti rad plaval na svojem dvorišču pol verjetno potrebuješ protitočni plavalni bazen, to pa bo verjetno pol pravi bazen, ker boš lahko plaval :))

Scaramouche ::

Nyana je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

Zame so to samo malo večje kadi, tukaj ne moreš plavati,torej ni bazen!

Nisem še videl bol butaste izjave, da je bazen samo nekaj v čem lahko plavaš? Sploh otroci lahko v takšnem bazenu komot plavajo in tudi odrasli. Verjetno si ti velikan in po vrhu še štorast, pol verjetno res ne moreš tukaj plavati. Če pa bi ti rad plaval na svojem dvorišču pol verjetno potrebuješ protitočni plavalni bazen, to pa bo verjetno pol pravi bazen, ker boš lahko plaval :))


Kaj si 12 let star? takoj jokaš k deklca...

Bazen mora imeti nekaj prostora, ne pa da se lahko samo namakaš!

Voss ::

Se strinjam Scaramouche. Za namakat potem že raje jacuzzi kupiš.

janezvalva ::

Scaramouche je izjavil:


Bazen mora imeti nekaj prostora, ne pa da se lahko samo namakaš!


kako jim je ratal bazen zgradit okrog avta?:|
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

mr_chai ::

pa sj tist prvi bazen, ki ga je op postal ima 10m dolžine. Ja ene par zamahov pa že lahko narediš

Horas ::

problem je globina.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

feryz ::

Bazen brez ogrevanja je brez veze. To je treba najprej rešiti.

Za plavanje ne rabiš globine.

Horas ::

feryz pri globini 135cm
pa res ne rabiš ogrevanja. še posebej ob vročih dnevih poleti

135cm so otroc vlki pr starosti 8-9let, kaj je za nas odrasle to? kravla sploh ne morš plavat v tako nizkem bazenu.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Horas ()

Kodrnusa ::

Mi imamo bazen doma že 3 leta. Otroci stari 8 in 5. Cele dneve so notri, skačejo, plavajo, tauhajo. Bazen je top zadeva za otroke in tudi odrasli imajo kaj od njega v vrocih poletnih dnevih. Za une k pametujejo da se ne da plavat notri, pa pomaga samo letna karta v Tivoliju.

V-i-p ::

Moje mnenje je, da je tisti zgoraj, ki ga je linkal OP top zadeva tudi za kaj več kot samo not sedet. Namreč, moja starša imata v stanovanju šest metrov dolg hodnik zato si predstavljam kakšen je ;).
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

koyotee ::

Horas je izjavil:

feryz pri globini 135cm
pa res ne rabiš ogrevanja. še posebej ob vročih dnevih poleti

135cm so otroc vlki pr starosti 8-9let, kaj je za nas odrasle to? kravla sploh ne morš plavat v tako nizkem bazenu.


Sonce ti ne bo ogrelo pol k....
Jaz imam za tamalo grelec 3kw, v bazen gre pa 2,5m^3 vode. Pustiš grelec čez noč vklopljen, in ima voda 30°, če hočeš pa tudi 35. V kaki mrzli vodi pa ni užitka čofotati.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

feryz ::

Horas je izjavil:

feryz pri globini 135cm
pa res ne rabiš ogrevanja. še posebej ob vročih dnevih poleti

135cm so otroc vlki pr starosti 8-9let, kaj je za nas odrasle to? kravla sploh ne morš plavat v tako nizkem bazenu.
Odvisno, koliko ga misliš uporabljati. Teden ali dva v letu res gre s soncem, to je pa tudi vse.
Ga ima sosed pod mano, enih 6 metrov premera in lahko opazujem, kolikokrat se mulci mečejo noter. Lani zgolj par dni, na Notranjskem. Kar ni čudno, glede na to, da je zgolj parkrat temperatura komajda zlezla čez 30, ponoči pa pade pod 20.

Dimnik ::

Jaz imam takšnega, samo da je vwčji 457x122, postavljen na betonski plošči, pod njim 2cm stirodur, peščen filter. Zunaj že 7 let, pred zimo odstranim pumpo in izustim 2/3 vode, brez da bi bil bazen pokrit. Pred sezono izpustim ostalo vodo, ščistim bazen in napolnim z vodo.

https://bestway.si/bazen-steel-pro-s-fi...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napihljivi masazni bazeni - izkusnje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5517589 (2050) ales85
»

Vse o bazenu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13041452 (6700) robertko
»

bazen ljubljana kopanje

Oddelek: Šport
102612 (1825) [D]emon
»

Plavanje kot rekreacija?

Oddelek: Loža
4912613 (7428) kuglvinkl
»

Ima kdo izkušnje s temi bazeni?

Oddelek: Loža
94571 (3933) msjr

Več podobnih tem