» »

bazen ljubljana kopanje

bazen ljubljana kopanje

turist1 ::

kam v ljubljani se lahko grem človke ohladit? bazen kodeljevo ze odprt? se kaj poleg atlantisa?

konspirator ::

[D]emon ::

Kopalisce Kolezija je tudi po novem spet odprto. :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

#000000 ::

Ne vem če Ilirija še obratuje, ampak tam je blo fajn, kolezija pred 20 leti še boljša, vevče so ble klump (itak zaprto verjetno) Kodeljevo tko tko, Ježica je po novem super baje (pravijo nisem še bil) mogoče drugo leto :)

Uglavnem je kr neki kopališč, pol maš še domžale, pa terme tam nekje ki ne vem kako se jim reče ta moment, ma kr neki je tega, tako da izbire je dovolj.

ampak čez Bohinj ga ni, vedno ene 5 stopinj manj kot v LJ jezero hladno da ti jajca skupš potegne, edin kar sem do zdaj "slabega" doživel tam je to da sem nagazil na 3 mlade gade, skoču k kenguru in previdno oprezal kje je mati, ker mame so večje :)

sajmon ::

Na kodeljevem bo jutri precej guzve. Ob ponedeljkih je celodnevna karta 2€

66speeder66 ::

Kolezija je še kar prima, samo je malo draga - 9 EUR za odraslega na dan, razen po 19. uri 5 EUR. Zdraven imaš pa še parkirno hišo, tko, da ti pokasirajo še tam nekaj. :D Je pa tko, odprta je bila ravno prejšno soboto in je oprema še top.
Ne moreš imeti vsega verjetno... al pa ja no, ampak... mogoče...
ne vem...
la toya

LeQuack ::

Odkar folk ni več tolk reven kot v časih Jugoslavije se raje vozijo na jezera in morja, obenem pa se seveda hudujejo nad gužvo na cestah.
Quack !

dronyx ::

Meni osebno je še vedno najboljši bazen Ilirija, sploh če rad plavaš. Ne razumem pa zakaj čez vikend ne razdelijo bazena na pol, tako da bi lahko v miru človek plaval. Zlasti starejši ga spremenijo v nekakšne svoje toplice in se ne pustijo motit. V nedeljo me je ena starejša gospa ko sem mimo nje plaval kravel nadrla, da nisem sam v bazenu in sem jo pošprical z vodo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

ferdov ::

A na Koleziji je še basket?

genesiss ::

Obstaja kak bazen ki je odprt zjutraj, recimo ob šestih? Pa da ni treba celodnevne karte kupovati če hočeš 1 uro odplavat. Tnx.

[D]emon ::

ferdov je izjavil:

A na Koleziji je še basket?


Ja, je prenovljeno igrisce. :)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poceni fitnes za študente v Lj?

Oddelek: Šport
4013264 (2798) A110
»

Tekaški stadion v Ljubljani

Oddelek: Loža
81258 (932) jb_j
»

Strelišče - kje, kako, možnosti in pravila

Oddelek: Loža
198608 (7714) cegu
»

Najcenejše kopališče za študente do konca sezone?

Oddelek: Loža
71753 (1440) EpicTime
»

Plavanje kot rekreacija?

Oddelek: Loža
4912619 (7434) kuglvinkl

Več podobnih tem