» »

Prijava spletne strani

Prijava spletne strani

chrush ::

Pozdravljeni,

imam vprašanje, na koga se lahko obrnem, ker mi določena spletna stran neprestano pošilja reklame, ki me ne zanimajo. Na dnu sporočila imajo bližnjico za odjavo, ki jo kliknem in dobim obvestilo, da je bila odjava uspešna. Naslednji dan pa spet jovo na novo. Sem jim pisal, da me naj izbrišejo iz vseh seznamov, na katere se niti prijavil nisem, pa ni bilo odgovora. Zdaj bi želel narediti prijavo na X institucijo.

Hvala za odgovore.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

zee ::

Tržni inšpektorat, Informacijska pooblaščenka in kar je še sorodnih inštitucij.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

DSmidgy ::

Moraš se pa zavedati, da če boš podal prijavo, lahko inštitucija posreduje tvoje podatke odgovorni osebi organizacije, ki si jo prijavil. Vsaj tako se je zgodilo pri meni. Se je pa to pri meni zgodilo več kot 10 let nazaj.

Pithlit ::

DSmidgy je izjavil:

Moraš se pa zavedati, da če boš podal prijavo, lahko inštitucija posreduje tvoje podatke odgovorni osebi organizacije, ki si jo prijavil. Vsaj tako se je zgodilo pri meni. Se je pa to pri meni zgodilo več kot 10 let nazaj.

Torej lahko IP podatke lahko posreduje podjetju ki tvoje podatke že ima. Jep, big deal.
Life is as complicated as we make it...

DSmidgy ::

Po navadi organizacija, ki je spamala, nima vseh podatkov. Po navadi ima samo email. No, vsaj v mojem primeru pa so po moji prijavi tržnemu inšpektoratu dobili spemerji tudi mojo telefonsko številko. Ker mi je kršitelj potem težil po telefonu, da naj umaknem prijavo.

Unchancy ::

Pravi naslov je Akos.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

chrush ::

Hvala za odgovore. Bom najprej poizkusil z akosom. To, da jim posredujejo moje podake, me ne gane. Kar naj pokličejo.
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

GrX ::

Blokiraš IP, stvar rešena. 10 sekund dela.

Furbo ::

Jaz take maile vestno prijavljam kot spam, tako rešiš še druge ljudi, če ne zaleže, pa naredim še filter.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Mike_Rotch ::

Report as spam je najbolj učinkovita rešitev in spammerjem naredi največ škode.

Prijava inšpekciji mogoče pomaga, ampak večina spammerjev ima tako ali tako prijavljene firme v tujini ali pa kolobarijo s slovenskimi doo-ji in jih dopis ene random inšpekcije ne bo ganil.

Potem je tukaj še dejstvo, da znajo postopki trajati relativno dolgo.

harvey ::

Furbo je izjavil:

Jaz take maile vestno prijavljam kot spam, tako rešiš še druge ljudi, če ne zaleže, pa naredim še filter.

Kje pa jih prijavljate kot spamm?
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Tody ::

Na gmailu, oni so dober spam filter se za ostale


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

outletlezisc.si, zzzz.si

Oddelek: Loža
2814372 (5871) kixs
»

Mejli, spam,... od kje email

Oddelek: Loža
4711368 (7824) japol
»

upor slovenskim spamerjem

Oddelek: Omrežja in internet
335821 (4549) BlueRunner
»

Spletno oko za cenzuro interneta (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / NWO
33873714 (64833) Mr.B

Več podobnih tem