» »

Napihljivi masazni bazeni - izkusnje

Napihljivi masazni bazeni - izkusnje

1
2
»

hyuga ::

ka bon jaz s tem če gnojnica po pipi teče
bogi za hrbton sem duma

mat xxl ::

Vsi z izkušnjami, kak manjši bazen, naj nabavim nekako fi 180 cm cca , kaj je najbolje ? Jacuzzi imam že v notranjosti, bi pa še nekaj takega za razvajanje......

cuvaj ::

Pozdrav.
Zanima me, kaj naredite v primeru 7 dnevne odsotnosti z masažnim bazenom? Stalnega vkopa črpalke namreč ni mogoče imeti, ker se po 72 urah samodejno izklopi.
Kakšen nasvet?
Gre za bazen Lay-Z-Spa® Cancun AirJet
https://bestway.si/masazni-bazen-lay-z-...

Buggy ::

Zakaj bi pa imel stalno vklopljeno crpalko? Jaz jo laufam samo za vikende pa morda kdaj cez teden, ko je lepo vreme. Prizgem zjutraj in po potrebi vklopim se gretje. Bazen je seveda pokrit vodo menjam nekje na dva meseca, za dezinfekcijo in proti algam uporabljam nek otroski preparat ter klor po potrebi.
Ne vidim nekega problema, ce ti crpalka vode ne bo cirkulirala en teden.

c3p0 ::

Obujam temo...

Kako je pa s temi bazeni, ko je mrzlo, jeseni, pozimi? Recimo da je zunaj, pod streho. Ga moraš skoz gonit, da je voda ogreta nekje na 37?C? Koliko se shladi čez noč?

Si je kdo naredil kak izolacijski pokrov, oz. platformo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

ales85 ::

c3p0 je izjavil:

Obujam temo...

Kako je pa s temi bazeni, ko je mrzlo, jeseni, pozimi? Recimo da je zunaj, pod streho. Ga moraš skoz gonit, da je voda ogreta nekje na 37?C? Koliko se shladi čez noč?

Si je kdo naredil kak izolacijski pokrov, oz. platformo?

Črpalko poganjaš toliko, kolikor uporabljaš bazen. Če ga sploh ne, lahko tudi izključiš za nekaj časa. Če daljši čas sploh ne boš uporabljal pozimi, je smiselno pospraviti (ter dobro osušiti).

Če boš imel vodo stalno notri, imajo nekatere "zimske programe", da ohranjajo temperaturo nad zmrzaljo (ponavadi nekih 6 stopinj).
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vse o bazenu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13041458 (6706) robertko
»

Postavitev bazena (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
5011093 (8031) Malajlo
»

Bazen - vprasanje

Oddelek: Loža
419940 (8151) Unknown_001
»

Diy gradnja manjšega bazena

Oddelek: Loža
93878 (3442) zrataj4201
»

Vzdrževanje bazena

Oddelek: Loža
4122356 (16994) terezijslo

Več podobnih tem