» »

Pritožba staršev zaradi zloma umetnega nohta!?

Pritožba staršev zaradi zloma umetnega nohta!?

1
2
»

Mato989 ::

TOČKA 1 DOKAZANO VODI V PROPAD DRUŽBE NA DOLGI ROK!


Trenutno zgodovina kaže da se je ččlovek dalj časa prebil skozi zgodovino preko individualizma...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Glugy ::

Pezdicek je izjavil:

Evo nam premisivna vzgoja!

Vsak ekstrem je slab. Ima pa tud ta vzgoja nekatere prednosti. Sam ne it v ekstrem ane. Simpl.

matobeli ::

Veliko boljša je tradicionalna, eno mulcu, drugo babi, pol k je vse "rešeno" je pa dec naredil kar je vlo treba in gre lahko v gostilno.

Če ma mulc težave v šoli je len, če ne zmore postavt bajte do 30ga je nesposoben, pa če ne ostane doma in pomaga staršem je nehvaležen in še cela kila tega bullcrapa ki ga očitno nekateri kar mal pogrešajo.

Jerry000 ::

Ne morm najt lepše besede, ampak ti starši so prfukjen

FoxKnox ::

Jaz ne razumem nečesa :
Za vozit različna vozila , rabiš narest izpit, za delovno mesto rabiš določeno izobrazbo, za nošenje orožja rabiš dovoljenje, da stopiš v teh časih v NC rabiš PCT.AMPAK ,da imaš otroka ne rabiš nič ??? Niti potrdila , da si normalen ?
Samo narediš ga !!

matobeli ::

Tud za pisanje bedarij po spletu ne.
In naj ostane tako.

Horas ::

FoxKnox je izjavil:

Jaz ne razumem nečesa :
Za vozit različna vozila , rabiš narest izpit, za delovno mesto rabiš določeno izobrazbo, za nošenje orožja rabiš dovoljenje, da stopiš v teh časih v NC rabiš PCT.AMPAK ,da imaš otroka ne rabiš nič ??? Niti potrdila , da si normalen ?
Samo narediš ga !!


se jaz tudi strinjam!

https://www.slovenskenovice.si/novice/s...
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

rejven ::

Tudi jaz že dolgo govorim enako, še volilno pravico bi dodal na seznam.
Je pa vedno problem kriterijev in ocenjevalca, ne dvomim, da bi pod trenutno oblastjo "stancal" religiozne vodljive ovce, iq povprečnega volivca pa bi padel pod ledišče :)))

donvito ::

FoxKnox je izjavil:

Jaz ne razumem nečesa :
Za vozit različna vozila , rabiš narest izpit, za delovno mesto rabiš določeno izobrazbo, za nošenje orožja rabiš dovoljenje, da stopiš v teh časih v NC rabiš PCT.AMPAK ,da imaš otroka ne rabiš nič ??? Niti potrdila , da si normalen ?
Samo narediš ga !!

Saj rabiš, oneta, da ti stoji in ženska, ki je pripravljena tega oneta sprejeti. :P

Horas ::

donvito je izjavil:

FoxKnox je izjavil:

Jaz ne razumem nečesa :
Za vozit različna vozila , rabiš narest izpit, za delovno mesto rabiš določeno izobrazbo, za nošenje orožja rabiš dovoljenje, da stopiš v teh časih v NC rabiš PCT.AMPAK ,da imaš otroka ne rabiš nič ??? Niti potrdila , da si normalen ?
Samo narediš ga !!

Saj rabiš, oneta, da ti stoji in ženska, ki je pripravljena tega oneta sprejeti. :P


ja ampak še tako grdi in neumni ljudje si najdejo partnerje in se naštancajo....
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ocenjevanje domačih nalog (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
8317874 (16029) Invictus
»

Starši, ki uničujejo svoje otroke (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
11930399 (25882) solatko
»

Verouk v šole (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
20427077 (23079) Pithlit

učitelj me je brcnil v trebuh (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šola
16124111 (21291) kuglvinkl

Več podobnih tem