» »

Nasvet glede avtomobila

Nasvet glede avtomobila

1
2
»

TheBlueOne ::

Skoda Octavia, ce ti je vseeno kateri brend vozis.

Daj 15k€ pa dobis z radarskim tempomatom.

https://www.onlinecars.at/car/68148/Sko...

bbbbbb2015 ::

poweroff je izjavil:

Joj, koliko hude krvi, ko se pošališ z BMWaši.

Saj je samo navaden avto, fantje!


Z nami se ni za šalit.

dsfsfawer235 ::

poweroff je izjavil:

Ker se na avtomobile ne spoznam absolutno nič, bi rabil kakšen nasvet kaj nabaviti. Razmišljam namreč o menjavi, trenutno imam Opel Astro, ki je malo majhna. Skratka, gledam po kaj večjem, pomembno mi je, da je poraba čim manjša in da se avto obnese za večje razdalje. Nekaj sem gledal hibride, seveda pa pojma nimam kateri so malo večji. Skratka, zanima me kakšen avto, ki je malo večji, recimo napol kombi in ima čim manjšo porabo.

Aja, pa kupil bi seveda rabljenega, za avto nikoli nisem bil pripravljen dajati ne vem kakšnih denarjev.


Naj ti dam edini in najboljsi nasvet, ki ga bos kadarkoli prejel v zvezi z avtomobili in ti ga ne bo dal nikoli nihce, s prekratkim udom, ki ga kompenzira z nakupom avtomobila.

Nikoli ne kupi avtomobila. Nepotreben strosek (ne samo nakup, od dajatev do goriva), namenjen za kmetavzarje, ki zivijo v takih vukojebinah, da ne morejo brez njega.

Vsa debata izven tega okvira je nesmislena. V 2021 normalna oseba, ki je za silo cesarkoli vredna ne potrebuje avtomobila. Avtomobil je za revne primitivce, brez denarja, ki si zivljenja brez njega ne morejo privosciti, saj niso sposobni zbrati denarja za normalno stanovanje v mestih in zato gnijejo na nekih "zidanicah" v vukojebinah.

Kdorkoli ti bo trdil izven okvira, ki sem ti ga ravnokar pojasnil je nesposoben bednez, ki bi si sicer zelel biti kaj vec od tega, pa mu penis ne nese. In potem se izgovarja na znamke, na KM, na tehnologijo, na udobnost, na hi-fi... ampak na koncu pridemo vedno do istega. Sposoben clovek avtomobila ne potrebuje. Potrebujejo ga revni bednezi, ki komaj flikajo zacetek s koncem.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

Mike_Rotch ::

Vsa debata izven tega okvira je nesmislena. V 2021 normalna oseba, ki je za silo cesarkoli vredna ne potrebuje avtomobila. Avtomobil je za revne primitivce, brez denarja, ki si zivljenja brez njega ne morejo privosciti, saj niso sposobni zbrati denarja za normalno stanovanje v mestih in zato gnijejo na nekih "zidanicah" v vukojebinah.


Zanimiva mentaliteta. Bom prodal avto in povedal otrokom, da vsi awesome roadtripi in nepozabne dogodivščine na katere hodimo odpadejo, ker je en hotshot iz velikega mesta napisal, da je avto neumnost.

dsfsfawer235 ::

Mike_Rotch je izjavil:

Vsa debata izven tega okvira je nesmislena. V 2021 normalna oseba, ki je za silo cesarkoli vredna ne potrebuje avtomobila. Avtomobil je za revne primitivce, brez denarja, ki si zivljenja brez njega ne morejo privosciti, saj niso sposobni zbrati denarja za normalno stanovanje v mestih in zato gnijejo na nekih "zidanicah" v vukojebinah.


Zanimiva mentaliteta. Bom prodal avto in povedal otrokom, da vsi awesome roadtripi in nepozabne dogodivščine na katere hodimo odpadejo, ker je en hotshot iz velikega mesta napisal, da je avto neumnost.


Jabolko ne pade dalec od drevesa, poden od oceta, poden od otrok. Avto je danes samo tolazba, da si prevec reven, da bi si omisliti prebivalisce, po lastnih kriterijih, dovolj blizu potreb. Je kompromis, s katerim flikas svojo nizko vrednost v druzbi na racun kopice ur, stran vrzenih, na cesti. Namesto taxista.

Zalo dobro razmisli, pa mi bos dal prav. Seveda pa tega ne bos nikoli priznal.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

Mike_Rotch ::

Seveda ti dam prav. Sramujem se svoje revščine, že odpiram avto.net, da prodam avtomobile.

dsfsfawer235 ::

Mike_Rotch je izjavil:

Seveda ti dam prav. Sramujem se svoje revščine, že odpiram avto.net, da prodam avtomobile.


Ni slaba ideja, ko bos preracunal strosek avtomobila, ti bo morda potegnilo, da bi se lahko za razliko v denarju preselil blizje lokaciji svojega zasluzka in se do tja raje sprehodil pes (in amortiziral s ceno finesa(tm)).

Pa se vecina raje tolazi, da jim je "tako" bolje in mirno pusti, da stran mecejo desetletja svojega zivljenja na podlagi fake prepricanja, da so raje taxisti, kot, da pocnejo kaj bolj koristnega zase.

No dajmo, primitivci, ki ste zamenjali ud za konje, koliko vas pride letno avtomobil iz vase vukojebine (ki ima cist zrak(tm), hlevski gnoj(tm), bliznji, nikoli obiskani gozd(tm), polivanje gnojnice neposredno pred vasimi vrati(tm), voznja otrok na interesne dejavnosti(tm), visoko klorirano vodo, prenizke amortizacijske stroske za prihod na delo(tm),...(tm) ?

Pa ne pozabite vracunati casa svojega zivljenja, recimo, da boste docakali 70, za kar vrzete 2-3 dni na teden, da tekate, se cijazite v kolonah, v vecja mesta, po 2 uri na dan,... saj veste, kam ciljam, mar ne?
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

energetik ::

Imaš otroke? Sploh hodiš na izlete, ali je tvoje življenje samo center mesta ali pa eksotične destinacije?

Sori, mi se vsak vikend odpeljemo nekam sredi gozda, in tam naredimo celodnevni izlet. Pa ne samo gozd, izhodišča za hribe, naravne znamenitosti itd itd. Pozimi s 4 smučkami na strehi, dvojimi sankami v prtljažniku.
Tja me ne pripelje nič, razen avta. Koliko stane najem vsak vikend? Koliko časa porabim, da tak avto prevzamem?

Se pa absolutno strinjam, da je avto ogromen požiralec denarja. Ampak najem ali taksi vsak vikend pa še večji. Če bi bil samo šiht, bi se še dalo nekako brez avta. Ampak vsi outdoor hobiji?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

6bt9hmDwY ::

Wtf je narobe s c19-chokom, da bi samo nekaj obračunaval in to, očital in trolal poštene ljudi in eno največjih globalnih in EU industrij...

Matthai je bil sicer precej specifičen in očitno se nima namena preseliti bližje posla v Grčiji ali kje že.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 6bt9hmDwY ()

tilen03 ::

energetik je izjavil:

Se pa absolutno strinjam, da je avto ogromen požiralec denarja. Ampak najem ali taksi vsak vikend pa še večji.

Najem avtomobila za vikend(2 dni) te pride ~150EUR. Všteti vsi morebitni stroški, dovolj velik avto za družinsko potovanje.

Če rabiš za krajše razdalje, je avant2go cenejša opcija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

6bt9hmDwY ::

tilen03 je izjavil:

Najem avtomobila za vikend te pride ~150EUR.

V nizki sezoni čez vikend, direktni stroški 300EUR izposoje, mimogrede, obvezno doplačilo 150EUR prevzemnih stroškov itn.
Ne, niti rentanje avtodomov ni za vsakega.
Kaj šele, če bi to prenesel na nacionalno raven.

Če imaš ugodnejše preverljive podatke, lepo prosim za povezavo čimprej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 6bt9hmDwY ()

energetik ::

tilen03 je izjavil:

energetik je izjavil:

Se pa absolutno strinjam, da je avto ogromen požiralec denarja. Ampak najem ali taksi vsak vikend pa še večji.

Najem avtomobila za vikend(2 dni) te pride ~150EUR. Všteti vsi morebitni stroški, dovolj velik avto za družinsko potovanje.

Če rabiš za krajše razdalje, je avant2go cenejša opcija.

No, računaj da gremo verjetno nekje 50 vikendov na leto nekam, ali na izlet ali na obiske 30km stran. =7500€ samo za najem letno. To je verjetno brez goriva?
Torej v 3 letih imaš notri nekega novega karavana. Pa tukaj sploh še ni vštet prevoz na šiht. Če pa nabaviš rabljen avto nekje 10-15k€, pa sploh ni kaj za razmišljat.

Valvoline ::

Kolko jaz poznam folka, brez avta so samo klosarji, pa ne vsi.
:))

m0LN4r ::

OP, brotip, nisem fan skode, ampak Skoda Superb je en tak ljudski business potovalni avto.
BMWji touring, audi a6 sicer tudi, ampak to si moras privoscit.

Stereotipi, so pa pac stereotipi. Ponavadi od folka, ki si nabavijo (izberem nakljucno) uvozeno 10 let staro trojko, ki so jo pred tem posilil na raznih progah in autobahnih, pol pa se slucajno kaj pokvari, aja.

Pri skodi pa vsaj ves, da je nihce ni posilil, ker jo ne mores ali noces.

Valvoline je izjavil:

Kolko jaz poznam folka, brez avta so samo klosarji, pa ne vsi.
:))

Ca. 90%

dsfsfawer235 je izjavil:

Mike_Rotch je izjavil:

Seveda ti dam prav. Sramujem se svoje revščine, že odpiram avto.net, da prodam avtomobile.


Ni slaba ideja, ko bos preracunal strosek avtomobila, ti bo morda potegnilo, da bi se lahko za razliko v denarju preselil blizje lokaciji svojega zasluzka in se do tja raje sprehodil pes (in amortiziral s ceno finesa(tm)).

Pa se vecina raje tolazi, da jim je "tako" bolje in mirno pusti, da stran mecejo desetletja svojega zivljenja na podlagi fake prepricanja, da so raje taxisti, kot, da pocnejo kaj bolj koristnega zase.

No dajmo, primitivci, ki ste zamenjali ud za konje, koliko vas pride letno avtomobil iz vase vukojebine (ki ima cist zrak(tm), hlevski gnoj(tm), bliznji, nikoli obiskani gozd(tm), polivanje gnojnice neposredno pred vasimi vrati(tm), voznja otrok na interesne dejavnosti(tm), visoko klorirano vodo, prenizke amortizacijske stroske za prihod na delo(tm),...(tm) ?

Pa ne pozabite vracunati casa svojega zivljenja, recimo, da boste docakali 70, za kar vrzete 2-3 dni na teden, da tekate, se cijazite v kolonah, v vecja mesta, po 2 uri na dan,... saj veste, kam ciljam, mar ne?
Pa niti ne, ker sodelavec iz mesta, cez mesto rabi dlje, kot jaz z avtom iz tretje vasi. Hmmm.
Preseliti blizje je mozno ja, realno pa kljub temu nebi shajal brez avta je eno, drugo pa, da so tam najemnine in stanovanja beyond real in je se vedno ceneje se vozit iz vasi v mesto.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

m0LN4r ::

tilen03 je izjavil:

energetik je izjavil:

Se pa absolutno strinjam, da je avto ogromen požiralec denarja. Ampak najem ali taksi vsak vikend pa še večji.

Najem avtomobila za vikend(2 dni) te pride ~150EUR. Všteti vsi morebitni stroški, dovolj velik avto za družinsko potovanje.

Če rabiš za krajše razdalje, je avant2go cenejša opcija.

Kok pa moras "doplacat" ce kaj razbijes, popraskas al to je zastonj?

Goljufije pa ni.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

matic492 ::

Kake bedarije glede rental cen vi pišete? Dobesedno odpru Avant2go car rental app, v Ljubljani dobiš Škoda fabia combi za 32,39€ na dan. VW T-roc 40€, VW polo pa 28€ na dan.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

m0LN4r ::

Za obračun najema se seštejejo minute najema in prevoženi kilometri.

Tujina isto?
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

energetik ::

Kje ti najdeš te avte? Na njihovi spletni strani so izkjučno električarji, največja zadeva je e-golf.

In zdaj si predstavljaj, da se denimo v soboto zjutraj, kot običajno, hočemo odpravit na Pokljuko sankat in teč na smučkah. Rezerviram e-golfa že petek? Zgodaj zjutraj se opravim z busom (če slučajno je), na Langusovo ali Trdinovo. Pripeljem avto domov in začnemo postopek nalaganja. Najprej 2 velika otroška sedeža, zadaj dvoje sanke, vsa oblačila, in potem dam tekaške smučke kam? To te mine, še preden se odpraviš od doma.

Z lastnim avtom - prtljažnik imam celo zimo na strehi. Že v petek gor pripnem tekaške, pa v prtljažnik sanke. Zjutraj se usedemo v avto in odpeljemo. Pri tem celo ni potrebno razmišljat, kje ga bomo na destinaciji polnili.

poweroff ::

jukoz je izjavil:

Mimogrede, kako ti gre priprava predavanja o feminizmu? O PBXih imaš čas, o feminizmu pa ne...

E, jbg, vsak piše o tistem, kar obvlada. Jaz očitno o PBXih, informacijski varnosti, itd. tebi pa prepuščam "družbenopolitične" teme tipa lažni SDS-feminizem.
sudo poweroff

matic492 ::

energetik je izjavil:

Kje ti najdeš te avte? Na njihovi spletni strani so izkjučno električarji, največja zadeva je e-golf.

In zdaj si predstavljaj, da se denimo v soboto zjutraj, kot običajno, hočemo odpravit na Pokljuko sankat in teč na smučkah. Rezerviram e-golfa že petek? Zgodaj zjutraj se opravim z busom (če slučajno je), na Langusovo ali Trdinovo. Pripeljem avto domov in začnemo postopek nalaganja. Najprej 2 velika otroška sedeža, zadaj dvoje sanke, vsa oblačila, in potem dam tekaške smučke kam? To te mine, še preden se odpraviš od doma.

Z lastnim avtom - prtljažnik imam celo zimo na strehi. Že v petek gor pripnem tekaške, pa v prtljažnik sanke. Zjutraj se usedemo v avto in odpeljemo. Pri tem celo ni potrebno razmišljat, kje ga bomo na destinaciji polnili.



Ta app sem odprl ker pač imam avant2go, imajo v isti firmi tudi navadne (ne-električne avte), pač point je cena, saj imajo ostale firme podobne cene.

Drugače se strinjam, nima smisla govorit o nekem rentanju če imaš otroke... To je samo če si mlad in živiš v centru, nisi car-guy in si vzameš avant2go če greš kam pa nekaj rentaš, pač lifestyle choice, samo cena pač nima smisla, ker 150€ je skoraj za cel teden rent-a-car-a ne pa samo vikend :D (bencin ne moremo štet ker je isto stroške tudi če je tvoj avto)
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

energetik ::

Kvečjemu bi jaz morda pomislil na dolgoročni najem (več let), torej da imaš avto ves čas pri sebi, plačuješ najemnino, vse ostalo, od registracije, servisov, zavarovanj pokriva najemodajalec. Torej da samo tankaš, plačuješ najemnino in voziš. Če bi bilo seveda to cenovno ugodneje. Kar pa dvomim.

Utk ::

Ma pustite trola, vidite da edino kar je resno pri njem, je njegova prizadetost.

hojnikb ::

stara mama je izjavil:

profii je izjavil:


Misliš na g/dan (gramov na dan). Porabljenega in prodanega. :)

Karkol :)
Takole na hitr, serija 1 je bolj ženski zaradi majhnosti, drugače je to izpeljava serije 3. Ponavadi najdeš notri avtohtono slovensko prebivalstvo, kranjske klobase, potico, štrudl, ...
Serija 5 je značilna za državo bivše juge, znano po sirnici i bureku.
Serija 7 (starejše seveda) je pa znana po kebapu
>:D

(Prvi lastniki serij 5 in 7 so zanemarljiv delež)

Tole ne velja več, ker je 1er narejen na mini platformi in z večjimi bmwji nima nobene veze, razn značke.

poweroff je izjavil:

rejven je izjavil:

Sicer o avtih nimam pojma, mam pa prijatla, ki je že 15 let cenilc pri zavarovalnicah in pozna cene, cene servisov itd, in pravi, da je daleč najcenejš za servisirat škoda, najdražje pa kak ford, opel (med normalnimi) znamkami, vsaj kar se tiče rezervnih delov...Sam v info. Drugače pa kaka karavanska različica astre za več placa...

Hvala za ta info.

Sicer sem imel že nekaj znam. Ford je bil super avto, malo bolj športen, je bil pa kar precej požrešen. Volkswagna sem vozil kar dolgo časa, potem sem prešaltal na Škodo s katero sem bil zelo zadovoljen. Naslednji je bil Renault, s katerim sem imel same težave, zdaj pa Astra, ki mi je všeč, ampak se mi zdi, da je čas za menjavo.

Kolega, ki je mehanik me je dolgo prepričeval za Opla in mi ni žal. Je pa zanimivo, da mi je izrecno odsvetoval BMWja. Kot mehanik. Rekel je, da so to čisto preveč precenjeni avtomobili in da so zadnje čase precej nemarno narejeni. Skratka, časi stare slave naj bi bili mimo, povedal mi je par zgodb kaj vse je bilo treba popravljati in menjati na praktično novih avtomobilih in za kakšno ceno in to mi je dalo misliti.

Ampak kot rečeno me zdaj bolj zanimajo malo večji avtomobili tipa Berlingo ali kaj podobnega.


Tole dejansko ne drzi. BMW je znamka, kateri _najbolj_ pada cena v prvih 3-5 letih ergo ze zarad tega ni precenjen. V tem času bo vredn mogoče 1/4 nakupne cene novga. Kakšen clio ali drug ljudki voz, na katerega dozivljajo orgazme določeni priseljenci (*ahem* VAG *ahem*) bo v tem času zgubil mogoče 30-50% vrednosti.
Bmw je pač tak voz, da ima določene znane napake pr skor vsakem modelu, ampak so _zelo_ dobr podokomentirane (dobesedno vrabci civkajo o problemih) in tudi rešitve so znane, kaj nardit, da ni tezav (most recent being pravočasna menjava verige ali zamenjava egr ventila/hladilnika pod garancijo).
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Buggy ::

Problem BMW-fahrerjev je ker ga kupijo ljudje z napacnih vzgibov. Avto je resda lepo zbalansiran 50:50 in idealen za ovinke, zakompleksanci pa z njim (ponavadi debadganimi 2.0 dizli ali pa najbolj svoh bencinci in opuleno opremo) paradirajo po mestih in zdravijo komlplekse, avta pa ne znajo v ovink konkretno postavit...ce pa ze imajo overpowered masino so pa v grabnih :))

Nije zvaka za seljaka!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Kayzon ::

6bt9hmDwY je izjavil:

Wtf je narobe s c19-chokom, da bi samo nekaj obračunaval in to, očital in trolal poštene ljudi in eno največjih globalnih in EU industrij...

Matthai je bil sicer precej specifičen in očitno se nima namena preseliti bližje posla v Grčiji ali kje že.



Moras ga videti v covid temah,zmerja vse povprek pa ga nihce se ni banal niti brisal. Zanimivo,mogoce je to kaksn moderator pod drugim nickom,kjer lahko izzivlja svoje frustracije.

korenje3 ::

Buggy je izjavil:

Problem BMW-fahrerjev je ker ga kupijo ljudje z napacnih vzgibov. Avto je resda lepo zbalansiran 50:50 in idealen za ovinke, zakompleksanci pa z njim (ponavadi debadganimi 2.0 dizli ali pa najbolj svoh bencinci in opuleno opremo) paradirajo po mestih in zdravijo komlplekse, avta pa ne znajo v ovink konkretno postavit...ce pa ze imajo overpowered masino so pa v grabnih :))

Nije zvaka za seljaka!


malo smrdi po fovšariji. sej bo.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Buggy ::

pri bogu materinemu, BMW-jase ne da preziram, smilijo se mi, ko jih v svojem prepricanju kako lahko overpassajo nekega smrdljivega VAG-a in Opla pustim v obeh primerih zadaj :))

...te face so priceless!

Za paradirat pa verjamem, da vam pase...v ovinke na regionalko se spravte pa vozte normalno po omejitvah ne pa sparat na gumah in bencinu..al zakaj imate ta avto?

#underdogrox

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

korenje3 ::

Vidim da prihajaš iz revnejšega območja slovenije, kjer vsi vozijo bmw E*.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

6bt9hmDwY ::

Kayzon je izjavil:

Moras ga videti v covid temah,zmerja vse povprek pa ga nihce se ni banal niti brisal. Zanimivo,mogoce je to kaksn moderator pod drugim nickom,kjer lahko izzivlja svoje frustracije.

Kar se mene tiče, je velik it znalec in verjetno ni zares žleht, samo malo bi se moral zrelaksirati in manj posploševati.

Ahim ::

tilen03 je izjavil:

energetik je izjavil:

Se pa absolutno strinjam, da je avto ogromen požiralec denarja. Ampak najem ali taksi vsak vikend pa še večji.

Najem avtomobila za vikend(2 dni) te pride ~150EUR. Všteti vsi morebitni stroški, dovolj velik avto za družinsko potovanje.

Če rabiš za krajše razdalje, je avant2go cenejša opcija.

Se rpavi ce bi tvoja stevilka drzala, je to cca. 5K EUR na leto samo za vikende. Kolik pa za cez teden, da se pripeljemo od doma do vrtca, naprej do sluzbe in potem se nazaj? In to naj bi bilo nekako carobno ceneje kot povprecna zivljenska doba avtomobila (skupaj s servisi, gumami, gorivom), hkrati pa nek prihranek casa z vsakokratnim najemanjem, cakanjem na taksi itd.? :))

Mogoce je brez avta res ceneje biti klosarjem, ki grejo samo od kartonske skatle v podhodu gor na kongresni trg nadlegovat ljudi, ki parkirajo v garazi in enkrat mesecno po socialno, katero jim placujemo, za ljudi, ki imajo druzino in sluzbe pa ni kaksne realne racunice brez avta - za nekatere rabljene kante za par jurjev, za druge pac kaj drugega, karkoli si lahko privoscijo.

matobeli ::

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id...

Dodaš še slabga jurja za predelavo na LPG in imaš prilično fin, udoben ter velik avto ki je načeloma ok z vsemi družbenimi skupinami, ima zmerne stroški registracije in kotira kar visoko na lestvici zanesljivosti.

Kilometri so zelo verjetno realni, nihče ni kupil tolk velikega bencinarja (ki nima vsaj 180KM) za več kot 10kkm letno.

stara mama ::

dsfsfawer235 je izjavil:

Avtomobil je za revne primitivce, brez denarja, ki si zivljenja brez njega ne morejo privosciti, saj niso sposobni zbrati denarja za normalno stanovanje v mestih in zato gnijejo na nekih "zidanicah" v vukojebinah.

Ko je bil lockdown, ste pa v bloku čepeli kot zajci v kletki :))

aborko ::

Dodaš še slabga jurja za predelavo na LPG

A prav vidim, da je lpg ze 90 centov/l? To je le 33% cenejse od bencina. Ce racunas, da ti lpgja vsaj ene 10-15% vec zre, pa da je fino imeti mazanje ventilov, pa da vseeno zre nekaj bencina za hladen zagon, niti ni neke racunice vec. Sam sem sicer gledal novo dacio na plin, pa me trenutno razmerje cen malo odvraca od tega.

matobeli ::

Ma ja, je že 89c. Sam bencin pa dizel še nista šla to rundo gor ;)

Nekaj je še vedno ceneje, bomo pa vidli kako bo.

Buggy ::

korenje3 je izjavil:

Vidim da prihajaš iz revnejšega območja slovenije, kjer vsi vozijo bmw E*.


jep in na to sem ponosen, prihajam iz vukojebine tvojega mestnega BMW in tebe kot napihnjenega BMW voznika pa lahko posolam z navadnim bednim sleeperjem in ob tem neizmerno uzivam :D
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BMW serija 1 (116d, 118d) (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8333456 (2837) n3zn4n
»

Nakup RABLJENEGA karavana (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
12814878 (9069) sm1x
»

BMW 116i 2006 vs Megane 1.6 16V 2012 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5610713 (8750) FTad

Kateri nov avto za 20 jurjev? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
23074584 (63046) dzinks63
»

BMW serija 5 zadnji pogon in sneg?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9139734 (36332) chucki

Več podobnih tem