» »

BMW 116i 2006 vs Megane 1.6 16V 2012

BMW 116i 2006 vs Megane 1.6 16V 2012

1
2
»

shadeX ::

to veselje mine po dveh tednih


Ne. Tudi sam se zagotovo rad dobro in udobno vozim. Imel Audija, pa se je bilo z njim vedno super vozit, nikoli naveličal. Ampak na koncu sem spoznal, da so prioritete pač drugačne in mi je bilo škoda vsakega centa, ki sem ga namenil za ta avto in ga prodal. Raje mam zrihtano hišo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

MaliJanez ::

GreenT je izjavil:

Ja pa ne. Lejte, ... vsak po svojih zmožnostih. Seveda je 116i jajc in švoh, če voziš M5, k košta kot bajta na periferiji. Ampak avto za tak denar je zame pač nedosegljiv. In mislm, da tut za večino folka v Sloveniji. Eno je tisto, kar si želiš in gledaš na netu, drugo pa tisto, kar si dejansko lahko prvošiš ob kreditu za bajto, otrocih, dopustih, hrani, položnicah in povprečni plači. Za moje zmožnosti je 116i en mali popolnoma nesamoumevni luksuz in sem v tej smeri tut razmišljal, ko sem odpru to temo. Bi dali za malo bolši avto malo več? Vam je vseeno al mate BMW al Renoja,..al Kio al Toyoto? Sam priznam, da sem z leti (in živlenskimi stroški), bolj v tej smeri razmišljal, ... avto najcnej možn in najcnej vzdrževanje. Ampak problem je, ker to ni ultimativna resnica. Avto je vseeno nekej več. Vseen ti predstavla nek užitek, veselje, ponos,...za kerga se splača kakšen dinar več dat? ..... A ni res?


116i je jajca in svoh tud ce ne vozis m5..ampak ker smo zasli iz teme, varno voznjo. Ce se je pa splacala ta menjava pa samo ti ves, ceprav se nam ostalim ne zdi dobra menjava, ker to je samo znak od bmwja kar si kupil in nic vec. Ampak ce ti je vredno to in ce si zadovoljen hvala bogu in varno voznjo. :)

anketar ::

itak, da se splačala kaj vsi neki sanjate. kle gor se oglašajo sami šumaherji v resnici pa so trulli vlakci

DamijanD ::

Ta tema je zdaj že o tem kdo ma večjega...
Tipo se je odločil, zamenjal avto, case closed

kingsix ::

Jaz verjetno nimam lih največjega, ampak dela. Moram potrkat na les..do sedaj se je še vedno spravil v pogon pa ima že kar veliko prevoženih.

chucki ::

Jaz se vozim dnevno z e46 320i iz Celja v LJ. Veliko ljudi pravi, kaj vlagam v ta stara jajca po njihovem, ampak ko sem prejšni teden popravljal karoserijo, sem imel nadomestni avto VW golf 1.9 tdi 2005 , je bilo zelo mučno. Če kupim kaj novejšega bi bil v večjem minusu zaradi padca cene vrednostni vozila , da o sami vožnji 6 cyl motorja ne govorim. Poraba je pa 7,4l pri povprečni hitrosti 95km/h po potovalnem compu. Če bi bil v tej bmw 1 boljši motor bi jaz takoj menjal, tako pa je to najslabši motor, ki ga lahko dobiš. To enostavno ni bmw.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

FTad ::

kingsix je izjavil:

Jaz verjetno nimam lih največjega, ampak dela. Moram potrkat na les..do sedaj se je še vedno spravil v pogon pa ima že kar veliko prevoženih.


Kaksen imas pa avto ;) :P
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

BMW serija 1 (116d, 118d) (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8332381 (1762) n3zn4n
»

Avto do 15k eur (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
617968 (6028) Raptor F16

Težava z avtom (podvozje) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
24324183 (18934) bluefish
»

Renault Megane GrandCoupe

Oddelek: Na cesti
345868 (4589) neooo
»

Kateri avto vozite, katerega si želite? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7811976 (9998) Martin Krpan

Več podobnih tem