» »

Neo Lite v Telemach omrezju

Neo Lite v Telemach omrezju

tbostjan ::

Pozdravljeni,
v zadnjem casu se mi je pojavil problem, da ne morem (oziroma kolega) uporabljati NEO Lite aplikacije (instalirana na Chromecastu), napise: “ups prislo je do nepricakovane tezave”. Do sedaj teh problemov ni bilo, sedaj pa so se pojavili.
Ima kdo podobno izkusnjo? Oziroma resitev kaj bi lahko bilo?
Hvala in lp
Bostjan

no comment ::

Enako je nehalo delati pri tastu. Zrihtal sem mu Neo Lite na Amazonovem Fire TV sticku. Očitno mora Neo Lite vsake toliko časa "najti" Neo Box, drugače neha delati.

Sedaj sem Fire TV stick priklopil v domačem omrežju (imam Telekom), samo zagnal Neo Lite in sedaj mu spet dela v njegovem Telemach omrežju. Ampak bo čez čas verjetno spet crknilo. Bom videl, če bo naslednjič VPN do mojega omrežja pomagal pretentati Neo Lite. Verjetno ne...

Zgodovina sprememb…

rejven ::

da se z vpn-jem. Sem ravno prejšnji teden na morju preko wireguarda uredil (android TV).

tbostjan ::

očitno bo res to to, da je Telekom začel to malo "bremzat" oziroma omejevat...
Ker jaz sem to že naredil, da sem ponovno aktiviral pri sebi pa mu je slab teden delovalo, pa spet nehalo...
Kako bi se pa to reišilo z VPN-jem, za mene "laika" ?

Daniel ::

Najenostavneje je, če na osnovni lokaciji postaviš VPN (Wireguard, OpenVPN) potem pa na Chromecast daš klienta in se povežeš preden greš gledat. Kako to skonfigurirati pa je nekaj povsem drugega, se najde dosti vodičev na internetu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEO Telekoma Slovenije (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1757394632 (2284) DamijanD
»

Chromecast 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
32962115 (4000) Ulixes
»

NEO v drugem omrežju (ne telekom)

Oddelek: Omrežja in internet
101855 (1274) telexdell
»

Povezava Nvidia - switch - Innbox v60u

Oddelek: Omrežja in internet
71157 (832) Robert

Več podobnih tem