» »

Rabim poslovni email naslov

Rabim poslovni email naslov

Kapitan Jack ::

Imam kupljeno domeno na wixu in tam lahko povezem domeno z google storitvijo, ampak nekako mi je 5,20€/mesec prevec za ta namen.

Posebej, ker v tem paketu dobim vse tisto, cesar ne rabim dejansko. Rabim samo, da lahko posiljam iz info@mojadomena.com in to je to.

A je kje kaj cenejsega, pa da je secure in da je stabilno.

Tidule ::

Kapitan Jack je izjavil:

Imam kupljeno domeno na wixu in tam lahko povezem domeno z google storitvijo, ampak nekako mi je 5,20EUR/mesec prevec za ta namen.

Posebej, ker v tem paketu dobim vse tisto, cesar ne rabim dejansko. Rabim samo, da lahko posiljam iz info@mojadomena.com in to je to.

A je kje kaj cenejsega, pa da je secure in da je stabilno.


Poleg neumnih nasvetov zgoraj predlagam, da pogledaš ZOHO mail. Za to kar opisuješ bo verjetno že brezplačen nivo dovolj (do 5 uporabnikov). Pa tudi plačljivi nivoji so precej bolj ugodni kot google. Od 0,9 EUR na uporabnika narpej, odvisno koliko prostora rabiš in koliko dodatnih storitev.

Self-hosting je vedno opcija, ampak vprašanje koliko je v tem dejanske dodane vrednosti glede na price/performance za to kar ti rabiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

styrian ::

Domenca ima mesečni paket 0,74€, torej mogoče pri njih povprašaj.

tusi ::

+1 za zoho mail. Sam sem ravno prejšnji teden moji naredil majl. Nisem tega delal še nikoli prej, pa mi ni vzelo uro časa, da sem vse zrihtal. Imajo dobra navodila in samo copy/pasteaš par zadev med ZOHO nastavitvami in tvojim ponudnikom domene.

#000000 ::

pošta slovenije, oz. po novem bolj kaki poštni golobi

starfotr ::

Kapitan Jack ::

Ze zrihtal. Na namecheap povezal svojo domeno iz wixa za 12 dobrih evrov letno. Top zadeva za to kar rabim.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sodišče v Amsterdamu: Uberjevi vozniki so zaposleni

Oddelek: Novice / Tožbe
95180 (4045) freetard
»

SAZAS objavil ponarejene uradne dokumente

Oddelek: Novice / NWO
4613308 (8193) l0g1t3ch
»

Microsoft izdal Office Web Apps (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
5824242 (21931) Utk
»

e-mail naslov na domačem strežniku

Oddelek: Izdelava spletišč
81479 (1199) techfreak :)
»

Ne vpišite pravega e-maila na mimovrste.com

Oddelek: Kaj kupiti
404860 (3164) mimovrste=)

Več podobnih tem