» »

Protest LJ 22.9.2021 18:00

Protest LJ 22.9.2021 18:00

Unchancy ::

NMH je izjavil:


Ej, treba se je prilagodit.



ROFLMAO! Še malo pa bojo recitirali uroke :))
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

PrihajaNodi ::

Hypathia je izjavil:

Če vas bo 30.000, bo to že ogromno.


Saj veš da šimpanzi niso zmožni kritičnega razmišljanja, na protestu bodo tisti, ki ne želijo pogojevanja in biti eksperiment in so v manjšini.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Kapitan Jack ::

Hypathia je izjavil:

Če vas bo 30.000, bo to že ogromno.

Mislim, da bo kar vec. Jaz bom imel rumeno zvezdo - pac da sem cepljen da se ve, da sem oznacen.

Unchancy ::

Kapitan Jack je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Če vas bo 30.000, bo to že ogromno.

Mislim, da bo kar vec. Jaz bom imel rumeno zvezdo - pac da sem cepljen da se ve, da sem oznacen.

Naciji se boste torej spet norčevali iz Holokavsta?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

PrihajaNodi ::

Kapitan Jack je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Če vas bo 30.000, bo to že ogromno.

Mislim, da bo kar vec. Jaz bom imel rumeno zvezdo - pac da sem cepljen da se ve, da sem oznacen.


Saj bi bilo smešno, če ne bi bilo resnično. Mislim da cepilnega pasuša ne potrebuješ tam.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

lynxslo5 ::

Po zadnjih podatkih je pri nas vsaj z enim odmerkom cepljeno 63,5% populacije starejše od 18 let. Anticepilci so samo glasna in nasilna manjšina. Govori se, da je tudi Stevanović cepljen, vendar tega ne prizna, ker drugače ne bi mogel na mitingu zganjati svojega anticepilskega populizma.

Miki N ::

Pa kaj ste vsi vedno nakačeni na te cifre. Kolikšen procent prebivalstva predstavljajo politiki?

Ali še bolje, glejte Jajota - on je EN SAM pa kake štale nam dela! :))

Hypathia ::

Bomo počakali na uradne številke policije, pa da vidimo, kdo je podal točnejšo oceno.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

dild0idis ::

Glede na vso inteligenco teh protestnikov, bi morala policija dati na Facebook, da so pred parlamentom in po Ljubljani cepilne bombe, ki te bodo cepile, če protestiraš.

Me prav zanima, koliko bi potem prišlo ljudi na te proteste. :))
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

PrihajaNodi ::

Hypathia je izjavil:

Bomo počakali na uradne številke policije, pa da vidimo, kdo je podal točnejšo oceno.


Glej 24 ur, tam so bolj zanesljivi. Prejšnic so rekli okoli 100 posameznikov. Tudi ti boš prišla na vrsto, mogoče ne 3 poživitveni odmerek 8 pa siguno.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Nedasemiveč ::

Hypathia je izjavil:

Bomo počakali na uradne številke policije, pa da vidimo, kdo je podal točnejšo oceno.


Lahko ti jaz eno oceno podam, če prideš danes na kongresni trg.

josipdare ::

Unchancy je izjavil:


Udari se z bejzbol palico po glavi in preženi bolečino z mantro :”To je samo ideologija, to je samo ideologija.”


Evo fantje, tem se gre za zdravje, cepiti se moramo ker jih skrbi za nase zdravje :))

one-half ::

NMH je izjavil:




LOOOOOOOL :)) :)) :)) :))
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PrihajaNodi ::

dild0idis je izjavil:

Glede na vso inteligenco teh protestnikov, bi morala policija dati na Facebook, da so pred parlamentom in po Ljubljani cepilne bombe, ki te bodo cepile, če protestiraš.

Me prav zanima, koliko bi potem prišlo ljudi na te proteste. :))


Ne bo užgalo. Ker teh ljudi ne prestrašijo vse te famozne slike kovid umirajočih, kjer se ne najde več prostora za pokope. Mind set straha je pri cepljenih, kjer vsi umiramo za kovidom.:))
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

ripmork ::

Kot sem ze veckrat povedal: alternativa PCT pogojem je lockdown, tako kot lani.
Tako je. Oziroma je alternativa tudi to, kar so naredili na Danskem. Seveda ni šans, da to dosežemo, ker pač teorije zarot pri nas cvetijo. Folk očitno obožuje ukrepe. Medtem pa že opažamo trend upadanja novih okužb. Pa ravno teden za uvedbo PCT pogojev, kakšno naključje...

Edino pametno, da se petkovi protestniki skušajo čimbolj oddaljit od tegale.

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

BCSman ::

Spet bojo tej metelkovci, brezposelniki in ostali brezvezniki razgrajali in razbijali po Ljubljani ;((

josipdare ::

one-half je izjavil:

NMH je izjavil:




LOOOOOOOL :)) :)) :)) :))


En multivakser napise pateticen poizkus trol posta in potem multivaksi zagrabite na polno in se smejete cistokrvnim.

Unchancy ::

josipdare je izjavil:

Unchancy je izjavil:


Udari se z bejzbol palico po glavi in preženi bolečino z mantro :”To je samo ideologija, to je samo ideologija.”


Evo fantje, tem se gre za zdravje, cepiti se moramo ker jih skrbi za nase zdravje :))

Boli me k če se ti cepiš ali ne.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

josipdare ::

Unchancy je izjavil:

josipdare je izjavil:

Unchancy je izjavil:


Udari se z bejzbol palico po glavi in preženi bolečino z mantro :”To je samo ideologija, to je samo ideologija.”


Evo fantje, tem se gre za zdravje, cepiti se moramo ker jih skrbi za nase zdravje :))

Boli me k če se ti cepiš ali ne.


K ne, custva pa.

dild0idis ::

Lahko pride na protest 100k ljudi, kar je znanstevena fantastika, pa je to še vedno več kot polovica manj, kakor pa je prejšnjih volitvah prejel samo SDS, če šteješ pa vse stranke v vladajoči koaliciji pa to še tretjina ni.

Zakaj potem sploh delati nek hrup v medijih za 10k ali pa 100k brezveznikov, ki se malce derejo po ulicah.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

one-half ::

josipdare je izjavil:

one-half je izjavil:

NMH je izjavil:




LOOOOOOOL :)) :)) :)) :))


En multivakser napise pateticen poizkus trol posta in potem multivaksi zagrabite na polno in se smejete cistokrvnim.


Seveda se, ker je tole antivaxerski post. Dejansko bolj zabitih ljudi se nisem videl :))
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PrihajaNodi ::

josipdare je izjavil:

one-half je izjavil:

NMH je izjavil:




LOOOOOOOL :)) :)) :)) :))


En multivakser napise pateticen poizkus trol posta in potem multivaksi zagrabite na polno in se smejete cistokrvnim.


Takole pa razmišljajo cepljeni:

https://ibb.co/VHK2cgZ

Moraš jih razumeti...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Unchancy ::

josipdare je izjavil:

Unchancy je izjavil:

josipdare je izjavil:

Unchancy je izjavil:


Udari se z bejzbol palico po glavi in preženi bolečino z mantro :”To je samo ideologija, to je samo ideologija.”


Evo fantje, tem se gre za zdravje, cepiti se moramo ker jih skrbi za nase zdravje :))

Boli me k če se ti cepiš ali ne.


K ne, custva pa.


Vseeno mi je, če si cepljen ali ne.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

D3m ::

Danes na protestih:

|HP EliteBook|R5 6650U|

one-half ::

BCSman je izjavil:

Spet bojo tej metelkovci, brezposelniki in ostali brezvezniki razgrajali in razbijali po Ljubljani ;((

Bojo kar neonacisticni provokatorji (a la rumeni jopici) najeti s strani SDS. Tako kot josipdare in nodi.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Nedasemiveč ::

dild0idis je izjavil:

Lahko pride na protest 100k ljudi, kar je znanstevena fantastika, pa je to še vedno več kot polovica manj, kakor pa je prejšnjih volitvah prejel samo SDS, če šteješ pa vse stranke v vladajoči koaliciji pa to še tretjina ni.

Zakaj potem sploh delati nek hrup v medijih za 10k ali pa 100k brezveznikov, ki se malce derejo po ulicah.


Za vas janšiste je mega uspeh spraviti že 100 s sendviči in pingotom podkupljenih penzičev pred sodiščem 8-)

josipdare ::

Unchancy je izjavil:



Vseeno mi je, če si cepljen ali ne.


Se ene 50x mi replajaj pa ti bom verjel.

PrihajaNodi ::

Cepljene žabe


https://ibb.co/nnKGfCB
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

josipdare ::

one-half je izjavil:

BCSman je izjavil:

Spet bojo tej metelkovci, brezposelniki in ostali brezvezniki razgrajali in razbijali po Ljubljani ;((

Bojo kar neonacisticni provokatorji (a la rumeni jopici) najeti s strani SDS. Tako kot josipdare in nodi.


Mislis da tudi hitler pride? Ne vem kako bo priletel iz argentine med temi vsemi ukrepi proti prehladu?

dild0idis ::

Nedasemiveč je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Lahko pride na protest 100k ljudi, kar je znanstevena fantastika, pa je to še vedno več kot polovica manj, kakor pa je prejšnjih volitvah prejel samo SDS, če šteješ pa vse stranke v vladajoči koaliciji pa to še tretjina ni.

Zakaj potem sploh delati nek hrup v medijih za 10k ali pa 100k brezveznikov, ki se malce derejo po ulicah.


Za vas janšiste je mega uspeh spraviti že 100 s sendviči in pingotom podkupljenih penzičev pred sodiščem 8-)


Seveda, ker večina volilcev SDS verjetno ni tako neumna, da misli, da bo s protesti kaj spremenila, gredo pa na volitve in obkrožijo tiste, katere mislijo, da so najboljši.

No, saj enkrat upam, da bo tudi ostalim se izboljšalo znanje o demokraciji in o tem, kako se postavi in odstavi Vlada.

In ne, to ni na ulici!
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

PrihajaNodi ::

Hitler baje sploh nikamor ni šel. Še vedno je nekje v Nemčiji in ga iščejo, mit pravi da sodeluje s korono in pobija ljudi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

dild0idis ::

PrihajaNodi je izjavil:

Hitler baje sploh nikamor ni šel. Še vedno je nekje v Nemčiji in ga iščejo, mit pravi da sodeluje s korono in pobija ljudi.


A ni tako, da skupaj z zamrznjenim Walt Dinseyem in Bill Gates dajejo osebno čipe v vsako cepivo?
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

BCSman ::

Brezveze o nekem cepljenju govorit, tu se gre za prevzem oblasti, briga njih cepljenje.

PrihajaNodi ::

dild0idis je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Hitler baje sploh nikamor ni šel. Še vedno je nekje v Nemčiji in ga iščejo, mit pravi da sodeluje s korono in pobija ljudi.


A ni tako, da skupaj z zamrznjenim Walt Dinseyem in Bill Gates dajejo osebno čipe v vsako cepivo?



Čipi so druga faza. Prvo je treba opice navadit na večkratno cepljenje, pol bodo pa sami hotl čipe za prepoznavanje korone v krvi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

primoz4p ::

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

Cepljene žabe
https://ibb.co/nnKGfCB


Antivaxerji pred parlamentom:

Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

dild0idis ::

PrihajaNodi je izjavil:

dild0idis je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Hitler baje sploh nikamor ni šel. Še vedno je nekje v Nemčiji in ga iščejo, mit pravi da sodeluje s korono in pobija ljudi.


A ni tako, da skupaj z zamrznjenim Walt Dinseyem in Bill Gates dajejo osebno čipe v vsako cepivo?



Čipi so druga faza. Prvo je treba opice navadit na večkratno cepljenje, pol bodo pa sami hotl čipe za prepoznavanje korone v krvi.


Cool, potem mi bo na skenu QR kode število antigenov proti kitajskemu virusu direkt pokazal.

Sploh ni slaba ideja!
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

PrihajaNodi ::

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Cepljene žabe
https://ibb.co/nnKGfCB


Antivaxerji pred parlamentom:



A to si dal pomotoma video svoje družine na pikniku?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

josipdare ::

PrihajaNodi je izjavil:

Hitler baje sploh nikamor ni šel. Še vedno je nekje v Nemčiji in ga iščejo, mit pravi da sodeluje s korono in pobija ljudi.


Vsaj eden ki pozna resnico:

Contrary to claims about “fascist” vaccine mandates currently circulating on the Right, the Nazis actually relaxed German vaccine mandates — and hoped doing the same for people they conquered would kill them faster.

https://www.jacobinmag.com/2021/09/vacc...

PrihajaNodi ::

dild0idis je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

dild0idis je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Hitler baje sploh nikamor ni šel. Še vedno je nekje v Nemčiji in ga iščejo, mit pravi da sodeluje s korono in pobija ljudi.


A ni tako, da skupaj z zamrznjenim Walt Dinseyem in Bill Gates dajejo osebno čipe v vsako cepivo?



Čipi so druga faza. Prvo je treba opice navadit na večkratno cepljenje, pol bodo pa sami hotl čipe za prepoznavanje korone v krvi.


Cool, potem mi bo na skenu QR kode število antigenov proti kitajskemu virusu direkt pokazal.

Sploh ni slaba ideja!


Pa kasneje boš lahko plačeval s tem. Čip se bo menjalo na vsakih 6 mesecev.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Cepljene žabe
https://ibb.co/nnKGfCB


Antivaxerji pred parlamentom:



A to si dal pomotoma video svoje družine na pikniku?

Ocitno niti brati nisi sposoben.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PrihajaNodi ::

Ocitno niti brati nisi sposoben.


Jaz gledam ne berem, ker preveč lažete, pa sem videl tvoje starše tu notri.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PacificBlue ::

Ne da se s protesti vplivat na vladajočo oblast, se najmanj z nasiljem.

Morali bi blokirati prometne povezave, onemogocit delovanje države.

Ljudje zbrani na 1 km2 ali manj ne bodo spremenili režima, ne danes, ne nikoli.

NMH ::

josipdare je izjavil:

one-half je izjavil:

NMH je izjavil:




LOOOOOOOL :)) :)) :)) :))


En multivakser napise pateticen poizkus trol posta in potem multivaksi zagrabite na polno in se smejete cistokrvnim.


Me ne čudi, da ne poznaš prav dobro svojih kolegov. Tole je še light verzija. So še hujše.

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ocitno niti brati nisi sposoben.


Jaz gledam ne berem, ker preveč lažete, pa sem videl tvoje starše tu notri.

Halucinacije od ivermectina, svoje si zamenjal za moje.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PrihajaNodi ::

onemogocit delovanje države.


To so cepljeni šimpanzi že storili. Da gredo lahko v novo normalnost.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

onemogocit delovanje države.


To so cepljeni šimpanzi že storili. Da gredo lahko v novo normalnost.


Ne, to pocnete SDSovski propagandisti, kot si ti, josipdare, redkvica,... in vsi vasi ostali nicki. Trudite se cimbolj destabilizirati Slovenijo, da bo lahko JJ cimdlje vladal. Idealno v izrednih razmerah.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

PrihajaNodi ::

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

onemogocit delovanje države.


To so cepljeni šimpanzi že storili. Da gredo lahko v novo normalnost.


Ne, to pocnete SDSovski pizduni, kot si ti, josipdare, redkvica,... in vsi vasi ostali nicki.


Opraviči se za žalitve. Mene politika ne zanima, že 20 let je isti gnoj tam. Medtem pa vi verjamete da so bolnice tako polne da ni več zdravnikov zaradi korone.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

NMH ::

PrihajaNodi je izjavil:

To so cepljeni šimpanzi že storili.


Opraviči se za žalitve.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

PCT - nova tema (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
35243021 (37792) BigWhale

PCT ni neustaven (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42041829 (36957) BigWhale

Drugi dan neustavnega odloka - kakšno je stanje po državi (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Loža
933102534 (91072) widj3098dj32

Prebolevniki vs cepljeni kovid-19 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22029772 (27587) WizzardOfOZ

Kaj boste storiili, da boste lažje prebrodili ukrepe? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31935914 (29731) misticnimrk

Več podobnih tem