» »

Protest LJ 22.9.2021 18:00

Protest LJ 22.9.2021 18:00

jotunn ::

one-half je izjavil:

jotunn je izjavil:

one-half je izjavil:

Zmaugy je Nodi, ti si nodi, se pravi ti si Zmaugy. Preprosto mar ne?

Se pravi si ti jaz? No tole se moram pa zamisliti sam nad seboj kako globoko sem padel...

To pa le, ti kar jaz povem, za 35. nick iz katerega siris antivaxerske lazi in strasis normalne ljudi.

No ja toliko o tvoji kredibilnosti ;) Kot prvo, niti pod razno nimam jaz 35 nickov tule, jih imas pa zato ti kar nekaj, s tem da si tako prozoren, da bi brez problema lahko uporabljal kar original zmaugy, saj vsak ki zna sesteti 2+2 pride do tega v manj kot dnevu. Kot drugo ne sirim antivaxerskih lazi, ker pac nisem antivaxer. Ce pa strasim ljudi mi je pa cool. To pa priznam, ceprav ne vem od kje ti ideja, da strasim ljudi. S cim pa jih?

Telbanc ::

PrihajaNodi je izjavil:

Evo USSR trobilo je spoznalo da ne bo ravno kot na gay paradi in samo par ljud:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/t...


Celo ograja se je našla. lOL. :)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Machete ::

Če je ograja, ne bo plačanih SDS razbijačev torej.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

one-half ::

WizzardOfOZ je izjavil:

one-half je izjavil:

feryz je izjavil:

Nadure plus korona dodatek plus dodatek za smrtno nevarnost. Pa še mokri so lahko.
Ta mesec bodo policaji z ušesi ploskali.


...nasprotnike PCT bo pokazal za podivjane kretene (kar ni dalec od resnice),...


Torej tebi so v redu vsi ti neživljenjski ukrepi? Se torej strinjaš z vsakim od njih?
Če je na oboje odgovor ja, potem si edino lahko idiot, ki na volitvajh vedno in znova voli SDS.


Ne sem resno proti vladi in SDSu, zato pa sem se spravil na SDSove propagandiste, od tebe, do Nodija in naprej, ki ustvarjajo obsedeno stanje in potencialno ogrozajo volitve v korist sedanje vlade. In pa se:

one-half je izjavil:

Kot sem ze veckrat povedal: alternativa PCT pogojem je lockdown, tako kot lani.

Pri tej (PCT) resitvi imas vsaj izbiro:
- se ne cepis, nisi prebolel, imas ukrepe lockdowna tako kot lani
- se cepis, prebolis, nimas ukrepov lockdowna

Dejansko je resitev, najboljsa mozna za vse. Za necepljene se ne spremeni nic, situacija bo za njih enaka (oz. celo boljsa, ker zdaj se vedno lazje "mutijo").

V kolikor PCT pogoji padejo, bo vlada pac sprejela lockdown tako kot je bil lani.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PrihajaNodi ::

Telbanc je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Evo USSR trobilo je spoznalo da ne bo ravno kot na gay paradi in samo par ljud:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/t...


Celo ograja se je našla. lOL. :)):)):))



:)):)):))
Parlament pa bodo tile varovali:
https://ibb.co/VHK2cgZ

Cepljeni

+ ograja
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

jotunn ::

49106 je izjavil:

Zmaugyja ni več. Mislim, da ga je korona pohopsala.

Zmaugy je s svojimi zblojenimi idejami se vedno prisoten. Malo poglej tega polovicarja pa bos videl kdo je. Za zacetek poglej po temi o pritozbah kdo najbolj joka ter na kaksen nacin, pa vidis cel seznam zmaugyevih nickov :))

Kapitan Jack ::

Jaz mislim, da bo one-half na protestih v kostumu huligana, ki bo uniceval drzavno lastnino. STOP NASILJU! Ustavimo uporabnika one-half!

one-half ::

Ti - mislis? Oksimoron.

jotunn je izjavil:

49106 je izjavil:

Zmaugyja ni več. Mislim, da ga je korona pohopsala.

Zmaugy je s svojimi zblojenimi idejami se vedno prisoten. Malo poglej tega polovicarja pa bos videl kdo je. Za zacetek poglej po temi o pritozbah kdo najbolj joka ter na kaksen nacin, pa vidis cel seznam zmaugyevih nickov :))


Ja, precej jokas tam naokrog. Pod drugimi nicki. Torej, zmaugy.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

PrihajaNodi ::

Kapitan Jack je izjavil:

Jaz mislim, da bo one-half na protestih v kostumu huligana, ki bo uniceval drzavno lastnino. STOP NASILJU! Ustavimo uporabnika one-half!


On bi prišel sam nima za bencin, interneta za organizirat po skupinah pa tud ne zna tako dobro uporabljati, sploh FB mu gre na živce in se pogosto zgubi, kaj mora pritisnit. Bojim se da bo z boleznijo še huje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

WizzardOfOZ ::

one-half je izjavil:

49106 je izjavil:

Zmaugyja ni več. Mislim, da ga je korona pohopsala.

Ne ne, ga redno videvajo v moji osebi, pac stranski ucinki ivermectina.


A to si tok ivermectina požrl, da si zdej dvojna osebnost?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

Jaz mislim, da bo one-half na protestih v kostumu huligana, ki bo uniceval drzavno lastnino. STOP NASILJU! Ustavimo uporabnika one-half!


On bi prišel sam nima za bencin, interneta za organizirat po skupinah pa tud ne zna tako dobro uporabljati, sploh FB mu gre na živce in se pogosto zgubi, kaj mora pritisnit. Bojim se da bo z boleznijo še huje.


Ne ne, Nodi, narobe razumes. Jaz bi prisel, pa je tam prevec blaznih ljudi, ki ne stavkajo proti vladi, ampak bo samo projecirajo svoje strahove, ki so osnovani na lazeh o cepivih, ki jih propagirajo troli kot si sam in so dejansko zakuhali celotne PCT pogoje, proti katerim zdaj sami stavkajo.

Tega pa ne mislim podpirati. Ce pa se odlocijo, da bojo stavkali proti vladi - ni problema pridem.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

PrihajaNodi ::

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

Jaz mislim, da bo one-half na protestih v kostumu huligana, ki bo uniceval drzavno lastnino. STOP NASILJU! Ustavimo uporabnika one-half!


On bi prišel sam nima za bencin, interneta za organizirat po skupinah pa tud ne zna tako dobro uporabljati, sploh FB mu gre na živce in se pogosto zgubi, kaj mora pritisnit. Bojim se da bo z boleznijo še huje.


Ne ne, Nodi, narobe razumes. Jaz bi prisel, pa je tam prevec blaznih ljudi, ki ne stavkajo proti vladi, ampak bo samo projecirajo svoje strahove, ki so osnovani na lazeh o cepivih, ki jih propagirajo troli kot si sam. Tega pa ne mislim podpirati. Ce pa se odlocijo, da bojo stavkali proti vladi - ni problema pridem.


Pa ti veš da se oni(Mi) borijo za tvoje zdravje? Ko boš bolan po tretji dozi bo prepozno. Poglej se v ogledalo in se zamisli nad sabo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

Jaz mislim, da bo one-half na protestih v kostumu huligana, ki bo uniceval drzavno lastnino. STOP NASILJU! Ustavimo uporabnika one-half!


On bi prišel sam nima za bencin, interneta za organizirat po skupinah pa tud ne zna tako dobro uporabljati, sploh FB mu gre na živce in se pogosto zgubi, kaj mora pritisnit. Bojim se da bo z boleznijo še huje.


Ne ne, Nodi, narobe razumes. Jaz bi prisel, pa je tam prevec blaznih ljudi, ki ne stavkajo proti vladi, ampak bo samo projecirajo svoje strahove, ki so osnovani na lazeh o cepivih, ki jih propagirajo troli kot si sam. Tega pa ne mislim podpirati. Ce pa se odlocijo, da bojo stavkali proti vladi - ni problema pridem.


Pa ti veš da se oni borijo za tvoje zdravje? Ko boš bolan po tretji dozi bo prepozno. Poglej se v ogledalo in se zamisli nad sabo.


Nismo vsi poblazneli, tako, da se ne bom sekiral zaradi tretje doze, karkoli izjavijo o cepljenju laznjivci kot si ti je irelevantno napram medicini. Ogledalo pa le uporabi, nosek postaja vedno daljsi.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PrihajaNodi ::

Nismo vsi poblazneli, tako, da se ne bom sekiral zaradi tretje doze, karkoli izjavijo o cepljenju laznjivci kot si ti je irelevantno napram medicini. Ogledalo pa le uporabi, nosek postaja vedno daljsi.


Še en zapis tvoj sem evidentiral, ki bo prav prišel ko boš jamral tu kako si bolan.

https://ibb.co/VHK2cgZ
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

Nismo vsi poblazneli, tako, da se ne bom sekiral zaradi tretje doze, karkoli izjavijo o cepljenju laznjivci kot si ti je irelevantno napram medicini. Ogledalo pa le uporabi, nosek postaja vedno daljsi.


Še en zapis tvoj sem evidentiral, ki bo prav prišel ko boš jamral tu kako si bolan.


Samo kaj, ko se to ne bo zgodilo in je samo se en poizkus strasenja drugih.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PrihajaNodi ::

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Nismo vsi poblazneli, tako, da se ne bom sekiral zaradi tretje doze, karkoli izjavijo o cepljenju laznjivci kot si ti je irelevantno napram medicini. Ogledalo pa le uporabi, nosek postaja vedno daljsi.


Še en zapis tvoj sem evidentiral, ki bo prav prišel ko boš jamral tu kako si bolan.


Samo kaj, ko se to ne bo zgodilo in je samo se en poizkus strasenja drugih.


Poglej sliko:
https://ibb.co/VHK2cgZ
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Nismo vsi poblazneli, tako, da se ne bom sekiral zaradi tretje doze, karkoli izjavijo o cepljenju laznjivci kot si ti je irelevantno napram medicini. Ogledalo pa le uporabi, nosek postaja vedno daljsi.


Še en zapis tvoj sem evidentiral, ki bo prav prišel ko boš jamral tu kako si bolan.


Samo kaj, ko se to ne bo zgodilo in je samo se en poizkus strasenja drugih.


Poglej sliko:
https://ibb.co/VHK2cgZ


Ne gledam tvojih slik, vedno kaksen otrocji idiotizem nalepis, ne da se mi vec niti klikat.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Kapitan Jack ::

Pa pridi one-half in protestiraj proti vladi. Saj tko al tko nesmes biti v skupinah, ki so vecje od 50 ljudi. Kaj te briga za ostale okrog tebe.

PrihajaNodi ::

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Nismo vsi poblazneli, tako, da se ne bom sekiral zaradi tretje doze, karkoli izjavijo o cepljenju laznjivci kot si ti je irelevantno napram medicini. Ogledalo pa le uporabi, nosek postaja vedno daljsi.


Še en zapis tvoj sem evidentiral, ki bo prav prišel ko boš jamral tu kako si bolan.


Samo kaj, ko se to ne bo zgodilo in je samo se en poizkus strasenja drugih.


Poglej sliko:
https://ibb.co/VHK2cgZ


Ne gledam tvojih slik, vedno kaksen otrocji idiotizem nalepis, ne da se mi vec niti klikat.


Boš prišel ali ne? Ne potrebuješ maske ker tam virusa ne bo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

one-half ::

Kapitan Jack je izjavil:

Pa pridi one-half in protestiraj proti vladi. Saj tko al tko nesmes biti v skupinah, ki so vecje od 50 ljudi. Kaj te briga za ostale okrog tebe.


Seveda me, izgledalo bo, da imajo antivaxerji enega pripadnika vec. Po drugi strani pa toliko jajc, da bi prisel s transparentom tipa...



... tudi nimam. Policaji so preprosti, te vklenejo, polijejo s solzilcem ampak to je to. Antivaxerska drhal bi me pa lincala.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

GizmoX ::

one-half, ena hipotetična:
To nedeljo so volitve, ob vhodu preverjajo PCT.

Kaj bi si mislil o takem ukrepu za zajezitev širjenja okužb z virusom?
udirač => uni. dipl. inž. rač.

PrihajaNodi ::

one-half je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

Pa pridi one-half in protestiraj proti vladi. Saj tko al tko nesmes biti v skupinah, ki so vecje od 50 ljudi. Kaj te briga za ostale okrog tebe.


Seveda me, izgledalo bo, da imajo antivaxerji enega pripadnika vec. Po drugi strani pa toliko jajc, da bi prisel s transparentom tipa...



... tudi nimam. Policaji so preprosti, te vklenejo, polijejo s solzilcem ampak to je to. Antivaxerska drhal bi me pa lincala.


Bom še enkrat ponovil:

Mi se borimo za tvoje zdravje. Zahvalil se nam boš lahko kasneje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

one-half ::

GizmoX je izjavil:

one-half, ena hipotetična:
To nedeljo so volitve, ob vhodu preverjajo PCT.

Kaj bi si mislil o takem ukrepu za zajezitev širjenja okužb z virusom?


Da so antivaxerji dosegli svoje in s svojim kretenskim propagiranjem lazi, JJu omogocili, da zmaga na volitvah. Zakaj mislis, da sem Nodija in ostale imenoval SDSovci? Ker delajo za njihovo korist in ni dvakrat za reci, da je kar si napisal zelo realen scenarij.

Na kar opozarjam ze olalala casa.

Spokajte se ze cepit in nehajte vladi omogocat, da bo kaj takega zares izvedla pod izgovorom epidemije.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

PrihajaNodi ::

one-half je izjavil:

GizmoX je izjavil:

one-half, ena hipotetična:
To nedeljo so volitve, ob vhodu preverjajo PCT.

Kaj bi si mislil o takem ukrepu za zajezitev širjenja okužb z virusom?


Da so antivaxerji dosegli svoje in s svojim kretenskim propagiranjem lazi, JJu omogocili, da zmaga na volitvah. Zakaj mislis, da sem Nodija in ostale imenoval SDSovci? Ker delajo za njihovo korist in ni dvakrat za reci, da je kar si napisal zelo realen scenarij. Na kar opozarjam ze olalala casa.


Evo sem te našel. Še kar goniš eno isto:

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

GizmoX je izjavil:

one-half, ena hipotetična:
To nedeljo so volitve, ob vhodu preverjajo PCT.

Kaj bi si mislil o takem ukrepu za zajezitev širjenja okužb z virusom?


Da so antivaxerji dosegli svoje in s svojim kretenskim propagiranjem lazi, JJu omogocili, da zmaga na volitvah. Zakaj mislis, da sem Nodija in ostale imenoval SDSovci? Ker delajo za njihovo korist in ni dvakrat za reci, da je kar si napisal zelo realen scenarij. Na kar opozarjam ze olalala casa.


Evo sem te našel. Še kar goniš eno isto:



Secure Connection Failed

An error occurred during a connection to www.youtube-nocookie.com.


Izgleda sem nakaj nalasc pokvaril na https komunikaciji ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Nedasemiveč ::

"Poslanci bodo DZ tokrat zapustili še pred začetkom protestov"

Pičkice ne upajo stopit pred narod 8-)

PrihajaNodi ::

Tvoj posnetek na youtubu je še vedno tam. Ne boš se več skrival.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

Tvoj posnetek na youtubu je še vedno tam. Ne boš se več skrival.

Kar naj bo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Kapitan Jack ::

Ja, jaz sem cepljen mater. Kaj bi se rad? Meni je blo receno, ko se cepim bo epidemije konec. Enako se trobi tudi v Avstriji in Nemciji, a je isti sit.


https://www.noen.at/lilienfeld/noe-coro...

Lilienfeld verbucht landesweit neuerlich die höchste Sieben-Tage-Inzidenz. Mit Montag mussten mehr Geimpfte als Ungeimpfte im Landesklinikum Lilienfeld behandelt werden.

PrihajaNodi ::

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Tvoj posnetek na youtubu je še vedno tam. Ne boš se več skrival.

Kar naj bo.



Skratka samo, da veš da stojimo za teboj in ti bomo v primeru bolezni pomagali. Zakaj? Ker nismo vsi egoisti, ki mislijo samo na sebe!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Rias Gremory ::

Internet je bil napaka.

@one half
Naredi si uslugo in pojdi početi kaj produktivnega.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

one-half ::

Kapitan Jack je izjavil:

Ja, jaz sem cepljen mater. Kaj bi se rad? Meni je blo receno, ko se cepim bo epidemije konec. Enako se trobi tudi v Avstriji in Nemciji, a je isti sit.

Ne vem, vem samo, da je precepljenost se vedno nizka in stevilke v bolnisnicah rastejo. Ko bo precepljenost dovolj visoka, se bom nehal ukvarjati z antivaxerji in nadaljeval crtiti vlado, trenutno pa sem prevec zaposlen z bolj eminentnim problemom - kretenom, ki raje zaupajo FB frizerkam (,...) kot medicini.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PrihajaNodi ::

one-half je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

Ja, jaz sem cepljen mater. Kaj bi se rad? Meni je blo receno, ko se cepim bo epidemije konec. Enako se trobi tudi v Avstriji in Nemciji, a je isti sit.

Ne vem, vem samo, da je precepljenost se vedno nizka in stevilke v bolnisnicah rastejo. Ko bo precepljenost dovolj visoka, se bom nehal ukvarjati z antivaxerji in nadaljeval crtiti vlado, trenutno pa sem prevec zaposlen z bolj eminentnim problemom - kretenom, ki raje zaupajo FB frizerkam (,...) kot medicini.


Menim da je tvoj problem, ta da ne znaš uporablji FB in si samo nevoščljiv.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

;-) ::

V velenju je ze cena za "cepljenje" brez da te spiknejo 700€!!!

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

Ja, jaz sem cepljen mater. Kaj bi se rad? Meni je blo receno, ko se cepim bo epidemije konec. Enako se trobi tudi v Avstriji in Nemciji, a je isti sit.

Ne vem, vem samo, da je precepljenost se vedno nizka in stevilke v bolnisnicah rastejo. Ko bo precepljenost dovolj visoka, se bom nehal ukvarjati z antivaxerji in nadaljeval crtiti vlado, trenutno pa sem prevec zaposlen z bolj eminentnim problemom - kretenom, ki raje zaupajo FB frizerkam (,...) kot medicini.


Menim da je tvoj problem, ta da ne znaš uporablji FB in si samo nevoščljiv.


Ja Nodi, ful si mamin soncek in res strasno pameten, ker znas uporabiti FB. Pravi genialec ;(( Skoda samo, da svoj genij uporabis za branje in propagiranje antivaxerskih lazi. ;((
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

PrihajaNodi ::

;-) je izjavil:

V velenju je ze cena za "cepljenje" brez da te spiknejo 700€!!!



Malo neumno sedaj. Bolje da se počaka na boosterček.

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

Ja, jaz sem cepljen mater. Kaj bi se rad? Meni je blo receno, ko se cepim bo epidemije konec. Enako se trobi tudi v Avstriji in Nemciji, a je isti sit.

Ne vem, vem samo, da je precepljenost se vedno nizka in stevilke v bolnisnicah rastejo. Ko bo precepljenost dovolj visoka, se bom nehal ukvarjati z antivaxerji in nadaljeval crtiti vlado, trenutno pa sem prevec zaposlen z bolj eminentnim problemom - kretenom, ki raje zaupajo FB frizerkam (,...) kot medicini.


Menim da je tvoj problem, ta da ne znaš uporablji FB in si samo nevoščljiv.


Ja Nodi, ful si mamin soncek in res strasno pameten, ker znas uporabiti FB. Pravi genialec ;(( Skoda samo, da svoj genij uporabis za branje in propagiranje antivaxerskih lazi. ;((



Če bi fovšija gorela bi Slovenija pogorela. Nehaj gledati samo mainstream medije.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Nedasemiveč ::

Danes izgredov ne pričakujem.

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

Če bi fovšija gorela bi Slovenija pogorela.


Govoris o temu, da so si necepljeni sami izbrali lockdown in ga bi radi zdaj "zrihtali" se vsem ostalim?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PrihajaNodi ::

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Če bi fovšija gorela bi Slovenija pogorela.


Govoris o temu, da so si necepljeni sami izbrali lockdown in ga bi radi zdaj "zrihtali" se vsem ostalim?



Nimam pojma, jaz bi dal samo lockdown za celo leto in zaprl državo brez cepljenja.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Če bi fovšija gorela bi Slovenija pogorela.


Govoris o temu, da so si necepljeni sami izbrali lockdown in ga bi radi zdaj "zrihtali" se vsem ostalim?


Nimam pojma, jaz bi dal samo lockdown za celo leto in zaprl državo brez cepljenja.


Ja, res nimas pojma.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

PrihajaNodi ::

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Če bi fovšija gorela bi Slovenija pogorela.


Govoris o temu, da so si necepljeni sami izbrali lockdown in ga bi radi zdaj "zrihtali" se vsem ostalim?


Nimam pojma, jaz bi dal samo lockdown za celo leto in zaprl državo brez cepljenja.


Ja, res nimas pojma.

Veš kaj je Jezus zapovedal svojim učencem?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

A ti imas ze tudi stranske ucinke ivermecina, haluciniras? Kaj pa nekontrolirane nezavesti in podobno? Aja si se ravno zbudil iz ene.


Vljudno vabljen danes ob 18 v LJ. Častim pivo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Če bi fovšija gorela bi Slovenija pogorela.


Govoris o temu, da so si necepljeni sami izbrali lockdown in ga bi radi zdaj "zrihtali" se vsem ostalim?


Nimam pojma, jaz bi dal samo lockdown za celo leto in zaprl državo brez cepljenja.


Ja, res nimas pojma.

Veš kaj je Jezus zapovedal svojim učencem?


Ne berem pravljic, ne po internetu ne v drugih oblikah izrazanja, ki nekaterim mentalno zaostalim ljudem sluzijo kot uteha.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: one-half ()

PrihajaNodi ::

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

one-half je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Če bi fovšija gorela bi Slovenija pogorela.


Govoris o temu, da so si necepljeni sami izbrali lockdown in ga bi radi zdaj "zrihtali" se vsem ostalim?


Nimam pojma, jaz bi dal samo lockdown za celo leto in zaprl državo brez cepljenja.


Ja, res nimas pojma.

Veš kaj je Jezus zapovedal svojim učencem?


Ne berem pravljic, ne po internetu ne v drugih oblikah izrazanja, ki nekaterim mentalno zaostalim ljudem sluzijo kot uteha.


Kako da ne, stalno premetavaš statistike o mrtvih in gledaš slike umirajočih za korono?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

one-half ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kako da ne, stalno premetavaš statistike o mrtvih in gledaš slike umirajočih za korono?

Ma nemoj :)):)):)):)):))
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Kapitan Jack ::

PrihajaNodi je izjavil:

A ti imas ze tudi stranske ucinke ivermecina, haluciniras? Kaj pa nekontrolirane nezavesti in podobno? Aja si se ravno zbudil iz ene.


Vljudno vabljen danes ob 18 v LJ. Častim pivo.

Bos pokazal PCT?

PrihajaNodi ::

Kapitan Jack je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

A ti imas ze tudi stranske ucinke ivermecina, haluciniras? Kaj pa nekontrolirane nezavesti in podobno? Aja si se ravno zbudil iz ene.


Vljudno vabljen danes ob 18 v LJ. Častim pivo.

Bos pokazal PCT?


Jaz sem v tranzitu in moram "zapustit" drzavo v 12 urah:))
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Aston_11 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

A ti imas ze tudi stranske ucinke ivermecina, haluciniras? Kaj pa nekontrolirane nezavesti in podobno? Aja si se ravno zbudil iz ene.


Vljudno vabljen danes ob 18 v LJ. Častim pivo.

Bos pokazal PCT?


Jaz sem v tranzitu in moram "zapustit" drzavo v 12 urah:))

Misliš, da so vsi idioti like nodl?

Kapitan Jack ::

Tole cakanje na 18h je kot bi cakal na purge. Koncno se nekaj dogaja.

Utk ::

Če bi bilo vam res do tega, da zrušite Janšo, bi se kolesarji pridružili danes. Da imamo čim prej volitve, potem pa naj vaši polevičarji zmagajo, če je taka volja.
Ampak v resnici vam ni to prioriteta. Glavno vam je, da nekaj kričite proti Janši, in da se nič ne spremeni. Ker če se bo res kaj spremenilo, se bo spremenilo tudi na levi strani. In ne vidim kako se bi lahko na slabše za vse, in na boljše za vas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

PCT - nova tema (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
35240815 (35586) BigWhale

PCT ni neustaven (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42039444 (34572) BigWhale

Drugi dan neustavnega odloka - kakšno je stanje po državi (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Loža
93396349 (84887) widj3098dj32

Prebolevniki vs cepljeni kovid-19 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
22027656 (25471) WizzardOfOZ

Kaj boste storiili, da boste lažje prebrodili ukrepe? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31934025 (27842) misticnimrk

Več podobnih tem