» »

PCT ni neustaven

PCT ni neustaven

WizzardOfOZ ::

FireSnack je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

pirat je izjavil:

Skratka, mislim, da je precej jasno, da so koristi cepljenja ogromne.


Seveda so koristi, nihče jih ne zanika. Ampak koliko časa imaš mir po prvotnem cepljenju? 6 mesecev, 9 mesecev? V izraelu namreč zbolevajo tisti, ki so bili med januarjem in marcem cepljeni, pa še niso dobili tretjega šusa, zato gredo sedaj pospešeno v tretji šus, pripravljajo se pa že za četrtega.

Koliko je meni znano so v Izraelu že vsi 3x pičeni. Zbolevajo naprej, ampak odležijo 2 do 3 tedne in so povečini ok. Cepivo jih ščiti pred ventilatorjem. A je to res tako težko za razumet vam manj izobraženim ki se ne odločate za cepivo? Dajte zavihajte rokav in ne trolat.

manj izobražen si tukaj samo ti.
jaz sem prebolel kovid. se pravi sem zaščiten pred virusom. zakaj bi se torej cepil?
koliko časa si spominske celice protiteles zapomnejo če si prebolel ali če si se cepil? je kaka razlika med njimi po cepljenju ali če ai prebolel?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

NMH ::

PrihajaNodi je izjavil:

Si ti nepismen? Govorim o samem konceptu ne za doticno drzavo. To ni bilo organizirano iz danes na jutri. Tako kot majo prstimane ze vrece za mrtve so izdali tudi kovid paspporte pa izolacijske centre. Lubcek dragi, ce mislis da bos z ny dozo varen se motis.


Zakaj bi Romunija imela takšen koncept pred kovidom? Kje je kakšen vir za to?

PrihajaNodi ::

A govorim za Romunijo? Govorim za celotno organizirano plandemijo. Bio razgradljive vrece za mrtve so tudi ze na poti, kot izolacijski kampi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

NMH ::

apfelstrudl je izjavil:

NMH je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Koliko < 30 let je umrlo v SLO za kovidom?


Imaš uradno statistiko. Jo ne znaš poiskat??

Če bi prebral celi prispevek preden si zalajal bi videl da sem dodal celo link do te statistike.

5 (pet) smrti do sedaj (in to v rangu pod 34 let, ne 30).
In ne ti meni da je vsaka smrt preveč (to je ponavadi comeback takih vprašanj). Koliko jih bo (mladih tudi mlajših) umrlo zaradi drugih bolezni zaradi te norije?
Pa potem 30% povišanje pri obiskih psihijatrov pri mladih. Samomori... a to bomo rekli da je "collateral" damage?


Mlajši prenašajo virus in poganjajo epidemijo. To je vse, kar rabiš vedet.
Pa zakaj govoriš za vse mlade?? Marsikdo ima že v mlajših letih kakšno pridruženo bolezen.

PrihajaNodi je izjavil:

A govorim za Romunijo? Govorim za celotno organizirano plandemijo. Bio razgradljive vrece za mrtve so tudi ze na poti, kot izolacijski kampi.


HAHA. Kr nekaj mutiš v tri dni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NMH ()

WizzardOfOZ ::

vsi lahko prenašamo virus. tako necepljeni, kot cepljeni in prebolevniki.
edino pravilno bi bilo, da se vsi vsak dan testiramo, okuženi pa se izločijo in ostanejo doma.
to bi tudi bil edini način, da se zaenkrat znebimo širjenja virusa.
ker virusa ne bomo iztrebili, ne bo šel nikamor in bo ostal med nami, kot sta ostala gripa in prehlad
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

apfelstrudl ::

NMH je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

NMH je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Koliko < 30 let je umrlo v SLO za kovidom?


Imaš uradno statistiko. Jo ne znaš poiskat??

Če bi prebral celi prispevek preden si zalajal bi videl da sem dodal celo link do te statistike.

5 (pet) smrti do sedaj (in to v rangu pod 34 let, ne 30).
In ne ti meni da je vsaka smrt preveč (to je ponavadi comeback takih vprašanj). Koliko jih bo (mladih tudi mlajših) umrlo zaradi drugih bolezni zaradi te norije?
Pa potem 30% povišanje pri obiskih psihijatrov pri mladih. Samomori... a to bomo rekli da je "collateral" damage?


Mlajši prenašajo virus in poganjajo epidemijo. To je vse, kar rabiš vedet.
Pa zakaj govoriš za vse mlade?? Marsikdo ima že v mlajših letih kakšno pridruženo bolezen.


Cepljeni po zadnjih raziskavah (vsaj) v prvih dneh okužbe trosijo ravno toliko "viral loada" kot necepljeni.
Eden od virov (teh je ogromno): https://www.bmj.com/content/374/bmj.n20...
Zakaj torej cepljene ne testiramo enako kot necepljene? Retorično vprašanje (itak vemo odgovor - korenček and shit).

In kako bodo mladi poganjali epidemijo če precepimo tiste kateri so "cilj virusa"? Koga boli patak če parkrat malo bolj kihneš? Zakaj misliš da sem napisal da mene en kurc briga za "število okužb".
Naredi konkretno akcijo po SLO, potestiraj vse živo kar hodi in gre naenkrat pa boš dobil takšno cifro, da najbolje da se kar kolektivni samomor izvede.

Pa kaj ste resno vsi zblazneli s to korono? Pa ni to ebola madona. Obnašamo se kot da ima pizdarija smrtnost v dvomestni procentni številki in to v vseh starostnih razredih.
Jesus fucking christ...

Netrunner ::

feryz je izjavil:


Če bi bilo po moje, bi na vseh vpadnicah v BTC stala vojska in naprej spustila le tiste s pct. Ali pa tiste s pc.

Se pravi bi bilo še slabše kot je. Ti si prav za v parlament z svojim omejenim razmišljanjem.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Slopek ::

Aston_11 je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

Najbolj sumljivo je pa ker se ženske v zdravstvenem sektorju v kar lepih številkah nočejo cepiti,sploh mlade...
Ni sumljivo, soupada z inteligenzo. Že napisano. Mlade ženske v zdravstvu so srednje sestre, neke blazne znanosti v njihovih srednjih šolah ni. Lahko ti je sumljivo, edino če tega ne razumeš, vendar si potem v isti skupini. Kot ostali, ki jim je sumljivo, razumejo pa nič ne, ker berejo šarlatane po FB.

Tole prav zbode v oči.
Kakšen bedak moraš biti, da imaš ženske, ki delajo z virusom ali pa so vsaj na drugi strani stene v isti hiši, kot je kovid oddelek, za ene glupače, ki ne znajo preceniti resnosti te strašne situacije v kateri so one vsak dan.
Res moraš biti omejen, da tako ozkogledo in površno ocenjuješ.

apfelstrudl ::

Slopek je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

Najbolj sumljivo je pa ker se ženske v zdravstvenem sektorju v kar lepih številkah nočejo cepiti,sploh mlade...
Ni sumljivo, soupada z inteligenzo. Že napisano. Mlade ženske v zdravstvu so srednje sestre, neke blazne znanosti v njihovih srednjih šolah ni. Lahko ti je sumljivo, edino če tega ne razumeš, vendar si potem v isti skupini. Kot ostali, ki jim je sumljivo, razumejo pa nič ne, ker berejo šarlatane po FB.

Tole prav zbode v oči.
Kakšen bedak moraš biti, da imaš ženske, ki delajo z virusom ali pa so vsaj na drugi strani stene v isti hiši, kot je kovid oddelek, za ene glupače, ki ne znajo preceniti resnosti te strašne situacije v kateri so one vsak dan.
Res moraš biti omejen, da tako ozkogledo in površno ocenjuješ.

Saj sem mu že jaz zgoraj napisal naj naslednjič v bolnici zahteva Kreka da mu bo rit brisal in Janšo da mu bo kateter menjal.

NMH ::

Slopek je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

Najbolj sumljivo je pa ker se ženske v zdravstvenem sektorju v kar lepih številkah nočejo cepiti,sploh mlade...
Ni sumljivo, soupada z inteligenzo. Že napisano. Mlade ženske v zdravstvu so srednje sestre, neke blazne znanosti v njihovih srednjih šolah ni. Lahko ti je sumljivo, edino če tega ne razumeš, vendar si potem v isti skupini. Kot ostali, ki jim je sumljivo, razumejo pa nič ne, ker berejo šarlatane po FB.

Tole prav zbode v oči.
Kakšen bedak moraš biti, da imaš ženske, ki delajo z virusom ali pa so vsaj na drugi strani stene v isti hiši, kot je kovid oddelek, za ene glupače, ki ne znajo preceniti resnosti te strašne situacije v kateri so one vsak dan.
Res moraš biti omejen, da tako ozkogledo in površno ocenjuješ.


Medicinske sestre so se precej bolj prekužile od zdravnikov, ker imajo neposreden kontakt z bolniki.
To je tudi eden izmed razlogov, zakaj so sestre manj cepljene.

Nedasemiveč ::

O NMH aka notranji minister Hojs is back.

NMH ::

apfelstrudl je izjavil:

Cepljeni po zadnjih raziskavah (vsaj) v prvih dneh okužbe trosijo ravno toliko "viral loada" kot necepljeni.
Eden od virov (teh je ogromno): https://www.bmj.com/content/374/bmj.n20...


Teh virov ni nič ogromno. Je tu pa tam nekaj.
V skrajni sili lahko cepljen nosi toliko virusa, kot necepljeni. Ni pa to niti približno pravilo. Marsikatreri cepljeni ne dobi virusa sploh.

In kako bodo mladi poganjali epidemijo če precepimo tiste kateri so "cilj virusa"? Koga boli patak če parkrat malo bolj kihneš? Zakaj misliš da sem napisal da mene en kurc briga za "število okužb".


Mladi se v večji meri obnašajo neodgovorno kot pa starejši.

Naredi konkretno akcijo po SLO, potestiraj vse živo kar hodi in gre naenkrat pa boš dobil takšno cifro, da najbolje da se kar kolektivni samomor izvede.

Ne pretiravaj. Nič drugega ne rabimo delat, kot delajo Danci, Švedi, pač oni malo bolj razviti narodi.
Ne pa vedno hvatat krivine in se ničesar držati.

Scaramouche ::

NMH je izjavil:

Slopek je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

Najbolj sumljivo je pa ker se ženske v zdravstvenem sektorju v kar lepih številkah nočejo cepiti,sploh mlade...
Ni sumljivo, soupada z inteligenzo. Že napisano. Mlade ženske v zdravstvu so srednje sestre, neke blazne znanosti v njihovih srednjih šolah ni. Lahko ti je sumljivo, edino če tega ne razumeš, vendar si potem v isti skupini. Kot ostali, ki jim je sumljivo, razumejo pa nič ne, ker berejo šarlatane po FB.

Tole prav zbode v oči.
Kakšen bedak moraš biti, da imaš ženske, ki delajo z virusom ali pa so vsaj na drugi strani stene v isti hiši, kot je kovid oddelek, za ene glupače, ki ne znajo preceniti resnosti te strašne situacije v kateri so one vsak dan.
Res moraš biti omejen, da tako ozkogledo in površno ocenjuješ.


Medicinske sestre so se precej bolj prekužile od zdravnikov, ker imajo neposreden kontakt z bolniki.
To je tudi eden izmed razlogov, zakaj so sestre manj cepljene.


Jaz sem se pogovarjal z ženskami katerimi so zdravnice odsvetovale cepljenje, če bodo imele otroke...
Tako da potem starejše zdravnice,nimajo razloga da se nebi cepile, mlajše sestre potem ostanejo necepljene!

Zato je tako težko verjeti vladi ko pa dobim v živo taka potrdila..

PacificBlue ::

Saj veste kako je če šef v firmi reče, da krokodili letijo, potem krokodili letijo..a ne?

PrihajaNodi ::

Slopek je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

Najbolj sumljivo je pa ker se ženske v zdravstvenem sektorju v kar lepih številkah nočejo cepiti,sploh mlade...
Ni sumljivo, soupada z inteligenzo. Že napisano. Mlade ženske v zdravstvu so srednje sestre, neke blazne znanosti v njihovih srednjih šolah ni. Lahko ti je sumljivo, edino če tega ne razumeš, vendar si potem v isti skupini. Kot ostali, ki jim je sumljivo, razumejo pa nič ne, ker berejo šarlatane po FB.

Tole prav zbode v oči.
Kakšen bedak moraš biti, da imaš ženske, ki delajo z virusom ali pa so vsaj na drugi strani stene v isti hiši, kot je kovid oddelek, za ene glupače, ki ne znajo preceniti resnosti te strašne situacije v kateri so one vsak dan.
Res moraš biti omejen, da tako ozkogledo in površno ocenjuješ.

Tiste zenske lenuharijo pa kovid dodatke vlecejo. Neodvisnih obdukcij pa itak ne izvajajo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

apfelstrudl ::

NMH je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Cepljeni po zadnjih raziskavah (vsaj) v prvih dneh okužbe trosijo ravno toliko "viral loada" kot necepljeni.
Eden od virov (teh je ogromno): https://www.bmj.com/content/374/bmj.n20...


Teh virov ni nič ogromno. Je tu pa tam nekaj.
V skrajni sili lahko cepljen nosi toliko virusa, kot necepljeni. Ni pa to niti približno pravilo. Marsikatreri cepljeni ne dobi virusa sploh.

In kako bodo mladi poganjali epidemijo če precepimo tiste kateri so "cilj virusa"? Koga boli patak če parkrat malo bolj kihneš? Zakaj misliš da sem napisal da mene en kurc briga za "število okužb".


Mladi se v večji meri obnašajo neodgovorno kot pa starejši.

Naredi konkretno akcijo po SLO, potestiraj vse živo kar hodi in gre naenkrat pa boš dobil takšno cifro, da najbolje da se kar kolektivni samomor izvede.

Ne pretiravaj. Nič drugega ne rabimo delat, kot delajo Danci, Švedi, pač oni malo bolj razviti narodi.
Ne pa vedno hvatat krivine in se ničesar držati.

Ne izmikaj se glavnem point-u.
Kako bodo mladi, pa kakorkoli nori, poganjali epidemijo, če imaš glavne tarče virusa precepljene?
Bo šlo zdaj?
Če so cepiva zgolj BLIZU tega kar obljubljajo, potem bi bilo to dovolj da ne boš preobremenil intenzivne.
Če niso, potem naj jih pa zabrišejo v smeti in nas nehajo buzerirat z njimi.

NMH ::

Scaramouche je izjavil:


Jaz sem se pogovarjal z ženskami katerimi so zdravnice odsvetovale cepljenje, če bodo imele otroke...
Tako da potem starejše zdravnice,nimajo razloga da se nebi cepile, mlajše sestre potem ostanejo necepljene!

Zato je tako težko verjeti vladi ko pa dobim v živo taka potrdila..


Takšne informacije se menjajo iz tedna v teden. Čisto možno, da so zdravnice odstvetovale cepljenje mlajšim lani decembra. Vprašanje je, ali to počnejo še sedaj, ko je precej jasno, da cepljenje nima vpliva na nosečnost. Imamo pa dve umrli necepljeni nosečnici od covida, ker je bila nosečnost+covid preveč za telesi obeh oseb.

apfelstrudl je izjavil:

NMH je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Cepljeni po zadnjih raziskavah (vsaj) v prvih dneh okužbe trosijo ravno toliko "viral loada" kot necepljeni.
Eden od virov (teh je ogromno): https://www.bmj.com/content/374/bmj.n20...


Teh virov ni nič ogromno. Je tu pa tam nekaj.
V skrajni sili lahko cepljen nosi toliko virusa, kot necepljeni. Ni pa to niti približno pravilo. Marsikatreri cepljeni ne dobi virusa sploh.

In kako bodo mladi poganjali epidemijo če precepimo tiste kateri so "cilj virusa"? Koga boli patak če parkrat malo bolj kihneš? Zakaj misliš da sem napisal da mene en kurc briga za "število okužb".


Mladi se v večji meri obnašajo neodgovorno kot pa starejši.

Naredi konkretno akcijo po SLO, potestiraj vse živo kar hodi in gre naenkrat pa boš dobil takšno cifro, da najbolje da se kar kolektivni samomor izvede.

Ne pretiravaj. Nič drugega ne rabimo delat, kot delajo Danci, Švedi, pač oni malo bolj razviti narodi.
Ne pa vedno hvatat krivine in se ničesar držati.

Ne izmikaj se glavnem point-u.
Kako bodo mladi, pa kakorkoli nori, poganjali epidemijo, če imaš glavne tarče virusa precepljene?
Bo šlo zdaj?
Če so cepiva zgolj BLIZU tega kar obljubljajo, potem bi bilo to dovolj da ne boš preobremenil intenzivne.
Če niso, potem naj jih pa zabrišejo v smeti in nas nehajo buzerirat z njimi.


Vse je bilo napisano že miljonkrat. Daj malo začni razmišljat z glavo. Če jo imaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NMH ()

PrihajaNodi ::

NMH je izjavil:

Scaramouche je izjavil:


Jaz sem se pogovarjal z ženskami katerimi so zdravnice odsvetovale cepljenje, če bodo imele otroke...
Tako da potem starejše zdravnice,nimajo razloga da se nebi cepile, mlajše sestre potem ostanejo necepljene!

Zato je tako težko verjeti vladi ko pa dobim v živo taka potrdila..


Takšne informacije se menjajo iz tedna v teden. Čisto možno, da so zdravnice odstvetovale cepljenje mlajšim lani decembra. Vprašanje je, ali to počnejo še sedaj, ko je precej jasno, da cepljenje nima vpliva na nosečnost. Imamo pa dve umrli nosečnici od covida, ker je bila nosečnost+covid preveč za telesi obeh oseb.

Je bila obdukcija neodvisna ali je tako rekel General major Jelko Kacin?

Fantje bo treba mal vec dokazov pa neodvisnih raziskav dat. So zeleli svojci izvesti analizo krvi iz mrtvega kovid bolnika in jo poslati v Rusijo. Zabranjeno, so rekli. Imam vir? Nimam, je pa to izkusnja znancev iz Srbije. Tako da odjebite.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

feryz ::

Ma kaj je spet za ena kregarija tukaj?
Pi... ste nekulturni!
Jutri pospešeno cepimo dalje. Za konec tedna se kaže luč na koncu tunela. Garant.

Nodi, cepiv imamo dovolj, ne skrbi. Tudi za tretje cepljenje. Eni že stojijo v vrsti.
Janez pa tudi že sestankuje. Bo kaj novega prišlo ven za pospešitev cepljenja.
Kmalu zmaga.

NMH ::

PrihajaNodi je izjavil:

NMH je izjavil:

Scaramouche je izjavil:


Jaz sem se pogovarjal z ženskami katerimi so zdravnice odsvetovale cepljenje, če bodo imele otroke...
Tako da potem starejše zdravnice,nimajo razloga da se nebi cepile, mlajše sestre potem ostanejo necepljene!

Zato je tako težko verjeti vladi ko pa dobim v živo taka potrdila..


Takšne informacije se menjajo iz tedna v teden. Čisto možno, da so zdravnice odstvetovale cepljenje mlajšim lani decembra. Vprašanje je, ali to počnejo še sedaj, ko je precej jasno, da cepljenje nima vpliva na nosečnost. Imamo pa dve umrli nosečnici od covida, ker je bila nosečnost+covid preveč za telesi obeh oseb.

Je bila obdukcija neodvisna ali je tako rekel General major Jelko Kacin?

Fantje bo treba mal vec dokazov pa neodvisnih raziskav dat. So zeleli svojci izvesti analizo krvi iz mrtvega kovid bolnika in jo poslati v Rusijo. Zabranjeno, so rekli. Imam vir? Nimam, je pa to izkusnja znancev. Tako da odjebite.


Ti ne veš niti v kateri državi živiš.
Kaj počneš v teh težkih temah, ki so očitno preveč za tvojo kratko pamet.

PrihajaNodi ::

feryz je izjavil:

Ma kaj je spet za ena kregarija tukaj?
Pi... ste nekulturni!
Jutri pospešeno cepimo dalje. Za konec tedna se kaže luč na koncu tunela. Garant.

Nodi, cepiv imamo dovolj, ne skrbi. Tudi za tretje cepljenje. Eni že stojijo v vrsti.
Janez pa tudi že sestankuje. Bo kaj novega prišlo ven za pospešitev cepljenja.
Kmalu zmaga.

Imas prav, se opravicujem, ce sem koga uzalil. Si moram dopovedatovati da je cepiv dovolj in so zastonj. Hvala

Ti ne veš niti v kateri državi živiš.
Kaj počneš v teh težkih temah, ki so očitno preveč za tvojo kratko pamet.


Berem tebe in se odlocam katero cepivo izberem. Umotvori tvojega kova prepricajo ze prepricane.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

apfelstrudl ::

NMH je izjavil:

Scaramouche je izjavil:


Jaz sem se pogovarjal z ženskami katerimi so zdravnice odsvetovale cepljenje, če bodo imele otroke...
Tako da potem starejše zdravnice,nimajo razloga da se nebi cepile, mlajše sestre potem ostanejo necepljene!

Zato je tako težko verjeti vladi ko pa dobim v živo taka potrdila..


Takšne informacije se menjajo iz tedna v teden. Čisto možno, da so zdravnice odstvetovale cepljenje mlajšim lani decembra. Vprašanje je, ali to počnejo še sedaj, ko je precej jasno, da cepljenje nima vpliva na nosečnost. Imamo pa dve umrli necepljeni nosečnici od covida, ker je bila nosečnost+covid preveč za telesi obeh oseb.

apfelstrudl je izjavil:

NMH je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Cepljeni po zadnjih raziskavah (vsaj) v prvih dneh okužbe trosijo ravno toliko "viral loada" kot necepljeni.
Eden od virov (teh je ogromno): https://www.bmj.com/content/374/bmj.n20...


Teh virov ni nič ogromno. Je tu pa tam nekaj.
V skrajni sili lahko cepljen nosi toliko virusa, kot necepljeni. Ni pa to niti približno pravilo. Marsikatreri cepljeni ne dobi virusa sploh.

In kako bodo mladi poganjali epidemijo če precepimo tiste kateri so "cilj virusa"? Koga boli patak če parkrat malo bolj kihneš? Zakaj misliš da sem napisal da mene en kurc briga za "število okužb".


Mladi se v večji meri obnašajo neodgovorno kot pa starejši.

Naredi konkretno akcijo po SLO, potestiraj vse živo kar hodi in gre naenkrat pa boš dobil takšno cifro, da najbolje da se kar kolektivni samomor izvede.

Ne pretiravaj. Nič drugega ne rabimo delat, kot delajo Danci, Švedi, pač oni malo bolj razviti narodi.
Ne pa vedno hvatat krivine in se ničesar držati.

Ne izmikaj se glavnem point-u.
Kako bodo mladi, pa kakorkoli nori, poganjali epidemijo, če imaš glavne tarče virusa precepljene?
Bo šlo zdaj?
Če so cepiva zgolj BLIZU tega kar obljubljajo, potem bi bilo to dovolj da ne boš preobremenil intenzivne.
Če niso, potem naj jih pa zabrišejo v smeti in nas nehajo buzerirat z njimi.


Vse je bilo napisano že miljonkrat. Daj malo začni razmišljat z glavo. Če jo imaš.

Hudič je ko zmanjka argumentov in je treba na preverjeno "je blo napisano že 1000x".
Ne ni bilo. Vsaj ne s kupom neumnosti nametanih vmes z dodatkom prerihtane statistike na način, da ustreza "agendi" (en primer sem ti zgoraj podal).

In glede na to da se jaz osebno sprašujem o smiselnosti (nekaterih, ne vseh!) butastih ukrepov, ti in tebi podobni jim pa slepo sledite kot trop ovac, pa kakršnikoli ukrepi že so... kdo misliš da razmišlja "z lastno glavo".
Spet retorično vprašanje. Ti kar živi naprej v svojem svetu, kjer imaš 100% prav in je to to.
Na koncu koncev - koga boli patak. Samo ne pa mislit da se bomo vsi kar brez razmišljanja strinjali z vsem kar naša "stroka" in posledično njeni verniki (hint!) nakladajo naokoli.

PrihajaNodi ::

Polne bolnice, ventilatorji, smrt, povsod smrt, bolniki izgledajo kot tisti iz skatlic cigaret...dobr pumpajo goveda.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

feryz je izjavil:

Ma kaj je spet za ena kregarija tukaj?
Pi... ste nekulturni!
Jutri pospešeno cepimo dalje. Za konec tedna se kaže luč na koncu tunela. Garant.

Nodi, cepiv imamo dovolj, ne skrbi. Tudi za tretje cepljenje. Eni že stojijo v vrsti.
Janez pa tudi že sestankuje. Bo kaj novega prišlo ven za pospešitev cepljenja.
Kmalu zmaga.

veš kako je rekel Pižama: sem skup padu in vidu tunel, pa luč na drugi strani, pa same dobre počke, sam ku*ba k sm predebu pa ne morem skoz tunel.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Utk ::

Najbolj hočejo ljudje jansen, ker je samo en šus in ker takoj dobiš pct. Nima veze, da je najmanj učinkovit in z največ stranskimi učinki. Tolk o tem kako je ljudi strah virusa...

PrihajaNodi ::

Pozna kdo koga, ki je umrl zaradi kovida in so izvedli obdukcijo (neodvisno)? So dovolili da vidijo svojci truplo? Kako to poteka? Toliko stevilk tu gor, statistike, dejansko pa cisto nic uporabnega.
Glup je pa Nodi ker ne poslusa Beoviceve pa Kacota.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

apfelstrudl ::

Utk je izjavil:

Najbolj hočejo ljudje jansen, ker je samo en šus in ker takoj dobiš pct. Nima veze, da je najmanj učinkovit in z največ stranskimi učinki. Tolk o tem kako je ljudi strah virusa...

In potem mediji in vlada ponosno prdijo v mikrofone kako je "zanimanje za cepljenje naraslo", naključni reveži ki stojijo v vrsti pa trobijo o tem da "se grejo cepit zaradi zdravja"

Ne, grožnje z izgubo šihta, pa nezmožnost tankanja jebenega bencina... nimajo nič s tem.

:)

WizzardOfOZ ::

Utk je izjavil:

Najbolj hočejo ljudje jansen, ker je samo en šus in ker takoj dobiš pct. Nima veze, da je najmanj učinkovit in z največ stranskimi učinki. Tolk o tem kako je ljudi strah virusa...

sej ni ljudi strah virusa. oni bi radi samo živeli kot pred kovid ero. poanta pa je da bodo iskali bližnjice kjerkoli se da
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Utk ::

V sredo ob 18h bo spet bližnjica...

PrihajaNodi ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Utk je izjavil:

Najbolj hočejo ljudje jansen, ker je samo en šus in ker takoj dobiš pct. Nima veze, da je najmanj učinkovit in z največ stranskimi učinki. Tolk o tem kako je ljudi strah virusa...

sej ni ljudi strah virusa. oni bi radi samo živeli kot pred kovid ero. poanta pa je da bodo iskali bližnjice kjerkoli se da

Ce se cepijo in bodo posledice, bodo sluzbe tako ali tako izgubili, ker bolanega ne bo nihce gledal. Kaj ti pomaga kratkorocna svoboda in uzitek…
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

apfelstrudl ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pozna kdo koga, ki je umrl zaradi kovida in so izvedli obdukcijo (neodvisno)? So dovolili da vidijo svojci truplo? Kako to poteka? Toliko stevilk tu gor, statistike, dejansko pa cisto nic uporabnega.
Glup je pa Nodi ker ne poslusa Beoviceve pa Kacota.

Jaz poznam (da ne bo kdo štrudla obtožil da samo ignorira kovid).
Starejši možakar (70+). 100% ga je kovid pokončal. Prej solidnega zdravja.

Zato tudi "štrudl" nikoli ni bil proti cepljenju RANLJIVIH SKUPIN. In to kar ne gre v trde betice nekaterih tukaj gor.

PrihajaNodi ::

apfelstrudl je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Pozna kdo koga, ki je umrl zaradi kovida in so izvedli obdukcijo (neodvisno)? So dovolili da vidijo svojci truplo? Kako to poteka? Toliko stevilk tu gor, statistike, dejansko pa cisto nic uporabnega.
Glup je pa Nodi ker ne poslusa Beoviceve pa Kacota.

Jaz poznam (da ne bo kdo štrudla obtožil da samo ignorira kovid).
Starejši možakar (70+). 100% ga je kovid pokončal. Prej solidnega zdravja.

Zato tudi "štrudl" nikoli ni bil proti cepljenju RANLJIVIH SKUPIN. In to kar ne gre v trde betice nekaterih tukaj gor.


Kaj je pokazala obdukcija, je bila ta neodvisna? Kako je to potekalo. A kompliciram? Pac ne gre v vase trde betice da nekateri ne kupimo idiotizmov ki jih propagirajo? Sploh pa posnetki mrtvih iz Italije...

Objavi list tu gor, brez imena in priimkov!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Telbanc ::

feryz je izjavil:

Ma kaj je spet za ena kregarija tukaj?
Pi... ste nekulturni!
Jutri pospešeno cepimo dalje. Za konec tedna se kaže luč na koncu tunela. Garant.

Nodi, cepiv imamo dovolj, ne skrbi. Tudi za tretje cepljenje. Eni že stojijo v vrsti.
Janez pa tudi že sestankuje. Bo kaj novega prišlo ven za pospešitev cepljenja.
Kmalu zmaga.


Strumna vojska in policija že vihata rokave, konec je necepljene dobe. >:D

Utk je izjavil:

V sredo ob 18h bo spet bližnjica...


A bo 50.000 folka. ?

Bo Hojs & Mama postavil vsaj ograjo....?
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

apfelstrudl ::

PrihajaNodi je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Pozna kdo koga, ki je umrl zaradi kovida in so izvedli obdukcijo (neodvisno)? So dovolili da vidijo svojci truplo? Kako to poteka? Toliko stevilk tu gor, statistike, dejansko pa cisto nic uporabnega.
Glup je pa Nodi ker ne poslusa Beoviceve pa Kacota.

Jaz poznam (da ne bo kdo štrudla obtožil da samo ignorira kovid).
Starejši možakar (70+). 100% ga je kovid pokončal. Prej solidnega zdravja.

Zato tudi "štrudl" nikoli ni bil proti cepljenju RANLJIVIH SKUPIN. In to kar ne gre v trde betice nekaterih tukaj gor.


Kaj je pokazala obdukcija, je bila ta neodvisna? Kako je to potekalo. A kompliciram al pac ne gre v vase trde betice da nekateri ne kupimo idiotizmov ki jih propagirajo?

Nodi, ne pretiravaj. Če ti še ni potegnilo, sem jaz PROTI temu kar vlada in farmacevti zganjajo okoli korone.
Ampak tega možakarja je vzel kovid. To je jasno tudi vsem njegovim bližnjim tako da obdukcije (vsaj po mojih info) niso niti zahtevali.
Vsi simptomi 100% to kar kovid naredi pizdarijo (vključno specifika vonj/okus, pljuča...).

Kovid je jeben. Ampak za starejše in bolne. In to je to.
In čas je da se neha zganjat splošna panika, ampak da se začne s pametnim bojem proti tej pizdariji. Na pravi način, ne pa s cepljenjem vsega kar leze in gre in s prepovedjo opravljanja dela in tankanja jebenega bencina.
Take ukrepe zagovarjajo zgolj... hm ... posebne osebe...

PrihajaNodi ::

Kje vam je torej problem podati tocne podatke zrtev in neodvisnih analiz obdukcij? Od zdravih se zahteva testiranja mi pa od mrtvih nimamo podatkov, samo "uradne" stevilke oz to kar vlade servirajo, A tako to gre. Naj vam kar verjamemo?

Na koncu druge svetovne vojne smo vedeli za imena ljudi umrlih v nacisticnih taboriscih. Kje je problem ce se zacne izdajati imena mrtvih ne samo surovih stevilk?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrimoZ_ ::

Dej nodi spizdi nazaj v Romunijo, kjer je vse zeleno.

zobnik ::

Taki bo*niki, ki so v Sloveniji, jih nikjer v Evropi ni. Na eni strani cepilci, na drugi proticepilci, in potem hujskajo, lajajo drug na drugega....Številne države podpirajo svobodno odločitev posameznikov. Večina sploh ne neosi več mask, in nimajo takih ukrepov, dalč daleč od tega. Palca ima dva konca tolk o tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

PrihajaNodi ::

PrimoZ_ je izjavil:

Dej nodi spizdi nazaj v Romunijo, kjer je vse zeleno.

Bravo Primoz. Tako izrazas inteligenco cepljenih. To je vse, ko zmanka argumentov.

zobnik je izjavil:

Taki bo*niki, ki so v Sloveniji, jih nikjer v Evropi ni. Na eni strani cepilci, na drugi proticepilci, in potem hujskajo, lajajo drug na drugega....Številne države podpirajo svobodno odločitev posameznikov. Večina sploh ne neosi več mask, in nimajo takih ukrepov, dalč daleč od tega. Palca ima dva konca tolk o tem.

Ma ne drzi. Fr. It. Zda. pa se cel kup drzav ima obvezno cepljenje. Malo jih je, ki tega se nimajo oz pocno.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrimoZ_ ::

PrihajaNodi je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Dej nodi spizdi nazaj v Romunijo, kjer je vse zeleno.

Bravo Primoz. Tako izrazas inteligenco cepljenih. To je vse, ko zmanka argumentov.


Te bodo že cepili, pol boš pa ti zelen :)

Zgodovina sprememb…

zobnik ::

Če bo obvezno MORAJO sprejet odgovrnost z odškodninam. Vsakega pregledat pred cepivom, podat poročilo in po cepljenju če gre na slabše naj država prevzame finančno breme, zdravljenje, odškodnina, !!!!

Kayzon ::

zobnik je izjavil:

Če bo obvezno MORAJO sprejet odgovrnost z odškodninam. Vsakega pregledat pred cepivom, podat poročilo in po cepljenju če gre na slabše naj država prevzame finančno breme, zdravljenje, odškodnina, !!!!


Edino tako se bodo se ostalih 50% ljudi cepilo😌

PrimoZ_ ::

Vse bodo pošpikali.
Malo še cepetat, potem pa hitro v vrsto stat s sklonjeno glavo :)

dexterboy ::

NMH je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Se vi sploh zavedate da tudi gripa pobira svoj davek pri mladih? Aja, to nobenega več ne zanima, ker zdaj je kovid tisti bav bav. ?
Sploh sred septembra ob 20-30 C zunaj. PS: Že 1000x povedano, da je covid vsaj 10x gripa. Pa niti ne vemo, kaj se dogaja z virusom v telesu. Lahko se kje prikrije in bo vsekal ven čez leto dve, pet...
Khm... nočem nikogar žaliti, ampak ko so necepljene zmerjali, ker so eni trobili za cepivo, da useka ven čez par let, so bili pavijani, sedaj pa lahko virus useka čez par let ven? Dvojni vatli za cepljene, necepljene in prebolele?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

PrimoZ_ ::

Lahko bežite, ne morete pa uiti...

Neizogibno je!

zobnik ::

Saj pri obveznem zavarovanju je tako, če nimaš dohodkov ti ga plača država, če imaš premoženje si ga sam.
Prislit ljudi v obvezno cepljenje DA pod POGOJEM da DRŽAVA prevzame odgovornost, odškodnine v primeru smrti po cepljenju v višini milijon evra, pa da vas vidim podpornike cepljenja.

Utk ::

Nikamur ne bežim, kar pridite me cepit. Lahko tudi pred parlament v sredo ob 18h.

MasterTade ::

Naj sprejmejo ukrep da se po določenem datumu covid bolniki ki niso cepljeni (razen tisti ki se ne smejo) morajo zdravit doma da ne bodo tratili kapactitet
Mors omnia aequat

PrimoZ_ ::

Na protestih bodo sedaj špricali s cepivom!

Baje so razvili cepivo, ki ga lahko vdihnes v obliki aerosola.

Ne smem povedat vira. Because of powers that be...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

Telbanc ::

PrimoZ_ je izjavil:

Na protestih bodo sedaj špricali s cepivom!

Baje so razvili cepivo, ki ga lahko vdihnes v obliki aerosola.

Ne smem povedat vira. Because of powers that be...


Pa ne da vas je strah protestov, demokratičnih protestov?

PrimoZ_ je izjavil:

Lahko bežite, ne morete pa uiti...

Neizogibno je!


Tud ti ne uideš, tretja doza je že za vogalom?

PrimoZ_ je izjavil:

Vse bodo pošpikali.
Malo še cepetat, potem pa hitro v vrsto stat s sklonjeno glavo :)


Papiga, kar naprej pišeš eno in isto. Papiga brez domišljije. :)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

PrimoZ_ ::

Zakaj žaljivke?
To pomeni da te je strah.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722225545 (204630) Conini

Prisilno cepljenje (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
671110562 (103173) BigWhale

Več podobnih tem