» »

Kateri (moški) deodorant

Kateri (moški) deodorant

«
1
2

Kekokekič ::

Kot že naslov povej, iščem priporočila.

Prej sem leta uporabljal old spice ampak se mi je potem pred nekaj časa začelo dogajat, da je koža pod pajsko ratala rdeča in se mi začela lupit. Tud peklo me je tko, da neki ni ok očitno in sm mogu nehat.

Nikakor mi ne rata najdt neki, kar bi funkcioniralo brez da pusti bele sledi na majicah. Axe stick recimo je okj ampak bom lahko vse majce zmetu stran po 2 mesecih, če ga bom uporablju (tud tisti, ki so kao anti-white so isti).

Vse ostalo je (po mojih izkušnjah) šajt. Probu sm celo eno deo kremo po kateri res nism smrdev, sm pa švicu x3 ;((.

Predlogi? Hvala.

juroz ::

axe je za 14 letnike pa neckbearde.

poskusi deo roll on od niveje če ti je old spice prehud

eventyrer ::

Loccitane (Bavx ali Cedrat).

FireSnake ::

@Kekokekič: zakaj se ti zdi, da si ti tako pomemben, da obstoječa tema:
Kateri deoderant
zate ni dovolj dobra?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

genesiss ::

Loccitane Cap Cedrat

 https://si.loccitane.com/collections/kolekcija-cedrat/products/dezodorant-v-spreju-cap-cedrat-20do130hc20

https://si.loccitane.com/collections/kolekcija-cedrat/products/dezodorant-v-spreju-cap-cedrat-20do130hc20

Kekokekič ::

eventyrer je izjavil:

Loccitane (Bavx ali Cedrat).


Sliš se dobr. Kje se lahko to dobi? :)

genesiss je izjavil:

Loccitane Cap Cedrat

 https://si.loccitane.com/collections/kolekcija-cedrat/products/dezodorant-v-spreju-cap-cedrat-20do130hc20

https://si.loccitane.com/collections/kolekcija-cedrat/products/dezodorant-v-spreju-cap-cedrat-20do130hc20



Zgleda ql. Kje najdem? :D

FireSnake je izjavil:

@Kekokekič: zakaj se ti zdi, da si ti tako pomemben, da obstoječa tema:
Kateri deoderant
zate ni dovolj dobra?


Priznam, nism pogledu ali ta tema že obstaja. Se nardi. Škoda, da nismo vsi tako popovni kot ti. Nevem zakaj tebe tok skrbi, da bo še ena tema odprta. Dvomim, da to kej vpliva nate.

Zgodovina sprememb…

matobeli ::

Loksitan ma svoje štacune, v Qlandiji bi znal bit, alpa prek neta.

IL_DIAVOLO ::

Lise se naredijo od grmicevja :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

stevemcq_ ::

Sam bi ti priporočal, da nastalo situacijo pod pazduho pomiriš z otroškim pudrom, potem pa presedlaš na eni izmed teh dveh opcij : Clarins Men Antiperspirant Roll-On ali Clinique Antiperspirant Deodorant Roll-On.

Sam sem imel podobne težave in odkar rotiram zgoraj omnjeni zadevi, se mi te težave več ne pojavljajo. Dobiš jih pa v Müllerju ali pa preko Notinota. Srečno! Lp

eventyrer ::

Kekokekič je izjavil:

eventyrer je izjavil:

Loccitane (Bavx ali Cedrat).


Sliš se dobr. Kje se lahko to dobi? :)



preko spleta ali pa v Loccitan fizični trgovini. Najdi sebi najbližjo na googlu.

Sam uporabljam tudi druge deodorante (Cuba, Old Spice, Nivea) za različne športne ali druge vsakodnevne aktivnosti, brez dvoma pa so Loccitanovi meni osebno najboljši.

Glede na ceno je fajn da ga povohaš preden ga kupiš v fizični trgovini, da boš vsaj videl če so ti všeč.

Zgodovina sprememb…

GupeM ::

Kekokekič je izjavil:

Prej sem leta uporabljal old spice ampak se mi je potem pred nekaj časa začelo dogajat, da je koža pod pajsko ratala rdeča in se mi začela lupit. Tud peklo me je tko, da neki ni ok očitno in sm mogu nehat.

Se pod pazduho briješ? Kocine pod pazduho, in med nogami namreč delujejo kot suhi lubrikant.

Sicer pa po deodorantu ne bi smel nič manj švicat kot sicer. Deodorant samo zmanjša smrdenje. Če hočeš manj švicat, moraš uporabiti antiperspirant. Ampak tega ne bi priporočal na dnevni bazi, ker švicamo z razlogom. Antiperspirant recimo uporabiš kadar imaš javni nastop, da nimaš srajce mokre od pazduhe do riti.

Ganon ::

Že leta uporabljam crystal, je brez vonja (obstaja tudi z vonjem, zelo blagim). Brez aluminijevega klorohidrata in parabenov. Ne pušča nobenih sledi na oblačilih. In deluje.

eventyrer ::

GupeM je izjavil:

Antiperspirant recimo uporabiš kadar imaš javni nastop, da nimaš srajce mokre od pazduhe do riti.


Spodnje majice pod srajco so zakon.

Klamzi ::


Ta mi kar ustreza, sicer ima močan vonj, medtem ko sta carbon in invincible praktično brez vonja. Puščajo vsekakor manj sledi kot axe anti marks.

Badwolff ::

Axe.
Madežev na majcaj nikoli opazil.
Scer pa, wifebeater >:D

mr_chai ::

Obstajajo neki prozorni kamni s katerimi se namažeš in res nič ne smrdiš. Ni pa tisto najbolj zdravo baje..ne vem.

GupeM je izjavil:


Kocine pod pazduho, in med nogami namreč delujejo kot suhi lubrikant.


Zdej vem zakaj me pika, če si pobrijem rit, ker ni več lubrikanta..:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

ETI3n ::

Že dolgo prisegam na Clarins Men Antiperspirant Roll-On, zadeva košta 15€, da se tudi ceneje nabavit, ampak dejansko pomaga, in ne pušča sledi.

marvin42 ::

Uporabljam vodo in milo. In z milom res mislim milo, ne nek kurčev zeleno-prozoren tuš gel. Probajte. Že po slabih dveh tednih neuporabljanja deodoranta in samo umivanja z vodo in z milom, so vonjave povsem izginile.
Mostly Harmless

IL_DIAVOLO ::

Ne hvala, ne maram da imam vonj po mehčalcu ali bognedaj milu.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Ganon ::

marvin42 je izjavil:

Uporabljam vodo in milo. In z milom res mislim milo, ne nek kurčev zeleno-prozoren tuš gel. Probajte. Že po slabih dveh tednih neuporabljanja deodoranta in samo umivanja z vodo in z milom, so vonjave povsem izginile.


Samo navadil si se, da smrdiš, okolica je drugačnega mnenja.

IL_DIAVOLO ::

Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zimonem ::

Ganon je izjavil:

marvin42 je izjavil:

Uporabljam vodo in milo. In z milom res mislim milo, ne nek kurčev zeleno-prozoren tuš gel. Probajte. Že po slabih dveh tednih neuporabljanja deodoranta in samo umivanja z vodo in z milom, so vonjave povsem izginile.


Samo navadil si se, da smrdiš, okolica je drugačnega mnenja.

Umiti ljudje ne smrdijo, parfumirani praviloma!

FoxKnox ::

DIY.Kokosovo olje , soda bikarbona in malo parfumskega olja in imaš naraven deodorant perspirant. Garantirano.

widj3098dj32 ::

Kekokekič je izjavil:

Kot že naslov povej, iščem priporočila.

Prej sem leta uporabljal old spice ampak se mi je potem pred nekaj časa začelo dogajat, da je koža pod pajsko ratala rdeča in se mi začela lupit. Tud peklo me je tko, da neki ni ok očitno in sm mogu nehat.

Nikakor mi ne rata najdt neki, kar bi funkcioniralo brez da pusti bele sledi na majicah. Axe stick recimo je okj ampak bom lahko vse majce zmetu stran po 2 mesecih, če ga bom uporablju (tud tisti, ki so kao anti-white so isti).

Vse ostalo je (po mojih izkušnjah) šajt. Probu sm celo eno deo kremo po kateri res nism smrdev, sm pa švicu x3 ;((.

Predlogi? Hvala.


Old spice pri meni isto povzroci podobno reakcijo. Dove deo stick for men ima nek nevtralni vonj, ne pusca groznih flekov in drzi kar dolgo.

https://www.dove.com/uk/men-care/deodor...

Rias Gremory ::

 Sebamed deodorant

Sebamed deodorant



Maš tega "frische deo" ki je malenkost odišavljen, je pa tudi en ki ni odišavljen.
Brez aluminijevih soli, nikoli nisem imel kakršnekoli reakcije. Kupujem ga v Müllerju.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

c3p0 ::



Tale zadeušna, brez vonja, drži bp 24ur, pa še imaš jo komot celo leto ali več, ker se tako malo porabi. Muller ima, nekje 3 EUR stane.

Naparfumani deoti sicer lepo dišijo, ampak ne morem tega cel dan vohat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

IL_DIAVOLO ::

Tu imajo high end produkte, dm/muller je za v sili :D

https://www.notino.si/deodoranti/?f=1-1...
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

IL_DIAVOLO ::

Lahko pa tudi poizkusip s slo bio proizvodom, ki ga imajo celo v dm-u:

https://karbonoir.si/trgovina/naravni-d...
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

one-half ::

Vcasih smo dejali: "Pasulj, prebranac, made bosanac, tritanjur". :))
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Gagatronix ::

Ne me smejat da nekateri priporočate Axe, kaj ste 16-letniki ?

c3p0 ::

Saj ostalo ni nič boljše, al?

Badwolff ::

Gagatronix je izjavil:

Ne me smejat da nekateri priporočate Axe, kaj ste 16-letniki ?


Za kaj točno bi bil samo za 16 letnike?
Nasploh je večina preparatov približno enakih. Če rabiš nek high end deo... Well, vsakemu svoje, eni si še domače žavbe iz nezga X vzroka delajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

feryz ::

Biobaza. Eko bio, bla, bla.
To vzemi.

marvin42 ::

Zimonem je izjavil:

Ganon je izjavil:

marvin42 je izjavil:

Uporabljam vodo in milo. In z milom res mislim milo, ne nek kurčev zeleno-prozoren tuš gel. Probajte. Že po slabih dveh tednih neuporabljanja deodoranta in samo umivanja z vodo in z milom, so vonjave povsem izginile.


Samo navadil si se, da smrdiš, okolica je drugačnega mnenja.

Umiti ljudje ne smrdijo, parfumirani praviloma!


Podpis.
Mostly Harmless

GupeM ::

feryz je izjavil:

Biobaza. Eko bio, bla, bla.
To vzemi.

Tako. Mora bit Eko, mora bit bio, mora bit natur in mora bit po babičinem receptu. To je vedno najboljše.

Edit: to velja tudi za hrano in druge zadeve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

immortan ::

prid k men v štalo, boš mel free naturlich :)

msms ::

Nelipot, žal je drag ampak vreden tega denarja je tudi 100% naraven brez nobenih strupov. Imajo jih tudi v Šparu.

https://nelipot.si/kategorija-izdelka/d...

hurikhan ::

Probajte enkrat nekaj kar ne prodajajo v vsaki trgovini z živili:

https://www.amazon.de/-/en/Chanel-Allur...

Majo recimo v muellerju.

Vetrpiha ::

Mimogrede, dezodoranti ne preprečujejo smrada, ampak preprečujejo vonjanje tega smrada.
Torej delujejo tako, da smrdi še vedno, vendar tega vaš nos ne zazna.

eventyrer ::

Vetrpiha je izjavil:

Mimogrede, dezodoranti ne preprečujejo smrada, ampak preprečujejo vonjanje tega smrada.
Torej delujejo tako, da smrdi še vedno, vendar tega vaš nos ne zazna.


ne, delujejo tudi tako da se bakterije, ki smrad povzročajo ne nažirajo tam in ne povzročajo smrada.
Seveda če se bistveno preveč spotiš deodorant v bistvu že spereš izpod pazduhe in počasi začneš smrdeti.

Zgodovina sprememb…

Ganon ::

Vetrpiha je izjavil:

Mimogrede, dezodoranti ne preprečujejo smrada, ampak preprečujejo vonjanje tega smrada.
Torej delujejo tako, da smrdi še vedno, vendar tega vaš nos ne zazna.


Ne bo držalo, deodorant preprečuje razvoj neprijetnega vonja in po potrebi odišavi, antiperspirant pa omili potenje.

Vetrpiha ::

Deodorant razkuži na kratko povedano. In to ne traja dolgo.
Morda se motim, a vseeno se raje umivajte, postrižite kocine in uživajte manj procesirane hrane in bo bolje.
Pa še vzburjena dekleta boste zavohali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vetrpiha ()

BaTeMaN ::

less then zero

c3p0 ::

Deodorant naredi okolje, neprimerno za bakterije, zato imaš tudi take povsem brez vonja. Dosti švica lahko preteče, preden se kaj zavoha.

Vetrpiha ::

Če uporabljate zgoraj omenjene zasmrajevalce smrada potem ja. Deodorant ne rabi dodanih dišav, to ima že sam šampon. Pa še ceneje je

c3p0 ::

Osebno kupujem produkte brez dodanih dišav, pa še poceni so večinoma.

Gagatronix ::

Majstri, žajfa in voda je nadohvat ruke. Razen če ste svinje.

gruntfürmich ::

izgleda da je še treba v tej temi povedati kaj in kako glede smradu od švica...

švic NE smrdi (če vam smrdi, imate kakšno hudo bolezen), ampak smrdijo RAZKROJKI BAKTERIJ tega švica.
zdaj, eni ljudje so srečni in imajo takšen slab švic, da bakterijam ne iustreza in ga ne razkrajajo, in zato takšni ljudjem manj smrdi pod pazduho, in se lahko afnajo da je treba biti umit in blablabla.
zdaj drugi pa smo bolj organsko usmerjeni, in naš švic 'diši' bakterijam, ki ga pridno razkrajajo, in zato naš švic hitro 'zasmrdi' (bakterije hitro razkrajajo naš švic, kar tudi edino smrdi).

tako je to ja...

bi pa predlagal, da posegate po najdražjih variantah, kot je predlagal il diavolo, da ne boste nase dajali najcenejšega pofla.

poraščenost tudi prispeva k večjem smradu, tako da se je treba briti.

sam uporabljam črni vischi deo stik, ki je dokaj brez vonja. ampak po kakšnem letu bodo majice pod pazduho vseeno rumenkaste. ta deo ima aluminij=antiperspirant (kolikor se mi zdi), ker sem uporabljal tudi vischija brez in sem prehitro zasmrdel.

obstaja tudi vischi sensitive ki mi ga je moja sedaj kupila, ampak ima pa kar močan vonj in se ji to ne dopade.:))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Vetrpiha ::

in zato takšni ljudjem manj smrdi pod pazduho, in se lahko afnajo da je treba biti umit in blablabla.

To velja zgolj za nekatere države Azije.
Za enega povprečnega Slovenceljna bo pa dovolj, če se bo pobril, se redno umil, prišel do relativno ok postave in ne vrgel vse svinjarije v svoje telo in na svoje telo vključojoč s temi dragimi deodoranti.
Med tem in onim za 2 eura ni razlike.

Ganon ::

Vetrpiha je izjavil:

in zato takšni ljudjem manj smrdi pod pazduho, in se lahko afnajo da je treba biti umit in blablabla.

To velja zgolj za nekatere države Azije.
Za enega povprečnega Slovenceljna bo pa dovolj, če se bo pobril, se redno umil, prišel do relativno ok postave in ne vrgel vse svinjarije v svoje telo in na svoje telo vključojoč s temi dragimi deodoranti.
Med tem in onim za 2 eura ni razlike.


Kaj točno želiš povedati? :8) Nekaj nakladaš tja v tri dni, poveš pa nič.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iskanje pravega antiperspiranta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7331588 (3121) Machete
»

Temperatura in potenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
569582 (5510) Ganon
»

Blagi gel za tuširanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
517344 (5891) Jerry000

Antirespirant - da / ne?

Oddelek: Loža
81597 (1490) bluefish
»

Kateri deoderant (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7420095 (15845) Tilen

Več podobnih tem