» »

Iskanje pravega antiperspiranta

Iskanje pravega antiperspiranta

1
2
»

Steinkauz ::

Če misliš to:

(to uporabljam sam)
odlimaš zadi nalepko s serijsko in na drugi strani pišejo sestavine (v angleščini sicer)

projektor ::

Meni je dermatologinja priporočila na aluminiju temelječe preparate proti znojenju, trenutno kupujem tole:

http://www.dusson.com/vichy-anti-perspi...

Looooooka ::

Golden eye je izjavil:

Looooooka je izjavil:

SmeskoSnezak je izjavil:

Dobro se je držati stran od sumljivih stvari, o katerih še niso mogli potrditi ali ovržti spisanih tez o teh stvareh. ;)

in tale aluminij je ena taka stvar...

Vecji problem je, da se zadeva nabira na majicah in mas pol tiste lepe rumene madeze na belih majicah.Ni cudno da so zaceli letos z raznimi nivea black&white zadeve prodajat.

sam res ja, večji problem je, če grdo zgleda ane!? Zgleda, da je videz dons vse :S

Ce ze na 30 metrov zgledas kot, da smrdis...ti tud dejstvo, da NE smrdis ne pomaga velik :P
Tko da...antiperspirant z aluminijem + bela majica = fail :)

Ce pa nekdo ze res "svica ful"...botoks pa ma mir za pol leta :)

Zgodovina sprememb…

Pyr0Beast ::

civic_ je izjavil:

Brut, super diši, nima aluminija, pa še klasika je (1964).


 brut

brut




To je samo deodorant.

Ingredients
Denatured Ethanol
Water
Fragrance
D&C Green 5
CI Food Yellow 10

>Oz ne piše kristal ampak mineralit (mineral) kar sklepam da gre za Magnesium Aluminum Silicate, ki je precej pogosto uporabljen mineral, ki se ga pridobiva iz gline.
Še vedno ima aluminij not. :)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

detroit ::

hmm ok mal offtopic ampak sm v shit f*ck rage modu. Na hrbtu sm imel okol hmm (glede na izpuščaje) 100 dlak, ki so bile gladko odstranjene, zdj pa sm čist pikast FU*K. Kaj čem narest v petek moram že zgubit pikapolonica suit! Any help greatly appreciated.
Skero

Pyr0Beast ::

Lol

good luck with that

Kakšna krema s cinkom bi znala pomagat, to je pa tudi vse
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

RejZoR ::

Pyrobeast, pa sej ti pravim, da nikjer ne trdijo, da ni not aluminija. Nikjer ne piše. Sam pravim, da je to verjetno omenjen mineral, ko je zgoraj nekdo govoril, da ga ne vsebuje, čeprav piše, da ima nto "minerale".
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

detroit ::

eko pyro ze iz lekarne (yet again) in že namazan z neko kremo s cinkom wish me luck:D
Skero

RejZoR ::

Tud cink je v prekomernih količinah toksičen. Pomoje toliko kot aluminij v prekomernih količinah...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Pyr0Beast ::

Mogoče bi pomagala tudi voda za po britju ? No idea

Cink kakor vem pomirja kožo. Razen če si alergičen nanjga, potem je pa še večje sranje :)


Sicer pa razpraskana koža od britvice rabi cirka 3 tedne da se popolnoma umiri, toliko da že vse nazaj zraste, hehe :P

In najhuje je čez kakšen dan ali dva.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Zgodovina sprememb…

detroit ::

ni blo britje;D
Skero

Okapi ::

Jaz uporabljam tega. Pa ne zato, ker nima alkohola in aluminija;)


O.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

gzibret ::

Hmmm.. smrad nastane iz dveh razlogov:

- snovi v samem švicu, kar je zelo odvisno od tega, kaj si jedel (česen, smrdljiv sir, meso, mastno mleko ipd);
- razkrojki bakterij, ki živijo na dlakah, predvsem pri korenini dlake (bakterij s tuširanjem ne moreš sprati, pa si lahko še tako miliš pod pazduho).

To zadnje smrdi bistveno bolj, kot taprvo, pa vseeno je tudi taprvo lahko nadležno.

Če vam kljub tuširanju ful smrdi, se pa obrijte, in nehajte jesti tone česna in (poceni) sira. Ali pa si namažite nekaj dni zapored z eno fajn močno rakijo ;) Fora teh kristalov je v tem, da okolje zakisajo/zasolijo, da bakterije ne morejo več živet. Spreji pa vsebujejo alkohol, ki tudi pobije baketrije. Ko se bakterij znebiš, pa ni potrebno več špricat 2x/dan.

S tistimi zadevami, ki mašijo pore, pa se jaz ne bi igral. Ni vredno, ni 100% ziher, da je varno. Prepoznamo jih po tem, da vsebujejo aluminijeve (nano)delce.
Vse je za neki dobr!

Maxl ::

RejZoR je izjavil:


Kristal ja, ampak nikjer ne trdijo, da je brez aluminija. Kar pa je še bolj svinjsko je to da na praktično nobenem deodorantu niso napisane sestavine. Ne na Nivea in ne na Garnier izdelkih. Edino Fa mislim da je imel. Nič sploh, niti to ali vsebuje alu ali ne, kaj šele kaj drugega. Je to sploh dovoljeno?


Na takšnem Garnier deodorantu so zadaj napisane vse sestavine, tudi da je notri Aluminum Zirconium Tetranekaj Gly ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Maxl ()

Ganon ::

Okapi je izjavil:

Jaz uporabljam tega. Pa ne zato, ker nima alkohola in aluminija;)


O.


Mogoče veš, če se da dobiti testerje teh deodorantov? Sem že večkrat hotel zaviti v L'Occitane, pa me je nazaj vleklo to, da bom lahko dal 17€ za deodorant in po nanosu ugotovil, da ne deluje po pričakovanjih. ;((

RejZoR ::

Maxl je izjavil:

RejZoR je izjavil:


Kristal ja, ampak nikjer ne trdijo, da je brez aluminija. Kar pa je še bolj svinjsko je to da na praktično nobenem deodorantu niso napisane sestavine. Ne na Nivea in ne na Garnier izdelkih. Edino Fa mislim da je imel. Nič sploh, niti to ali vsebuje alu ali ne, kaj šele kaj drugega. Je to sploh dovoljeno?


Na takšnem Garnier deodorantu so zadaj napisane vse sestavine, tudi da je notri Aluminum Zirconium Tetranekaj Gly ;)



Govorim o rollon in ne deostick. Teh ne maram odkar se mi je Old Spice zameril s tistim pocastim gelom.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Rippy ::

energetik je izjavil:

Bi rekel, da hrana ogromno vpliva na vonj.


Hrana res vpliva na vonj ampak to se pozna po celotni površini kože in ne samo pod pazduhami. Tam se vonj "prekrije", ko se začnejo bakterije delat svoje.

Ihmo odstraniti te dlake (vsaj poleti) je dejansko najbolj zdrava rešitev. Neprimerno lažje se je umiti in popolnoma odstraniti vonj (kar je skoraj "nemogoče" razen, če vam je zabavno 1/4 časa pod tušem temu nameniti), potenje se zmanjša, neprijeten vonj ni več prisoten.

Okapi ::

Mogoče veš, če se da dobiti testerje teh deodorantov?
Ne bi vedel. Videl jih še nisem.

O.

RejZoR ::

Rippy je izjavil:

energetik je izjavil:

Bi rekel, da hrana ogromno vpliva na vonj.


Hrana res vpliva na vonj ampak to se pozna po celotni površini kože in ne samo pod pazduhami. Tam se vonj "prekrije", ko se začnejo bakterije delat svoje.

Ihmo odstraniti te dlake (vsaj poleti) je dejansko najbolj zdrava rešitev. Neprimerno lažje se je umiti in popolnoma odstraniti vonj (kar je skoraj "nemogoče" razen, če vam je zabavno 1/4 časa pod tušem temu nameniti), potenje se zmanjša, neprijeten vonj ni več prisoten.


Dlake so drugače pod pazduho z namenom "lubrikacije", da se zmanjša trenje kože v tistem predelu.
Tud ne vem zakaj bi umivanje trajalo dlje, razen če se umiješ 1x na pol leta in moraš z dletom dol odbiti kilo maščobe in pretenstanega švica...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Lion29 ::

jaz sem probal ze cel kup anti perspirantov...vseh "barv in okusov"...vsi me zmotijo, da po kaksni urci vonjajo drugace.... nekateri celo zasmrdijo na moji kozi...

ker uporabljam CK parfum (obsession) sem si leta naza vedno kupilzraven se taisti roll on, ki je bil kvaliteten in ni zasmrdel.... problem je, da pri nas tega ne dobis :(

tako da edini roll on, ki mi ustreza pr nas je cen adidasov z rdeco etiketo )pro level action 3) (tudi tezko dobim)...



in pac ne uporabljam parfuma cez poletje... ker ima ze ta dokaj mocan vonj... sicer mi ne ustreza najbolj... a je edini, ki ne spreminja vonja (ne reagira z mojo kozo)... pa mi tudi ne lepi skup in (meni) ne pusca madezev
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Rippy ::

Tud ne vem zakaj bi umivanje trajalo dlje, razen če se umiješ 1x na pol leta in moraš z dletom dol odbiti kilo maščobe in pretenstanega švica...


Zdej se pa malo norca delaš :). Dejansko mislim ob vsakodnevnem tuširanju...tudi če se precej temeljito umiješ tam pogosto ostane rahla "sled" vonja kar pomeni, da so bakterije še vedno prisotne (verjetno je tudi precej odvisno koliko se oseba poti). Brez dlak pa greš 2x z gobo čez in je popolnoma čisto.

Ganon ::

RejZoR je izjavil:

Dlake so drugače pod pazduho z namenom "lubrikacije", da se zmanjša trenje kože v tistem predelu.
Tud ne vem zakaj bi umivanje trajalo dlje, razen če se umiješ 1x na pol leta in moraš z dletom dol odbiti kilo maščobe in pretenstanega švica...


Gre se za bakterije in te so na dlakah še posebej trdovratne in jih ne odstraniš niti z umivanjem, ne vseh. Zato se je pod pazduho dobro brit.

AngelOfDeath ::

edit: Slovnica

Machete ::

PANIKA.
Že tedne malo iščem po trgovinah in ne najdem več: AXE Dark temptation STICK.
Lahko kdo pomaga? Našel sem ga v Merkatorjevi online štacuni, ampak ga kao ne dostavljajo.

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kmalu se začnem potiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
687775 (5599) ales85
»

Kateri (moški) deodorant (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7310181 (5865) IL_DIAVOLO
»

Temperatura in potenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
569582 (5510) Ganon

Antirespirant - da / ne?

Oddelek: Loža
81596 (1489) bluefish
»

Kateri deoderant (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7420093 (15843) Tilen

Več podobnih tem